Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG Mod + APK 2.3.0 Mod Menu

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG
Tür Roleplaying
geliştirici Ubisoft Entertainment
Boyut 150.93 MB
En son sürüm 2.3.0
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2021-05-25

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG açıklaması

Mod Özellikleri:

Tom Clancy’nin Elit Squad, güçlü savaşçılar ve kötü adamlarla dolu

Her zamanki gibi mermileri serbest bırakmak için tetiği çekmek için silahı düşmana yükseltmeniz gerekmeyecek. Ama aksine, eğer yok edilirlerse, kesinlikle kaybedeceksiniz. Ayrıca, savaşırken takıma faydalı olan ek beceriler vardır. Bu bireyleri savaşlarla güçlendirmek için eğitin. Bu gerçekten sanat tarzının tam sergilendiğinde gösteriyor. Oyun dengesizliğini önlemek için reflekslere güvenmeye gerek yok. Zırh veya cephane kuleleri gibi destek araçlarını kullanın.Tom Clancy's Elite Squad, güçlü savaşçılar ve kötü adamlarla doludur. Bu oyunun mevcut olduğu dünyanın her yerinden geliyorlar. Hepsi destansı tüm arena savaşları için burada. Çok oyunculu savaşı oynayın ve şampiyon ligine ulaşın. Bu nedenle, sürdürülebilir bir WiFi bağlantısına veya 3G, 4G bağlantısına sahip olmanız gerekecektir.

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG MOD APK

En ölümcül askerleri işe alın ve seçkin bir güç yapın

Rakibinizin önünüzde ne olduğunu asla bilemezsiniz. Büyük ölçekli müfrezeleri ilişkilendirmeye ve katılmaya başlayalım. Deadliest askerleri işe alın ve seçkin bir güç yapın. Farklı Tom Clancy oyunlarından yeni ve tanıdık yüzler yapacaksınız. Not: Bu oyunu oynamak için çevrimiçi bir bağlantı gerekecektir. . Bu, her iki tarafa da zarar vermeye çalışan patronu yok etmektir. Her birinin kendine özgü görünümü ve becerileri vardır. Burada farklı oyuncularla savaşmak için eşleşeceksiniz. Kazanan bir strateji yaparak savaş bölgesinde savaşlar kazanın.

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG MOD APK

Tom Clancy’nin Elit Squad bir oyun olarak hem iyi görünüyor hem de geliyor

Savaş iki tarafa ayrılacak ve her iki taraf en iyi 5 savaşçıya sahip olacak. Bu yerlerde savaşacak ve farkı hissedeceksiniz. En iyi komutan olun ve elit ekibini eğitin. PVP, becerilerinizi diğer oyunculara karşı test edecek.Tom Clancy'nin elit ekibi bir oyun gibi iyi görünüyor ve geliyor.
Akıllı hareketlere gerek yok. Her şey her insanın savaşan zihnine bağlıdır. Yoğun silah savaşları gerçekleşecek. Mümkün olduğunca fazla hasarla uğraşmanız gereken her şeyi kullanın. Rakiplerinizi yenmek için mükemmel beceriler ve zamanlama ile kazanan bir strateji yapın.
Arkadaşlarınızla oynayın ve onları güçlerinize katılmaya davet edin. Takımınızı açın ve eğitin ve güçlü dişlilerle donatın. Epic 5V5 aksiyon çekim savaşına gidin. Tüm sesler hem de grafikler oyuncular için her ikisi de Eflous. Biri için oyunu biraz daha hızlı bir şekilde indirip yükleyebilirsiniz.

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG MOD APK

Ekibiniz için silah ve zırhın kilidini açın

Yenilmez bir güç kaynağı oluşturun. Ekibinizin kazanması için bir avantaj yaratmak için her şeyi yapmanız en iyisi olurdu. Savaş alanının gelgitini yavaşça çevirmeniz için küçük faydalar getirin. Bu oyunun getirmek istediği en ilginç şeyleri bulalım. Bu sizin için RPG çeken Arena. Başlangıçta tam sesli oyunculuk ve şaşırtıcı görseller ile çarpıcı bir açılış sahnesi ile muamele ediyorsunuz.
Binlerce lonca deneyimli oyuncuları işe alacak. Kazanan klanlara büyük ödüller verilecek. Oyuncuların Tom Clancy'nin Elite Squad moduna asla ilgisini kaybetmesini sağlayın. Ekibiniz için silahların ve zırhın kilidini açın. Animasyonlar da akıcı ve doğaldır - her şeyi daha sürükleyici hissettirir. Her ne kadar, çok sarsıcı veya oyun değiştirme hiçbir şey yok.
Kazanmak için savaştıkları lider sizsiniz. Hepsi birbirlerine daha fazla büyümesine yardımcı olacaktır. Savaşlar ve ödül kazanın. Elit bir kadro oluşturmak için en ölümcül askerlerle bir araya gelebilirsiniz.

Oyuncuların görev alması ve 5 farklı üniteden oluşan ekibinize komuta etmesi gerekecek

Savaşmak için kadrounuzu metodik olarak dağıtmaya başlayalım. Diğer oyunculara karşı maçlar oynayın ve bir takım yapmak için kahramanları ve kötü adamları bir araya getirin. Ve üst el kazanmak için adamlarınızı silah ve ekipmanla donatın.Garda oyun oynarken kilidini açmanız için daha fazla özellik var. Komutanınızı, kahramanlarınızı ve kötü adamlarınızı yükseltin.
Bunun yerine, ekibiniz otomatik olarak düşmanla savaşacaktır. Sadece savunmanın bir yolunu bulun. En hızlı yerine en iyi oyuncu olun. Ne kadar yıldız olursa, kesinlikle o kadar güçlü olur, koleksiyonunuzu zenginleştirin. Oyunda kilidini açıp işe alabileceğiniz çok güçlü ve ölümcül kahramanlar ve kötü adamlar var. Ne yazık ki, tüm oyun ödemesi çevrimiçi.

Tom Clancy’den daha fazla kahramanın ve kötü adamın kilidini aç

Karakterlerin becerileri ekip için en faydalı olanı yaratmalıdır. Saldırı gücü geri kalanından daha üstün olan düşmanlara dikkat edin. Bakalım her birinin takımları için neler yapabileceğini görelim. Her şey el ele savaş için ufalanan bir savaş alanına götürülecek.Clan Savaşı her zaman istediğiniz zaman katılmanız için hazırdır.
Günlük ve haftalık kazançlar daha bol olacak. yapımcılar. Askerlerinizi güçlü silahlar ve zırhla donatın. Arena maçları oynayın ve diğer oyuncularla savaşın. Tom Clancy'nin oyunlarından daha fazla kahramanın ve kötü adamın kilidini açın ve takımınızda onları işe alın. İleride gidin ve Tom Clancy'nin Elite Squad APK, oyunu oynamak için daha uygun bir yol yaşamak için Android için son sürümünü indirin.

HappyMod
İndirmek