X-plore File Manager Mod + APK 4.33.08 bağışlamak

X-plore File Manager MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi X-plore File Manager
Tür Tools
geliştirici Lonely Cat Games
Boyut 17.44 MB
En son sürüm 4.33.08
mod bilgisi bağışlamak
Güncelleme 2023-09-18

X-plore File Manager açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, kullanıcıların en sevdikleri klasörleri işaretlemelerini sağlar

Android cihazlarında çok fazla yazılım veya uygulamaya sahip olmaktan endişe eden kişiler, materyallerini Bluetooth aracılığıyla diğer cihazlara aktarmak için X-Plore Dosya Yöneticisi APK'yı kullanabilir veya bu işlemi yapmak için SD kartlarını kullanabilirler. Bu, premium sürüme abone olduğunda sağlanır. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, görüntüler, ses ve metin için yerleşik izleyicilere sahiptir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK indirmek, premium bir sürüm sunmasına rağmen abonelik için herhangi bir ücret gerektirmez. Cihazın bulutta depolanan dosyalarla ilişkisi uygulamanın arayüzünde görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Yönetici, görüntüleme, görüntüleme ve tarama, hatta telefonda bu klasörlerle bazı temel hareketler yaparken, yine de belleği veya cihazın kapasitesini etkilemez. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcıların USB bellek cihazlarını eklemesine olanak tanır. X-Plore Dosya Yöneticisi APK kullanıcısı, kullanıcıların en sevdikleri klasörleri gerektiğinde daha kısa sürede ulaşmaları için işaretlemelerine olanak tanır. Sıradan kullanıcıların özellikleri deneyimlenirken performansa yönelik olacaktır. Uygulama tarafından sağlanan özelliklere katılırken yararınız görüntüleme ve düzenleme. Kullanıcılar, veri veya WiFi'ye bağlanarak erişim sürecini yükseltir ve hedef istediğiniz işletim sistemidir.

X-plore File Manager MOD APK

X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcıların hex dosyalarını kolayca görüntülemesine yardımcı olur

Bulut depolamasındaki dizin ağaçlarına herhangi bir popüler formatta sadece bulut hesaplarınıza erişerek erişebilirsiniz. Uygulama ayrıca kullanıcılarına farklı dosyalar nedeniyle meydana gelen alan tüketimini de anlatıyor. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, küçük bir miktar ödeyerek satın alabilecek premium bir sürüme sahiptir. Uygulama çeşitli resimler ve videolar için küçük resimler gösterir. Cihazdan araştırma ve bilgi alımı gibi faaliyetler uygulamanın desteğiyle daha basit hale gelir. bile donuyor. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcıların sevdiklerine göre önceki veya sonraki resimlere yakınlaştırmasına ve kaymasına yardımcı olan çok verimli ve hızlı bir görüntü görüntüleyicisine sahiptir. Ayrıca cihazın desteklediği diğer paylaşım yöntemlerini de destekler. Dosyaları herhangi bir profesyonel destek olmadan manuel olarak. Bir müzik parçasına veya fotoğrafa sahipsiniz; Onları aksaklık olmadan oynayabilirsiniz. Uzantı ve SQLite veritabanı olan dosyalar sütun biçiminde düzenlenmiştir.

X-plore File Manager MOD APK

X-Plore Dosya Yöneticisi Uygulaması Geleneksel Bir Kopya/Yapıştır Sistemini Destekler

Her ne kadar kişinin bu amaç için bir hesabı olması gerekir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, geleneksel bir kopya/macun sistemini destekler. Uygulama, kablosuz bir bağlantı üzerinden telefonunuza veya tabletinize dosyaları yüklemeye ve indirmesine olanak tanır. Kullanıcıları için anahtar kısayollar ve yapılandırılabilir düğmeler olarak birden fazla seçeneğe sahiptir. Buna ek olarak, bağlantı işlemleri PC'leri ve telefonların birbirine bağlanmasını destekler.
de. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcıların APK dosyalarını zip dosyaları olarak görüntülemelerine olanak tanır. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcılarının dosyalarını ve klasörlerini yönetmelerine olanak tanır. Sıradan kullanıcılar için X-Plore, bilgileri görüntülemelerine ve istenmeyen içeriği gizlemelerine olanak tanır. İki bölmenin bölümü, kullanıcıların aynı anda birden fazla dosya ile etkileşime girmesini mümkün kılar. Yeni başlayanlar için bile kullanımı son derece kolay. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcının zorluk çekmeden bir kategoriden diğerine kolayca gezinmesine yardımcı olan kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK'nın çalışması çok kolaydır. Ağaç grafikleri ve belirli yollar, istediğiniz bilgiler için en özel ekran olacaktır. Özelliği, sağlanan içeriğin deneyimine katılacak iki özel kitleye ayırıyoruz.
Bu, bu uygulamada çok takdir ettiğim en uygun noktadır. Örneğin, Web sayfaları gibi hipermetin aktarmak için kullanılan protokol olan HTTP veya Hipermetin Aktarım Protokolü içerir. Kullanıcılar mevcut herhangi bir konumdan müzik parçaları oynayabilir. Ayrıca bir uygulama ile ilgili ayrıntıları gösterebilir, yüklü herhangi bir uygulamayı hızlı bir şekilde aramalarına izin verebilir ve ayrıca sık kullanılan uygulamalar ve kullanılmayan uygulamalar ve çok daha fazlası hakkında bilgi vermek için bir rapor sunabilir. Bazen bilgileri bir dosyadan diğerine kolayca taşıyabilirsiniz.

