Torque Drift Mod + APK 2.28.0 Sınırsız para

Torque Drift MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Torque Drift
Tür Racing
geliştirici League Of Monkeys
Boyut 1.5 GB
En son sürüm 2.28.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-10-24

Torque Drift açıklaması

Mod Özellikleri:

Tork Drift size destansı bir süper otomobil koleksiyonu getiriyor

Otantiklik ve keskinlik, tasarımcılar tarafından en küçük ayrıntılarda bile dikkatle yatırılır. Bu oyun bunlardan biri. Her araba gerçek muadilini güzel bir şekilde tasarlanmış ve anımsatan. Online çok oyunculu - elbette, her oyuncunun rekabetçi bir ruhu olmasa da olmasa da. Mod, oyuncular pistte sürüklenen birçok oyun modu bulacak ve yalnız veya diğer oyuncularla oynamayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda, bu öğeye alıştığınızda, arabanızı kolayca kontrol edebilir ve görmezden gelemeyeceğiniz etkileyici sürüklenme ekranlarına sahip olabilirsiniz. İlk olarak, eğitimi bitirmeniz gerekir. Para seni saklıyor mu? Endişelenmeyin çünkü artık sınırsız para + altın modunu indirebilir ve dilediğiniz tüm arabaların kilidini açabilirsiniz.
Tüm sürüklenme severler bu oyunu indirmelidir. Etkileyici bir tasarıma sahipler ve görünüşlerini değiştirebildiğinizde daha fazla göz alıcı hale geliyorlar. Ancak oyununuz henüz cilalanmamışsa endişelenmeyin. Bu turnuvada ilerlemek için, ilk 3 nokta arasına yerleştirilirken her seviyeyi tamamlamanız gerekir.

Torque Drift MOD APK

Becerilerinizi başkalarına karşı test edin ve becerilerinizin sizi ne kadar ileri götürdüğünü görün

Oyuncular sürüş manevralarını daha kolay gerçekleştirebilir. Etkileyici şekillendirme ile her süper otomobil. Yarış dünyasının Kralı'nı elinize konumlandırmak için tork sürükleme modunu indirin. Becerilerinizi başkalarına karşı test edin ve becerilerinizin sizi ne kadar ileri götürdüğünü görün. Ayrıca parçalarınızı daha iyi bir yarış deneyimi için yükseltebilirsiniz.
Oyunun çevredeki manzarası da çeşitli yerlere yatırılır. Arabalar, etkiler ve arka plan, bir ömür boyu uyumlu ve kendinden geçmiş bir yarış deneyimi yaratmak için bir araya geliyor. Daha hızlı ve daha hızlı hale geldikçe, daha fazla araba satın alabilir ve görünümlerini geliştirebilirsiniz. Bu ne kadar harika? Gerçek sürükleyici fizik-birçok yarış oyunu sadece yarışın temel yönlerine odaklanma eğilimindedir. Birçok sponsoru alın-daha popüler olmanın anahtarı gerçek hayat sponsorlarına sahip olmaktır.
Bu şiddetli bir Profesyonel yarışçılar arasında arena. Tork sürüklenmesinin kontrol paneli, ana ekranda düzgün bir şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Dünya Yarış Şampiyonası'nın yarışmacılarından biri olacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla veya oyuncularla bu oyun yarışının tadını çıkaracaksınız. Bu durumda, Tork Drift, mobil oyunlarda sahip olabileceğiniz en muhteşem grafiklerden birini sunar. Bu modda, olabildiğince çok sürüklenme yapmak ve hissetmekte özgürsünüz.

Torque Drift MOD APK

Tork Drift, herkes için heyecan verici bir yarış oyunudur

Makinenin detayları tasarımcılar tarafından çok titizlikle üretilmiştir. Turnuva, tüm dünyanın en iyisinin en iyisine karşı yarışacaksınız. Becerilerinizi göstermek için Tork Drift Modu, dünyanın en iyi oyuncularına karşı çevrimiçi dünya turnuvalarına katılmanızı sağlar. Onlar tork sürüklenmesi modunun geliştiricileridir. Pist efektleri çok canlı bir şekilde çizilir. Benzer şekilde, sürüklendiğinizde çevreniz hakkında çok dikkatli olmalısınız. Bunun yanı sıra, ilerlemek için tamamlamanız gereken gereksinimler vardır. Lamborghini, Audi, BMW ve daha fazlası gibi ünlü markalardan birçok otomobil var.

