True Skate Mod + APK 1.5.70 Sınırsız para

True Skate MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi True Skate
Tür Sports
geliştirici True Axis
Boyut 75.99 MB
En son sürüm 1.5.70
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-28

True Skate açıklaması

Mod Özellikleri:

Gerçek Skate, oyuncuların herhangi bir kısıtlama olmadan her zaman paten yapabileceği çok güzel paten parklarına sahiptir.

Sokak sanatçısı olun ve en iyi ligleri kazanın. Zor teknikleri fethetmenin yanı sıra, modern, güzel dekore edilmiş kayaklara sahip olmak birçok oyuncunun hayalidir. Ancak internetiniz yoksa, bu oyunu da sorunsuz bir şekilde çevrimdışı oynayabilirsiniz. Oyuncular aynı birçok bölgeyi tekrar tekrar kaydırarak sıkılmayacaklar. Yıllar ve yıllar sonra bile oyunun aktif bir oyuncu tabanı var. . Bu yüzden bu oyun en iyi zaman katili. Ayrıca, herhangi bir kısıtlama olmadan herhangi bir zamanda paten yapabileceğiniz çok güzel paten parklarına sahiptir. Bu, amatörler için bile oyunun benzersiz özellikleriyle yüksek hilelerden yoksun olan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Ayrıca bir önceki konuma geri dönmek için bir geri sarma düğmesi ve oyuncu meşgulken eylemi duraklatmak için bir not var. İster tüm becerileri denemek ve ustalaşmak isterse sadece rahat bir mobil oyun arıyorsanız, bugün gerçek paten indirin.

True Skate MOD APK

Oyundaki kaykay da gerçekçi aşınma hasarı alıyor

Kaykay, birçok ülkede popüler bir sokak sporudur. Eğer sporun hayranıysanız ve herhangi bir yerde oynamak istiyorsanız, True Skate sizin için harika bir çözümdür. Kaykay sizin yakın arkadaşınız, zorlu eğitim yolculuğu sırasında size eşlik edecek.True Skate, bir kaykay sevgiliyseniz olmazsa olmaz bir oyundur. Oldukça hassas bir süreç - parmak dokunuşu kaykayı kaykanın etrafına yönlendiriyor ve oldukça ilginç hileler çekmenize izin veriyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, gerçek patendeki kaykay da gerçekçi aşınma hasarı alır. Bunun yanı sıra, oyun pürüzsüz grafiklere sahiptir ve oyunculara nereye gittiklerini görmek için bir kamera sunar. Ayrıca, ses de harika, özellikle de her vuruş için kaykay ve yer veya metal raylar arasında sürtünme sırasında yolda daha hızlı gitmesi için. Hızı artırmak için kaykayı kaydırın, ardından kaykayın dönmesini sağlamak için yanlara dokunun ve sürükleyin. Oyun, oyuncuların daha yetkin olmalarına ve heyecan verici deneyimler sunarken birçok yeni kayan yer keşfetmelerine yardımcı olacak. Bu oyun, tüm püf noktalarınızı denemek için farklı düzenleri ve yerleri olan birden fazla farklı skatepypting yapmanıza izin verir - yarım borular, kaseler ve çok daha fazlası.
Sokakta veya parkta bir yürüyüş yaptığınızda, Kaykaycılar görmek zor değil. Bu, kaydırma ile gerçekçi bir dokunmatik tabanlı fizik oyunudur ve slayt matematiğini yere taşımak için parmağınızı sürükler.Gamer, oyuncuların becerileri oluşturmasına ve yeni numaralar öğrenmesine izin vermek için yeni başlayanlar ve görevler için öğreticiler içerecek. oyuncuların belirli hileleri tamamlaması veya oyunun gerektirdiği belirli bir sürede yüksek puan almaları için bir dizi zorluğa sahip çeşitli bir görev sistemi vardır. Biraz eski bir oyuncak kaykay gibi, bu parmak uçlarınızla paten yapmanıza izin verir. Gerçek patenle ilgili en iyi şeylerden biri, dokunma tabanlı kontrollerin ne kadar etkili olduğudur.
99, ancak onu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Apkmody'de indirme. Artık hareketlerinizin yavaş hareket etkisini görebilirsiniz. Kaynak parkının oyuncuların denemesi için zaten iyi yerleri olmasına rağmen, gelecekte geliştiriciler oyuncuların çeşitli deneyimlere sahip olmaları için bazı yeni parklar ekleyecekler. Bu, oyuncuyu bazı onarımların ne zaman gerekli olduğu veya hatta tamamen yeni bir güverteye yükseltme konusunda bilgilendirir. Neyse ki, oynarken daha fazla kilidini açabilirsiniz - ya görevleri tamamlayarak ya da uygulama içi satın alma işleminde yer alarak.

