War Machines:Tanks Battle Game Mod + APK 8.15.0 Sınırsız para

War Machines:Tanks Battle Game MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi War Machines:Tanks Battle Game
Tür Action
geliştirici Fun Games For Free
Boyut 138.8 MB
En son sürüm 8.15.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-27

War Machines:Tanks Battle Game açıklaması

Mod Özellikleri:

İnanılmaz savaş maçlarına katılın ve zafere giden yolu vur

Sevimli karakterlerle veya birçok silahla savaşmak istiyorsanız, Modern Strike Online oynuyorsanız, Zooba.War Makineleri: Tank Ordusu Mod Game, oyunculara çok sayıda yeni ilham veren bir savaş oyunu olacak. İnanılmaz savaş maçlarına katılın ve zafere doğru yola çıkın. Açıkçası, rütbeniz ne kadar yüksek olursa, yeni ve güçlü tanklar satın almak için kullanabileceğiniz o kadar fazla para elde edersiniz ..
Kısa ama dramatik, hızla çok fazla deneyim getiriyor. Buna alışmak için zaman ayırın ve her şeyi kolayca kontrol edebileceksiniz. Bence, her sahnenin arazisine uyacak şekilde tankı yükseltmek için bir tank/ bir özellik seçmek de bu oyundaki stratejinin çok iyi bir parçasıdır. Bir mobil oyunun böyle gerçek bir Battlefield serisi yapabileceğini düşünmemiştim. Oyun ve kontrol de oldukça kolaydır ve yeni başlayanlar için çok karmaşık değildir, çünkü oyun size her şeyde rehberlik edecektir. Tanklarla oynamak ve maçları kazanmak için mi? Savaş makineleri modunu şimdi indirin ve kazanan olun ve birçok tankın kilidini açın.

War Machines:Tanks Battle Game MOD APK

War Machines, çevrimiçi gerçek insanlara karşı oynamanızı sağlayan bir PVP oyunudur.

Katılan herkesin eşit avantajları vardır. Takım savaşları, oyunculara savaş alanlarında takım arkadaşlarıyla bir araya gelme yeteneği verir. Tankları bombaların savaş alanına getirmek ve dünyanın birçok büyük ülkesiyle savaşmak için savaş makineleri modunu indirin. Ve iki birincil kontrol düğmesi vardır, sol bir tankınızı hareket etmek için kontrol etmek için kullanılır ve sağ hedefinizi hedeflemek ve çekmek için kullanılır.Bu oyuna girerken ilk şey, getirdiği grafiklerin kalitesi ile bunalmaktır. Bugün çoğu çekim oyununa benzer şekilde, War Machines Mod, gerçek insanlara karşı çevrimiçi oynamanıza izin veren bir PVP oyunudur. görevler. Bu nedenle, her birinin farklı avantajları ve dezavantajları, her bir arazi türü ve farklı savaş stratejileri için uygunluğa sahip olacaktır. Bu dünyanın birçok ülkesinden bir savaş, oyuncu düşmanı bulmak ve yok etmek için tankı kontrol edecek. Eğer bir tank fanatiği değilseniz veya daha önce ilgileniyorsanız, bu oyuna geldikten sonra onlarla her zamankinden daha fazla ilgileneceksiniz. Yeni tankları satın almak veya mevcut tankınızı yükseltmek için kullanabileceğiniz para.
Oyunu anlamak için bir süre solo oynamayı seçtim. Ama bence, sadece birkaç sabit tank modeli kullanmalısınız. İlk olarak, ekranın sol üst köşesindeki ışığa bakın; Ayrıca, düşmanın pozisyonunu hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olacak bir radar olarak tanıyabilirsiniz. Grafiklerin kalitesi hakkında neredeyse hiç şüphe yok çünkü oyun sırasında herhangi bir dezavantaj bulamayacaksınız. Herkes için ücretsiz bir maçtaysanız, en çok puanlara sahip olarak değerinizi kanıtlamanız gerekir. .

