YouCut - Video Editor & Maker Mod + APK 1.593.1176 Ücretsiz ödedi

YouCut - Video Editor & Maker MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi YouCut - Video Editor & Maker
Tür Videoplayers
geliştirici Inshot Inc
Boyut 41.85 MB
En son sürüm 1.593.1176
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2023-09-26

YouCut - Video Editor & Maker açıklaması

Mod Özellikleri:

YouCut, en profesyonel video düzenleme araçlarını getirecek

Bu özellik, her bir ekran platformu için videoları ayrı ayrı ayarlamak istediğinizde çok uygundur. Farklı şekillerde, uygulama en profesyonel adımları tamamlayacaktır. İhtiyaç/dışa aktarma - Bu uygulamada, telefonunuzdaki herhangi bir medya hakkında JUS'u içe aktarabilirsiniz. Bu, çıkartmalar, metinler, şarkılar ve daha fazlası gibi diğer unsurlara video ekleyebileceğiniz anlamına gelir. PC filmi düzenlemek için ayarlandı. YouCut, slayt gösterisi şablonlarını seçmekten, görüntüleri eklemek, ses/müzik eklemek, slayt gösterileri için kapak efektleri oluşturmak, her slaytın hızını efektlerin nasıl göründüğünü düzenlemekten A'dan Z'yi destekleyecektir. Dışa aktardıktan sonra videoyu düzenleyebilirsiniz. Araçlar ve kullanıcıları bu deneyimden mutlu edin. Bunun yanı sıra, videolarınızın ruh haliyle eşleşen filtreler uygulayabilirsiniz.

YouCut - Video Editor & Maker MOD APK

YouCut Pro, dakikalar içinde çarpıcı videolar oluşturmanızı sağlayan harika bir video düzenleme uygulamasıdır.

Sanırım, bu size ihtiyacınız olduğunda. Yapım süreci sırasında, uygulama videoyu çok ağır olmayacak, ancak her video orijinal kalitesini etkilemeyecek şekilde sıkıştıracaktır. FX etkileri de tüm ihtiyaçlar ve türler için çok çeşitlidir. Ayrıca, dosyaları çeşitli formatlara aktarmaya izin veren bir özelliğe de sahiptir. Bu uygulamada Google Play Store.Youcut Pro'da 50 milyondan fazla indirme var. Video, her şeye sahip: Video ekranına ihtiyacınız olan herhangi bir yere metin ekleyebilirsiniz ve hızlı bir şekilde youtts altyazıları yapabilirsiniz. Özellikle, animasyonları ve videoları bulanıklaştırabilir, videoya renk uygulayabilir, galeride bir dizi geçiş efekti mevcuttur, videoyu kare bir formata dönüştürebilir, hızı, seslendirmeyi, arka plan efekti dikişini yavaşlatabilir… Pro unlockramedoucut yakın bağlantılara sahiptir YouTube, Tiktok, Instagram, Facebook ve Signal gibi videoları kullanan sosyal ağlarla. Ayrıca, kullanıcılara videografiyle ilgili tüm çalışmalar için çok yönlü kişiselleştirme de dahil olmak üzere en iyi kullanıcı deneyimini vaat eder. Sadece düzenlemek istediğiniz medyayı içe aktarın, metinler, efektler ve her türlü şey ekleyin. YouCut Pro'da birden fazla katmanınız olabilir.

YouCut - Video Editor & Maker MOD APK

YouCut, kullanıcıların tüm video formatlarını hızlı bir şekilde açmasına yardımcı olabilir

Şimdi ihtiyacınız olan tek şey, yeterli video oluşturabilecek ve bunları kısa sürede bu platformlara gönderebilen basit, kullanıcı dostu, hafif, kullanımı kolay, hızlı bir uygulama. Videonun youtut üzerindeki etkilerini dikmek zor değil. Bu uygulamanın yardımıyla düzenlemek istediğiniz videoyu dışa aktarmanız ve video uygulaması aracılığıyla düzenlemeniz gerekebilir. Bu uygulama, telefonunuzdaki videoları kolayca düzenlemenize olanak tanır. Denemek için yeni bir şey arayan yeni başlayan bir video editörü iseniz, bu sizin içindir. Açıldıktan sonra, videoyu kesme, videoyu kırpmak, videoyu daha küçük kliplere bölmek, yeniden adlandırma, bir klasörden diğerine kopyalama gibi temel işlemler hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Birkaç özel filtre, görüntü ayrıntılarını daha eğlenceli ve çekici hale getirecek ve onlar için en etkileyici anları yaratacaktır. Ayrıca, çoklu yol, derinlemesine videolar oluşturabilmenizi sağlar. Ne yaratmak isterseniz, YouCut Pro'da düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama, videoları telefonunuza kolayca içe aktarmanıza, kesmenize, düzenlemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