True Skate MOD APK

Mobile'da en iyi mobil kaykay simülasyon oyunu

True Skate, bildiğim mobil cihazlarda en iyi mobil kaykay simülasyon oyunudur. Yetkinseniz, kickflip veya arka taraf gibi çeşitli kaykay teknikleri mümkündür. Bence, profesyonel bir oyuncunun teknik alanlarında meydan okumadan önce düz, küçük engellerle başlamalıyız. Bu oyun yarım boru, merdiven, çıkıntılar, çeyrek boru ve daha fazlası gibi harika yeni gerçekçi yerlerle geliyor. Zamanı geçmenin yatıştırıcı bir yoludur ve pratik yaparken beceri seviyenizde kesinlikle bir fark fark edersiniz.
Bu oyunda kariyerinize bir acemiden profesyonel bir sporcuya başlayacaksınız. Kaykay ileri hareket edecek şekilde arkaya kaydırın, ilgili bazı hareketleri gerçekleştirmek için ekrana kaydırın. İyi bir şey, arkadaşlarınıza ve dünyadaki diğer oyunculara meydan okuyabilmenizdir. Sadece kayak parkının düz yolundaki kaykayı kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda raylar, merdivenler, rampalar gibi engebeli ve zor bölümlerden de kontrol etmeniz gerekir. Mobil oyunların bu şekilde olması gerekir ve gerçek paten bunu iyi yapar. Tüm farklı kaykaylara, kaykaylara ve çok daha fazlasına erişmek için gerçek paten mod apk'ü indirin ve yapmak çok kolay.
Sadece bir kaykay ve bir Yeterince büyük alan, eğlenceli ve konforlu bir öğleden sonra yapabilirim. Sık sık gördüğünüz kaykay oyunlarına benzer, kontrol ettiğiniz şey bir atlet yerine bir kaykay. Hay Dayjurassic World: GameFarmville 2: Country Escapeyoutubers Life: Gaming Canneltrue Skate, gerçek bir kaykay ile otantik bir kaykay oyunudur. Oyun size güzel bir paten parkı ve uygulama içi satın alma yoluyla erişebileceğiniz ek desteler sunar. Dokunma tabanlı fizik, gerçekçi güverte aşınması (dağınık olursanız, güvertenizi çizeceksiniz) ve kendinizi özgürce ifade etmenizi ve kısıtlamalar olmadan dolaşmanızı sağlayan büyük bir kaykay ..
küresel olarak liderlik tablosundaki tüm oyuncular. Bu, bu oyunu dünyayla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz anlamına gelir. Gerçek patende birçok farklı slayt konumu var ve bu parkın oyunculara meydan okumak için birçok pisti, hatta yarım boru var. Bazıları uygulama içi satın alımlarla mevcuttur, ancak sadece oyunu oynamaktan büyük bir yığın alabilirsiniz. Günlük kullanım, çarpmalar, vuruşlar ve nakavtların hepsi zaman içinde oldukça hasarlı bir tahta ekler. Bu size kalmış.

True Skate MOD APK

Yüksek kaliteli grafikler, oynarken oyunculara oldukça gerçekçi bir sonuç verecektir

Bununla birlikte, parkınız kapalıysa veya hava kötü ise kaykaylama bazen mümkün değildir. İki parmakla, hareket ettirmeye çalışırken hareketli kaykayı kontrol edebilir ve çevirmesine izin vermeyebilirsiniz. Bu Skate Park'ın “Giriş Bileti” 1 $ 'dır. Aynı zamanda bu oyunu ilginç kılan bu detaylarla çok büyük görsel efektler de vardır. Dikkatli, bu oyun bağımlılık yapar ve zorlayıcı paten oyununa dalmışken birkaç otobüs durağını kaçırabilirsiniz.
Oyuncuların oyunları keşfetmesini kolaylaştıran bir dizi görev var. Ayrıca, kaykay kursları satın alabilir veya özel alanların kilidini açabilirsiniz. Şüphesiz bu bir sonraki seviye kaykay oyunudur ve bu oyunu daha eğlenceli ve eğlenceli hale getiren harika oyun deneyimi sunar.Bu muhtemelen tüm oyuncular için pratikte en gerçekçi ve eğlenceli kaykay oyunudur. İlk skatepark oldukça büyük, ancak hızlı bir şekilde sıkılabilirsiniz.
Zamanınızın çoğunu oyundaki yerleri keşfetmek ve yeni kaykay teknikleri öğrenmek için harcıyorsunuz. Üstat olun ve liderlik tablosunda pozisyon alın. Varsayılan ayarlarla, bir arıza veya büyük bir çarpışmadan sonra baştan başlamak istiyorsanız, seviye geri dönmek ve tekrar tekrar parktaki en yakın başlangıç ​​noktasında bulmak için ekranın üst kısmındaki Sıfırlama düğmesine basabilirsiniz. Denemek için birçok farklı seviye, kilidini açmak için kaykaylar ve çekilecek hileler var. Bir yükseltmeye gerek yoktur çünkü bu oyun tüm kutuları işaretler, ancak bir noktada grafik bir güncelleme görmek harika olurdu.
Gerçek paten, istediğiniz her şeyle dolu geniş bir parktır. Eğlenin. Her şey bu oyunda harika görünüyor çünkü oynarken size oldukça gerçekçi bir sonuç veren yüksek kaliteli grafikler. Oyuncu yeterliliği belirli bir raydaki hilede gösterilecek; Örneğin, hilenizi denemek için seçeneklerde bir oturum başlangıç ​​noktası oluşturabilir ve ardından bir kez daha denemek için ilk zihninizi sıfırlayabilirsiniz; Bu, oyuncunun girişimlerde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Kaykay yapmayı denediyseniz, güvertenin ne kadar hızlı aşındığını bileceksiniz.

