Warz : Law of survival Mod + APK 2.1.3 Sınırsız para

Warz : Law of survival MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Warz : Law of survival
Tür Adventure
geliştirici Monica Wyatt
Boyut 137.76 MB
En son sürüm 2.1.3
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2019-05-13

Warz : Law of survival açıklaması

Mod Özellikleri:

Hayatta kalma kampı sizi olası tüm saldırılara karşı korumada etkili olmalıdır

Bu oyun bir Survival oyunu kombine rol yapma oyunu tarzında geliştirilmiştir. Aniden bir gün, elinizde hiçbir şey olmadan uyanırsın. Warz: Hayatta Kalma Yasası oynamaya başladığınızda, ıssız bir adada ıssız bir üssüne götürüleceksiniz. Değilse, zombilerin göründüğünü görürseniz güvenli cennet aramanızı öneririm. Bununla birlikte, dikkatli olun çünkü her oyuncu dostu değildir ..
Hayatta kalma kampı sizi olası tüm saldırılara karşı korumak için etkili olmalıdır. Siz ve tek hedef düşman saldırılarından kurtulmak ve kendinizi hayatta tutmak için çabalamaktır. Bu oyunda daha fazla gerçeklik hissi vermek için gerçek sahneler bulacaksınız, diğer insanlardan da yardım alabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz şey karşılığında topladığınız eşyaları takas edebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu oyun gerçekten ilgi çekici ve boğuluyor.

Warz : Law of survival MOD APK

Warz: Hayatta Kalma Yasası, inanılmaz ilgi çekici taktikleri birleştiren hayatta kalma tabanlı bir atıcıdır

Çorak arazide dolaşmanız ve ekipman, alet, silah ve diğer malzemeler gibi hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek şeyler aramalısınız. Kötü virüsle dolu hastaneler var. İlk önce, Warz: Hayatta Kalma Yasası, inanılmaz ilgi çekici taktikleri birleştiren hayatta kalma tabanlı bir atıcıdır. Yakında kendinize bir silah bulmanızı tavsiye ediyorum çünkü uzun menzilli ve silah hasarı olan silah son derece büyük, yaklaşmadan önce zombileri yok edebilirsiniz. Oyun teması eski olsa da, oyuncuya bu harika oyuna katılırken hala özel bir his vermesine rağmen. Mod ücretsiz zanaat). Oyunun hayatta kalma kuralları veya hayatta kalma kadrosu gibi önceki hayatta kalma oyunlarının tercih edilen bir rakibi olması bekleniyor. Bu her zaman oyuna katıldığınız ilk andan itibaren kafanızda olacak. Warz'ı çok takdir ediyorum: Son derece etkileyici 3D grafiklerle hayatta kalma yasası.

Warz : Law of survival MOD APK

Warz: Hayatta kalma yasası, oyuncuların hayatta kalmak için yiyecek ve su aramasını gerektirir

Bu oyunda, zombileri öldürmeniz, virüslere karşı savaşmanız gereken dünyaya bir kıyamet saldırısı olduğunu hissedeceksiniz. Çevrimiçi arkadaşlarınızla ve insanlarla işbirliği yapmanıza izin veren çok aksiyonlu bir oyundur. Çevreniz her zaman aç olan, karşılaştıkları her şeyi yemeye hazır, hatta bir T-Rex dinozoru bile bir sürü zombi. Hayatta kalabilirliğinizi artırmak için haritada alabileceğiniz her şeyden yararlanın. Özellikle, sadece hayatta kalma savaşına odaklanan diğer zombi temalı oyunların aksine, Warz: Hayatta kalma Yasası, oyuncuların hayatta kalmak için yiyecek ve su aramasını gerektiriyor.
Bu oyun, mümkün olan her saldırıdan kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak zorunda olduğunuz hardcore bir Royale savaş oyunudur. Warz: Hayatta Kalma Yasası her gün binlerce oyuncuyu çekiyor. Savaş, bir dizi korkunç trajedi getirdi, özellikle daha önce hiç ortaya çıkmayan ve tedavisi olmayan bir virüs. Dünya kaos içinde. Oyunun herhangi bir yerinden çalılardan uçurumlara gelebilecek tehlikelere dikkat edin. Sadece küçük bir hata, hayatın fiyatını da ödeyebilirsiniz. Her neyse, bu korkunç dünyada yalnız hissetmiyorsun. Kötü zombilerle savaş sahneleri oynarken sizi harekete geçirir. Bana göre, cihazda oyun oynamalısınız, oyunu mükemmel bir şekilde deneyimlemek için geniş bir ekrana sahip. Ayrıca durumu etkili bir şekilde analiz etmelisiniz ve uygun materyallerle bir kurtarma kampı oluşturmalısınız. Oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerini destekler. Eğer The Walking Dead veya Prad Pitt'in Dünya Savaşı Z filmi filmi hayranıysanız, o zaman bu eşsiz oyunu gözden kaçırmak için hiçbir nedeniniz yok. Warz: Hayatta Kalma Yasası, oyuncuların kesinlikle ücretsiz indirmesine ve kullanmasına izin verir. Bu virüs, insanları sadece sadece et yemek amacıyla yaşayan ve hastalığı diğer canlı organizmalara yaymaya devam eden bir tür insanlık dışı yaratığa dönüştürür.

Warz : Law of survival MOD APK

Warz: Hayatta kalma yasası ücretsiz olarak serbest bırakıldı

Hayatta kalmanın her zaman zirvede olduğu dünyanın en şiddetli savaşını indirin ve katılın. Warz: Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra hayatta kalma yasası insan dünyasında kurulur. Bu korkunç dünyada hayatta kalabilir misin? Oh, bu hikaye Dünya'daki son güne benzer. Warz oynadığımda çok ilginç bir nokta: Hayatta kalma yasası, dünyadaki diğer birçok oyuncu ile etkileşim kurmamız gerektiğidir. Acil durumlarda, diğer oyuncuları yardım etmek için arayabilirsiniz.Azun, Warz: Hayatta Kalma Yasası'nın Android sürümünün ücretsiz olarak serbest bırakıldığını, Google Play'den bir APK veya kurulum yapabilirsiniz. kendiniz. Sadece ısırmalarını veya çizilmesini sağlayın, ölmelisin. İlk başta şanslıysanız, kendinizi savunmak için bazı silahlar bulabilirsiniz. Vücudunuzu korumak için kılıç, balta gibi birçok zarar silahı da vardır. Oyuncunun hayatta kalma içgüdüsü her zaman en yüksek sınırlara yerleştirilir.
Bu oyunun onu en iyi hayatta kalma oyunlarından biri haline getiren birden fazla özelliği vardır. Bu, Playerunknown'un savaş alanlarına biraz benziyor. Zombilere ek olarak, başka birçok tehlike ile de karşılaşıyorsunuz. Warz: Hayatta kalma yasası karmaşık değil. Herhangi bir meydan okuma ile başa çıkmak için güçlü silahlar bir araya getirin. Uzun bir bekleme döneminden sonra, Noelle Collier son zamanlarda oyunu resmi olarak dünyanın dört bir yanındaki oyun topluluğuna çıkardı. Hayatta kalmak için kaynaklara itiraz etmelisiniz, böylece diğer gruplarla çatışmak kaçınılmazdır. Ayrıca, ahşap, tuğla, taş vb. Gibi yapı malzemelerini alarak kendi evlerinizi, güvenli bir şekilde saklanacak zeminler veya hatta bir köprü inşa edebilirsiniz. Sadece mobil bir oyun değil, gerçek bir dünyada olduğunuzu hissedeceksiniz.

HappyMod
İndirmek