Temple Run Mod + APK 1.23.5 Sınırsız para

Temple Run MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Temple Run
Tür Arcade
geliştirici Imangi Studios
Boyut 67.72 MB
En son sürüm 1.23.5
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-07-11

Temple Run açıklaması

Mod Özellikleri:

Temple Run, eğlence dolu sonsuz bir 3D koşu oyunudur

Oynadığınız ilk anda, oyun size bazı talimatlar verir. Şimdi bu kötü canavarlar sizinle savaşıyor ve Tanrı'nın bu değerli heykelini geri almak için sizi kovalıyor. Oyun da zordur ve yukarıda belirtildiği gibi refleksleri içerir. Bunun nedeni, çalışırken hızın artmasıdır. Daha fazla puan almaya başlıyor. İnsanlar bu özellik için bu oyunun tadını çıkarıyor. Galeriler ve klasörler gibi diğer klasörlerinize asla erişim istemez. Daha da önemlisi, kendi gelecekteki yolculuğunuza devam etmek için sağlıklı tutun. Oyun, tapınaktan lanetlenmiş bir idol çaldıktan sonra başlar.Bu oyunu benzersiz bir şekilde oynamak istiyor musunuz? Sınırsız para için MOD APK'yı indirin.
Temple Run'ın arkasında bir hikaye var. Tüm premium özellikler ücretsiz değildir, tüm premium özelliklerin kilidi açılması için MOD sürümünü indirmeniz gerekir. Bu yerden güvenli bir şekilde kaçmanıza yardımcı olmanın tek bir yolu vardır, Tanrı'nın değerli heykelini almaktır, çünkü herkese direnme gücüne sahip olmanızın yolu budur. Dünyanın farklı bölgelerindeki milyonlarca bu oyunu mobil cihazlarında oynuyor.Temple Run, hayatınız için yarışırken reflekslerinizin kullanımını içeren bir oyundur. Mod APK'yı ücretsiz indirin ve çalışmaya başlayın. Üzerinde ekstra alışılmadık kısıtlama yoktur, tamamen ücretsiz olmaktan başka bir internet bağlantısı ile indirmeniz gerekir. Tüm özellikler çevrimdışı. Temple Run ayrıca, bir sonraki yönü kolayca tahmin edebilmemiz için oyuncunun konumunu işaretlemek için ekranın sol köşesinde bir harita olarak görünür.

Temple Run MOD APK

Oyuncular sadece tüm oyun boyunca karakterinizi kontrol etmelidir

Yakında ilk serbest bırakıldığında dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncu tarafından kuruldu. Ve bu makaleyi okuduğunuzda, sayı bir milyarın üzerine çıktı. Ancak, Sybo oyunları fikri yakında kopyalandı. Hemen hemen her cihazda Temple Run oynayabilirsiniz ve bu oyunun grafiklerine zarar vermez. Üç boyutlu modda oynamak, tüm engellerden ve engellerden hayatta kalmayı o kadar gerçek hale getirir ki, bağımlı olmaya direnemezsiniz. Sağlamlaşın ve sevdiklerinizin olumlu cesaretini kazanın. Bunun yerine, daha iyi oynamak için gücü (PowerUps) ve yararlılığı (kamu hizmetlerini) yükseltin. Temple Run'da, tüm oyun boyunca karakterinizi kontrol etmelisiniz, çünkü koşmaya devam edin ve oyuncunuzu arkanızda çalışan kötü goril canavarlarından kurtarın. Ama neyse ki, bir idol sahibi olmak, gücünüz biraz gelişti. Bu nedenle, oyunu oynarken hızla kaydırmanız gerekir. Ama hak ediyorlar mı hak ediyorlar mı, ölümcül tuzaklarla dolu gizli labirentlerin üstesinden gelmek zorunda kaldıklarında cesaretlerine ve hayatta kalma yeteneklerine bağlı. . Bu, oyun deneyiminizi geliştirecek ve aynı zamanda oyunu daha heyecan verici hale getirecek. Elinizden gelenin en iyisini deneyin ve antik heykelini alın.com/vi/mfjv3sfzdn4/hqdefault. Temple Run, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Yeni yollarda koşuyorsunuz; Yollarda altın paralar var ve onları toplayın çünkü elinizdeki daha fazla altın paralar, özel yolların kilidini o kadar çok açabilirsiniz.

