Worms Zone .io - Hungry Snake Mod + APK 4.1.2 Sınırsız para

Worms Zone .io - Hungry Snake MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Worms Zone .io - Hungry Snake
Tür Action
geliştirici Wild Spike
Boyut 123.19 MB
En son sürüm 4.1.2
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-04

Worms Zone .io - Hungry Snake açıklaması

Mod Özellikleri:

Grubun en büyüğü olmak için tüm solucanlardan geçin

Hileler, bu yeteneklere sahip inşaatçı, düzenbaz ve savaşçı gibi çok basittir, bu oyunun ustası olabilirsiniz. Tabii ki, yavaşlarsanız, diğer solucanlar onu yiyecektir, ancak endişelenmeyin, bir anda tekrar ortaya çıkacaktır. Acımasız görünüyor, ama solucanlar bölgesi .io - Voracious yılan kesinlikle tüm müşterileri tatmin etmeyecek, ancak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bunch'ın en büyüğü olmak için tüm solucanlardan geçeceksiniz - ama dikkatli olun, bir yanlış hareket ve tüm işleriniz hiçbir şey için olmayacak, diğer solucanlar ölü etinizde yer. Solucan gıda olmayacağınızdan emin olmak için bu basit ipuçlarını ve püf noktalarını izleyin. Bu nedenle, beceriler kritiktir ve durumu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bu çevrimiçi bir oyun olduğundan, WiFi veya mobil ağ önemli bir faktördür. Aksi takdirde, düzgün bir şekilde manipüle etmek zor olacaktır. Daha küçük bir solucan üzerinde yanlış hareket yaparsanız, yine de sizi öldürürler - bu yüzden dikkatli olun.

Worms Zone .io - Hungry Snake MOD APK

Oyunda onları öldürmek için diğer solucanları kuşatmaya çalışın

Bu oyun en iyi zaman katilidir, bu yüzden milyonlarca insan bu oyunun tadını çıkarıyor ve oynuyor. Kontroller çok basittir; Karakterinizi hareket ettirmek için parmağınızı mobil ekranınıza kaydırmanız yeterlidir. Öldüklerinde, büyüklüğüne eşit çok fazla yiyecek bırakacak ve büyümek için onları yersiniz. Ne kadar büyük olursa olsun, küçük bir Wory'nin elinde ölebilir. Toprağınızın yanı sıra, geliştirme eşyaları olacak. Ölüm Çemberi taktiği, hedeflenen insanlar için ölüm tanrısıdır. Bazen oyununuz beklendiği gibi olmadığında acele edilir veya rahatsız olursunuz. Bunu yaptığınızdan emin olun, çünkü bu sizi büyütecektir.
İlk olarak, istediğiniz tarzda kendi karakterinizi oluşturun. Yiyecekler karada her yerde olacak ve büyümek için onu yemek için solucanlarınızı kontrol ediyorsunuz. Bunu yapmak için yüksek beceriye ihtiyacınız var. Taktik Fırsatı Alın: Bazen, diğer solucanları öldüremezsiniz. Başka bir solucanı kuşattığınızda, onu yok edersiniz ve hamburger, tatlılar ve Solucanların kesinlikle her zaman yediği diğer şeyler. Savunma sanatını öğrenin.
Bu oyunda hayatta kalmak için hileler öğrenmeniz gerekiyor. 1945 Hava Kuvvetleri Kuşları 2Temple Run 2Stickman Partyenter Solucanlar Ülkesi ve Solucan Bölgesi ile Dramatik Savaşlara Katılın. Çok büyük görünecek ve solucan topraklarına hakim olacak. Ölümden korkmayan taktik: Küçük bir solucan olarak, sadece solucan topraklarında yiyecek yerseniz hızlı büyümeniz zor olacaktır. Tabii ki, diğer solucanlara çarpmaktan kaçındığınızdan emin olmak isteyeceksiniz, aksi takdirde onlar için bir tedavi olacaksınız ve tahakküm yolculuğunuza tekrar başlamanız gerekecek. Onları öldürmek için diğer solucanları kuşatmaya çalışıyorsunuz, bu yüzden bunu sizin için de denemeleri gerektiği anlamına geliyor.

