The Guardian - News & Sport Mod + APK 6.124.19961 Kilitli

The Guardian - News & Sport MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi The Guardian - News & Sport
Tür News-magazines
geliştirici Guardian News Amp Media Ltd
Boyut 33.88 MB
En son sürüm 6.124.19961
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-15

The Guardian - News & Sport açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar tüm yemek haberlerini en hızlı şekilde güncelleyebilecekler

İlk olarak Guardian isminin güvenilirliği ve popülaritesi hakkında konuşmak istiyorum. Guardian'ın gücü, dünyanın tüm alanlarındaki konulardaki uzmanlardan uzun yorumudur. Guardian, birçok sporla birlikte Spor Haberleri bölümü ile ünlüdür. Basketbol, ​​boks, golf, tenis, futbol, ​​yarış gibi Avrupa ve Amerika ve Guardian'ın spor haberleri sürekli güncellenmiş, süper hızlı ve en eksiksiz olduğu biliniyor. Bu uygulama, en son politika, haber, iş ve spor haberlerine bir göz atmanızı sağlar. Sadece küçük bir telefonla, dünyanın dört bir yanından gelen en son duyurulara ve haberlere erişiminiz ve takip edin. Gazetecilik tarzı yazma ve örnek standart İngilizce denemeleri yazma pratik yapmak için. Guardian'a katılırken, kullanıcılar tüm gıda haberlerini en hızlı şekilde güncelleyebilirler. Guardian'ı kullanarak, kullanıcılar haber haberlerini hızlı ve rahat bir şekilde hızlı ve rahat bir şekilde erişebilirler. Sadece bu değil, bu uygulamanın ortada can sıkıcı spam reklamları olmayacak, aynı zamanda gazeteleri sürekli ve mutlu bir şekilde okuma anlarının tadını çıkaracaksınız.

The Guardian - News & Sport MOD APK

Guardian'ın çok çeşitli konuları var

Ayda 17 milyondan fazla okuyucu ile İngiltere'nin en büyük ikinci çevrimiçi gazetesi. Dünya şimdi size daha yakın. Bu uygulamada son dakika haberlerini ve canlı raporları izleyin. Size verecek ve dünyanın dört bir yanından en son spor haberlerine erişmenizi sağlayacaktır. Sağladığı yararlı özellikleri deneyimlemek için bu uygulamayı indirmekten çekinmeyin. Bu uygulamayı cihazınıza indirmeniz ve başlatmanız yeterlidir. Böyle profesyonel ve eksiksiz bir stil ile İngilizce makaleleri okuyun, İngilizce çeviriniz ve deneme yazma becerileriniz çok daha iyi olacaktır. Bugünün manşetlerini bilen ilk kişi olabilirsiniz. Buna ek olarak, bu uygulama tamamen ücretsizdir ve herkes amaçlarına özgürce hizmet etmek için kullanabilir.
Dünyadaki haberleri okursanız, Guardian'ın tanıdık olduğunu görmelisiniz. . Haberler güvenilir, sürekli güncellenmiş ve Guardian da çok kullanışlı bir İngilizce yazma uygulama aracıdır. İyi bir aşçı olmak için, birçok belgeyi okumak, birçok pişirme rehberi kanalını izlemek ve şeflerin verdiği değerli dersleri öğrenmek için çok çalışmalısınız. Hızlı bir şekilde öğrenmek ve okumak için gereken içeriği bulun ve erişin.