Temple Run MOD APK

Oyuncunun görevi iblislerden kaçmak, her yolda altın para toplamak olacak

Mod sürümümüz size yardımcı olacaktır. Temple Run aynı ve sen ana karaktersiniz. Tapınak diğer iki boyutlu (2D) oyunlarla karşılaştırıldığında, Temple Run daha fazla kontrol özelliğine sahip olmanızı sağlar. Bu kontrol hareketleri o kadar pürüzsüz ki, bu oyunla ilgili deneyiminizden kesinlikle keyif alacaksınız. Oyuncular yavaş yavaş zaman ve riskle yarışa batacaklar. Herhangi bir hata için yer olmadığından, her seviye daha keyifli hale gelir ve hızınız artar. Hayatınız böyle korkunç bir kaleyle sınırlı olamaz; Her şeye karşı durun ve en iyi formunuza dönün. Ve o gün de geldi, idolü alıyorsunuz, bu perili tapınaktan kaçma yolunuzdasınız. Özgürsün, bu oyunun 2. bölümünü deneyin, Temple Run 2. Temple Run gerçekten ortaya çıktı ve bu sefer oyuncunun görevi şeytanlardan kaçmak, her yolda altın paralar toplamak olacak. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynayın ve en yüksek puanı belirleyin.

Temple Run MOD APK

Zorlukları üstlenin ve yol boyunca altını alın

Heykeli tutuyor ve ölüm arkasında kovalarken kaçmaya çalışıyor. Kızıl saçlı genç bir kız olan Scarlett Fox, kaçak sanatçı olarak tanıtıldı. Zorlukları üstlenin ve yol boyunca altını alın; Yeterince aldığınızda, yeni seviye devam edecek ve mükemmel altın anahtarı aldınız. Bu sayede, Temple'ın oyunculara getirdiği heyecan verici şeyleri görüyoruz. Oyunu mobil cihazınızdan indirin ve oynamaya başlayın.
Aslında orman çok geniş. Üzülmeyin. Bu maymunlar, lanetlenmiş putları almak için sizden sonra kovalayacaklar. Bu oyundaki antik tapınak duvarları ve şeffaf uçurumlar istersiniz. Eğlenceli ve en heyecan verici bir koşu oyunu arıyorsanız indirilecek oyun. Oyunun şu anda dünya çapında 50 milyondan fazla insan tarafından oynandığını belirtmek gerekir. Koşarken puanlarınızı artıran paralar toplamalısınız ve yetenekleriniz de yükselecektir. Bu mükemmel sonsuz oyunda birçok hamle yapabilirsiniz. Oynamak için herhangi bir internet erişimi gerektirmez ve özelliklerinden herhangi biri için tek bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz.Ama Temple Run'da heykeli almak çok zordur ve oyuncunun pervasız ve cesur olmasını gerektirir.
YouTube. Bu oyunu bir Android cihazında oynuyorsanız, karakterin yolda çalışmasını veya sola veya sağa hareket ettirmek için cihazınızı bir taraftan diğerine yaslamanız gerekir. oyunu oyna. Kötü bir tapınağın altında yaşamak, hayaletler var ve nerede olduğunuzu bildirmemeye çalışmalısınız. Bu oyun diğer koşu oyunlarından farklıdır ve bağımlılık seviyesi diğerlerinden tamamen farklıdır.