X-plore File Manager MOD APK

X-Plore Dosya Yöneticisinin Erişilebilirlik Listesi Saygın Olmalıdır

Ayrıca, X-Plore ayrıca LAN, WiFi üzerinden telefonunuzla paylaşılan harici klasörleri görüntülemeye yardımcı olur. Bu, Micro USB veya USB-C şarj bağlantı noktası gibi herhangi bir bağlantı noktasından tam boyutlu bir USB flaş sürücüsü veya USB kablosuna ilgili telefonlarına veya tabletlerine bağlamasını sağlar. Vault işlevi, kullanıcıların hassas dosyaları parmak izi ile şifrelemelerine yardımcı olur. Burada, kullanıcılar hangi kullanıcı kapsamına ait olursa olsun herhangi bir dosyayla etkileşime girebilir. Kullanıcılar, bu özellikler hakkındaki görüşlerini gözlemleyecek, derecelendirecek ve bırakacaklar olacak. Ru, mega. Uygulama, bir ağaç görünümünde klasör hiyerarşisini gösterir. FTP, SMB1 / SMB2, SQLITE, ZIP, RAR, 7ZIP, DLNA / UPNP Explorer'ı destekler. Bu, dosyalarının güvenli bir şekilde kaydedilmesine ve yalnızca kullanıcıya erişimini sınırlamaya yardımcı olur. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, Android mobil işletim sistemi kullanıcılarının çeşitli Android alt sistemlerinde kök erişim ayrıcalığını kullanmasına olanak tanır. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, uygulama yoluyla kolayca erişilebilen bir PDF görüntüleyicisine sahiptir. Softwares, Applications ve Network.x-Plore'un gelişmiş kullanıcılara sunumu, uygulamanın önceliklerinden biri olacaktır. Kolaylık ve hız onu deneyimlemek için en iyi seçim haline getirdi.

Bu uygulama kesinlikle herhangi bir ücret içermez

Sadece bu uygulama, dosyaları bir bölmeden diğerine kopyalamanın ortak çalışmasını kullanmalarına izin vermez. X-Plore Dosya Yöneticisi APK'nın ücretli sürümü SSH veya Secure Shell adlı bir özelliğe sahiptir. Bu uygulama X-Plore dosya yöneticisi APK çok fazla depolama kapasitesi toplamaz, bu nedenle kullanıcıların cihazlarının depolanması konusunda endişelenmeleri gerekmez. Bu sürümün reklamı yoktur ve birden fazla gelişmiş özellik sunar, böylece kullanıcılarına kaliteli hizmet sunar. Herhangi bir gecikme olmadan birden fazla dosya kolayca seçilebilir. Zip'e görüntülemelerine, kopyalamalarına ve hareket ettirmelerine, silinmesine, yeniden adlandırmasına, yeniden adlandırmasına, paylaşmasına izin verir. ve dosyalarına erişebilir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, kullanıcıların yerleşik medya oynatıcılarından dolayı fotoğraflara, videolara veya müzik dosyalarına erişmesine olanak tanır.x-plore dosya yöneticisi APK, kullanıcılara aynı anda iki klasörü görüntülemelerini sağlar. Mobil antivirüs APKX-Plore, kullanıcılar ve cihazları arasındaki etkileşim alanını genişletmek için bir arayüzde iki özel bölme geliştirir. Dosyaları önizlerken veya onlarla hiçbir şey yaparken tüm sistemi etkilemezsiniz.
Bu, güvenilir veri akışı üzerinden dosya erişimi, dosya aktarımı ve dosya yönetimi sağlayan bir ağ protokolüdür. X-Plore Dosya Yöneticisi APK Ücretli Sürüm, kullanıcıların inanılmaz senkronizasyon yeteneği nedeniyle dosyaları doğrudan bir PC web tarayıcısından yönetmelerine olanak tanır. Kullanıcıların herhangi bir sınır ayarlamadan dosyaları ve klasörleri yeniden adlandırmasına olanak tanır. İstenmeyen dosyalar, verilen özel ayrıcalıklarınıza göre daha hızlı kaldırılabilir. Etkileşim dokunmatik kontrolörde yapılır; Görüntülenen içeriklere tıklayın ve istenen dosyayı seçin.
Çift bölmeli bir gardırop hayal edin, her birinin bir katmanı vardır, aynı anda iki bölme görebilirsiniz. Bu harici kümelerdeki dosya/klasörlerin sayısı az ya da çok olabilir. Açık yön ve hızlı geçiş için diğer sitelere hızlı geçiş, ağaç hiyerarşi formundaki klasörleri gösterir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK kesinlikle herhangi bir ücret içermez ve piyasada da premium sürümüne sahip olmasına rağmen, birçok şaşırtıcı özellik ve hizmetini kullanmak için bir kuruş ödemek zorunda değildir. Kullanıcılar bu içeriğe yeni bir konumda yeni bir dosyaya erişmek ve kopyalamak ister; Bu sizin haklarınızdan biri.

