Top Drives – Car Cards Racing Mod + APK 21.20.01.19059 Sınırsız para

Top Drives – Car Cards Racing MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Top Drives – Car Cards Racing
Tür Racing
geliştirici Hutch Games
Boyut 962.79 MB
En son sürüm 21.20.01.19059
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-22

Top Drives – Car Cards Racing açıklaması

Mod Özellikleri:

Birçok benzersiz kart sistemi, kurallara veya oyun moduna göre sürekli olarak değiştirilebilir

Kontrol sisteminde derinlik ve zenginlik göstermek için birçok yeni kombinasyonla birlikte belirtilen oyun moduna bağlı olarak birçok yeni kart türü eklenecektir. Hangi kartların yarışacağına ve ne zaman yarışacağına, satacağına veya kaynaşacağına karar verin. Karşılaştığınız istatistikler gerçekçidir, bu nedenle hangi tür araba ve lastiklerin ¼ mil sürüklemeleri için en iyi olduğunu tanımak, belirtilen sayıların ne kadar yüksek olduğuna bakmak kadar önemlidir. Daha parlak bir tarafta, patronu yendiğinizde, arabalarını alırsınız. Artı, bir süre sonra, bir desen fark ediyoruz ve heyecanı ve heyecanı mahveden tek bir stratejiye takılıyoruz. Oyun modları ve herkese arkadaşlarıyla keşfetmesi için ilgi çekici içerik verir.Garizde her parça, kurallara uymadıkları için karmaşık bir şekilde tasarlanmış ve kaotiktir. Her haritanın rastgeleliği, oyunu daha ilginç ve komik hale getirir ve oyuncunun yarış stratejilerini yeni bir ölçüde karıştırır. Daha da iyisi, önce kimin bitiş çizgisine ulaştığını keşfetmenin heyecanını hissedin.Bu araba yarış oyununu farklı kılan, oyunun kendisini nasıl oynadığınızın basitliğidir. Her istatistikten geçin - önde gördüğünüz kolay görünür istatistiklerin yanı sıra - Kartlardan, kartları da çevirmeyi deneyin.
Ayrıca, varsayılan oyun modlarından daha fazla eğlence sağlamak için oyun değerini artırmak için birçok heyecan verici etkinlik ve özellik ile birlikte gelir. Ayrıca, birçok benzersiz kart sistemi, oyuncunun katıldığı kurallara veya oyun moduna göre sürekli olarak değiştirilebilir. Ayrıca, arabalar hakkındaki bilginiz de size çok yardımcı olacaktır. Bunun böyle harika bir oyunda olmasına izin vermeyin.Ararınızı inşa edin - iyi bir kural, kendinizi farklı türde araba ve tekerleklerle donatmaktır.

Top Drives – Car Cards Racing MOD APK

Oyuncular ana yarışlarını sonsuza dek yükseltebilir

Tipik bir yarış oyunu yerine ilk kez uygulanan bir konsept. Bununla birlikte, kontrol mekanizması kartlar arasında değişeceğinden, insanlara daha fazla keşif verir. Bu genellikle oyuncuları daha fazla paket almak için çılgınlığa sokar. Seviyeyi yeniden yaparak ve geride bıraktığınız kartlara tıklayarak daha fazla para, araba ve deneyim alın. Daha sonra uygun lastiklerle ve araba türü ile eşleştirin. Bir Motorsport Müdürü rolünü üstlenmeniz ve zafer yolunuzu stratejikleştirmeniz gerekir. Koleksiyoner olanlarınız için bu da sizi zamanında geri alır. Yukarıdaki resimdeki 5 maçı görüyor musunuz? Elinizde hangi arabaların kazanma şansı daha yüksek bir şekilde atamanız gerekir. Kazandıkça ve zaman zaman, mevcut koleksiyonunuzu yükseltmenizi veya başka biriyle kaynaştırmanıza izin verecek yeni arabalarla paketler açıyorsunuz. Yol ve hava koşulları, gerçekten turu kazanıp kazanamayacağınızı belirlemede rol oynar. Oyuncunun kartlarının nasıl kullanıldığı ve bağlantılı bir efekt için birden fazla kartı birbirine bağlayabilir. Buna ek olarak, oyuncular uygunluk kriterlerini veya uyumlu parçaları karşıladıkları için ana yarış birimlerini sonsuz bir şekilde yükseltebilirler. Kart topladığınızı ve cep kollarına koyduğunuzu hatırlıyor musunuz? Bu size aynı duyguyu verir. Tamamen normal olan kopyalara sahip olacağınız zamanlar olacak. Bu da yeni bir yükseltmenin kilidini açar.