Worms Zone .io - Hungry Snake MOD APK

Oyuncular bu oyunda farklı yılanlar alacak

Ancak, görevlerinizi tamamlayarak kilidini açmanız gereken bazı bonuslar veya ödüller kilitlidir. Solucanınızı ekranda dokunarak hareket ettirin. Bu, yine de daha küçük solucanlara dikkat etmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bir solucanın yanına doğru koşmadığınızdan emin olun, çünkü bu sıranızı sona erdirir ve size diğer solucanlar için yiyeceklerden başka bir şey yapmaz. Artışlar çok kullanışlı - yolunuzdaki her şeyi yemenize izin veriyorlar. Kaçınılmaz olarak yerden koparılmadan ve balıkçı yemleri olarak kullanılmadan önceki gruptan. Diğer tüm solucanları yemeye devam ederseniz, daha büyük ve daha büyük olmaya devam edeceksiniz ve diğer solucanlar sizi yenmeyi giderek zor bulacaklar. Artıkları bitir. Bekleme oyununu oynayabilirsiniz ve AI'nın ne kadar bekleyeceğini asla bilemezsiniz.
Solucanlar gerçek hayatta çok iğrenç görünüyorlar ama bu oyunda oldukça sevimli görünüyorlar. Ancak, oyun yeni başladığından beri, çok fazla çaba harcamadan tekrar yeni başlayabilirsiniz. Ekrandaki dokunmatik öğe de yeterli hassasiyet sağlar. 2 milyondan fazla inceleme ve on milyonlarca nişan, solucan bölgesi ile. Oyun, yılan kategorisindeki diğer oyunlarla paylaştığı benzerlikleri göz önünde bulundurarak canlandırıcı olan kendi tarzına sahip olmayı başarıyor. Bu savunma manevrası, kuşatıldığınızda yenilmemenin en etkili yoludur - ancak gerekmedikçe kullanmayın.

Worms Zone .io - Hungry Snake MOD APK

Hareket hızını veya büyük puan değerine sahip yiyecekleri desteklemek için eşyaları yemeye çalışın

Bu oyunda olabildiğince yemek yemelisin. Yedikte, solucanın boyutunun daha hızlı artmasına yardımcı olur ve hareket hızını veya büyük puan değerine sahip yiyecekleri destekleyecek öğeler vardır. Oyun sırasında soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğine dair bir not daha. Kendinizi saldıran bir solucana karşı savunmanın en iyi yolu, vücudunuzu başınız ortada bulunan bir daireye koymaktır. Bazı durumlarda, daha büyük bir solucan sizi hedefleyecek ve bunun için bir koşu yapmanız gerekecek ..
Ancak, büyük boyut da bir avantajdır. Böylece, ölümden korkmama kriteriyle becerilerinizi kullanın, daha büyük solucanları öldürmenin ve onları yemenin yollarını bulun. Kirli görünüyor, ancak oldukça etkili. Mobile'da oyunu oynamak masaüstünde oynamaktan biraz farklı, ancak oyunu daha az zorlaştırmak ve daha fazla destek kullanmak istiyorsanız, daha sonra sınırsız para modunu indirmek istiyorsanız Solucanlar Bölgesi.
Solucan Bölgesi. Bu oyunun bir şampiyonu olabilirsiniz, ancak bu oyunda çok aktif olmalısınız, aksi takdirde rakipleriniz solucanınızı öldürecek. Sadece oyununıza başlayın ve solucanınızı büyük ve güçlü hale getirmek için yemeye başlayın. Görüntüleri ve renkleri oyun yayıncının envanterinden elde edilebilir, ancak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz, böylece görüntünüz belirgin görünmesi için büyük hale getirebilirsiniz. Solucanınız daha küçük boyutta olmasına rağmen, dev bir solucanı sadece küçük bir hile ile öldürebilirsiniz. Sıfırdan başlayın, bu yüzden dikkatli olmak esastır. Oyun, işyerinde veya okuldaki sıkılmış insanların kesinti sürelerinde oynamaları için basit bir tarayıcı oyunu olarak başladı (veya önemli bir proje üzerinde çalışmaları gerektiğinde…). Ne kadar büyük olursanız, oyunu o kadar kolay bulacaksınız. Daha büyük bir solucan olduğunuzda, geri dönebilir ve eski düşmanınıza meydan okuyabilirsiniz.

