Tower Hunter: Erza's Trial Mod + APK 1.40 Ücretsiz ödedi

Tower Hunter: Erza's Trial MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Tower Hunter: Erza's Trial
Tür Action
geliştirici
Boyut 411.43 MB
En son sürüm 1.40
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2022-02-22

Tower Hunter: Erza's Trial açıklaması

Mod Özellikleri:

Tower Hunter: Erza’nın duruşması bir aksiyon-macera oyunudur

Bir dizi bağlam sizi en karanlık iblis kulelerine dalmış gibi titreyecek. Arsa da oldukça garip. Ne için bekliyorsun? Hemen indirin ve oynayın ..
Dünyaya hükmetmek istiyorlar ve güçlerini genişletmek için kendi üslerini inşa ettiler, buna şeytanın kuleleri denir. Düşmanın kurnaz ve korkunç büyüsü tarafından savaştılar ve yenildiler. Tüm alanlardan geçin ve tüm bu güç kartlarını toplayın, tüm Şeytan Kulesi'ni yeneceksiniz. Oyuna devam ederek, ERZA'nız değerli eşyalar sayesinde her zaman yeniden canlandırılacaktır. Makul, ılımlı ve makul etkiler sunar.

Tower Hunter: Erza's Trial MOD APK

Bu oyunda birçok gizli pasaj var

Bir Şeytan Kulesi'ne giren ve her bölgenin en iyi patronunu yenerse kartları alacaktır. Ve ne zaman ölürse, Erza hayata dönecek (o garip sözleşme sayesinde) ve her seferinde eskisinden daha güçlü olacak. Tower Hunter: Erza'nın duruşmasında birçok gizli pasaj var. Seksi, esnek ve çok esnek bir Erza sizsiniz.5D grafikler, birçok sıcak renk tonuyla süslenmiştir: Siyah, turuncu, kırmızı, sarı… oyuncular için inanılmaz bir oyun yaratmaya katkıda bulundu. Ama genel izlenim hala çok iyi. Bu kart, kulenin sonraki alanlarına girmek için bir tür pas gibidir ve kartı tutan kişinin durumunu ve gücünü içerir. Her silahın özellikleri vardır. Ve onun her hareketi bu büyüyü yayabilir. Tower Hunter'ın Aksiyon Dizileri: Erza'nın duruşması da görkemli görünüyor, oynamak için orta ekran bir telefon kullansanız bile, keskinlik ve netlik, ruhunuzu gönülden bırakmanız için yeterlidir. deneyim. Bu dev, tehlikeli, şeytani kuleler her yerde, her seviyede rastgele görünecektir. Ve savaşta başarının anahtarını tutabilirsiniz. Bu mütevazı kaynaklarla, daha fazla yeni becerilerin kilidini açmak ve savaşçınızı yeni bir sahneye getirmek için daha da ilerlemeye devam etmelisiniz. Genel olarak, bu oyunun sesinden oldukça memnunum. Diğer tüm unsurların ortak bir şeyi vardır: iyi ve etkileyici olmak.

Tower Hunter: Erza's Trial MOD APK

Bu kulelere sayısız savaşçı girdi ve asla geri dönmedi

Bu kulelere sayısız savaşçı girdi ve asla geri dönmedi. Erza bu mucizeden hiçbir şey hakkında endişelenmeden bu uzun maceraya başlamaya karar verdi. Mücadele ederken Erza, benzersiz kombinasyonlar oluşturmak için temel saldırıları ve benzersiz becerileri esnek bir şekilde birleştirebilir. Büyük iblis kulelerine girmek ve bunun gibi şeytanların ordularıyla savaşmak için Erza'nın farklı pasajlardan geçmesi ve korkunç görünüşlerle vahşi iblisleri yenmesi gerekecek. Ancak geçmişteki tüm güçle, kadın savaşçımız hala belirli sayıda beceriyi koruyor, onları diğer birçok roguelik oyun gibi kaybetmiyor. sınırsız zamanlar. Erza da gizemli bir büyüye sahiptir. Ana karakteri kontrol etmenin sırrı aktif olarak sürprizler yaratmaktır. Oyun teması kasvetli geliyor, ancak grafik performans etkileyici bir şekilde renkli. Canavarların akılda kalıcı bir görünümü var.

Tower Hunter: Erza's Trial MOD APK

Her seviye birçok farklı arazi alanında bir dizi savaş olacak

Her seviye birçok farklı arazi alanında bir dizi savaş olacaktır. Ne kadar sakladığınız, ne kadar ilerlediğinize bağlı. Eski vakfın bir kısmına sahip olan ve daha sonra yeni beceriler ekleyen Erza, kesinlikle eskisinden daha güçlü olacak. Tipik anime tarzı, unutulmaz bir karakter sistemi oluşturan açıklanamaz. Ses, grafiklerden biraz daha yumuşaktır. Dövüşmek için ışık ve ağır saldırılar yöntemlerini birleştirmeniz, ardından savunmadan saldırıya geçmeniz, ardından rakipte beklenmedik darbeler oluşturmak için silahları ve büyüyü birleştirmeniz gerekecektir. Ne kadar derin giderseniz ve daha fazla canavarı öldürürseniz, birçok ödüllendirici eşyayla yeni zor görevler açmak için daha fazla fırsat daha fazla fırsat gerekir. Tüm bu güzel çizgiler, 2'den itibaren, eğer kadınsanız, Erza karakteri için empati bulmak daha kolaydır.
Erza'nın ana görevi, gizemli kuleleri bulmak, mutant canavarları yok etmek, son patronu yenmek ve Dünyadaki en yetenekli avcı. Kontrol düğmelerinin tümü makul pozisyonlarda ekranda. Çünkü yukarıdaki ana becerilere ek olarak, Erza'nın bir silahı olacak. Aniden ağır saldırıdan hafif saldırıya geçiş, aniden savunmadan saldırıya geçiş, aniden koşmak, aniden silahları ve büyüyü birleştirerek… bunları yaparak, esnekliğinizden en iyi şekilde yararlandınız.
Karakter, koşu, atlama, kaçma gibi becerileriyle çok esnektir. Zorluk, güçlü kombinasyonlar oluşturmak için birleştirme unsurlarını ustalaşmanız ne kadar sürer. Karakter hareketi son derece iyi. Büyük silahlarla agresif hareketler, becerilerle birleştirildiğinde, ekranda öngörülemeyen ve parlak patlamalar yaratacaktır. Bir erkeğin yüksek bir savaş ruhunuz varsa, bu oyundaki destansı savaşların sizi hayal kırıklığına uğratmaması garanti edilir.

HappyMod
İndirmek