Stumble Guys Mod + APK 0.43.1 Kilitli

Stumble Guys MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Stumble Guys
Tür Action
geliştirici Kitka Games
Boyut 94.76 MB
En son sürüm 0.43.1
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-30

Stumble Guys açıklaması

Mod Özellikleri:

Kendinizi oyundan çıkarmamak için çevik olmaya çalışın

Dahası, tökezleyen adamlar da bağlantıyı destekler ve herkesin arkadaşlarıyla oynamasına izin verir. Ayrıca, çeşitli eylemler, boşlukların üzerinde rastlamak veya kaybeden olmak için yanlış davranmak için başkalarını doğrudan çekebilir. Bununla birlikte, grup aktiviteleri en önemlisidir ve karşı takımdaki tüm rakipleri ortadan kaldırmak için aynı renkteki takımlarla sağlam koordinasyon gerektirir. Başka bir önemli şey, oyunun sunacağı her şeyin üstesinden gelmektir. Yarış başladığında, harita sistem tarafından rastgele seçilecek. Ek olarak, Stumble Guys'ın bir polis, kovboy veya hatta bir cadıya dönüşmenizi sağlayan başka ilginç deriler seti var. Ancak tempoyu sürdürürlerse, Stumble Guys gibi kaliteli ürünler geliştirmeye devam edin, gelecekte büyük bir hayran topluluğuna sahip olacaklar. Ama tamam, hala tökezleyen adamlarla kafası karışmış olsanız bile herkes için birçok fırsat var. Arkadaşlarınızı eğlenceye katılmaya davet edebileceğinizi belirtmek önemlidir.
Her harita bir tür meydan okumaya karşılık gelir karşılaşacağın. Tökezleme adamları oyuncunun çevik olmasına ihtiyaç duyar, böylece kendini oyundan çıkarmaz. Ayrıca, herkesin deneyimini ferahlatıcı ve iyimser yapmak için eğlenceli ve mizahi karakter tasarımlarıyla birleşmiş her yaşta dostu grafik motor kullanır. Çevrimiçi olarak en fazla 32 farklı oyuncuya sahiptir.
Dahili unsurlar her zaman yenilenir, böylece oyuncular sıkılmaz. Bu yarıştan önce zihinsel olarak hazırlanmanız gerekir, herkes çok sayıda oyuncu ile rekabet edemez. Mesafe çok uzun olmasa da, bu oyunun bitiş çizgisine ilk ulaşan kişi olabilirsiniz. Kimse baştan başlamak istemiyor, özellikle bitiş çizgisine yaklaştığında, korkunç hissediyor.Skumble Guys Kitka Games'ten bir uygulama. Sınırsız mücevherlere, para ve diğer kilidi özelliklere sahip olmak istiyorsanız, tökezleme adamlarının mod apk'ünü oynayın .

Stumble Guys MOD APK

Stumble Guys, birçok rakiple yarışmalara sahip bir oyundur

Aynı zamanda, kendinizi oyun sisteminin altın tahtasına kaydetmek için sıralama puanları biriktirmenize yardımcı olmanın bir yoludur. Engeller ve tuzaklar tehlikeli bir konumda düzenlenir, eğer oyuncu çevik ve uyarı değilse, oyuncu kolayca başlangıç ​​çizgisine geri döner. Geliştirici, uygulama pazarları üzerindeki eylem kategorisine yerleştirdi. Bazen en büyük yol hareket etmek için en kolay yer değildir. Sizi tökezleyen yerde yeni ipuçları bulmak için başarısızlıklarınızı kabul edin. Asla düşünmediğiniz yerlerdir. Ayrıca birçok ayrı etkileşim yoluyla canlı ve mizahi etkiler yaratmak için kostümleri özelleştirebilir veya karıştırabilirler. Düşmediğinizden emin olun, ancak kazanıp şampiyon olun.
Stumble Guys'ın ilginç bir oyun var. Engeller bazen bir uçuruma düşmenize veya rakibinizden daha yavaş olmanıza neden olur. Zirveye çıkmaya devam edebilen birkaç oyuncu için her zaman güvenli bir boşluk vardır. Birçok yarışmacı ile koşu yarışmaları ile oyunu deneyimlemek için Stumble Guys Mod'u indirin.Bu, oynamak için en büyük nakavt oyunlarından biridir. Stumble Guys, sahip olduğu özellikler nedeniyle şaşırtıcı.

Stumble Guys MOD APK

Bu oyunun farklı tasarımlarla çeşitli haritaları var

Bu oyunu Android cihazınıza yükleyin ve hafta sonları sıkıcı süreyi silin. Stumble Guys sadece yarışı bitirip bitiremeyeceğinizle ilgilenir. Bu nedenle, herkesin görevi hayatta kalmak, zorlukların üstesinden gelmek ve diğer oyuncuları kirli eylemlerle dışarı çıkarmaktır. Ayrıca, insanların her aşamada etkileşimini ve daha fazlasını çeşitlendirmek için gerçekçi fizikle birleştirilmiş güzel bir grafik motoru kullanır. Bu uygulamayı zaten 1 milyondan fazla kişi kurdu ve bunun bir parçası olabilirsiniz. Ancak, önemli olan tüm rakiplerinizi indirmektir. Koşarak yavaş yavaş eğlenceli çevrimiçi oyun moduna alışır ve oyun ekranında ustalaşırsınız. Bunun üzerine, oyun modları veya mini oyunlar yaratıcılık açısından zengindir ve herkesin şiddetli rekabetçi unsurunu gösterir.Satumble Guys, eğer dost yarışların gerginliği ile birleştiğinde heyecanı deneyimlemek istiyorlarsa, benzer oyunları deneyimleyebilirsiniz. TO: Mod Apk ve Z Kaçış Apk saklam ve arayın.
Burada kazanan veya ikincisi yok. Şimdi yarışta yeteneklerinize ve zekanıza dayanarak katılın. Tabii ki, haritanın tasarımı çoğunlukla oyuncular için zorlaştırdı. Hepsini yenebilir misiniz? Bu, mobil cihazınızda oynayacağınız en heyecan verici oyunlardan biri. 3D oyunlarda olduğu gibi gerçekçi, çok sevimli görünüyorlar. Dünyanın dört bir yanındaki diğer birçok oyuncuyla çevrimiçi bağlanın. Ayrıca, oyuncular renkleri çeşitli seçeneklerle özelleştirebilir. Bu oyuna düşmekten kaçınabilir misiniz? Bu oyunda çok fazla tuhaf engeller ve saçma zorluklar var.29 APK cihazınızda düşmanlarınızı devirmek için.

