SEOUL Apocalypse Mod + APK 1.10.0 Mod Menu

SEOUL Apocalypse MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi SEOUL Apocalypse
Tür Roleplaying
geliştirici Super Awesome Inc
Boyut 131.54 MB
En son sürüm 1.10.0
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-09-27

SEOUL Apocalypse açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun bir kart mekanizması ve güverte binası kullanıyor

Bu oyun bir kart mekanizması ve güverte binası kullanır.Super Awesome Inc. Bu oyunu indirirken, Seul Apocalypse APK en son sürümü önerilir, çünkü oyunun tadını çıkarmanıza yardımcı olacak birçok optimize edilmiş özelliğe sahiptir.Bu oyun, oyuncuların takım kuracağı rekabetçi oyun sunar. Düşmanlarla savaşmak için beş olarak ve buna yakın dövüş savaş sistemi denir. Seul Apocalypse Apk'i deneyebilirsiniz.
Kartları seçerken, stratejik olmalısınız, çünkü kartların her birinin ilerlemenizi belirleyecek özel bir yeteneği vardır.Gamer Seul Metropolis'te ayarlanır. Zombilerle savaşacaksınız. Takım ve şehri daha iyi bir yer haline getirin. Oyuncular bu oyunun tadını çıkaracak, peki ne bekliyorsunuz? Bu oyunun tadını çıkarmak için dünya çapında binlerce oyuncuya katılın ve bu oyunu oynarken Seul Apocalypse APK'yı indirin. Grafikler, gerçek dünyadaki görüşe kıyamet bir oyun dünyasını getirerek oyunu gerçekçi bir şekilde oynatıyor.

SEOUL Apocalypse MOD APK

Size görev olarak çok fazla piyango bileti ve elmas veriyorlar

Gök gürültüsünü ön pozisyona ve jumbo'yu arkaya yerleştirmelisiniz. Her neyse, mor notu yükseltmek istiyorsanız, malzeme olarak çok sayıda mavi sınıf çocuğa ihtiyacınız var.Bu oyunda keşfetmek için inanılmaz bir özellik. Öte yandan, karakterlerinizi istediğinize göre değiştirebilir ve farklı durabilirsiniz. Bu APK sürümünün en iyi özelliği. (İnsan Kaynakları Ofisi) ve her tür için Gacha (kadın ofisi). Ayrıca iki tür piyango bileti vardır, böylece elde ettiğiniz kadar çizebilirsiniz. Ayrıca, düşmanlarınızı engellemek için güverte oluşturmak için birkaç araç elde ettiğinizden emin olun, bu şekilde oyunda hayatta kalacaksınız. Bu oyunu 500 binden fazla oyuncu ile geliştirdi ve yayınladı. Ek özellik, bitmeyen yoğun savaş oyuncularının katılmasıydı.

SEOUL Apocalypse MOD APK

Oyuncular karakterlerini oyunda iyi çalışacak şekilde yükseltebilir

Çekimleri biriktirirken çok fazla kopya alan bir oluşuma yatırım yapmak daha verimli görünüyor. Herkes bu oyunu sezgisel kontrolleri ve oyunuyla oynayabilir. Hedefinizi paylaşan insanları takıma getirmeniz gerektiğini unutmayın. Bir ekip olarak, düşmanla savaşmak ve kendinizi saldırıdan korumak için gerekli silahları toplayacaksınız. Sindorim, Thunder ve Jumbo'nun ana karakterleri temel olarak ödeme.Otomatik bir promosyon düğmesi vardır, bu nedenle sentezlemek kolaydır ve mavi dereceli kahramanları sentezlerseniz, mora ilerleyebilirsiniz, ancak mor kahramanlar istatistiklerde iyi değildir ve Beceri kompozisyonu. Seul Apocalypse APK ile, oyuncular karakterlerini oyunda iyi işleyecek şekilde yükseltebilirler. Bir aksiyon oyunu olarak, oyunculara rakiplerini oynarken veya savaşırken kullanmak için çok çeşitli silahlar sağlanır.

