Survivor.io Mod + APK 2.3.2 Kilitli

Survivor.io MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Survivor.io
Tür Adventure
geliştirici Habby
Boyut 906.84 MB
En son sürüm 2.3.2
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-22

Survivor.io açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, ayaklarınızda çok uyanık ve hızlı olmanızı gerektirir

Onları indirmek için tüm silahları ve becerileri elinizde kullanmalısınız. Bu, daha güçlü bir etki yaratmak için farklı silahları kombinasyon halinde kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hangilerinin birlikte en iyi şekilde çalıştığını görmek için farklı becerileri deneyebilirsiniz. Survivor hakkında şeyler.
Bu oyun, ayaklarınızda çok uyanık ve hızlı olmanızı gerektirir. Katana çok keskin bir bıçağı olan bir kılıçtır. Öte yandan Kunai, zombileri bıçaklamak için kullanılabilecek bir hançer türüdür. Harita prosedürel olarak oluşturulur, bu yüzden asla sıkılmayacaksınız. Katılımda, Survivor. Bu öngörülemezlik sizi oyun boyunca koltuğunuzun kenarında tutar.Bu oyun silah kombinasyonları oluşturmanıza izin verir. Survivor.survivor. Bu tazelik çok bağımlı.

Survivor.io MOD APK

Kombinasyon oluşturma konusunda sonsuz olasılıklar var

Bu şekilde, zombiler üzerinde her zaman bir avantajınız olabilir. Bu oyunu taze ve heyecan verici tutar. Neyse ki, bu patronları yenmek size büyük ödüller verecektir. Sesler ve Müzik de ruh halini ayarlamak için mükemmeldir. Kombinasyon yaratmaya gelir. Gerçekten bir zombi kıyametinin ortasındaymış gibi hissedeceksiniz. Bu şekilde, para tükenme konusunda asla endişelenmeyeceksiniz.Santorla oluşturulan haritalar, her oyunun sondan farklı olduğundan emin olun.

Survivor.io MOD APK

Bu oyun, orada tüm zombi hayatta kalma hayranları için harika bir oyun

Neyse ki, oyunun cömert bir ödül sistemi var. Normal zombilere ek olarak, güçlü patronlarla da karşılaşacaksınız. Bu parayı yeni silahlar ve beceriler satın almak için kullanabilirsiniz. arasından seçim yapabileceğiniz beceriler, iki oyunun aynı olmamasıdır. Bu patronların yenilmesi çok daha zordur ve zorlu bir kavga koyacaklar. Sınırsız para alacaksınız. .io, orada tüm zombi hayatta kalma hayranları için harika bir oyundur. Zombileri kolayca indirebilir. Tüm farklı olasılıklardan asla sıkılmayacaksınız. Geliştiriciler yüksek düzeyde daldırma yaratmayı başardılar. Zombi kıyametinden kurtulmak için size daha iyi bir şans verecektir.

Survivor.io MOD APK

Grafikler oldukça iyi ve oyun çok pürüzsüz

Bu kaynakları yeni silah, beceriler ve zırh satın almak için kullanabilirsiniz. Her becerinin kendi yararınıza kullanılabilecek benzersiz bir etkisi vardır. Bu oyun minimalist 2D grafiklere sahip olsa da, deneyimden uzaklaşmaz. Her şey başlangıçtan itibaren açılır, böylece hemen en iyi silah ve becerilere sahip olabilirsiniz. Yüksek derecede daldırma sizi koltuğunuzun kenarında tutacaktır.
Oyun, bu kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışırken avantajınıza göre kullanabileceğiniz birçok silah ve beceri setine sahiptir. Bir dakika iyi yapabilirsin ve bir sonraki dakika bir zombi kalabalığı ile çevrili olabilirsiniz. Bu, oyuna başka bir derinlik katmanı ekler ve sizi saatlerce meşgul eder. Aralarından seçim yapabileceğiniz bazı beceriler şunları içerir: Bu becerileri istediğiniz her şeyi birleştirerek size birçok özelleştirme seçeneği sunabilirsiniz. Survivor'ı alın. Kilitli ve sınırsız para tüm özellikleri ile birlikte gelir.
Survivor. Grafikler oldukça iyi ve oyun çok pürüzsüz. Olağanüstü Güç ve Dayanıklılık var. Ayrıca, dikkatli değilseniz sizi kolayca indirebilecek güçlü becerilerle saldıracaklar. Zombilere karşı mücadelenizde size yardımcı olacak nadir silahlar ve eşyalar alabileceksiniz.

Zombiler size herhangi bir yönden gelebilir

Sizi aşağıya indirmek için cehennemden bükülmüş zombiler ordularına karşı mücadelenin heyecanını yaşayacaksınız. Yaklaşımınızda çok stratejik olmanız ve nihai hayatta kalan olmak istiyorsanız elinizdeki tüm kaynakları kullanmanız gerekiyor. Bu şekilde, bir sonraki saldırıya daha iyi hazırlanabilirsiniz. Bu üç silahı birleştirirseniz, düşmanlarınıza karşı maksimum hasar verecek güçlü bir sinerji yaratacaksınız. Bu oyunda zirveye çıkmanın en kesin yolu. Oyun boyunca koltuğunuzun kenarında olacaksınız.
Zombiler size herhangi bir yönden gelebilir ve onlar için hazırlıklı olmanız gerekir. İftirdiğiniz her zombi için ödül kazanacaksınız. Oynadığınız her zaman, yeni bir meydan okuma ile sunulacak. Birinci sınıf ses sistemlerine sahip basit 2D grafiklere sahiptir.

HappyMod
İndirmek