Stumble Guys MOD APK

Oyuncular hem ayakları hem de beyinlerle bir yarış deneyecek

Kalan 16 oyuncu daha az ödül ve rütbe birikim puanı alacak. Ortak bir başlangıç ​​noktası vardır, ancak sinyal yürürlüğe girdikten sonra hiç kimse aynı kadere sahip değildir. Giysileri, şapkaları, gözlükleri ve diğer birçok aksesuarı birleştirerek, en sevdiğiniz komboyu kolayca seçebilirsiniz. Kazananlar için ödüller de cömert ve eğlenceli, potansiyel veya etkinlik açısından zengin ve ferahlık ile dolu.
Bu oyunun haritalarını çok seviyorum. Bu arada, kazalar sürekli oluyor, pisti her zamankinden daha eğlenceli hale getiriyor. Varsayılan bir karakter, boyalı bir şapka ve tişört seti ile genç bir adam. Oyunun sadece bir oyun modu var, ancak herkes farklı aşamalardan geçmeli, her aşamada oyuncu sayısı azalıyor.
Bir kazada oyuncuya başlangıç ​​çizgisi veriliyor. Acele eden insanların çoğu bir kartopu tarafından aşağı itilir, kamera bir kazaya neden olur veya kaygan yamaç düşer. Ancak, çevrimiçi oynamak için haksız yere kaybetmek istemiyorsanız istikrarlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Engeller ve rakipler size en fazla zorlukları vermenin ana zorluğu olacaktır. Bu çevrimdışı bir yarış değil ve zaman sınırlıdır, bu yüzden fırsatları kaçırmayın. Oyuncular da görünüşlerini özelleştirebilir, daha benzersiz bir görünüm vermek için asla yarışı, tökezleyen erkeklerde olduğu kadar eğlenceli değildi. Tökezli erkeklerdeki kontroller tamamen basitleştirildi, böylece oyuncu sürekli olarak engellerin üstesinden gelir veya belirli nesnelerle etkileşime girer Character özelleştirme, her oyuncunun geniş bir popüler kaplama seçeneğine sahip olacağından, tökezleyen erkeklerde mizahi ve önemli bir içeriktir. Pozitif bir ruhla oyunlara katılmaya devam etmek için mağazada veya oyuncuların ödüllerinde birçok yeni giyim modeli görünecek.

Oyuncuların başkaları için yapabileceği birçok şey var

32 kişilik yarışta, Stumble adamları 16 kazanan kazandı. 16 kişi bitene kadar yarışma durdu. Yavaş ama dikkatli bir şekilde. V2: ayak sesleri, ifadeler açın. Oyuncuların başkaları için yapabileceği birçok şey olsa da, özelleştirmesi herkesin en ferahlatıcı deneyime sahip olması için zengin ve kullanışlıdır. ve olur. Aşamaların tümü, oyunun sonuna kadar kaç oyuncunun oynadığına bağlı olarak değişiyor ve atmosferi ve ciddiyeti büyük ölçüde teşvik ediyor. Bu oyunu kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Öğrenmek için Stumble adamları indirin. Düşmanlarınızı nakavt etmek için Stumble adamlarını indirin.

Düzinelerce insanla eğlenceli bir yarışa katılın

Stumble Guys, yayıncı Kitka Oyunlarının ilk oyunudur. Stumble Guys, takım arkadaşlarına sahip olmanıza izin vermez, her oyuncu durumu kendi başlarına yönetmeli ve idare etmek zorundadır.Saktlık erkekler, karakterin stilini sayısız süslü kıyafetle değiştirmemize izin verir. Engeller, uygunsuz hareket gibi çeşitli faktörlerle yarıştan çıkarılırsınız. Uygulama, Android kullanıcıları için Google Play Store'da sunulmaktadır. Verdiği eğlence ve heyecan nadirdir ve oynadığınız her oyunda bulamazsınız.
Oyunu çok ücretsizdir ve her maçın amacı bitiş çizgisine ulaşmaktır. Rakible savaşmak veya kötü oynamak için hiçbir unsur olmasa da, haritanın birçok tuzakları var, oyuncuların düşmesine neden oluyor.Scleble Guys, düzinelerce insanla eğlenceli bir yarışa katılmanız için bir oyun. Bu aynı zamanda oyuncuların unutulmaz bir deneyim kazanmasına yardımcı olan nokta. Uygulama herkes için 3+ derecelendirildi ve zevk için çok ilginç şeyler var. MOD APK'yı herhangi bir Android cihazında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.