VSCO: Photo & Video Editor Mod + APK 345 Kilitli

VSCO: Photo & Video Editor MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi VSCO: Photo & Video Editor
Tür Photography
geliştirici Vsco
Boyut 87.25 MB
En son sürüm 345
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-04

VSCO: Photo & Video Editor açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar doğrudan fotoğraf çekebilir ve videolar yapabilir VSCO uygulaması

Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüksek kalitede kaydedebilirsiniz. Bu arada, düzenleme sırasında çalışma arayüzü egzotik bir tasarıma sahiptir, kullanıcıların sonsuz yaratıcı olmaları için mutlak modernite ve esneklik gösterir. VSCO - Oturumlu Visco - San Francisco'da fotoğraflarınızı inanılmaz hale getirmek için çok net bir amaç ile kuruldu. Kelimenin tam anlamıyla aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce filtre ve çok çeşitli düzenleme aracı vardır. Temel sürüm ücretsizdir ve bu size bir düzine filtre ve ayrıca yenilerini düzenli olarak ücretsiz olarak indirme fırsatı verecektir. Bu, diğer yaratıcıların işinizi görmesini ve sizi takip etmelerini sağlar.

VSCO: Photo & Video Editor MOD APK

Bu uygulama, birçok sanatsal öğeye sahip bir fotoğraf ve video editörüdür

Bu fotoğraf ve video düzenleyicisini kullanmak için çok yüksek bir mobil cihaza ihtiyacınız yok. Sınıflandırıcı APZ kamera apkcanva apk picsart mod apkvsco birçok sanatsal öğeli bir fotoğraf ve video düzenleyicisidir. Fotoğraflar ve video içeriği için kapsamlı düzenleme araçlarını kullanın. VSCO'da 1 tarif ve VSCO X versiyonunu kullanıyorsanız 10 tarif tasarrufu yapabilirsiniz. VSCO, fotoğrafçılığı seven özel bir sosyal ağa sahiptir. Tüm profesyonel ve ücretli araçlarını paranızı harcamadan kullanabilirsiniz.
Sadece arkadaşlarınızla paylaşmak için günlük anları kaydetmekle kalmaz, giderek daha fazla kişi düzenlenen fotoğrafların izleyiciyle daha rafine, daha fazla göz alıcı olmasını ister. Düzenleme, samimi ve anlaşılması kolay olan kullanıcı arayüzü nedeniyle bu uygulamada çok kolaydır. VSCO MOD APK eski sürümünde büyük ve çok aktif bir yaratıcı topluluğu vardır.
VSCO, videolarınızı güncelleyebileceğiniz bir editördür ve Fotoğraflar harika araçlar kullanarak. Şimdi basit bir kameraya veda edin çünkü artık fotoğraf çekerken resimlerinize birden fazla şey ekleyebilirsiniz. Paranızı tasarruf eder ve Pro Tools'ı ücretsiz olarak kullanarak yaratıcılığınız üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Ayrıca dost ve aktif bir kullanıcı topluluğuna sahiptir, sürekli olarak işleri paylaşır veya birçok alanda uygulanması için bilgi alışverişi yapar. Parlaklık, kontrast, vinyet, keskinlik, sınırlar ve daha fazlasını fotoğraflarınızı değiştirebilirsiniz.

VSCO: Photo & Video Editor MOD APK

VSCO, birçok kullanıcı tarafından güçlü bir fotoğrafçılık uygulaması kullanımıdır