Top Drives – Car Cards Racing MOD APK

Bu oyun herkesi yeni bir yarış konseptiyle tanıştıracak

En iyi sürücüler sadece yarışla ilgili değil. Bu çocukların ekranlarını eğdiğini ve her tura odaklandığını görüyor musunuz? Bunu burada yapmıyorsun. Tek oyunculu modda, fethetmeniz için çok fazla seviye ve kıtalar var. Her seviyeyi tekrarlayın - işte bir sır: Her maçtan sonra her tıkladığınız kartları hatırlıyor musunuz? Bu toplam 15 kart. Arabaları kaynaştırma potansiyellerini arttırır. Bahsetmemek gerekirse, arka arkaya zor seviyelerle karşılaşacağınız için meydan okuma moduna sahipsiniz. Opgrade & sigorta-artık sahip olduğunuz otomobil türlerini, istatistiklerini ve lastik türlerini anlıyorsunuz. Yapmanız gereken bir sonraki şey, arabalarınızı gerçekten geliştirmektir. Üst sürücülerde kartlar aracılığıyla yarış mekanizmasıdır. Bu kısım zor olabilir. Bazen de zorlu aramalar yapmanız gerekir ve özellikle gerçek bir motor sporları yöneticisiyseniz bu doğrudur. Bu aynı zamanda koleksiyonunuzu ve otomobilleri ne kadar iyi bildiğiniz zamandır. Yeni bir paket açmak size aynı heyecanı verir ve bu kartlardaki istatistikler de gerçektir. Seçimlerinizi ciddiye alın, çünkü onları yerleştirdikten sonra, işte budur. Bu oyunun sizi sıkmayacağını söylediğimizde ciddiydik. Bunun yanı sıra, her gün farklı temalarınız olduğu ve yeni özel etkinliklerin de düzenlendiği etkinlikler modunuz var. Eğer buna girmiyorsanız, kendinizi bu reklamları izlemeye zorlamamalısınız.

Top Drives – Car Cards Racing MOD APK

Oyun, oynadığınız sürece sizi eğlendirecek

Top Drives şu anda oyuncuların toplanması için yüzlerce farklı modele sahiptir ve her araç eşsiz güzelliğini veya üstünlüğünü yayar. Her şey birden fazla rütbe veya rütbe olarak sınıflandırılırken, performanslarını belirler ve oyuncuya onlarla etkileşim kurmaları için birçok seçenek sunar. Motorporlar yöneticisi olun ve hangi arabanın en iyi olduğuna karar vermek için araba istatistiklerini karşılaştırın. Stresli olduğumuz gibi, stratejiniz oyunun önemli bir parçasıdır. Yükseltmeyi en üst düzeye çıkardıktan sonra, kaynaşma zamanı. Her oyun modu için bir vurgu oluşturmak için. Yeniden düzenleyemezsiniz. Bu, kazanma konusunda daha iyi bir kaldıraç sağlar. Altın deneyiminizi bozmasına izin vermeyin, sınırsız para modunu şimdi indirin ..
Kart değişim sistemi, her birimin değerini otomatik olarak hesaplayacak ve insanlar kart koleksiyonlarını değiştirmek istediklerinde makul bir fiyat önerecektir. Ayrıca, istatistikler daha önce aksine oyunda çok önemlidir. En iyi sürücülerin oynadığınız sürece sizi eğlendireceğinden neredeyse kesindir. Sonra elinizde iyi bir karışımı kavramsallaştırın. Bu, arabanızın kapasitesini daha iyi anlamanızı sağlar. Maçlar sırasında istatistikleri rakibinizle karşılaştırmak en iyi uygulamadır. oyuncuların elde etmesi gereken asgari ödüller veya hedefler. Ayrıca, ek oyun modları veya sistemleri, oyuncunun deneyim değerini ve oyun içeriğini geliştirmek için yaratıcı ve komiktir. Kesinlikle daha zor olan ve stratejilerinizi yeniden düşünmenizi gerektiren yeni bir seviye. Dikkat edin, hangi arabalarınızın rakibinizi yeneceğini bulmak birkaç gün sürebilir. Bu, oyun içi nakit gerektirir, ancak çoğu zaman, arabanız ve rakibiniz arasındaki fark daha iyi bir motordur.
Araba meraklıları için hepsi bir arada bir oyundur. Bu aslında harika bir şey çünkü gözlerinizi ekrana yapıştırmak veya telefonunuzla halka yönlendirmek istemezsiniz. Üst Drives, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu moda sahiptir. Koşullardan ve istatistiklerden özenli olun - arabalarınızı atamadan önce, yolu ve hava koşullarını anladığınızdan emin olun. Yapılacak ilk şey her bir parçayı yükseltmektir.

HappyMod
İndirmek