War Machines:Tanks Battle Game MOD APK

Oyuncular tankı birçok ayrıntıyla özelleştirebilir

Büyük yerlerde, bir sonraki eylemleriniz için önceden planlamanız gerekir. Mücadelenin nasıl gitmesini istediğinize bağlı olarak, hangi seçeneği seçerseniz seçin bir yaşam ve ölüm mücadelesiyle sonuçlanacaktır. Bir araba satın alma maliyetinin yanı sıra, oyuncuların daha güçlü olmasını istiyorlarsa yükseltmeleri gerekir. Ama oyunun başlangıçta size sunduğu tek bir tank varsa, sıkıcı olurdu, değil mi? Bu nedenle, oyun size seçim yapabileceğiniz birçok farklı model, şekil ve renkle birçok tank koleksiyonunu verdi. Ardından, gelişmiş teknoloji aksesuarları ekleyebilir ve oyun stilinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Genel olarak, becerilerinizi test etmenizi sağlayan hızlı bir tank oyununa katılacaksınız. Eskiden birçok insan (sanayi parkları, Avrupa çapında büyük şehirler gibi) tarafından yaşanan yerler (çöller, petrol tarlaları… gibi). Her bir tankın özellikleri, zırh, saldırı, çekimler ve hareket gibi belirli istatistiklerle açıkça gösterilmiştir.WAR Makineleri Mod simüle edilmiş bir dünya savaşına benzer, ancak ana dayanak olarak sadece tanklar vardır. Diğer birçok oyun gibi, Büyük bir toprağa götürüldü ve burada hayatta kalan tek kişi olmak için savaşacaksınız. Sonunda, her şey tankınızın beceri, stratejiler ve saf ateş gücüne gelir. Ardından, nasıl nişan alacağınızı ve çekim yapacağınızı da öğreneceksiniz. Her tankın zırh, saldırı, atışlar ve hareket için kendi istatistikleri vardır. Ateş, duman ve savaş makineleri modunda tank kuvvetinin hareketi güçlü bir izlenim bırakır. Tank, güçlü bir görünüme sahip özel bir savaş aracıdır. . Yükseltme, tankın ayrıntılarını seçmek için çok zaman alır. İlk olarak, tankınızı herhangi bir yönde nasıl hareket ettireceğinizi öğreneceğiniz bir eğitim alacaksınız.

War Machines:Tanks Battle Game MOD APK

Gerçek bir erkek veya kadın gibi tanklarla savaşmak

En güçlü tanklarla büyük savaşlara katılmak, başka ne eşittir? Ayrıca bazı tank oyunlarını deneme fırsatım oldu ve en çok savaş makineleri modundan etkilendim. , çeşitli ateşli tanklar, gerçekçi bir savaş alanı, büyük bir uyarıcı alanı olan ve manipüle edilmesi kolay olan güzel tank atma oyunu, kesinlikle savaş makineleri moduna gitmelisiniz. Çoğu cihaz için uygun ılımlı bir kapasiteye sahiptir. Şimdi tank atma ve manevra becerilerinizi gösterin. Şimdi popüler olan aynı birinci şahıs çekim ve savaş royale oyunlarından bıktınız mı? Neden savaş makineleri modunu denemiyorsunuz ve gerçek bir erkek ya da kadın gibi tanklarla savaşmıyorsunuz. Farklı tanklar - her maçtan sonra, pozisyonunuza bağlı olarak paralarla ödüllendirileceksiniz.
Arasındaki farklılıkları görebilirsiniz. Sadece manzara değil, aynı zamanda boşluk, renk ve arazi. Kimse bu bombalama savaşından sonra hala hayatta olduklarından emin değil.Bu, oyuncuların her bir tankın yapısının belirli kısımları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için sahne. Bir tanka sahip olmak, zaferin size ve takım arkadaşlarınıza yaklaşmasına yardımcı olan saldırı avantajına sahiptir. Görüntü, oyuncuların gerçek bir savaşa katıldıklarını hissetmelerine ve tankları önündeki tankları görmelerine yardımcı olmak için son derece gerçekçi ve keskin olacak şekilde tasarlanmıştır. onların gözleri. İyi yapılırsa tüm bir düşman gücünü veya hatta bir duvarı silebilir. Bu oyunu çalarken hoparlörü açmayı unutmayın, çok daha büyük olacak. Her zamanki durumlarda kullanılmasalar da, kullanıldıklarını görürseniz endişelenmelisiniz. Her biri güçlü ama geri kalanının üstünde baş ve omuzlar var. Bir takımla kazanmanın yolu, diğer takım kadar tankı indirmektir. Ayrıca yararlı ve savaş olduğunu kanıtlayabilecek farklı gelişmiş teknolojiler de satın alabilirsiniz.

