Terraforming Mars Mod + APK 2.0000.3.12730 Sınırsız para

Terraforming Mars MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Terraforming Mars
Tür Board
geliştirici Asmodee Digital
Boyut 113.17 MB
En son sürüm 2.0000.3.12730
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-03-18

Terraforming Mars açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncuların farklı gezegenlerde büyük projeleri kontrol etme hırsı var

Şu anda, oyunun yeni ve daha özel eklemeleri var. Bu oyun için büyük kentsel yapılar oluşturarak zafer puanları alacaksınız. Rakip şirketler, işinizi yavaşlatmak için birçok kirli hile tasarlayacak. Birçok dil birçok farklı dilde güncellendi. Terraforming Mars'ı bilgisayarınızda veya cihazlarınızdan herhangi birinde oynayacaksınız. Teknolojiye ekonomik bir odaklanarak, oyunun özel varyasyonlarından birini keşfedeceksiniz. Oyuncu resmen oyuna girdiğinde her kural belirtilecektir. Oraya diktiğiniz güzel bir orman olabilir. Bir ekip olarak zorlukları üstlenmenin yanı sıra, sadece meydan okumayı üstlenebilirsiniz.

Terraforming Mars MOD APK

Kaynaklarınızı yönetin ve düzgün kullanın

Büyük bir şirket işleteceksiniz. Tüm oyunlar, gerçekleştirmeniz ve deneyimlemeniz için birçok zorluk getirmek için tasarlanmıştır. Bu, bu kırmızı gezegende en zor zorluk olarak düşünülebilir. Her dönüşü tamamladıktan sonra farklı projeler alacaksınız. Oyuncular oyunun yeniliğine hayran olmalı. Yeni bir çağa liderlik edebilirsiniz. Birlikte güzel bir gezegen inşa edelim. Oyuncular daha karmaşık bir oyun için kurumsal dönemin kurallarını deneyebilirler. Yüksek puanlar ve değerli ödüller getirmek için Mars'tan önce 14 nesil projeleri tamamlayacaksınız. Şimdi arazi yarışına başlayalım ..
Aynı oyunla daha da çekici ve ilginç. 2 yeni şirket de dahil olmak üzere 2 yeni kart ekledi. Mars inovasyonu ve kentleşme yolculuğunun tamamlanması heyecan verici. Bu oyunda yüksek bir skor ve galibiyet elde etmenin birçok yolu var. Oyuncular, belirli zaferleri sağlamak için şehirler, altyapı ve diğer iddialı projeler inşa edecekler.

Terraforming Mars MOD APK

Terraforming Mars bir remake oyunudur

Çevrimiçi veya çevrimdışı çok oyunculu mod gibi çeşitli oyun modları vardır. İşaretçiler, termal banttaki sıcaklığı ve üretilen oksijen seviyesini izlemeye dayanacaktır. Oyun ne olursa olsun, oyuncular kendi zevkleri için kazanmaya çalışacaklar. Her alanın uygulanmasının farklı zorlukları olacak ve buna karşılık gelen karşılık gelen bonus puanları olacaktır. Görevleri gerçekleştirirken büyük yapılar oluşturun. Yalnız bir meydan okumayı kabul etmek sizi çok daha iyi hale getirecektir. Oyuncular 5 oyuncuya meydan okumayı seçebilirler, ancak en iyi deneyim için bir grupla oynamalısınız 3. Derleme Mars bir remake oyunudur. Terraforming Mars da oyunculara farklı yeni duygular verecek. Oyuncular solo modda yeni kuralları ve özellikleri deneyebilir.

Terraforming Mars MOD APK

Oyuncular şehirler, ormanlar ve okyanuslar oluşturacak ve oyunu kazanmak için ödüller ve hedefler belirleyecek

Bir şirkete liderlik edip kontrol edebileceğiniz ve Mars Terraforming projelerini başlatabileceğiniz Terraforming Mars'a gelin. Oyuncular şehirler, ormanlar ve okyanuslar yaratacak ve oyunu kazanmak için ödüller ve hedefler belirleyecekler. Ancak, bu oyun geliştirildi ve oyunculara birçok farklı deneyim kazandırıyor. Zaman tükendiğinde ve tüm üyeler görevlerini tamamlar. Belki de sizin için aynı olacak. Buna ek olarak, oyun zorluklarını kazanmak size birçok değerli kaynak verecektir. Oyun bitecek. Oyuncular herhangi bir zamanda meydana gelebilecek tehlikelere dikkat etmelidir. Buna ek olarak, inşaatınıza düşen garip bir gezegen gibi başka birçok tehlike de var. Sizi bekliyor. Oyun kaçıramazsın. Değiştirilmiş oyun kurallarıyla daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz. Belki de oyuncular doğal olanla modası geçmiş veya sıkılmış hissedecekler. Bu oyunla yoğun yarışmalar başlatın. Oyundaki zorluklar ve görevler olağanüstü. Birçok oyuncu oyunun tamamlanmasını çok iyi derecelendirir ve meydan okur.

HappyMod
İndirmek