Strava: Run, Ride, Hike Mod + APK 284.10 Sınırsız para

Strava: Run, Ride, Hike MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Strava: Run, Ride, Hike
Tür Health-fitness
geliştirici Strava Inc
Boyut 62.11 MB
En son sürüm 284.10
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-10

Strava: Run, Ride, Hike açıklaması

Mod Özellikleri:

Strava Tracker, oyuncuların sağlığı iyileştirme sürecinde sürdürmelerine ve çabalamasına yardımcı olur

Bu sayede, uygulayıcı her spor türünün etkinliğini, her gün, hafta, aydan aya, kendilerinin üstesinden gelmek için daha fazla motivasyon alır. Hafta sonları, sabahları koşu, öğleden sonra yüzüyorsunuz… ve Strava'nın yine uygun rotalar ve programlar sunduğu performansınızı kaydetmeye devam edersiniz. Yorucu ve stresli çalışma saatlerinden sonra, bu fitness faaliyetleri stres, iş baskısı ve çalışmayı hafifletmenize yardımcı olur. Daha sonra, geçtiğiniz mesafeyi ve koşunuzu tamamlamanız için geçen zamanı hesaplayabilirsiniz. Hafta sonları 15:00, diğer günlerde, işe gitmeden önce sabah erken bir koşu için gidiyorsunuz. Kullanıcılar ayrıca, kendinizi daha iyi eğitmenize ve başkalarıyla rekabet etmenize yardımcı olacak farklı zorluklarla çalıştırdıkları veya bisiklet sürdükleri rotayı gözlemleyebilir. Bugün çok fazla sporla eğlenebilirsiniz, çünkü birçoğu basketbol, ​​futbol, ​​yüzme, futbol, ​​tenis, koşu ve daha fazlası gibi oynanabilir. Tracker ve eğitim özelliklerinin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Bugün telefonunuzdaki yerleşik GP'leri kullanarak çalışıyor.
Bu tatil sezonunda evde formda kalmak istiyorsanız Strava'yı şiddetle tavsiye ederim. Disiplinlerin koordinasyonunu deneyimleyeceksiniz ve bunun sayesinde herkesin sağlığı geliştirildi. Sağlığınızı egzersiz yapmaya ve geliştirmeye çalışmak için her zaman kendinize meydan okuyun. Bu uygulama rotaları kaydetmenize, mesafeyi izlemenize ve zorluklar sağlamanıza olanak tanır. Bugün oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz birçok spor var. Örneğin, haftada 4 sabah koşu yapacak, kalan 3 sabah evden yüzme havuzuna koşmak ve 30 dakika boyunca yüzmek ve daha sonra eve geri koşmak için. Kullanıcılar, Strava Tracker'a dayanan milyonlarca diğer sağlıklı insanla yeni yollar deneyebilirler. Strava Tracker, oyuncuların sağlığı iyileştirme sürecinde sürdürmelerine ve çabalamalarına yardımcı olur. Yani, bugün çeşitli spor türleri yapmayı seven biriyseniz, bazı uygulamaların yardımıyla daha fazla geliştirebilirsiniz. İster koşuyor, bisiklete biniyor veya yüzme, uygulamayla her şeyi kaydedebilirsiniz.

Strava: Run, Ride, Hike MOD APK

Bu uygulamanın sunduğu egzersiz hem etkili hem de eğlencelidir

Strava, en sevdiğiniz fitness aktivitelerini yakından takip etmenize, bilimsel bir yol oluşturmanıza ve zorlu eğitim seviyelerini listelemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Kendinden farkındalıktan geçme sürecidir >> Değişiklikleri gerçekleştirirken heyecanlı hissetmek >> Uygulayıcının yürüme/ çalışma yollarını, daha önce tüketilen kalorilere kıyasla % artış gibi verimlilik göstergeleriyle kaydetmek >> Planı olarak yapmak Kullanıcılar için bir yol haritası >> ve son olarak aynı sistemdeki kullanıcılar arasında zorluklar yaratmak. Sanki konumunuza en yakın olan kaplı arabaları görüyorsunuz. Strava Tracker, herkesi eğlendirmek için hem etkili hem de eğlenceli olan yeni egzersiz yolları sunuyor. Bugün size fitness yolculuğunuzda size yardımcı olabilecek bol miktarda uygulamanın tadını çıkarabilirsiniz.S. Pahalı ekipman satın almanıza gerek yok.
Bunların hepsi bu uygulama tarafından mobil ekran üzerinden iyi yapılır. İnanın bana, bu, sırada nerede olduğunuzu görürken kendi motivasyonunuzu yapmanız için çok etkilidir. Bu oldukça uzun bir liste. İzleme araçlarını kullanın ve elde etmek için kendinizi net hedefler ayarlayın. Uygulama ayrıca özelleştirilebilir eğitim planları almanıza ve çalışırken yakılan kalorileri görmek için kullanmanıza olanak tanır. Bugün kaydedilen rotalar. -Kişiz İletişimi. Ara özellikler, eğitim sürecini daha heyecan verici hale getirerek, uygulayıcıyı kendi sonuçları hakkında önce heyecanlandırır, o zaman başka biriyle rekabet edebilirlerse, kullanıcılar düzenli egzersiz kadar sıkıcı olmayan farklı egzersiz biçimleri yaşayabilirler. Bugün çok fazla spor var ve istediğiniz zaman bunları pratik yapmakta özgürsünüz. Uygulamayı, önceki çalışmalardan günümüze kadar karşılaştırırken kullanabilirsiniz. Uygulama, dışarıdayken koşularınızı ve egzersizlerinizi izlemenizi sağlar.