Sosyal ağlar dünyanın çoğu ülkede katlanarak büyüdüğünden, selfie herkes için sıcak bir trend haline geldi. Rahatlığınız için düzenleme sayesinde sihirli bir uygulamanız olacak. Bu basit sürümde, kolayca kullanabileceğiniz birçok araç ve özellik elde edersiniz. Dakikalar içinde profesyonel görünümlü video içeriği oluşturmak için video düzenleme araçlarını kullanın.
Karşısında, doğrudan fotoğrafınıza uygulamak için diğer insanların tariflerini kullanabilirsiniz. Mod sürüm özellikleri şunları içerir: Telefonunuzla fotoğraf çekmek konusunda tutkuluysanız, VSCO vazgeçilmez bir uygulamadır. Aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla uygulamayı indirerek şu anda uygulamanın topluluğuna katılın. VSCO, yaratıcı içerik yapmak için çalışabileceğiniz muazzam araçlara sahip eksiksiz bir oda sunar.Aysis, konfor bölgenizden çıkmanıza ve yeni bulunan bir yaratıcılıkla fotoğraf çekmenize ilham veren haftalık fotoğraf zorluklarına katılabilirsiniz.
Geliştiriciler, kullanıcıların genellikle en iyi resim düzenleme tariflerini bulmak için Pinterest gibi bazı web sitelerini görüntülediklerini kabul eder. Tüm ücretli araçları yalnızca MOD sürümünde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, çünkü normal kullanıcılar bu hizmeti sunmaz. VSCO APK, B&W sunumlarından grenli film hediyelerine ve keskin renk artırıcı filtrelere kadar her şeye sahiptir. Videolarınız için trim, yavaş hareket, renk ayarı, çerçeveler, metin yazma ve daha fazlası gibi araçlar alacaksınız. Herkes herhangi bir sorun olmadan kullanabilir, yani VSCO kullanarak iyi bir editör olabileceğiniz anlamına gelir. Her videonun kullanılan stiline veya benzersiz temasına bağlı olarak, dönüşüm etkisini önemli ölçüde değiştirebilir.

VSCO: Photo & Video Editor MOD APK

Bu uygulama, herkesin ön ayarlar arasındaki farkları rahat ve rahat bir şekilde karşılaştırmasını sağlar

Ayrıca, Film X ™ 'in birçok filtresi ve görsel efektleri ile en etkileyici filmi oluşturmayı da destekler. Bu yüzden yeni trend filtreler almak için hiçbir yere gitmenize gerek yok çünkü VSCO uygulaması tüm trend filtreleri veriyor. Neyse ki, VSCO herkesin doğrudan fotoğraflara ve videolara uygulamadan önce ön ayarlar arasındaki farkları rahat ve rahat bir şekilde karşılaştırmasına izin veriyor. Uygulamadaki tüm premium özellikleri ücretsiz almak için VSCO Mod APK Paketini şimdi indirin.
Ayrıca, bu uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, basit fotoğraflarınızı ve videolarınızı harika hale getirebilecek gelişmiş araçlar sağlar.Bu, MOD sürümünün başka bir özelliğidir ve asla basit normal sürümünde alamayacağınız başka bir özelliğidir. Ana sayfa, cihazda bulunan tüm fotoğraflar veya videolar da dahil olmak üzere basit öğreticiler olacaktır, sadece basit işlemlerle özelleştirmeye hazırdır.

Fotoğraf becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için VSCO'yu kullanabilirsiniz.

VSCO, milyonlarca indirici ile internette çok popüler bir uygulamadır, bu yüzden en iyi derecelendirilmiş bir uygulama. Bu, VSCO Editor'un MOD sürümüdür ve asla normal sürümünde alamayacağınız bazı uzmanlıklara sahiptir.Preset, kullanıcıların başvurmadan önce serbestçe değiştirebileceği veya düzenleyebileceği en küçük değişikliklerin bir koleksiyonudur. Videolar veya fotoğraflar.
Burası en iyi fotoğrafları herkesle paylaşabileceğiniz yerdir. Fotoğraf becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, fotoğraf ve video düzenleyicisi olan VSCO'yu kullanın. Düzenleme için bir sınırlama olmadığı için serbestçe kullanın. Ne olursa olsun, VSCO'da bulacaksınız.

