Tank Warfare: PvP Battle Game Mod + APK 1.1.1 Mod Menu

Tank Warfare: PvP Battle Game MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Tank Warfare: PvP Battle Game
Tür Strategy
geliştirici Click 18 Mobile
Boyut 141.71 MB
En son sürüm 1.1.1
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-11-21

Tank Warfare: PvP Battle Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Bir takım oluşturmak ve savaşa hazırlanmak için arkadaşlarınızı getirin

Savaş becerileri sizi güvende tutacak ve kazanmanıza yardımcı olacak şeydir. Hareket ve dövüş yöntemi de diğer FPS oyunlarına oldukça benzer. Fiyat ne kadar yüksek olursa, endeks o kadar iyi olur. Rakiplerinize takım arkadaşlarınızın gücünü gösterin ve heyecan verici stratejiler geliştirin. Tankınızın daha güçlü olmak için tamamen yükseltilebileceğini bilin. Yükselttikten sonra, tankınızın yeni gücünü denemekten keyif alacaksınız.
Daha sonra ne olabileceğini asla tahmin edemeyeceksiniz. Düşman avantajlı bir şekilde ezici olduğunda, durumu tersine çevirmek için füzeler ateşleyebilirler.Tank Warfare, tankı şiddetli savaşlarda hareket ettirirken ve düşmanda yok ederken size ilk deneyimlerinizde bir izlenim verecektir. Seviyeyi başlatın ve elbette, düşündüğünüz kadar karmaşık olmayacak. Bu nedenle, düşmanı başarılı bir şekilde vurduktan sonra, hareket etmeye devam etmelisiniz, hedeften uzaklığı korumalısınız ve ekibiniz için puan kazanmak için hemen sonra öldürmelisiniz. Kesinlikle sizi etkileyecek ilginç bir nokta, tankın ayarlamasıdır. Daha güzel ve güçlü.
Daha spesifik olarak, kazanmak için bilgelik kullanımı vazgeçilmez olacaktır. Savaş alanına gidin ve tüm farklı türlere hakim olun. Bir takım oluşturmak ve savaşa hazırlanmak için arkadaşlarınızı getirin. Bombalar, konumunuza yaklaşırken düşmanları şaşırtabilir. Bu yükseltme aynı zamanda size savaş alanında daha fazla avantaj sağlayacaktır.
İnsanlığın yok edilmesini sağlayan savaşların gerçekçi çoğaltılması. Rakibin zayıflığını etkili bir şekilde yakalayın ve sonuna kadar sömürün. Sunucuda dünyanın dört bir yanındaki uzman tank sürücülerine karşı rekabet edebilirsiniz. Savaşta, bu aksesuarları kendinizi desteklemek için kullanabilirsiniz.

Tank Warfare: PvP Battle Game MOD APK

Oyuncular, düşmanların tam yerini belirlemeyi hedefleyerek de kullanabilirler

Mermiler ve roketlerle birlikte patlamalar sizi öfkeye getiren şey olacaktır. Bu savaşı sona erdirmek için bir tarafın kazanması gerekir. Bunlar tüm tanklar için füzeler, el bombaları ve zırh delici kabukları içerecektir. Eşzamanlı olarak, her atış bir hazırlık döneminden sonra çekilecek ve atış hasarı yükseltmelerle geliştirilebilir. Her sandık içinde, oyunda kullanabileceğiniz kaynaklar ve bir etkiyi tetikleyebilecek öğeleri destekleyebilir. Özellikle, tank onarımınızı hızlandırabilir veya 10 saniye hasara karşı bağışık bir zırh kurabilirsiniz. Ancak en inanılmaz gücü elde etmek için üzerinde çok fazla kaynak harcamanız gerekecek. Tank savaşı: PVP Blitz Game Mod, bugün katılmanız için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, çok uzaktaysa düşmanlarınızın tam yerini tespit etmeyi amaçlayarak kullanabilirsiniz. Düşmanları normal şekilde hedefleyebilir veya çekebilirsiniz ve daha sonra yeşilden kırmızıya değişecek bazı çizgiler göreceksiniz.