Strava: Run, Ride, Hike MOD APK

Strava, basit, görülmesi kolay bir arayüze sahip harika bir uygulama

Strava, aynı bölgedeki kamu kullanıcılarının çalışan istatistiklerini yerelleştirebilir ve listeleyebilir. Tüm eğitiminiz daha kolay izleme için tam olarak kaydedilecek ve çizilecektir. Topluluğu geliştirmek ve ağaçlar dikmek veya fakir çocuklar için el ele vermek için fon toplamak için sürekli organize edilen işletme faaliyetlerine coşkuyla katılın… Oyuncular mevcut planları önerdi ve kendilerini daha iyi uyacak şekilde özelleştirebilirler. Fitness bilincine sahip insanlar, spor hayranları ve profesyonel sporcular bugün sevdikleri sporlarla oynamaktan zevk alıyorlar. Strava premium ile spor yaparken ilerlemenizi ve performansınızı izleyin. Sadece bir tür spor veya iki veya üç farklı spor türünün bir kombinasyonu için. Koşu veya bisiklet ilerlemenizi gözlemlemek ve hatırlamak için telefonunuzu veya akıllı saatinizi kullanın. Artık mevcut uygulamalar iyileştirmenize yardımcı olabilir, ancak Strava Premium en iyilerinden biridir. Uzaktan izleyicinin tadını çıkarmaktan çekinmeyin, böylece performansınızı zamanla görebilirsiniz. Bu, ilerlemenizi analiz etmenize ve izlemenize olanak tanır. Strava'nın sadece basit aktivitelerle ilgili olduğunu düşünmeyin, hatta birçok forma, hatta en beklenmedik şekillere bile genişler. Uzakta olan ve aynı uygulamayı veya hatta aynı yarışmada kullanan benzer düşünen insanlarla veya arkadaşlarla tanışırsanız, çok mutlu olacak, değil mi? Bazı abonelik özelliklerinin kilidi açıldı: Strava, harika bir uygulama Basit, görülmesi kolay bir arayüz, anlaşılması kolay istatistikler, gerçekten etkili olan iyi motivasyonel özellikler. Şimdi tadını çıkarmak için çok fazla spor var ve birçoğu dünya çapında oynanıyor. Bu uygulama, rotalarınızı kolayca haritalayabilirsiniz. Rotaların istatistiksel bir haritasını oluşturun, koşu hızını, yüzmeyi. İzleme süreci boyunca, operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırmak için etkili planlar oluşturun. Strava Premium'u kolayca indirebilir ve performansınızı bugün herhangi bir Android cihazla izleyebilirsiniz. Birçok sporu destekleyebilirsiniz - Bu uygulama aynı zamanda kapalı bisiklet, yüzme, alpin kayak, kayık, kaya tırmanışı, sörf, yoga, yürüyüş, crossfit gibi diğer birçok sporu da destekler daha fazlası.

