Super Stylist Fashion Dress Up Mod + APK 2.8.01 Sınırsız para

Super Stylist Fashion Dress Up MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Super Stylist Fashion Dress Up
Tür Roleplaying
geliştirici Coco Play By Tabtale
Boyut 1437.02 MB
En son sürüm 2.8.01
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-28

Super Stylist Fashion Dress Up açıklaması

Mod Özellikleri:

Süper stilistin bulmacaları var, oyuncunun moda anlayışı elde etmesi için gerçek zorluklar var

Tabii ki, uygun koordinasyonu sağlamalıdır. Aksi takdirde, bir dizi aşağılayıcı yorum alacaksınız. Olumlu incelemeler almak için, müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini dinlemeye odaklanmalısınız. Etkinlik sırasında diğer aksesuarlarla koordine etmek partide öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.Besides, Super Stylist'in de bulmacaları, moda anlayışınız için gerçek zorlukları var. Sadece makyaj değil, ancak süper stilistteki dükkanınız müşteriler için çeşitli kostümler sunuyor.

Super Stylist Fashion Dress Up MOD APK

Oyuncular bir stilist olacak ve insanların stil ve giyinmelerine yardımcı olacak

Süper stilistle biraz zaman geçirdikten sonra, modellerinizin özelleştirmeleri kilidini açacaktır. Süper stilisti seviyorsanız, yorumu aşağıda bırakın. Süper stilistin yardımıyla, bir stilist olacaksınız ve insanların stil ve giyinmelerine yardımcı olacaksınız. Giyinmeyi seviyorsanız, her seferinde her seferinde bebek olmayı ve o zaman alışverişi seviyorsa, stilist mesleği sizin için mükemmel ve rüya mesleğidir. ..

Super Stylist Fashion Dress Up MOD APK

Oyuncular bu oyunda kolayca bir stilist olabilir ve para kazanabilir

Bunun estetik gözünüzle olmasını önleyin. Bazı açılardan size güveniyorlar ve insanların umursadığı en sıcak trendlere dönüştürebileceğinizi düşünüyorlar. Bir stilist ve ondan para kazan. Gözleriniz oldukça estetikse, bu müşteriler mutlu olacaktır. Uygun bir makyaj tonu giyebilirsiniz, ancak mevcut moda trendleriyle eşleştiğinizden emin olun. Ayrıca, sosyal medyada yayınlamak için harika fotoğraflar çekmelerine yardımcı olacak ve mağazanızı etiketlediklerinden emin olacaksınız; İyi yaparsanız, yeni aksesuar ve kostüm koleksiyonları alma şansı artar.

Super Stylist Fashion Dress Up MOD APK

Oyuncular farklı moda tavsiyeleri ile farklı kızlar vermelidir

Oyun size iki fotoğraf verecek, sonra hangi kostümün en popüler olduğunu seçmeniz için biraz zaman verecek. Bu süreç, süper stilist boyunca harcamanız gereken enerji de dahil olmak üzere faydalar sağlar. Farklı kızlar moda tavsiyeniz için size gelecek ve müşterilerinizle birlikte etkinliklere de gidebilir ve fotoğraflarını yapabilirsiniz. Bu yüzden makyaj stili oradan oyuncunun stiline değişir.