Swamp Attack Mod + APK 4.1.4.291 Sınırsız para

Swamp Attack MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Swamp Attack
Tür Action
geliştirici Outfit7 Limited
Boyut 142.74 MB
En son sürüm 4.1.4.291
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-10-29

Swamp Attack açıklaması

Mod Özellikleri:

Bataklık Saldırısı, canavarları çekerken sizi heyecan verici bir savaşa götüren bir çekim oyunudur.

Ayrıca, gaz tankları, patlayıcılar gibi canavarları yok ederken sizi destekleyecek silahlar var… oyuncular canavarları yok ederek alırlar veya ekrana girmeden önce satın almak için bonusu kullanabilirler. Bununla birlikte, ezici bir zafer talep etmek için sağlam savunmalar yapmaları ve etkili taktikler kullanmaları gerekir. Her şeyin oyuncunun ilerlemesine göre oyun değerini büyük ölçüde artıran bir eğlence ve eğlenceli dokunuş vardır. Bataklık saldırısı 7+ içerik derecesine sahiptir, bu da hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olduğunu ima eder. Bu canavarların merhamet göstermeyeceğinden bahsetmeye değer; Bu yüzden onlara merhamet göstermemelisin. Bu oyunun çok fazla heyecanla dolu olduğunu belirtmek önemlidir.
Farklı mizah seviyeleri ile birlikte basit bir oyunla Bataklık Saldırısı size ilginç deneyimler getirecektir. Başlangıçta, oyuncular bataklıktaki evde huzurlu bir sahneye dalacaklar. Her canavarın saldırısında daha fazla efekt ve arzu edilen sonuçlar sağlamak için her içeriği yavaşça yükseltebilirler. Bataklık saldırısının oyunculara verdiği içerik ve heyecan, daha yüksek seviyelerde savaştıkça zamanla artacaktır. Amaç, bataklığınızı bu canavarlardan gelen saldırıdan savunmaktır.
Ana moda ek olarak, daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için heyecan verici görevlerle hızlı görevler yaşarsınız. Evinizi korumak için canavar çekerken savaş. Daha yüksek bir seviyeye kadar, daha güçlü saldırı hızına sahip daha güçlü canavarlar görünecektir. Onları yok etmeniz için daha fazla zorluklara neden olacaktır. Çok oyunculu ile oyuncu isterseniz arkadaşlarla veya akrabalarıyla oynayabilir. Bu canavarları unutmak için çekmeye hazır mısınız? Bataklık saldırısı hakkında kesin olan şey, oynayacağınız en iyi strateji oyunlarından biri olmasıdır.

Swamp Attack MOD APK

Yok etmek istediğiniz canavarlara geçmek için ekranı kaydırın

Bataklık evi sürekli canavarlar tarafından izleniyor ve ne pahasına olursa olsun onları yok etmeniz gerekecek. Silah elinde, hızlı bir şekilde ilerleyin ve mümkün olduğunca çabuk yenerek, Saldırı Saldırısı çok basit bir oyun var, sadece yok etmek istediğiniz canavarlara geçmek için ekranı kaydırmanız gerekir. Bataklık saldırısı modunu indirin, düşmanı topraklarınızdan çıkarana kadar savaşın. Her seviyedeki atmosfer, efektler, grafikler, eğlence ve daha fazlası oyuncular için her zaman birçok sürpriz getirecektir. Bu eğlenceli ve zorlu bir oyundur ve hepsini yenmelisiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla ve akrabalarıyla oynamanıza izin veren çok oyunculu bir özellik var. Basit oyun, oyuncuların kendilerini özgürce keşfetmelerine ve savaşa sokmalarına olanak tanır. Her oyun seviyesi farklı zorluklardır ve yeni saldırı becerilerinizi eğitir. Seviyken, silahlarınız daha güçlü saldırı gücüne sahip silahlarla daha çeşitli hale geliyor.Grapikler de oyunculara çok fazla eğlence vermek için önemli bir faktördür ve her şey özel ve dostça bir tarzla tasarlanmıştır.
Oyun güzel Sadece canavarların ekranda olduğu dokunuşlarla basit. Bir düzeyde, canavarları yok ederken iyileşmek için ilaç şişeleri bulacaksınız. Düzeyler her zaman zaman içinde baskı oyuncularına hızlı bir şekilde hızlanıyor ve savaşın sonuna yakın olan şeyleri daha heyecan verici ve ferahlatıcı hale getiriyor. Neyse ki, Bataklık Saldırısı eğlenceli ve çok yönlü bir yükseltme sistemine sahip, yeni karakterler veya oyuncuların savunma yaparken daha yaratıcı olmaları için özellikler sunuyor. Buna alev alıcılar, leke atıcıları, dinamit, Molotov kokteylleri, çapraz yaylar ve daha fazlasını içerir.