Tank Warfare: PvP Battle Game MOD APK

Tank savaşı belirleyici bir strateji oyunudur

Tanklar şu anda sahip olduğumuz en güçlü savaş aracıdır.Tank Warfare: PVP Blitz Game, Click tarafından geliştirilen belirleyici bir strateji oyunudur. Amacınız düşman tanklarını bulmak ve onları yok etmektir. Bu hedefler, kolayca gözlemleyebileceğiniz HUD üzerinde görüntülenir ve sağlık çubukları gözlerinizin önünde açık olacaktır. Tabii ki, kullandığınız silah FPS'deki silahlar değil tanktır, bu yüzden dikkatli olmanız gerekecek.
Bize gerçekliğe oldukça benzer bir savaş alanı sahnesi veriyor. Birbirleriyle zevkleriyle savaşın. Düşmanları kolayca ezebilir veya başkalarıyla adil bir şekilde rekabet eder. Tabii ki, hareket konusunda da dikkatli olmanız gerekir çünkü düşmanlar her yerde görünebilir. Her seviyenin amacı oldukça basittir: siz ve takım arkadaşlarınız sürekli bir geri sayımla bir maça katılacaksınız.
Tank sürüş yeteneğinizle. Kuşkusuz buna katkıda bulunacaksınız. Dikkatli hareket etmeniz ve nişan almak ve çekim yapmak için doğru konumu seçmeniz gerekecektir. Oyunun hedefi tamamen basit: sizden önce görünen düşmanları yok etmek ve takım arkadaşlarınızı her seviyede zafer elde etmek için desteklemek. Tabii ki, bu basit bir iş değildir, çünkü her tankın hasarı etkileyicidir ve bazen şanslarla oyuncular HP çubuğunu yeniden doldurma gibi bazı destek öğelerini de alabilirler. Aynı zamanda, Red ünlem noktası simgesinden yükseltebileceğiniz parçaları da biliyorsunuz ve bunu yapmak için çok paraya ihtiyacınız olacak.
Grafiklerden sese dokunmatik telefonlar için mükemmel. Sadece düşünmek, savaş alanının karanlık yerlerine daha derine inmemize yardımcı olabilir. Sadece tanklara sahip olmanın rakibinizi yenmeniz için yeterli olduğunu düşünmeyin. Tank savaş seviyesine katıldığınızda ilginç bir nokta, bazılarını tanımlayacağınızdır Yakınınızdaki hedefler. Aynı zamanda, her takım sürekli olarak öldürme puanlarını artıracak ve daha fazla puanla takım kazanan olacak.

Tank Warfare: PvP Battle Game MOD APK

Daha yeni tanklar almak için savaşmaya ve büyük para biriktirmeye çalışın

Bir tank kullanmak, tank savaşı dünyasına girdiğinizde artık saçma bir rüya değil: PVP Blitz Game. Burası, dünyanın dört bir yanındaki en şiddetli savaş alanlarına katılmanıza izin veren yer. Her maçta rastgele oyuncular birlikte eşleştirilecek. Faktörler, tankı hangi aksesuarları donattığınıza da bağlı olabilir. Aynı zamanda, oyun boyunca yararlanabilmeniz için destek öğeleri olacak ve bunlar gördüğünüz kadar düşmanı indirmeye çalışacağınız için harika deneyimler olacağından emin.
Kimseye izin vermeyin Bölgemizi tehdit etme ve tecavüz etme şansınız var. Bazı tanklar daha çok savaş alanının saldırısı, savunması veya hızıyla ilgilidir. Daha yeni tanklar almak için savaşabilir ve büyük para biriktirebilirsiniz. Variety ile oynayabiliyorsanız, savaşa uyum sağlamanın birçok etkisi göreceksiniz. Büyük miktarda zırhla tanklara karşı zırh pürüzlü mermiler kullanın. Bu, tankın cephanesinin hazırlandığını gösterir ve bir sonraki atışınızı ateşlemek için bir süre beklemeniz gerekir.

Oyuncuların oyun ekranına katılmadan önce dikkatlice seçmeleri gerekiyor

18 mobil. Oradan, bazı talimatlar takım arkadaşlarına fayda sağlar. Her iki karşıt taraf da skorborddaki sıralama için savaşacak. Ekranda, tankınızı serbestçe gezinmeniz için bir joystick düğmesi ve düşmanı yok etmek için güçlü mermiler ateşlemenize yardımcı olacak bir ateş düğmesi olacak. Bu yüzden çevrenizi gözlemlemelisiniz ve onlara dikkatli bir şekilde yaklaşma stratejisine karar vermelisiniz. Oyun ekranına katılmadan önce dikkatlice seçmeniz gerekecek.
Tek fark, bir tankı kontrol edeceğiniz ve biraz daha yavaş hareket edeceğinizdir. Düşmanlarınıza zarar vermek için ateş etmeyi amaçlıyorsanız en iyisi olurdu. Savaşta nasıl kullanılacağını biliyorsanız her biri birçok fayda sağlayabilir. Her yükseltme yaptığınızda, bazı istatistikler, en fazla tükenene kadar biraz artırılacaktır. Tank savaşındaki seviyelere katıldığınızda ilginç bir nokta, ödül içeren bazı sandıklar alma oranının oldukça etkileyici olmasıdır.
Tehlikeli düşmanlarla savaşın Fraksiyonlar savaş yaratarak etkileri için yarışıyorlar. Lütfen tankların gücünü hafife almayın ve birçok şey yapabilirler. Tankın dış rengini değiştirebilir ve ona bazı dekoratif semboller ekleyebilirsiniz. Oyuncular gözlerini çıkaramayacakları etkileyici tank savaşlarına katılacaklar:

HappyMod
İndirmek