WhatsApp Plus Mod + APK 2.0 Sınırsız para

WhatsApp Plus MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi WhatsApp Plus
Tür Entertainment
geliştirici Omartinahu
Boyut 6998535
En son sürüm 2.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2020-11-02

WhatsApp Plus açıklaması

Mod Özellikleri:

WhatsApp Plus, Whatsapp'ın popüler bir değiştirilmiş versiyonudur

WhatsApp'ın görünümünü özelleştirmek için MOD özelliklerini kullanabilirsiniz. Değiştirilmiş sürümde daha fazla ifade alın ve herkese çıkartma gönderin. Aynı anda birden fazla görüntü gönderebilirsiniz. Renkleri ve yazı tipi stillerini değiştirerek kendi temalarınızı oluşturun. Arkadaşlarınızın durumlarını size göndermelerini istemeden kaydedebilir ve kaydedebilirsiniz. Cihazınıza kaydetmek istiyorsanız arkadaşlarınızın durumunu izleyin ve indir düğmesine tıklayın. WhatsApp'ınızdaki iOS emotlarını sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Mesajlarını okuduğunuzda bile arkadaşlarınız çift kene veya mavi kene göremez. Bu değiştirilmiş sürüm, silinmiş mesajları da görmenize izin verecek olağanüstü büyüktür. Kendi duvar kağıtlarınızı sohbet arka planı olarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Plus MOD APK

Değiştirilmiş sürümde daha fazla ifade alın ve herkese çıkartma gönderin

WhatsApp Plus, WhatsApp'ın popüler bir değiştirilmiş versiyonudur. Tüm temaların kullanımı tamamen ücretsizdir. Sohbetlerini açmadan diğer kişileri çevrimiçi olarak görebilirsiniz. Artık WhatsApp'ı çevrimiçi olduğunuzu bildirmeden istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu mod sürümü, herhangi bir kısıtlama olmadan birden fazla dosya ve resim gönderebileceğiniz önceden paylaşım sistemine sahiptir. WhatsApp için benzersiz ve harika temalar var. Temaları değiştirerek özelleştirebilirsiniz. Tema mağazasını ziyaret edin ve harika temaları ücretsiz keşfedin. Sohbet geçmişi için tonlarca harika duvar kağıtları alın. İlerleme paylaşım sistemi yardımıyla artan sınırlar alın. Artık arkadaşlarınızın silinmiş mesajlarını görebilirsiniz. Kimse herkes için mesajları silemez. Sohbeti açın ve sorunsuz bir şekilde silinen mesajları görün. Artık herhangi bir durumu tek bir tıklamayla indirebilirsiniz.

WhatsApp Plus MOD APK

Yaklaşık 700 tema var

Bu mod whatsapp ile, duygularınızı arkadaşlarınız ve ailenizle ifade etmek için daha fazla ifade alacaksınız. Google Hangout, iOS, BlackBerry ve hatta daha fazlasının emotları var. Gerçek duygularınızı göstermek için arkadaşlarınıza ve ailenize herhangi bir emoji gönderebilirsiniz. Bu MOD sürümünün geliştiricileri, en yeni ve yeni eşleri ücretsiz kullanabilmeniz için yeni emoji ve ifadeler eklemeye devam ediyor. Bu uygulama, bazı depolama alanlarını temizlemek için uygulamadan gereksiz sohbetleri ve medyayı temizleyen daha temiz bir özelliğe sahiptir. Kaliteyi kaybetmeden büyük video dosyası gönderebilirsiniz.
Keşfedebileceğiniz ve indirebileceğiniz yaklaşık 700 tema var. Kaliteyi ve çözünürlüğü kaybetmeden herhangi bir şeyi paylaşabilirsiniz. Uygulama içinde keşfedip indirebileceğiniz binlerce çekici ve göz alıcı tema mevcuttur. Bu uygulama keşfedebileceğiniz büyük emotes kütüphanesine sahiptir. WhatsApp Business Hesabı kullanırsanız, otomatik reply olarak bilinen harika bir özellik var.
Harika özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Çift kene ve mavi ken. keneler. Karanlık temalar, renkli temalar ve daha fazlasını kullanın. Orijinal sürüm çok fazla ifade içermez, ancak bu değiştirilmiş sürümün en iyi ve daha fazla ifadesi vardır. Uygulama, sizinle iletişim kurmaya çalışırlarsa, önceden tanımlanmış mesajı diğer kullanıcılara otomatik olarak gönderir.

WhatsApp'ı Universal Mod seçeneğiyle tamamen değiştirin

Gizli Özellikler, mavi kene ve sohbetlerden çift kene gizleyebileceğiniz harika bir gizlilik özelliğidir. Son görülen durumunuzu da gizleyebilirsiniz. Bu özellikleri ayarlardan kolayca kullanın ve gizliliğinizi diğerlerinden koruyun. Bu özellik bu mod sürümünde kullanmak tamamen ücretsizdir.
WhatsApp'ı tamamen evrensel mod seçeneği ile değiştirin. 800 MB'a kadar video dosyaları gönderin. Çevrimiçi durumunuzu da gizleyebilirsiniz. Uygulamada güzel yazı tipi stillerini keşfedin ve tek bir tıklamayla uygulayın.

HappyMod
İndirmek