Dokunmatik kontrolleri ve uygun jest komutlarını kullanmaktan çekinmeyin

Uygulamayı açtıktan sonra, ekranı aşağıdan yukarıya kaydırarak kamerayı açabilirsiniz. İPhone'un varsayılan kamerası ile karşılaştırıldığında VSCO, kullanıcıları manuel odak, beyaz denge, ISO vb. Gibi manuel ayarlarla destekler. Diğer kameralar gibi, ekrandaki odak noktasına dokunarak odaklanabilirsiniz. Ardından, odak konumunu değiştirmek için kırmızı daireyi hareket ettirebilirsiniz. Burada, kullanıcılara yerleşik veya stok kamera uygulamasından çekilen fotoğraflarını kullanma seçenekleri verilir. Buna ek olarak, düzinelerce heyecan verici görsel efektle övünen sezgisel kullanıcı arayüzü, düzenlemelerinizde basit ve etkili değişiklikler yapmanıza yardımcı olacaktır. Her gün fotoğrafçılık deneyimlerinizin tadını çıkarmak için dokunmatik kontrolleri ve uygun jest komutlarını kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca, basit ve karşılaştırılabilir görsel efektlerle, belirli görsel efektleri uyguladığınızda görüntülerinizdeki farklılıkları görebilirsiniz. basit. Özellikle, birincisi, videoyu birkaç bölüme böler ve izleyici için bir izlenim bırakmak için ilk bölüm için kontrast oluşturmanızdır. Ardından yavaşlama efektleri, odakla ilgili filtreler ve doğru müzik ekleyeceksiniz. Bundan sonra, iki zıt unsur arasındaki geçişi canlandırmayı ve dışa aktarmadan önce tekrar gözden geçirmeyi unutmayın.

Benzersiz görsel efektlerle muhteşem vintage filmlerinizi oluşturun

Selfie fotoğraflarını çektikten sonra, harika bir fotoğraf oluşturmak için VSCO filtrelerini kullanmanın zamanı geldi. Fotoğrafı Düzenle'yi seçin, uygulamanın filtreleri görünecektir. Bu uygulamanın kontrast, ölçüm, kırpma, döndürme, bulanıklaştırma, gölgeleme vb. Gibi birçok görüntü düzenleme araçları vardır. Vurgu tonusu gibi filtreler, gölge renk tonu fotoğrafınıza daha güzel yardımcı olacaktır. Uygulama özellikleri, VSCO'daki Android kullanıcıları da yüzlerce heyecan verici görsel özelleştirme alabilir. Kodak, Fuji ve diğer seçeneklerin benzersiz görsel efektleriyle inanılmaz vintage filmlerinizi oluşturun. HSL, Sınırlar gibi diğer gelişmiş düzenleme araçlarının kontrollerini alın ve videolarınızı sezgisel video düzenleme seçenekleriyle özelleştirin. Videolarınız ve fotoğraflarınızla derinlemesine ve ilginç görselleri keşfedin ve deneyimleyin.
Manuel ayarınızın yanı sıra, efektler ve filtreler de fotoğrafınızı daha iyi hale getirmek için ekleyebileceğiniz seçeneklerdir. Bu öğeleri kullanmak tamamen basittir; Uygulamanın listesinden gerekli olduğunu düşündüğünüz filtreyi seçmeniz gerekir. Zamanla, hangi filtrelerin kullanılacağını öğreneceksiniz, ancak uygulamanın seçimlerinin doğrudan sizin için düzenlediğini unutmayın. Birçok farklı filtre türü bulabilirsiniz ve her kategoride arayabileceğiniz ek filtrelerin bir listesi vardır. Farklı özelliklere sahiptirler ve bu fotoğraf sekmesinde düzenlemenizi optimize etmek için seçeneklerin bir listesidir. Buna ek olarak, son sekmede - organize edin, ön ayarlar, ilgili filtreleri önceki düzenlemelerde kaydettiğiniz tariflerle birleştirirken bazı sonuçlar olarak görülebilir. Dolayısıyla, uygulamanın sahip olduğu potansiyel, yararlanmanız gereken bir şeydir.

HappyMod
İndirmek