The Guardian - News & Sport MOD APK

Guardian, Android Cihazlar için Canlı Dünya Haberleri ve Spor Uygulamasıdır

Bu nedenle şirket, Guardian olarak da adlandırılan Android hayranları için bir uygulama yapmaya karar verdi. Guardian web sitesinin her içeriğine sahip olacaksınız. Ancak elbette, uygulamayı kullanırken, telefonda her şey daha temiz, daha organize, arkadaş canlısı ve güzel olacak, çünkü özellikle bir dizi ince ayarla tasarlanmıştır. Ayrıca, diğer birçok okuyucunun yorumlarını da görebilirsiniz ve lütfen yorumlar bölümünde bu makaleleri okurken duygularınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ses erişme ve çekici videoları en keskin ve rahatça izleme hakkına sahipsiniz. Bu nedenler Guardian'ı telefonunuza indirmeniz için yeterli mi? Hareket halindeyken en iyi hikayeleri, haberleri ve görüşleri okuyabilirsiniz. Farklı ülkelerdeki siyaset, iş veya spor hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Guardian, büyük ilgi alanlarını okumanıza izin verecektir.

The Guardian - News & Sport MOD APK

Bu uygulama, iki popüler İngiliz gazetesinin neredeyse tüm içeriğini içeriyor

Size dünyadaki tüm haberleri getirin. Bu makaleler aracılığıyla, daha fazla gizli köşeler veya diğer gazetelerin çoğu yapmadığı veya yapmadığı ancak yeterli olmayan bir sorunun farklı bir görünümünü öğrenebilirsiniz. Bu uygulamada canlı spor haberlerini sorunsuz bir şekilde izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bu uygulama haber okuyucuları için önemli bir uygulama. Dahası, okuduğunuz her içerik heyecan verici ve yararlıdır ve gözlerinizi etrafınızdaki dünyaya açmanıza yardımcı olacaktır. Modern masallar, tarifler, tamamen reklamsız modda seyahat ipuçları gibi iyi okuma aktiviteleri. Dünyanın her saatinde gerçekleşen hikayeleri dinlemek mi istiyorsunuz? Bu, isterseniz sizin için harika bir gazete okuma uygulamasıdır. Sadece bu da değil, World News hikayelerini en doğru ve çekici bir şekilde takip edebilecek ve izleyebileceksiniz. Kendinizi günlük hayatınızda pratik yapmak ve uygulamak için en iyi tarifleri öğrenin ve görün. Okumak ve okumak istediğiniz kritik bilgileri kademeli olarak indirin. Ancak en belirgin olanı spor, iş, çevre, teknoloji, sanat, medya ve yaşam tarzı haberleri. Bu yüzden şimdi bu uygulamayı indirirseniz, hangi bilgileri göreceksiniz? Günün en iyi haberlerini okursunuz, haberi kırma, Sıcak trendler, analiz makaleleri, sosyal bir konu hakkında yorum, sanat, teknoloji veya spor da dahil olmak üzere: Dünyadaki tüm haberlere, özellikle İngiltere ve Avrupa haberlerine sahipsiniz.Premium Kilidi Narin, Dostça ve çok lüks. Bu haber aynı zamanda medya tarafından hızlı bir şekilde kapsanır ve izleyiciler için en iyi programlamayı yaratır ..

Guardian, aynı adı taşıyan British News web sitesinin mobil uygulamasıdır.

Guardian, Guardian News & Media Ltd.'ye ait aynı adı taşıyan British News web sitesinin mobil uygulamasıdır. Şimdi Guardian'a çok fazla zaman alan haberleri görmek için Web'e gitmek zorunda değilsiniz. , kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinden çok fazla son dakika haber alabilirler. Sonuç olarak, bilginizi ve anlayışınızı genişleteceksiniz. Bir spor fanatiği iseniz Guardian'ı okumanız önemlidir. Yorum ”. Bu uygulamada ödüllü gazetecilik ve en iyi hikayeler okuyun. Veya iş, politika ve daha fazlası ile ilgili daha fazla etkinlik için tüm haberleri düzenli olarak güncelleyin. Uzmanlarımız, maçların nasıl oynandığı ve her iki tarafın hedeflerinin mümkün olan en kesin ve özel şekilde hedeflerini takip edecektir. Ayrıca, televizyonda veya medyada bu tür maçlardan ek ünlü anları izleyebilirsiniz.

HappyMod
İndirmek