Oyun, kısa, anlaşılması kolay çok oyunculu bir tank oyunudur

Solo modda, düşman tanklarını tek tek vurmak için bir tank süreceksiniz. Sonsuz heyecanlar sizi önde bekliyor. Gerçek dünya ülkelerine dayalı özgür bir ülke seçebilirsiniz. Güçlü tanklar için bir tutkunuz varsa, bu oyun sizin için çok uygundur. Burada, insanları içeren geleneksel çekim oyunu yerine, tankları kullanarak aşırı ve eğlenceli savaş oyunlarına katılacaksınız. Oyunda, birçok oyuncunun birçok ağır savaş makinesinin savaş alanına katılan profesyonel bir tank sürücüsünüz. Bu oyunla dev tankların savaşlarına gireceksiniz. Tankınızı kontrol edin ve burada en güçlü olmak için diğer oyuncularla şiddetli savaşlara katılın. Ancak onlarla oynamak istiyorsanız, şimdi savaş makineleri modunu indirin. Bir takımla veya herkes için ücretsiz olarak gerçek zamanlı olarak çok sayıda düşmana karşı savaşın. Ülkenizi istila etmek niyetinde. Savaş alanını güçlü dövüş makineleriyle meşgul etmek, ama burada birisi ölecek.Tanklar ordudaki en güçlü araçlardan bazılarıdır.Tank savaş oyunu - tanklar birçok düşmanı ortadan kaldırabilecek güçlü araçlardır tek bir vuruşta. Burada, stratejilerinizi dağıtabilmeniz için birçok yoğun aksiyon sahnesine katılabilirsiniz.

Tanklar Savaşı'nı deneyimlemek için özgür

Oyun da oldukça basit. Oyundaki tanklar birçok teknik ve güçlü ateş gücü ile donatılmıştır. Yeni bir tank almak veya eskisini yükseltmek için, kilidini açmak veya yükseltmeye karar vermek için çok çalışmalısınız. Sesin mükemmel olduğu söylenmelidir. Eğer kazanan olmak istiyorsanız, kalan tüm düşmanları ortadan kaldırdığınızdan emin olmalısınız. Mortal moduyla, daha fazla rakiple karşılaşacaksınız.
Her ikisi de benim için çok şaşırtıcıydı. Bu kez, War Machines modunda, Fun Game for Free bu bölümle harika bir iş çıkardı. Her şeye 3 dakikalık kavga içinde karar verilecek. Daha önce olduğu gibi, insanlar arasındaki savaşlara katılacaksınız; Şimdi, War Machines moduna geldiğinizde, tank savaşını deneyimleme fırsatınız olacak. Bunun nedeni, görüşündeki her şeyi yok edebilen güçlü askeri araçlar olmasıdır.

Bu oyundaki harita kapsamlı

Oyun ayrıca seçmeniz için birçok oyun modu var: Herkes için ücretsiz, Team Deathmatch, Conquest. Çoğu insan yaşadıkları ülkeyi seçer. Ancak, yalnızca en iyi bileşenleri seçmek için bütçeniz varsa özelleştirmeniz gerekir. Savaş eylem türlerine sahip tutkulu bir oyuncu iseniz, bu sizin için son derece uygun bir oyun olacaktır. Ancak War Machines Mod'da tanklarla tanklarla savaşacaksınız. Turbo ve yüklü atışını artırabilirsiniz. Yaşam ve ölüm arasında sadece ince bir çizgi, savaşa katılın ve hayatta kalma yeteneğinizi gösterin. Bir tankın daha iyi savaş yeteneğine sahip olması için, makineli tüfekler, av tüfeği, mühimmat gibi ayrıntıları değiştirmenize izin verilir… Başlangıçta tank sadece temel bir seviye ile donatılmıştır. Dahası, burada savaşmak için çok eğlenceli yerler ve endüstriyel bölgeler var.
Kimse, bunu yapan düşmanınız. Önceki oyunlardan farklı mı? Kesinlikle daha önce hiç denemediğiniz tamamen yeni bir duygu olacağı söylenmelidir. Yükseltebileceğiniz aksesuarların yanı sıra birçok farklı tank ve silahın kilidini açabilirsiniz. Genel olarak, bu oyunun kontrolü kolay ve çekilmesi kolaydır, ancak bir vuruşun felaket olabileceği için tankınızı da savunmanız gerekir. Kendinizi savunurken gördüğünüz her tankı ortadan kaldırın.

HappyMod
İndirmek