Swamp Attack MOD APK

Oyuncuların hareketli unsurları dahil etmeden hedeflemesi ve ateş etmesi gerekir

Bu huzurlu sahne, evinize saldıran ilk timsahlar tarafından hızla kırıldı ve onları elinizdeki silahla vuracaksınız. Daha yüksek seviyelerde, daha güçlü canavarlarla uğraşmanız gerekecek. Farklı özel güçlere sahip 35'ten fazla farklı yaratık türü ile, sadece yanınıza gelen canavarlar size saldırabilir, aynı zamanda size uzun menzilde saldıran canavarlar da. Gerçekten olağanüstü ama genel olarak oyun, mizahi bir oyunla oyunun eğlencesi nedeniyle oynamaya değer. Karşılaştığınız canavarların timsahlar, zombiler, uzaylılar ve diğerleri yer aldığını belirtmek gerekir. Dahası, oyunun tüm içeriği ve görselleri eğlence içeriğine yöneliktir, bu nedenle hepsi her küçük detayda mutlak mizah gösterir. Buna ek olarak, Bataklık Saldırısı, oyuncuların hareketli unsurları içermeden nişan almaları ve çekim yapmaları gereken savunma oyun mekaniğini de sunar. Tersine, canavarlar da kademeli olarak gelişecek ve özel varyantlarda görünecek ve oyuncunun silah seçimini her seviyede daha çeşitli hale getirecektir. Hepsinden iyisi, oyunun grafikleri ve içeriği birinci sınıf, birkaç oyunun eşleşebileceği ve hatta özel etkinlikleri ve zorlukları yüksek kalitede bir eğlence sergiliyor ..

Swamp Attack MOD APK

Oyun, Cartoon Network Kanalında olduğu gibi karakter ve sahne ile oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır

Her seviye, onları yok etmek için gereken yeni silahlarla yeni bir canavar türünün kilidini açacak gibi görünüyor. Grafikler açısından, Bataklık Saldırısı, Cartoon Network kanalında olduğu gibi karakter ve sahne ile oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır. En cesur kahraman olacaksınız, dünyanın en cesur adamı olmak için bir dizi tehlikeli canavarı ortadan kaldıracaksınız. Bundan sonra canavarlar görünecek ve rahatlatıcı sahnenizi bozacak. Bu, Outfit7 Limited tarafından sunulan bir oyundur ve hafif şiddete sahiptir. Bu canavarları yenmek için ana şeydir ve bunu silah çekerek yapabilirsiniz. Erken aşamadaki silahlar sınırlıdır, çünkü sadece bir av tüfeği ile başlarsınız ve sonra oyun boyunca çeşitli silahların ve daha güçlü silahların kilidini yavaş yavaş açarsınız. Silahlarınızı yükseltin, ek silah satın alın ve evinizin daha fazla HP'si olmasına yardımcı olmak için savunma ekipmanlarını yükseltin. Bataklık saldırısı, canavar ordularını yok etmek için dramatik savaşta büyük arkadaşınız olacak.SWAMP Saldırısı, evi güvende tutmak için elinden gelen her şeyi yapan bir adam olarak oynamanıza izin verir. Ayrıca bir savaş alanı olarak karmaşık araziye sahip bir bataklık ayarı kullanır ve oyun değerini artırmak için canavar öğeleri tanıtır.