YouCut - Video Editor & Maker MOD APK

Bu uygulama, kullanıcıların herhangi bir sorun olmadan videolarınızı profesyonelce düzenlemelerine olanak tanır

Kulağın dijitalleşmesiyle hemen hemen her platform Facebook, Instagram ve Tiktok video yükleme seçeneğine sahiptir. Tabii ki, birçok gelişmiş işlev, video dikişini birlikte her ayrıntıda daha etkileyici ve mükemmel hale getirecektir. Bunları otomatik olarak gerekli alanlara uygular ve kullanıcıların performanslarını videolarla eşleştirecek şekilde optimize etmesine yardımcı olur. Bunlar, videonuzu daha yavaş veya daha hızlı hale getirebileceğiniz hız kontrolünü içerir. Ayrıca videonuza uygun tonlarca efekt ekleyebilir ve hangi filtreleri ekleyeceğinizi seçebilirsiniz. bunları uygulamaya ekleyin; İkiniz de bunları videoya ekleyebilir ve kendi ses koleksiyonunuzun sayısını artırabilirsiniz. Bu mükemmel video düzenleyiciyi deneyimleyin ve bir inceleme bırakmayı unutmayın. Şu anda Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok ve YouTube gibi tonlarca sosyal medya sitesi var. Tam bir başlangıç ​​bile uygulamanın birkaç dakika içinde asabilir.
Videoyu 1080p video gibi yüksek kalitede aktarabilirsiniz. Bu uygulamanın arayüzünü anlamak çok kolaydır ve kullanıcı dostudur, bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı kolayca anlayabilirsiniz. Birçok uygun özellik, kullanıcılara mümkün olan en iyi sonuçları sunarak videoların ses kalitesini önemli ölçüde artırmaya yardımcı olacaktır. Bu nedenle, video düzenleme uygulamalarına olan talep yıllar içinde arttı. Ardından, dışa aktarmak istediğiniz video kalitesini seçin. Öne çıkan uzunlukta videoları bile düzenleyebilmeniz için bu uygulamada ne kadar içe aktarabileceğinizin bir sınırı yoktur.

YouCut Pro, kullanıcının videoları düzenlemesine ve platformdan herhangi birine yüklemesine yardımcı olur

Bilgisayarınızdaki karmaşık çevrimdışı düzenleme yazılımını unutun. Bu, videoları düzenlemenizi zorlaştıran bir sorundur. Formatlardaki bu tutarsızlık ve dosyayı dışa aktarmanın zorluğu, video kalitesinin tanınması veya bozulması gibi çeşitli sonuçlara sahip olabilir. Ve çoğu insanın günümüzde akıllı telefon cihazlarına sahip olduğundan, videoları düzenleyebilecekleri taşınabilir uygulamalar arıyorlar. Düzenlemeyi çoğu uygulamadan farklı olarak yapmak çok daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor.
Bu uygulama, kullanıcının videoları düzenlemesine yardımcı olur. Yüklemek istedikleri platformlardan herhangi birine yükleyin. Bunun da ötesinde, kullanıcıların video tasarım sürecindeki olanaklarını genişletmek için düzenli olarak yeni şeylerle güncellenecektir. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Veya videolarınız için en iyi çözümü seçebilirsiniz.