Strava: Run, Ride, Hike MOD APK

Kullanıcılar rotalarınızı ve zamanlarınızı bu uygulamayla kaydedebilir

Karşılaştırma metrikleri zaman içindeki tempo, hız, toplam mesafe, rakım ve performanstır. Daha sonra Strava ile bir haftalık fitness performansını izledikten sonra, uygulama doğrudan iş ve egzersiz programınıza uygun yeni bir rota önerecektir. Twitter, Instagram… böylece yukarıda listelenen özellikleri kullanmaktan ve bu sitelerde programınızı, rotanızı ve egzersiz sonuçlarınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Uygulama otomatik olarak çalışan mesafeleri, yüzme hızını, ulaşılan rakımları ve kalorileri yanmıştır. Tüketicilere ne yaptıklarını anlamalarına yardımcı olacak çok sayıda yararlı özellik sağlayın. Daha sonra bugün düşük performansınız veya harika bir performansınız olup olmadığını bilebilirsiniz.
Strava Tracker, becerilerinizin daha fazla gelişmesine yardımcı olur. Hangi spor oynadığınıza bakılmaksızın, daha iyi olmak için yine de çok fazla pratik yapmanız gerekir. Strava premium ile bugün ilerlemenizi kolayca izleyebilirsiniz. Bugün uygulama ile bugün keşfedilecek ve pratik yapmak için kolayca yeni yerler bulabilirsiniz.Record Güzergahları ve Zamanlar - Strava Premium ile bu uygulama ile rotalarınızı ve zamanlarınızı kolayca kaydedebilirsiniz. Yüzme faaliyetleri ve zaman içindeki ilerlemeniz önceki sonuçlarınızla karşılaştırılır.Bu başvuru, tüm süreci kaydetmenize yardımcı olur, böylece her eğitimden sonra daha iyisini bilir veya sonuçlarınızı yayınlayabilirsiniz ve takipçileriniz ve arkadaşlarınız coşkuyla yorum yapabilir ve neşelendirebilir. Bugün birçok insan spor yapmayı ve spor izlemeyi seviyor. Burada, çalışmanızı izlemek, rotalarınızı kaydetmek ve verileri analiz etmekten keyif alabilirsiniz. Uygulamayı bugün bisiklet, yüzme ve koşmak dışında diğer sporlar için de kullanabilirsiniz. Bu, kullanıcı için büyük bir motivasyon yaratacak ve egzersizle daha fazla ilgilenmelerini sağlayacaktır. GPS etkinken, bu uygulama her yerde çalışacaktır, böylece kayıtlarınızı koşu ve bisikletle ve yüzme ile kolayca takip edebilirsiniz.Bu uygulama sizi bugün daha iyi ve daha verimli bir sporcu haline getirecektir. Uygulama daha sonra performanslarınızı hızlı bir şekilde analiz etmenize izin verecektir.

Bugün tüm koşularınızı, sürüşlerinizi ve antrenmanlarınızı izleyin

Pist koşusu, bisiklet ve yüzmexercise birçok farklı biçimde gelir. Peki, bu noktada, bu alanda uzmanlaşmış bir uygulama kullanmaktan daha iyi ve daha uygun bir yol olmadığını düşünüyorum. Her sabah bir koşu için giderdim ve dürüst olmak gerekirse, kendini motive etmek gerçekten zor. Kayıtlarınızı bu uygulama ile koşarken, yüzme ve hatta bisiklet sürmede serbestçe görün. Strava Inc'den bu uygulamayla bugün tüm koşularınızı, sürüşlerinizi ve egzersizlerinizi kolayca izleyebilirsiniz. Bisiklet rotanızı kaydedebilir, en sevdiğiniz rotaları eşleştirebilir ve belirli rotaları tamamlamak için aldığınız zamanları görebilirsiniz. Bisiklete binme, tırmanma, yoga… daha karmaşık seviyelerde, Strava hala alpin kayak, crossfit, kano, sörf ile tam etkilerini ortaya çıkarıyor… Strava, Facebook gibi dünyadaki ünlü sosyal ağlarla da iyi bağlantı kuruyor. Mile sayacı kişisel antrenörünüz olur ve yol boyunca size yardımcı olur. Ayrıca koştuğunuz mesafeyi ve her antrenmandan sonra yakılan kalorileri de biliyorsunuz. Her şeyi izleyin - bugün dünyada sporlarla uğraşan birçok insan görüyoruz. başkalarıyla rekabet edebilirsiniz. ), Strava önce “kendinizin ötesine geçmeniz” için gerekli adımları attı ve daha sonra rekabete geldi. Rota haritalama özelliğini takip ederek, attığınız tüm yolculukları kaydedecek ve fiziksel gelişime göre size bazı yeni rotalar önerecek uygulayıcının. Diğerleri ayrıca fitness hedeflerini ve bisiklet yollarını dünyayla paylaşabilirler. Daha sonra eğitim ilerlemenizi zaman içinde görebilir ve hatta burada birçok eğitim zorluğunu bilebilirsiniz. GPS konumlandırma ile, böylece doğrudan önceki uygulamanızla karşılaştırın, ardından uygun övgü veya hatırlatıcılar verin. Ve bu tür rekabetçi ekranlara katılmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Strava Tracker, oyuncuların eğitim ilerlemelerini takip etmelerini ve harcadıkları kalori sayısını hesaplamalarını sağlar. Ancak Strava Premium, bugün fitness ve spor için dünyanın en büyük uygulamasının tadını çıkarmanıza izin verir. Fitness ve spor deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, Strava Premium'u şimdi indirin ve her şeyi takip edin.