Bu oyunun oyunu herhangi bir zorluk olmadan kolay ve basit

IO - Voracious Yılan çok ilginç bir oyun. Solucanlar bölgesinde sizin için daha kolay hale getirmek için sağlanan belirli ipuçları vardır. Büyümenizi hızlandırmak için arayın ve yakalayın. O zamandan beri Mobile için geliştirildi ve bunu yaptığından beri büyük bir hit oldu. Daha da büyümenize yardımcı olacakları için destekler kullandıklarında kullandığınızdan emin olun ve omuzlarınızdan ölmeme zorluğunun bir kısmını anlayacaklar.
Bu oyun olmadan çok kolay ve basit bir oyuna sahiptir. Herhangi bir zorluk. Tek yapmanız gereken beklemek ve zevk almak. Ne zaman kaçacağını bilmek. Daha önce bahsedilen savunma hareketleri hala ayakta dururken, onları gerçekleştirme riski var ve hayatınızdan kaçmak ve korumak daha iyi olabilir.
Yukarıda belirtildiği gibi, solucanın büyüklüğü her şey değildir. Ancak, bunu yapacak kadar yaşlı olduğunuzdan emin olmalısınız. Eğer hareket ediyorsanız, ancak gecikme meydana gelirse, solucan her an ölecektir. Küçük ekranda solucanınız üzerinde bir PC'de oynuyorsanız olduğunuzdan daha az kontrole sahip olacaksınız, bu nedenle şımartılırken oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını göz önünde bulundurmaya değer. Diğer solucanlar için yiyecek. Aynı şekilde, başka bir solucanı yok ettiğinizde, geride bıraktığı tüm yiyecekleri yediğinizden emin olun. IO - Verious yılan.

Acele et ve kaybedenler tarafından yaratılan yiyecekleri yiyin

Onları kazanın ve performanslarını iyileştirmek için solucanlarınızda kullanın. Tabii ki, bazı riskleri var, eğer şanssızsanız, bu devler tarafından istedikleri zaman yeneceksiniz. Bununla birlikte, diğer solucanların birbirlerine saldırmasını bekleyerek büyüklüğünüzü hızlı bir şekilde artırmanın başka bir yolu vardır. Bununla birlikte, bazı öğeler birçok istenmeyen etkiye neden olur ve seçtiğiniz çok akıllı olmalısınız. Herhangi bir hata yapma hakkınız yok. Başka hiçbir solucanın sizi dışarı çıkaramayacağı alandaki en büyük solucan olduğunuz için aldanmayın. bir an. Düşman sadece ölümün gelmesini bekleyebilir. Bununla birlikte, oyuncular için inhibisyon vakaları olacaktır. Önceki sürümde meydana gelen hatalar bu güncellemede sabitlenmiştir. Worms bölgesi rahat Azur oyunları tarafından geliştirilmiştir ve SLITER'a da bir şey almaktadır. Bu şekilde, rakibiniz muhtemelen onları öldürecek ve sizi kurtaracak.
İşiniz kolaydır. Belli bir solucan öldüğünde, işiniz kaybetmek ve kaybedenlerin yarattığı yiyecekleri yemektir. Sürekli bir daire içinde hareket edersiniz ve yavaş yavaş daireyi küçültürsünüz. Ekranda etrafta dolaşırken, diğer solucanların gol atıldığını ve içlerindeki şeyin artık yemek yemeniz için etrafta yattığını sürekli olarak fark edeceksiniz. Herkes sizi öldürebilir.