Will Hero Mod + APK 3.2.2 Sınırsız para

Will Hero MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Will Hero
Tür Arcade
geliştirici Zplay Games
Boyut 111.77 MB
En son sürüm 3.2.2
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-06

Will Hero açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun çok basit bir oyun ama çok çekici

Yol boyunca sayısız düşman ve belirledikleri tuzaklarla uğraşmalısınız. Atlamak için dokunun, Dash'e dokunun ve düşmana saldırmak için dokunun. Onları fethediyorsanız, benzersiz bir güce sahip olacaksınız. Buna, size heyecan verici bir macera veren canlı, komik karakterler ve pürüzsüz animasyonlar ekleyin. Ancak, bir kahramanın yeteneğiyle, her şeyin üstesinden gelirsiniz. Yetkin bir şekilde kullanın ve güçlü ve kurnaz düşmanlarla yüzleşmek için silahları yükseltme. Dev bir kule inşa ederek muazzam bir gücü ilerletebilirsiniz. Kahraman çok basit bir oyundur ama çok çekici.

Will Hero MOD APK

Bu oyunda sayısız zindan ve farklı dünya var

Dahası, dikkatli olmasa da istediğiniz zaman düşebilirsiniz. Arama ve deneyimlemeniz için birçok kask var. Şapkalar kullanmak sizi prensler, şövalyeler, ejderhalar gibi eşsiz kahramanlara dönüştürebilir… kediler, pandalar veya tek boynuzlu atlar gibi sevimli karakterler bile. Nasıl basit oynanır ama arsa bir süper kahraman hakkında son derece çekici. Prensesi kötülerden kurtarmak ve birçok değerli hazineyi geri getirmek için uzak topraklara maceraya hazır olun. Sayısız zindan ve farklı dünya var. İlk başta, kılıç, çekiç ve eksenler gibi ilkel silahlarınız var. Bu, birçok parlak renge sahip net piksel grafiklere yansır.

Will Hero MOD APK

Oyuncu oyunda cesur ve güçlü bir kahraman olarak oynayacak

Bugün, çekici bir macera oyunu Will Hero ile çocukluğunuzdaki rüyayı yeniden canlandırabileceksiniz. Cesur ve güçlü bir kahraman olarak oynayacaksınız. Tropik denizlerde hazine bulmak için yolculuğa katılabilirsiniz.

Will Hero MOD APK