Web Video Cast | Browser to TV Mod + APK 5.10.0 Kilitli

Web Video Cast | Browser to TV MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Web Video Cast | Browser to TV
Tür Videoplayers
geliştirici Instantbits Inc
Boyut 56.49 MB
En son sürüm 5.10.0
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-12

Web Video Cast | Browser to TV açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, hem video hem de ses dosyaları için herhangi bir kodlama yapmak için tasarlanmamıştır

Ayrıca fotoğraf ve ses dosyalarını da destekler. OpenSubtitle entegre arayışına sahiptir. Bu içeriği TV'de oynarken, kontrolün Android cihazınızla birlikte olduğunu bilmelisiniz. Bu özellik genellikle film izleme uygulamalarında bulunur ve işini iyi yapar. - Web tarayıcısını kullanarak.
Ama sizi her zaman rahat hissettirmez. Web Video Cast ™, hem video hem de ses dosyaları için herhangi bir kodlama yapmak için tasarlanmamıştır. İndirilen altyazıları videolarda ve filmlerde de kullanabilirsiniz. İnternet tarayıcısını kullandığınız ve izlemek istediğiniz TV'ye bir bağlantı kuracağınız için aynı video arama sürecini gerçekleştireceğiniz için kullanım basittir (PS4, akıllı TV'ler, diğer konsollar ve üst kutular ayarlayın).

Web Video Cast | Browser to TV MOD APK

Web Video Cast’ın Akış Özellikleri oldukça güçlü ve kullanışlı

Uygulama görüntüleri, çeşitli video ve ses dosyalarını destekler ve hatta mobil cihazların çalışan web'inde altyazılar oynar… Genel olarak, web video dökümünün akış özellikleri oldukça güçlü ve kullanışlıdır. Böylece, en popüler akış cihazlarını destekleyebilir ve TV'nizin videoları doğrudan mobil ekranınızdaki web'den görüntülemesine izin verebilir. Mobil ekranınızda olan her şeyi büyük TV ekranınıza aktarmanıza yardımcı olacak ve çok daha rahat ve rahatlatıcı bir deneyim sağlayacaktır. Web sitesinde algılanırsa altyazılı filmleri ve TV şovlarını izleyin. Yolunuzu deneyimlemek için yerel dosyalardan internetteki dosyalara özgürce seçim yapabilirsiniz. Web videosu dökümünün yapabileceği iki ana özelliği bildikten sonra, desteklediği cihazları bilmelisiniz.
Akıllı telefon ekranları da olduğu için Küçük ve gözler için iyi değil, özellikle geceleri. Akıllı telefon ekranınızı üzerinde tüm görevlerle TV'nize aktarabilirsiniz. Her şey çok basittir. Web video yayınındaki arama özelliğinin dışında, desteği görmezden gelmeyeceksiniz Yerel dosyalar için. Film izleme uygulamalarına benzer, kesinlikle reklamlar gibi öğelerden rahatsız olmak istemeyeceksiniz. Önemli özellik iyi, web video dökümü modern uyumluluk teknolojisi ile entegre edilmiştir. Süreç başarılı olursa, kaçırmayı göze alamayacağınız heyecan verici zamanlar yaşayabilirsiniz. Özellikle, TV programlarını, MP4 videolarını ve IPTV formatlarını rahatça izleyebilirsiniz. Böylece izlerken manuel olarak geri sarabilir, duraklatabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Web Video Cast | Browser to TV MOD APK

Bu uygulama, en sevdiğiniz videoları TV'nizdeki web sitelerinden izlemenizi sağlar