Torque Drift MOD APK

Bu oyun, son derece ilginç yarışlarla oyuncuları getirecek

Ayrıca, kendiniz için en eşsiz, en güçlü ve eşsiz otomobilleri de tasarlayabilirsiniz. Bu, ateş dumanı efektleri, rakiplerin hasar etkileri,… ses de oyunun en önemli özelliğinin bir parçasıdır. Her bir aksesuar türü ile kolayca seçmeniz için güçlü, zayıf yönler, hız ve dayanıklılık gösterecektir. Bu oyun aynı zamanda sürüş ve doğru bir şekilde sürüklenmek zorunda kaldıklarında oyuncudan araba kontrol becerileri gerektirir.Sükomizasyon - yukarıdakilerin yanı sıra, tork sürüklenmesi de arabalar tamamen özelleştirilebilir olduğu için hayal kırıklığına uğratmaz. Tabii ki, tüm bunlar bir maliyetle geliyor - para. Amaç, sürüklenme becerilerini öğrenmek olacaktır. Çoğunlukla, bir oyunun fragmanı yayınlandığında, insanlar oynamaya başladığında, genellikle beklentilerini karşılamaz, ancak bu oyunda fragman ve oyun işarete bağlıdır Ve fragmanını izledikten sonra bu oyunu oynarken hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ayrıca, yol boyunca, zaman içinde size daha yüksek bir puan kazandıran beyaz ve sarı bir nokta olacaktır. Çoğu oyun yarışa odaklanırsa, tork sürükleme modu daha çok birinci sınıf grafikler, kontroller ve herkes için keyif aldığı sürüklenir. Bu, renkleri, parçaları değiştirebileceğiniz ve ayrıca arabalarınıza aksesuar ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden oyunun başında, önce uygulama moduyla başlayacaksınız. Aynı zamanda, oyuncular, sürdükleri araba veya üzerindeki lastikler gibi isteklerine göre öğeleri seçebilir ve değiştirebilirler. Yani, elbette herkes satın aldıkları arabayı sürmekten zevk alacak. Uyarı gözlerine ihtiyacınız var, sakin bir zihin ama en önemlisi - yarışın tadını çıkarın. Ardından, belirli koşulları karşıladığınızda, daha fazla sponsorun kilidini açabilirsiniz.