Atlamak ve aynı şeyi zıt yönde yapmak için parmağınızı yukarı doğru kaydırın

Tapınak koşusu bundan daha fazlasıdır. Daha uzaklara seyahat ederken, sis görünmeye başlar ve görüşünüzü gizler. Ne kadar uzun süre koşarsanız, zorluğun sürekli olarak dönüş ve engeller ortaya çıktıkça önemli ölçüde arttığını fark edeceksiniz. Hazine avcılık filmlerinde maceracılar yolculukları sırasında aradıklarına dokunabilirler. Oyunu oynadığınızda, çılgın ve hızlı bir deneyim elde edeceksiniz. Çok uzun süre çalışarak seviye atladıkça yeni engeller ve zorluklar açar ve bu oyunu zorlaştırır. Heykele dokunma fırsatını iyi kullanabilmek için akıllı olmalısınız; Ancak o zaman bu dünyada hayatta kalma şansınız olacak. Bu tuzağın kolayca üstesinden gelmek ve hayatı fethetme yolunda devam etmek için esnekliğinizi kullanın. Oyun hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey, koşarken toplanacak çok fazla para olması. Yakalanmadan ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için oyunu şimdi indirin.

Bu oyunun 3D grafikleri çok keskin ve gelişmiş

Bir Kimono giymiş Karma Lee, hareket etmesi oldukça zor görünüyor, ancak uzak doğudaki en hızlı bacaklara sahip. Kötü maymunlardan kaçmak için tapınak boyunca hareket etme sürecinde, oyun sistemi madeni para ve sihir gibi destek öğeleri sağlayacak Takılar, böylece engellerden geçebilirsiniz. Temple Run, oynamak için en eğlenceli oyunlardan biridir. Bu oyun çok çarpıcı ve hayran grafikler ve antik zamanların teması, insanlar hareket hızlarını kontrol edebilir ve geliştirebilirler.tank yıldızları mod apkhungry köpekbalığı mod apkangry kuşları 2 mod apkpayback 2 mod apkthis bugün en popüler video oyunudur, aksiyon kombinasyonu ile Ve dikenleri fethetmek için macera.
Bildiğiniz gibi, metro sörfçülerin zorlukları çoğunlukla engellerden geliyor. Bu, oyunun tüm ormanı keşfetmek istiyorsanız, reflekslerinizin daha iyi ifade edilmesi gerektiğini söylemesi için dolaylı bir yoldur. Oyuncunuzun veya karakterinizin köşelerden bir dönüş yapmasına yardımcı olmak için parmaklarınızı ekranın üzerine kaydırın. Hepimiz Temple Run'ın temelde sonsuz oyunun bir kavramı olduğunu biliyoruz. Oyun benzersiz grafikler, canlı ses ve ilginç eşlik eden özellikler kullanıyor. Bu oyunun ne kadar şaşırtıcı olduğunu göstermek için çok fazla inceleme aldığını belirtmek gerekir.

Bu oyunun basit kontrolleri vardır ve atlamak, kaydırmak ve dönmek için farklı yönlerde kaydırmayı içerir

Yukarı, aşağı atlayabilir ve bir kayma yapabilir veya sola ve sağa dönebilir ve yolun sola veya sağına hareket etmek için cihazı eğebilirsiniz. Sadece oynamanız gereken sınırları yok ve üzerinde karakteriniz bitene veya kötü maymun canavarları onu alana kadar bitmeyecek. Cihazınıza hiç zarar vermeyecek. Tanrı heykelini çevreleyen çoğunlukla gelip sizinle savaşabilecek yarasalar ve vahşi kartallardır. Temple Run basit kontrollere sahiptir ve atlamak, kaydırmak ve dönmek için farklı yönlerde kaydırmayı içerir. Ya da mavi kasklı bir ragbi süperstarı Jack Wonder. Ancak, oldukça pasif bir yoldur ve çok fazla beklememelisiniz. Genellikle, insanlar sıkıldığında bir oyun gibi bir dikkat dağınıklığı ararlar ve güzel ve ilginç bir oyun olabilir. Sıkıcı zamanınızı geçmenize yardımcı olur. Cihazın içindeki dosyaların hiçbirini etkilemeyen tam virüs içermeyen ve güvenli bir oyundur. Sadece tuzaklar görünmüyor, aynı zamanda derin ormanlar veya çökmüş yollar, şubeleri kasa üzerinde sallamak için tırmanmanız veya güç kullanmanız gerekir. yer.

HappyMod
İndirmek