Temple Run: Oz Mod + APK 1.7.0 Sınırsız para

Temple Run: Oz MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Temple Run: Oz
Tür Arcade
geliştirici Disney
Boyut 76.18 MB
En son sürüm 1.7.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2018-09-17

Temple Run: Oz açıklaması

Mod Özellikleri:

Temple Run Oz insanlar arasında çok popüler

Bazı modlarda salınıma tırmanmak zorundadır, bazen sudan yüzmek zorundadır. Oyunda oyuncunun koşarken toplaması gereken birçok güçlendirici de var. Bu yüzden oyuncunun oyuna tekrar tekrar başlaması gerekmez. Oyunu istediği kadar oynamaya devam edebilir. Oz dünyasına gitti ve orada çok fazla macera ve heyecan keşfetti ..
Bu oyun insanlar arasında çok popüler. Hiçbir zaman ünlü oldu ve neredeyse her birinin telefonuna yerleştirildi. Android tabletler ve Android akıllı telefonlar da dahil olmak üzere Android cihazlar için çok uygundur. Oyuncu, çok ilginç oldukları için oyunu oynarken kontrollerin tadını çıkarabilir. Mod sürümü, oyunun cazibesini artırabilecek sınırsız güçlendiricilerin şaşırtıcı tesisini de sunar. Oyun, oyuncuyu oyuna çok fazla çeken mükemmel özelliklere ve şaşırtıcı grafiklere sahiptir.

Temple Run: Oz MOD APK

Temple Run Oz Mod APK'nın mod versiyonu çok ünlü

Arcade oyunları dünyanın her yerinde sevilir ve birçok insan onları indirmeyi sever. Oyunun grafikleri çok muhteşem ve olağanüstü. Bu nedenle, oz mod apk tarafından çok yüksek bir fan tabanına sahip çok güzel ve olağanüstü bir oyun olduğu sonucuna varıldı . Oyun çok basit ama zorlu. Yani bu oyun, büyük heyecan ve heyecan olan maceracı oyunların tadını çıkarmayı seven tüm insanlar için bir zorunluluktur. Oyun ilerledikçe, oyuncunun hızı son derece artar ve bu nedenle zorluklara daha fazla katkıda bulunur. Temple Run Oz Mod APK'nın mod versiyonu, sayısız avantajı ve faydaları nedeniyle çok ünlüdür. Oyunu çok ilginç kılan mücevherler ve güçlendiriciler. Oyunda birçok yer var ve Oz World gibi birçok yeni kelime de tanıtıldı. Oyunun kontrolleri çok hassas ve etkileşimli.

Temple Run: Oz MOD APK

Bu oyun, oynamayı çok şaşırtan harika özelliklere sahiptir

Her yaştan insanlar için çok uygundurlar, bu da çocuklar, gençler ve diğerlerinin onları oynayabileceği anlamına gelir. Sınırsız güçlendiricilerle oyuncu hızlı koşu, manyetik altın toplama ve daha fazlası gibi farklı aktivitelerin tadını çıkarabilir. Ayrıca, oyuncuların ölmeden oyunun tadını çıkarabilmeleri için diriliş özelliğini de sağlar.
Yolda çeşitli engellerle uğraşmak zorunda. Bu oyun, oynamayı çok şaşırtıcı hale getiren harika özelliklere sahiptir. Parça her zaman devam eder ve oyuncu gerekli önlemi almalıdır. OZ dünyasında oyuncu, kendi yollarında daha parlak ve canlı olan farklı alanların tadını çıkarabilir. Grafikler bu oyunun inanılmaz bir özelliğidir ve oyunu çok benzersiz olarak ayarlar.Bu oyunda başka bir parlak özellik, oyuncunun kendisinin onu ölümsüz kılan uçuş kemiğinde seyahat etmesidir.

Temple Run: Oz MOD APK

Temple Run Oz son derece olağanüstü bir oyundur

Arcade oyunları oynamak çok eğlenceli. İnternette çok sayıda arcade oyunu var, ancak çok azı diğer akıllı telefonlara kadar alacak kadar ünlü oluyor. çok etkileşimli ve muhteşem bir arayüze sahip. Oyuncu, uçan babunların baskısını aşmak için bu tür stratejileri tasarlayacak kadar cesur ve stratejik hale getirmelidir. Bu özellik çok benzersiz ve yeni ve dolayısıyla çok popüler.
Bu oyun çok mükemmel incelemeler aldı ve tüm dünyada milyonlarca indirme yapıyor. Bu oyunda oyuncu temelde parçalar olan farklı yollarda koşmak zorundadır. Oyun çok ilginç ve çok bağımlılık yapıyor. Plus özellik ayrıca tüm karakterlerin kilidini açar, böylece oyuncunun her oyuncunun farklı özelliklerinin tadını çıkarabilir ve çok canlandırılmış hissedebilir.Bu, Oscar adlı bir karakterin bulunduğu bu oyunun yeni bir özelliğidir. Çok çeşitli yerler oyuncuyu oyuna doğru çekiyor ve ona bağlı kalıyor.
Çok yaygın bir oyun kategorisidir. Oyun en çok oynanan oyunlardan biridir ve takip eden harika bir hayranı var. Mod sürümünün bir başka mükemmel özelliği, sınırsız diriliş ömrü sağlamasıdır. Mod sürümü, oyunculara sınırsız miktarda para sağlar, böylece satın almak istediği ancak ücretsiz sürümde kısıtlanır. . Oyuncunun belirli bir karakterin kilidini açmak için çok sayıda para toplaması gerekmez.
Yolunda altın paralar toplamak zorunda. Oyuncunun koşu sırasında toplanan altın yardımıyla satın alabileceği birçok karakter, güçlendirici ve diğer aksesuarlar var. Mükemmel kalite kontrolleri oyunun eğlenceli seviyesini artırır ve çok çekici hale getirir. Mod sürümünün başka bir şaşırtıcı kısmı, oyuncunun kilitlendikçe tüm karakterlerin benzersiz ayırt edici özelliklerinin tadını çıkarabilmesidir. Mod sürümünü bu amaç için kullanabilir.

HappyMod
İndirmek