300'den fazla seviye ve 8 farklı parça, oyuncunun keyif almasını bekliyor

Bu yüzden evinize saldırıyor gibi göründüklerinde, kanınızı hızlı bir şekilde kaybetmenizi sağlamadan önce canavarı sizden uzakta öldürmeniz önerir. onlara. Çok fazla bonus elde etmek için silahları yükseltmeniz ve saldırınızı desteklemek için silah almanız gerekir. Hızlı görevlere gelince, yeni görevlerle ek bonus geliriniz olacak. Gelirinizi artırmak için savaşa girmeden önce ana silahları döndürmeniz ve silahları desteklemeniz gerekir.
Hızlı Görevler Modu oynarken, ana silahları ve yardımcı silahları oyundan önce rastgele alacaksınız, mümkün olduğunca tamamlanacaksınız, daha fazla para. Canavarlara saldırın, kendi evinizin kahramanı olun. Seviye ilerledikçe, canavarlar gittikçe daha fazla görünür ve yıkımlarında daha güçlü hale gelir. Equipment ve silahlar canavarları en iyi performansa katletmek için gereklidir ve Bataklık Saldırısı klasikten moderne kadar çok çeşitli silahlara sahiptir. Bataklıkınızı istilacı canavarlardan korumak için bataklık saldırısının en son sürümünü indirin.
Sınırsız Para: Çok paranız olacak. Sürekli evinize saldırmaya çalışırlar ve onları yok etmek için elinizdeki silahı kullanırsınız. Fırsat ortaya çıktığında kan kaybetmemeniz ve hızla iyileşmek için ilaç almanız için hızlı bir şekilde yok etmeniz gerekir. Oyunun da şiddet unsuru yoktur ve her dövüş, herkesin oyuna dalmış zevk alması için sadece saf bir eğlence içerir. Diğerinde oyunun tadını çıkarmak için aşağıdakileri gerçekleştirmeniz gerekir: Hedefin bataklığınızı ve evinizi bu işgalcilerden savunmak olduğunu unutmayın. Oyunun değiştirilmiş versiyonunu indirerek bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Orada Kilidini açabileceğiniz çok sayıda silahtır, bunları esnek bir şekilde kullanarak, oyun ekranındaki silahları kolayca değiştirebilir veya yükseltebilirsiniz. Eviniz vahşi canavarlar tarafından saldırıya uğrayacak ve ne pahasına olursa olsun, onları yok etmek için her şeyi yapacaksınız.Swamp Saldırı Ekranının 300'den fazla seviyeye sahip birçok seçeneği var ve 8 farklı parça sıkılmadan sizi her seviyeden çekecek. Ayrıca, canavarlar, oyunculara savunurken daha fazla esneklik sağlamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, hatta tüm performanstan yararlanırken birçok şaşırtıcı an yaratırlar. Ancak, savunma için kullanabileceğiniz en fazla 30 harika aracınız var.

Bir dizi kötü canavarı yok etmek için en iyi atıcıya

Yardımcı silahlar basit sürükle ve damla ile kullanılır Gaz tankları, patlayıcılar, asit yağmur, vb. Birçok bataklık canavarından ev sahipliği yapıyor ve her birinin oyunun zorluğunu artırmak için etkileyici varyasyonları var. Bu nedenle, bu konuda rahat olmamalısınız. Bu iki geliştirme, oyunda herhangi bir silah veya fayda satın almanıza izin verecektir. Ayrıca, birçok etkileyici stille tüm canavarları yok etmek için çeşitli mizahi silahları donatabilirler. Bu arada, canavarlar onlara çok fazla güç verebilecek birçok özel eşya bırakacak, bu da oyuncuların tam potansiyellerini kullanmaları için son derece yararlı. Bu şunları içerir: Bu konuda şaşırtıcı olan, her şeyin havalı, eğlenceli ve yoğun eylemle dolu olmasıdır. Değiştirilmiş versiyonla, sınırsız enerjinin ve sınırsız paranın tadını çıkarabilirsiniz. Bir dizi kötü canavarı yok etmek için en iyi atıcıya dönüşeceksiniz. Buna ek olarak, saldırı canavarlarını kolaylaştırmak için silahları yükseltmeniz de gerekir. Ana oyun modlarına ek olarak, Bataklık Saldırısı'nın hızlı görevler, çok oyunculu gibi başka oyun modları da var. Aksiyon oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Sonra bataklık saldırısı yapmaktan hoşlanırsınız. Saldırılarını savuşturmak için yeterli güce sahip olmanız gerekir. Oyuncunun savunmasının, canavarların daha yoğun saldırılarına dayanmak için kişisel ilerlemeye dayalı olarak gelişmesi gerekecektir. Bu canavarları yenmek için benzersiz bir strateji bulmanız gerekir.

HappyMod
İndirmek