Vast VPN - Secure VPN Proxy Mod + APK 2.7.0 Sınırsız para

Vast VPN - Secure VPN Proxy MOD APK Icon
4.6
Uygulama ismi Vast VPN - Secure VPN Proxy
Tür Tools
geliştirici Vast Security Innovation Lab
Boyut 13.32 MB
En son sürüm 2.7.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-08-08

Vast VPN - Secure VPN Proxy açıklaması

Mod Özellikleri:

Geniş VPN'nin ana özelliği, birçok proxy sunucusuna sahiptir.

Güvenliğin yanı sıra, sunduğu çok daha fazla özellik var. Ancak artık herkes internete bağlanabildiğine göre, daha savunmasız hale geldik. Eğer nedenini merak ediyorsanız, bunu istersiniz, birçok neden var. Göz atma geçmişinizi veya yer imlerinizi kurtarmaz.
Bu nedenle, bu tür planlara kurban etmek istemiyorsanız, Daha sonra geniş VPN almanın tüm avantajlarını görmeye hazırlanın. Geniş VPN'nin ana özelliği birçok proxy sunucusuna sahiptir. Bu duvar, kullanıcının gerçek IP'nizi görmeyeceği proxy sunucusudur. Oyuncular için, geniş VPN farklı sunucularda oynamanıza izin verdiği için yararlıdır. . Bu tarayıcı, en iyi güvenlik ayarlarıyla donatılmış olduğu için normalden farklıdır. Bu uygulama, İnternet'e erişimi olan herhangi bir akıllı telefonla çalışır. Çoğu oyun, örneğin Asya, Amerika, Avrupa, Avustralya ve daha fazlası gibi farklı sunuculara sahiptir. Bu şekilde, diğer oyunculara karşı rekabet edebilir ve hatta arkadaş edinebilirsiniz. Ayrıca, VPN'nizi açmak zorunda kalmadan herhangi bir web sitesine kolayca erişmenizi sağlar.

Vast VPN - Secure VPN Proxy MOD APK

İnternet, bugün neredeyse hiç ücret ödemeden birçok web sitesine erişmemize izin verdi

İnternet, birçok web sitesine bugün neredeyse hiç bir ücret ödemeden erişmemize izin verdi. Her zaman ve her yerde kullanmak için farklı sunucuların tadını çıkarabilirsiniz. Basit bir ifadeyle, anonim bir sunucuya bağlanmanızı sağlayan bir uygulama. Tüm özellikleri şimdi ücretsiz alın ..
En belirgin nedenlerden biri, çevrimiçi alışveriş uygulamaları, reklamlar hedefleme ve daha fazlası için kullanmaktır. Bu yüzden geniş VPN şimdi burada, böylece verilerinizi ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Proxy sunucusu olan rastgele bir adres gösterecektir. Bunun nedeni, herkesin erişebilmesi ve bir kez bağlı oldukları için, bir kullanıcı verilerinizi toplayabilir. Bu, bir hotspot ağına bağlandığınızda veya hatta WiFi'nizi kullanırken de kullanışlıdır.

Vast VPN - Secure VPN Proxy MOD APK

Geniş VPN kullanırken bu önlenebilir

Daha önce hiç bir VPN uygulaması kullanmadıysanız, savunmasız olabilirsiniz. İnternetin varlığı birçok kişinin sayısız web sitesine erişmesine izin verdi. İhtiyacınız olduğu kadar bağlanın ve kullanın. Bilmiyorsanız, kamuya açık wifi'ye erişmek uygun olabilir, ancak tehlikeli olabilirler. Bu geniş VPN kullanırken önlenebilir.
Bir Farklı bir ülkede kurulan anonim olan proxy sunucu. Çeşitli ülkelerde birçok sunucuya sahiptir: Sınırsız, yani çoğu ücretsiz VPN uygulaması gibi ölçüm bağlantıları alamayacağınız anlamına gelir. Engellenen web sitesine erişmenizi sağlayan bir yer bulana kadar tüm konumları deneyebilirsiniz. IP adresiniz tam anlamıyla konumunuzu bloke eden web sitesine verecektir. İlk olarak, bir oyuncu sadece sunucuları değiştirerek bağlantıyı büyük ölçüde geliştirebilir. Oyundaki sunucuları yalnızca böyle bir VPN uygulaması kullanarak kandırarak değiştirebilirsiniz.

Çözüm, basit VPN'yi kullanmak ve başka bir konumda bir proxy sunucusu seçmektir

Bunu bile bilmiyor olabilirsiniz, ancak birçok insan verilerinizi çeşitli nedenlerle çevrimiçi olarak kullanır. Bu şekilde, bir kullanıcı IP adresinizi izlemeye çalıştığında, hiçbir şey döndürmez. IP'nizi gizlemeniz gerekiyorsa, bu en iyi uygulama. Kendinizi hiç ülkeniz için mevcut olmayan bir web sitesine erişmeye çalışırken buldunuz mu? Aynı şey YouTube videoları ve diğer web siteleri için de geçerlidir. Cihazınızın güvenliğini artırmak istediğinizde, geniş vpn indirebilirsiniz.
Bonus olarak, kullanmanız için daha fazla özelliğe sahiptir. web sitelerini engellemenize izin vermesidir. Çözüm, basit VPN kullanmak ve başka bir konumda bir proxy sunucusu seçmektir. Bu uygulama anonim bir bağlantı kullanmanıza izin verecektir, böylece genel WiFi'ye bağlı olsanız bile, bir duvar var. Ancak bu uygulamaya bağlandıktan sonra, hangi ülkeyi istediğiniz ülkeyi seçebilir ve oyundaki bu sunucuya bağlayabilirsiniz. Bu nedenle, herkesin verileri üzerinde güvenliğe sahip olabilmesi için geniş VPN gibi VPN uygulamaları yapıldı. Bu hizmeti kullandıktan sonra, dünyadaki hemen hemen herhangi bir web sitesine erişmekten kurtulabilirsiniz. Uygulama ayrıca belirli yerler için mevcut olmayan uygulamalara erişmenizi sağlar.

HappyMod
İndirmek