SEOUL Apocalypse MOD APK

Seul Apocalypse Apk ilginç bir hayatta kalma oyunudur

Birçok AFK tipi boş oyun oynayanlar için çok tanıdık bir ekran gibi görünüyor. Ancak, kahramanı sıfırlasanız bile tüm parayı geri alabileceğiniz için, çok fazla mavi kopya varsa, onları besleyebilir ve kullanabilirsiniz. Yoksa insanlarınızla savaşmayı ve savunmayı seviyor musunuz? Bu keşfedilecek bir oyun; Seoul Apocalypse APK, sizi Zombies Saldırısı'ndan Seul'ünüzü savunduğunuz bir dünyaya yerleştiren ilginç bir hayatta kalma oyunudur. Bu nedenle, kart almalı ve güvertenizi inşa etmelisiniz. Bu nedenle, oyuncu olarak, bir takım inşa ederek ve ekibinizle bir şeyler düzene getirerek şehri bir araya getirmeye çalışacaksınız. Karakterlerin benzersiz yetenekleri olduğunu unutmayın; Bu oyunun düşmanlarla iyi savaşmak için sağladığı becerileri kullanmalısınız. sadece katılım etkinlikleri. Seul Underground City'de oyuna başlayacaksınız; Haydutların sizi kontrol ettiği şehirden ayrılmak için güçlü olmalısınız. Rakipler yenilinceye kadar ekibiniz oynayacak. Bu, rakibiniz üzerinde daha fazla güç kazanmanıza ve onları yenmenize yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz çeşitli silahlar sizi pürüzsüz ve ilginç bir oyun deneyimine daldırıyor ve kendinize tam zırhınız var.

Bu oyun, oyunları oyuna sokan güzel grafiklere sahiptir.

Grafikler gösterişli değil, ama çizimler ve hareketler pürüzsüzdü, bu yüzden herhangi bir itiraz vermedi. Tiger D söz konusu olduğunda, çok iyi bir beceri kompozisyonuna sahip bir 1. katmanlı bir kahramandır. Savaşlar oyunda bitmez ve sürekli bir oyundur; Bu nedenle, oynarken en iyi olmak için karakterlerinizi yükseltmelisiniz ve APK sürümü, karakterlerinizden en iyisini elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Bu çok ilginç. Bir bloktaki karakterlerle sağlanmıştır ve savaşırken güçlerini serbest bırakmak için tek bir dokunuşla dokunabilirsiniz.
Her oluşum için girilebilecek zindanlar olduğu için, bir Mor seviyeli veya daha yüksek bir çok kahraman. Her oluşum ve her pozisyon için bufflar vardır ve Shindorim oyunu durumunda, kaçırma ve doğruluk oldukça önemli istatistiklerdir. Bu haydutlarla savaşmak ve özgürlüğünüzü kazanmak için yeraltında bir ekip inşa etmek için harika bir zaman. Bu oyunun heyecan verici özelliklerinden bazılarına göz atın. Şık bir rol yapma aksiyon oyunu olarak, bu oyunun heyecan verici bir oyun deneyimini garanti etmek için etkileyici özellikleri var; Oyuncuları oyuna sokan grafikler. Bu özellik ile oyunu keşfetmekten ve düşmanlarla savaşmaktan sıkılmayacaksınız.

Thunder Tank ve Jumbo satıcı burada biraz ironik

Görsellere bakar ve jumbo'yu oluşumun önüne koyarsanız, talihsiz bir durum olabilir. Ayrıca, sadece düşük HP'li düşmanlara saldırır ve kendi saldırı hızı pasif artışı vardır, bu da onu ezici bir Seviye bayi haline getirir. olabildiğince. Zombi saldırısından sonra şehir bir araziye dönüştü. Android için Seoul Apocalypse APK, tüm mobil cihazlarla uyumludur ve oyuncular mobil cihazlarındaki tüm özellikleri keşfederler. Bu parçanın altındaki Seul Apocalypse APK indirme bağlantısını alabilirsiniz. Oyunların oynamasını kolaylaştırmak için oyunculara sınırsız para, beceri ve mücevher verilir. Biz aşağıda Seul Apocalypse Apk Ücretsiz İndirme bağlantısı sağladık. Bu oyunda heyecandan başka bir şey yapmayacaksınız.

HappyMod
İndirmek