Bu uygulamanın kullanıcısı Bluetooth Service aracılığıyla kolayca dosya gönderebilir

CO, Dropbox, Yandex, Disk, WebDAV ve diğerleri, X-Plore Dosya Yöneticisi APK aracılığıyla SSH Dosya Aktarım Protokolünü veya Güvenli Dosya Aktarım Protokolünü (SFTP) kullanabilir. X-Plore Dosya Yöneticisi APK, 24/7 hizmet sunar. Bir yönetici yönetim sistemi kuran kullanıcıların Android alt sistemine erişimi olduğunda, özellikle uzman kullanıcılar için özellikler sunacağız. Görünüm modunda, gizli dosyalar görünmeyecek ve erişime müdahale etmeyecek ..
ve X-Plore dosya yöneticisi gibi bir uygulama bu durumlarda son derece yararlı olacaktır. , her şeyi düzgün bir şekilde göreceksiniz. Bu, sistemin verilerinde değişiklik yapmalarını veya yedekleme dosyalarını kontrol etmelerini ve istenmeyen uygulamaları kaldırmalarını sağlar. X-Plore Dosya Yöneticisi APK kullanıcısı, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden Bluetooth hizmeti veya bir e-posta hesabı aracılığıyla dosya gönderebilir. Cihazınızın iç kısımları, sizin tarafınızdan daha basit bir şekilde keşfedilecek temel dosyalar ve klasörler içerir. Ve elbette, burada çok geniş anlamda konuştuğum “dizin” kelimesi neredeyse tüm formatları içerir: görüntüler, ses, video, metin… dikey ekran geliyorsa, x-plore dosya yöneticisi modern bir dizin ağacı stilidir , klasik katman kavramlarını ve yeni bir stil arayüzünü birleştiren net dizin hiyerarşileriyle, kullanıcılar için en net bir görünüm ve en basit bir görünüm. Ve sadece göstermek, kopyalamak ve transpozlamakla kalmaz, aynı zamanda X-Plore ile beklediğinizden daha fazlasını da yapabilirsiniz. X-Plore Dosya Yöneticisi APK'nın ücretli sürümü tarafından sunulan bir başka özellik, kullanıcıların müzik çalarlarını uygulamaya bağlamasına olanak tanır. Uygulama ayrıca bir OTG'yi veya Go adaptörünü (bazen OTG kablosu veya OTG konektörü olarak adlandırılır) destekler. Bu, kişilerin uygulamayı daha verimli ve kolay bir şekilde kullanmasına yardımcı olur. X-Plore, tıpkı bir bilgisayarda nasıl göründükleri gibi, zorluk olmadan harici belleğinizin içeriğini görüntüleme özgürlüğü verecektir. Hatta kullanıcıların hassas dosyaları yalnızca parmak izlerini kullanarak şifrelemesine izin verir. Cihazda depolanan tüm içerikler dosyalardan uygulamalara kadar düzenlenir. Yeni güncellenen sürüm, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayan WebDAV ile ilgili hataları düzeltti.

HappyMod
İndirmek