Oyunun basit kontrollerle çok benzersiz bir oyun var

Ayrıca aşamalarınızı ve görevlerinizi tamamlayarak üstte olabilirsiniz. Swipes ile ekrana, oyuncuların gerçek bir tahtada olduğu gibi dokunun ve izler, rampalar ve diğer zor uzanmalarla dolu bir paten parkını gezin. Uzman dönmeler veya nollies yaratmak için ne yapmak istediğinize bağlı olarak kaykayın farklı açılarında kaydırarak hileler yapın. Bir şekilde hareket etmek güverte üzerinde bir etkiye sahiptir ve oyunu nasıl oynayacağınızı hızlı bir şekilde alacaksınız. Kaymak, paten kültürünün büyük bir parçasıdır ve bu gerçek patende iyi temsil edilir.
Kaykay oynayan herkes, sokakta korkuluk veya merdiven gibi tehlikeli pozisyonları fethetmektir. Basit kontrollerle çok benzersiz bir oyun var. Mükemmel kaydırma kontrolleri, iyi oturum başlangıç ​​özellikleri, canlı grafikler ve ses, oyunculara gerçek ve şaşırtıcı bir spor deneyimi sunar. Fizik ve kontroller, oyuncuların bu eşsiz oyunda çok sevdikleri iki harika ve mükemmel unsurdur. Başlangıçta bir öğretici var ve sonra tüm farklı parkları keşfetmek size kalmış. .Amlimed Para: Gerçek Skate Mod APK'ımızı (Sınırsız Para) kullandığınızda, oyun size kayakların kilidini açmanıza ve yükseltmenize, kaykay kurslarını satın almanıza yardımcı olmak için büyük miktarda para sağlar,… basit, kullanışlı ve tamamen ücretsizdir. 3D Grafikler oyunun çok yüksek kare hızını gösteren gerçekçi engeller, birçok doğal görünümlü ışık kaynağı ve gölgeli dikkate değer bir unsurdur. Her denemeden sonra, kaykayı kontrol etmede daha fazla deneyim ve daha iyi hileler kazanacaksınız. İlk harita küçük olsa da, yeni haritalar satın almak pahalı değildir ve bunlar çok daha potansiyel eğlencenin kilidini açar.

Detaylı olarak simüle edilmiş keskin 3D grafikler, oyunculara gerçek hayatta kaykay hissi hissettiriyor

Kaykay turnuvaları da diğer çevrimiçi oyunculara karşı oynamanız için çok ilginç. Bu oyun aynı zamanda görevleri tamamlayarak yedek para kullanır ve oyuncu daha sonra kaykayı yükseltmek ve onarmak veya rengini ve tasarımını değiştirmek için bu parayı kullanır. En iyisini öğrenmek ve gezegendeki diğerleriyle rekabet etmek için çok şey yapmanız gerekecek. Oyun şimdi oldukça eski olmasına rağmen - neredeyse 7 yıl önce çıktı - hala çok eğlenceli. İlerledikçe, denemek için yeni skatepark ve güvertelerin kilidini açacaksınız.
Gerçek Skate, birçok yeni ve ilginç özelliğe sahip inanılmaz bir kaykay oyunudur. Bunu yapabilirsin. Oyunun misyonunu tamamlamak için yakındaki bir başlangıç ​​noktasından keşfederken veya başlayarak başlayarak paten yapabilir ve hileler yapabilirsiniz.True Skate, Android'de gerçek eksenden en popüler paten oyunudur. Oyunun yaşına rağmen, zevk alınacak çok şey var Gerçek paten. Ayrıntılı olarak simüle edilmiş keskin 3D grafikler size gerçek hayatta kaykay yapma hissi getirir. Açık havada kaykay yapmakta zorluk çekebilirsiniz, bu oyun size daha iyi oynamanıza yardımcı olacak faydalı bilgiler verecektir. Eğer bir kaykay sevgiliyseniz, bu oyunu oynamalısınız. Hileler ne kadar iyi olursa, oyun boyunca o kadar hızlı ilerleyeceksiniz. Şimdiye kadarki en otantik paten oyunu olarak etiketlenen True Skate, bir mobil oyunda paten büyüsünü doğru bir şekilde yeniden yaratmaya çalışan birçok mekaniğe sahiptir.

HappyMod
İndirmek