Yapabileceğiniz her şeyi sürüklemek için zorlu yönlerle de

Tork sürükleme modu size harika bir görsel deneyim sunacaktır. Pratik yapabileceğiniz, sürüklenebileceğiniz veya yarış yapabileceğiniz farklı pürüzsüz ve eğri parçaları yapacaksınız. Tork Drift Modu gibi yarış oyunları hakkında seveceğiniz heyecan verici şey, farklı tasarımlara sahip birçok araba bulmak. Bu oyun, yapabileceğiniz her şeyi sürüklemenize izin verir, ancak zorlu yönlerle de. Başlangıçta, ilk sponsorlarınız olarak gres para oyunları alabilirsiniz.
Başlangıçta basit bir araba satın alacaksınız ve sonra tamamen yeni bir arabaya dönüştüreceksiniz. Tam olarak, arabanızı kontrol edecek ve mümkün olduğunca çok noktayı sürüklemeye çalışacaksınız ve uzun bir pisti tamamlamak uzun zaman alacaktır çünkü sürekli sürüklenmeniz gerekir. Kulağa zor geliyor mu? İlk başta olabilir ama ilerledikçe, onu asarsınız, ancak zorluklar ve rakipler yenmek zorlaşır. Her sürüklenme gerçek olan kadar zarif hissediyor. Bununla birlikte, uygulama modunda gerçek yarışlarda pratik yapmamalısınız.
Evet ise, o zaman bu oyun sizin için mükemmeldir, çünkü nihai bir sürüklenme ve yarış oyunu. İlginç bir nokta, bu oyun oyuncuya bir Çevredeki elemanlara kıyasla otomobilin mesafesinin ölçüsü. Burası, bu oyunun kontrollerinin ve grafiklerinin ne kadar harika olduğunu deneyimleyeceksiniz. Eğitimi bitirdikten sonra artık Uluslararası Yarış Turnuvasına katılabilirsiniz. Bununla birlikte, tork sürüklenmesi, oyun endüstrisinin gördüğü en gerçekçi sürüklenen fiziklerden birini getirdiği için farklı olmaya yalvarır. İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları: pratik yaparak ustalaşın - tork sürüklenmesinde sürüklenmede daha iyi olmanın en iyi yolu, bunu uygulamaktır.
Aynı zamanda en iyi yarış becerilerinizi göstermeniz için bir oyun alanıdır. Bu, oyunculara gerçek yarışa dalma hissi verecektir. Hemen hemen tüm yarış oyunları severler, sürüklenme terimine aşina olmalı ve eğer değilseniz, bu oyunu indirin ve yutturmacanın her şeyin ne olduğunu kendiniz görün. Aynı zamanda, becerilerinizi birçok düzeyde artıracak ve özellikleri destekleyerek hatalardan kaçınacaksınız. Bir parçayı kendi başınıza tamamlayabilir ve kaymayı doğru bir şekilde gerçekleştirirken etkileyici bir puan almaya çalışabilirsiniz. Bu tork sürüklenmesi için de geçerlidir.

Tork Drift, kesinlikle bugün piyasadaki en iyi yarış oyunlarından biri

Konuk olarak oturum açın, Drift Technique kullanarak Moneyare Racing Games hayranı kaybetmeden alışveriş yapabilirsiniz? Dünyanın her yerinden oyuncuları yenebileceğiniz heyecan verici bir yarış oyunu mu arıyorsunuz? Sonra tork sürükleme modu aradığınız en iyi sonuçtur. Oyun özel bir 3D platformuna dayanıyor. Zaten Drift Racing türünün hayranıysanız, oyun içeriğine ek olarak, oyuncular grafik ve sesle ilgilenecek. Bu oyunda bulunan parçalar sürüklenmeye göre yapılır. Pistler her duruma göre yapılır.
Uluslararası. Moda bağlı olarak, elde edebilecekleri bir puan alan oyuncuların bir listesi olacak. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmaya hazır mısınız? Okumaya devam etmek. Harika özellikleri ve bazı ipuçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Tek başına Google Play Store'da 1 milyondan fazla artı indirme ile Tork Drift Mod kesinlikle bugün piyasadaki en iyi yarış oyunlarından biridir. Yarışlardaki diğer oyuncuları yenmekten para kazanacaksınız.

Tork Drift, oyuncuların sürüklenme becerilerini gösterebileceği bir yarış oyunudur.

Yani oyun hala aynı türdeki diğer oyunlarla aynı tanıdık motif kontrol mekanizmasına sahip. Beceri pratiğinizi artırmanız gerekir. Arabayı istediğiniz stile uyarlamakta özgürsünüz. Sınırlara ulaşmadığınızdan emin olun, aksi takdirde normal hızınızı kaybedersiniz. Diğer yarış oyunları gibi, arabanızı arabanın temel kısımlarına göre bölünmüş düğmelerle iki elle kontrol edeceksiniz. Ayrıca BMW, Audi, Lamborghini gibi ünlü otomobillerin koleksiyonuna hayran olma fırsatınız var… Oyunun en seçkin özelliği pistteki grafikler ve etkileyici sürüklenme ekranları. Bu, oyunculara yeni bir atmosfer getirecek. Mod Apktruck off-roadtorque Drift Mod, oyuncuların sürüklenme becerilerini farklı pistlerde ve modlarda gösterebilecekleri bir yarış oyunudur.CAR yarış oyunları tüm oyun platformlarındaki en popüler türlerden biridir. Her arabanın kesinlikle devreye girecek güçlü ve zayıf yönleri vardır. Temel sol ve sağ gezinme düğmeleri, frenler ve ivme var.

HappyMod
İndirmek