YouCut Pro harika ve benzersiz bir video düzenleme uygulaması

Dosyaları YouCut'ta sıkıştırma işlemine gelince, normalde, orijinal kaliteyi kaybetmeden kapasitenin% 90'ını sıkıştırabilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda tüm videoları bir araya getirmeyi kolaylaştırır ve kullanıcılar tüm video veya içeriği için bir vurgu oluşturmak için birkaç efekt daha kullanabilir. Her içerik, kullanıcıların keşfetmesi için derinlik ve çeşitlilik vardır, kullanıcıların videonun kalitesini serbestçe geliştirmeleri için geniş bir şekilde özelleştirilebilirler. Bir video doğru ses karışımıyla daha ilgi çekici olacaktır. Bu sürümde oluşturulan farklı çıkartmalar canlıdır, görünmeye zaman ayarlar ve kaybolur. Çoğu insan dünya çapında 1 veya 2 sosyal medya hesabı vardır. Bu yüzden youtut, farklı yazı tiplerinin yanı sıra eşlik eden etkileri olan alfabeleri destekledi. İşte: Temel Araçlar - YouCut Pro, bir video düzenleme uygulamasında aradığınız tüm temel araçları içerir. Hiçbir şey sizi yüksek kaliteli 1080p çözünürlüklerde ihraç etmekten alıkoyamaz. Birçok farklı videodan, seçilen birçok videoyu tek bir videoya seçebilir ve birleştirebiliriz. Slayt gösterisi biçiminde bir video oluşturabilirsiniz, yani mevcut klip materyali değil, sadece hala görüntüleri kullanırsınız. Düzenlemeyi bitirdikten sonra, videoyu istediğiniz yerde içe aktarabilirsiniz. Ya da iki dokunuş, tüm dünyanın keyfini çıkarması için videolarınızı yükleyebilirsiniz.YouCut, varsayılan özellikleri sayesinde zaten harika, ancak After Effect, arka plan değişikliği, hız ayarı, metin ve daha fazlası gibi ekstra özellikler ekliyor. Bu uygulamaların çoğunda, her gün yüklenen birçok video var.Youcut Pro harika ve benzersiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca, videolarınızın profesyonel görünmesini sağlayacak okunan şablonlar sayesinde buraya geçişler ekleyebilirsiniz.

Videonuza YouCut Pro ile ekleyebileceğiniz tonlarca efekt var

Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal ağ siteleri, her şey haber satırlarında, resimlerde ve birkaç kısa videoda duruyorsa, YouTube, dinamik bilgi segmentinde, yani video, zaman sınırı olmadan dinozorların gücüne sahiptir. Özellikle klibin en boy oranını değiştirebilirsiniz: 1: 1, 16: 9, 3: 2, vb. Videodaki bazı olağanüstü görüntüler, bu uygulama kütüphanesinde güzel simge efektleri ile eklenebilir. Bazı kombinasyonlarla, kullanıcılar en benzersiz ve güzel videoları tasarlamak için filtrelerden yararlanabilir. Bu, standart bir düzenleme uygulamasındaki normal özelliklerinizden daha fazla düzenleme kontrolüne sahip olmanızı sağlar.
Daha yavaş mod ve daha hızlı mod, videolarınızı daha çekici hale getirmenize yardımcı olur. kullanımı kolay. Sistem tarafından sağlanan ses koleksiyonu, aşk, yaşam vb. Gibi temalarla çeşitli sesleri görsel olarak aramanıza olanak tanır. Bu nedenle, tonlarca insan bu siteye video yükler. Bunun yanı sıra, bu uygulamada birçok özellik var. İster bir resim, video veya şarkı olsun - bu uygulamada düzenleyebilirsiniz.
Bu uygulamanın tüm video düzenleme seçenekleri, efektleri, filtreleri ve araçları vardır. Düzenleme sırasında. Bu özellik kesinlikle düzenlemenizi profesyonel düzenlemeye dönüştürecektir. Düzenleme işlemi, talep ettiğinizde sona erecek ve çıktı videosu her zaman en yüksek görüntü kalitesine sahip formatta. Bugünlerde her yerde. kullanıcı çok çeşitli düzenleme aracı. Geçiş hazır hale getirilmiş, videolara geçiş eklemenize yardımcı olur. Bu filtreler videonuza profesyonel bir görünüm kazandırır.Num o kadar küresel bir zorunluluk haline gelmiştir ki çoğu insan bugün onlarsız yaşayamaz.

HappyMod
İndirmek