Hizmet Şartları

Bu kullanım koşulları ("kullanım koşulları"), hizmetlerimizin ve Happymod.com'un ("site") kullanımına ilişkin tarafların yasal yükümlülüklerini belirlemektedir. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bunları dikkatlice okuyunuz.

Not: Happymod.com, Google, Google Play veya Android ile hiçbir şekilde ilişkili veya bağlantılı DEĞİLDİR. Android, Google Inc.'in ticari markasıdır. Tüm uygulamalar & oyunlar, ilgili geliştiricilerinin veya yayıncılarının mülkiyeti ve ticari markasıdır ve YALNIZCA EVDE veya KİŞİSEL kullanım içindir.

Sözleşme

Bu kullanım koşulları, siz (bundan böyle "siz", "sizin" veya "kullanıcı" olarak anılacaktır) ile ana şirketi ve tüm yan kuruluşları ve bağlı kuruluşları dahil olmak üzere Happymod.com (bundan böyle "siz", "sizin" veya "kullanıcı" olarak anılacaktır) arasındaki yasal bir sözleşmedir. "Happymod.com", "biz", "bize" veya "bizim"). Bu kullanım koşulları, sitemizi ve sitemizde şimdi veya gelecekte sunulabilecek herhangi bir hizmeti (yani arama) kullanabileceğiniz Şartlar ve Koşulları ("hizmetler") ortaya koymaktadır. "Sitemize" yapılan atıflar, uygun olduğu durumlarda hizmetleri içerir.

Bu siteyi kullanmadan önce Gizlilik Politikamızı da gözden geçirmelisiniz.

Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Bu kullanım şartlarını zaman zaman size haber vermeksizin değiştirebiliriz ve bu tür değişikliklere bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu nedenle, sitemizi her kullandığınızda bu kullanım koşullarını gözden geçirmelisiniz.

Happymod.com sadece genel bilgiler sağlar ve sitedeki hiçbir şey herhangi bir tavsiye, garanti veya onay olarak alınmamalıdır. Bu sitede yer alan içerik, bilgiler, makaleler, bağlantılar, resimler, grafikler ve diğer bilgiler yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır ve profesyonel tavsiye yerine geçmez. Daha fazla bilgi edinmek için, sitemizin kullanımıyla ilgili olarak kişisel mahremiyetle ilgili soruları yanıtlamaya yardımcı olacak önemli bilgileri ayrıntılandıran Gizlilik Politikamızı incelemelisiniz.

1. Kısıtlamaları Kullan

Sitemizde yer alan veya sunulan tüm bilgi, içerik ve materyaller, telif hakkıyla korunan mülkümüz veya içerik tedarikçilerimizin, lisans verenlerimizin veya lisans alanlarımızın telif hakkıyla korunan mülküdür. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari takdim şekli bize ve/veya içerik tedarikçilerimize, lisans verenlerimize veya lisans alanlarımıza aittir. Sitemizde yer alan hiçbir şey, fikri mülkiyetimize veya herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyetine (patentler, telif hakları ve ticari markalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir şekilde ima, itiraz veya başka bir şekilde herhangi bir lisans, hak, unvan veya menfaat vermez. . Sitemizdeki hiçbir içerik veya materyal, bu kullanım koşullarını veya yürürlükteki yasaları ihlal edecek şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez veya dağıtılamaz.

Sitemizi sadece kişisel kullanımınız için kullanacağınızı kabul etmektesiniz. Sitemizi ticari amaçlarla veya bize veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa zarar verecek şekilde kullanmamalısınız. Politikalarımızı, prosedürlerimizi veya gereksinimlerimizi ihlal etmek veya sitemizin veya herhangi birinin güvenliğini ihlal etmek, bozmak veya ihlal etmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygunsuz veya yasa dışı herhangi bir amaçla sitemizi kullanmayacak veya kullanmaya teşebbüs etmeyeceksiniz. sunucularımız veya ağlarımız. Sitemizi kullanımınızın geçerli yerel, eyalet, federal, uluslararası veya diğer yasa, kural veya düzenlemeleri ihlal etmemesini sağlamaktan da siz sorumlusunuz.

Biz çocukların gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz. Bu sitenin 13 yaşın altındaki çocukları çekmek için tasarlanmadığını veya tasarlanmadığını bilmelisiniz. 13 yaşın altındaki bir çocuk olduğunu gerçekten bildiğimiz herhangi bir kişiden kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamıyoruz.

2. Elektronik İletişim

Herhangi bir nedenle bize e-posta gönderirseniz, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz. Bunu yaparak, bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul etmiş olursunuz. Sizinle e-posta yoluyla veya sitemizde bildirimler yayınlayarak iletişim kurabiliriz. Size elektronik olarak sunduğumuz tüm bildirimlerin, açıklamaların, anlaşmaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasıyla ilgili tüm yasal gereklilikleri karşıladığını kabul edersiniz.

3.Politika Kısıtlamaları

Sitemize veya bağlı herhangi bir ağa zarar vermeyecek veya zarar vermeyecek veya sitemize erişen herhangi bir otomatik sistemi kullanmak veya başlatmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla herhangi bir kişi veya kuruluşun sitemizi kullanmasına veya keyfini çıkarmasına herhangi bir şekilde müdahale etmeyeceksiniz. Belirli bir süre içinde sunucularımıza, bir insanın geleneksel bir çevrimiçi web tarayıcısı kullanarak aynı süre içinde makul olarak üretebileceğinden daha fazla istek mesajı gönderen bir şekilde. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, genel arama motorlarının operatörleri örümcekleri yalnızca materyallerin ve sitemizin halka açık aranabilir dizinlerini oluşturmak amacıyla kullanabilir, ancak bu tür materyalleri önbelleğe almak veya arşivlemek için değil.

Sitelerimizin altyapısına mantıksız veya orantısız ölçüde büyük yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı kabul etmektesiniz.

HappyMod
İndirmek