Bir akıllı telefon, yüksek taşınabilirlik ile birçok şey yapmanıza yardımcı olabilir. Uygun altyazıları bulmak için bu app.org ile TV'de filmler, TV şovları, canlı akışlar, haberler, sporlar ve daha fazlasını izleyebilirsiniz. Web video dökümünde kullanabileceğiniz kullanım, izlemek istediğiniz heyecan verici programları bulmaktır. Onları büyük ekran TV'lerde oynayın. Böylece en sevdiğiniz şarkıları dinlemeyi veya başkalarına güzel resimlerinizi göstermeyi seçebilirsiniz. Çoğu web tarayıcısı, http: // cast2tv. Aynı zamanda, çalınan video içeriğini anlamak için önceden hazırladığınız altyazı dosyalarından da yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, şüphesiz yalnızca yerel dosyada video dosyaları değil, aynı zamanda görüntüler ve ses dosyaları da olacaktır. Premium sürümle ilgili diğer bir özel özellik geçmiş özelliğidir ve geçmiş bölümünde görüntülediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ve daha fazla.HLS, akış cihazınız, filmler ve TV şovlarınız, MP4 videoları, canlı haberler ve sporlar, herhangi bir HTML5 video, IPTV (M3U8, W3U, RSS), fotoğraflar, müzikler dahil ses dosyalarınız tarafından desteklenen M3U8 formatında canlı akışlar.

Web Video Cast | Browser to TV MOD APK

Web video dökümü, web'e göz atmanıza, videoları izlemenize, müzik dinlemenize yardımcı olacaktır

Web Video Cast, Android cihazınızdan daha büyük ekran TV'lere içerik akışı yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Gerçekten de, sizin için doğru olan eğlence yöntemini seçebileceksiniz. Roku TV, Amazon TV ve diğer birçok akıllı TV'yi içerecek şekilde bağlanabileceğiniz diğer cihazlardan bazıları. Aynı zamanda, DLNA gibi bir WiFi ağına bağlanmak için iki cihaz gerektiren bazı cihazların bağlantı yöntemini de anlamanız gerekir veya TV'nize bir Chromecast cihazı eklemeniz gerekir. Kesinlikle herhangi bir reklam nedeniyle videonuzun durdurulmasını istemezsiniz ve reklam kaldırma özelliği premium sürümde görünecektir. veya mobilden büyük TV ekranına daha fazla. Telefonunuzdan indirilen videolar bile yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda, bağlantının doğru şekilde kurulabilmesi için bu uygulamanın desteklediği TV'leri bulacaksınız. Chromecast ve DLNA gibi görmezden gelmememiz gereken ilk faktör. Kendi içeriğinizi proaktif olarak seçebileceğiniz eğlence özellikleri sunar. Aşağıdaki ayrıntılı talimatları izlemeniz yeterlidir: Premium hizmet kullanıcıları için aşağıdaki özel özellikler sunulacaktır: Kullanırken sorunlardan kaçınmak için bazı sınırlamaları not edin: Web videosu dökümünün sorunsuz ve kesintisiz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız var, Aşağıdaki faktörleri dikkatlice düşünmek için: Premium UnlockedWeb video dökümü basit bir uygulama gibi görünmektedir, ancak hem akıllı telefonlardan hem de akıllı TV'lerden yararlanmanıza yardımcı olur. Cihazınızda bulunan herhangi bir medya dosyasını izleyebileceğiniz için çok çeşitli içeriğin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcıların Web Video Dökümünü kullanırken fark edeceği bir nokta görüntüleyebilecekleri dosyalardır. Aynı zamanda, uygulama aynı zamanda yer işareti özelliğini de destekler ve bu iki özellik, sadece birkaç dokunuşla iyi içeriği daha hızlı oynamanız için birbirinizi destekleyecektir. Akıllı telefon ekranındaki her şeyi büyütmenin en iyi yolu, mobil ekranı büyük TV'ye aktarabilen bir araç kullanmaktır. Yalnızca birçok çıktı aygıtıyla uyumlu değil, ancak web videosu dökümü de bir Mobil ekranlardaki çeşitli görev formatlarının çeşitliliği: Ek akış cihazlarına not: İzlenen videoyu açabilmeleri gerekir. Uygulama ayrıca istediğiniz altyazı bulabileceğiniz bir bağlantı sağlar.

HappyMod
İndirmek