Stickman Legends Offline Games Mod + APK 4.1.8 Sınırsız para

Stickman Legends Offline Games MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Stickman Legends Offline Games
Tür Action
geliştirici Zitga Pte Ltd
Boyut 137.45 MB
En son sürüm 4.1.8
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-19

Stickman Legends Offline Games açıklaması

Mod Özellikleri:

Yolculuğunuza oyunda Kara Şövalye olarak başlayın

Karanlık, gizli gizemlerin aksine, ışığın inanç ve umut getirdiği kötü güçleri temsil ederse. Birçok düşmanla yüzleşmek zor olsa da, daha gelişmiş beceriler geliştirmeniz de bir fırsattır. Becerileri en iyi şekilde ustalaşmanız çok basittir. Stickman Legends Mod, kahramanlarınızın görünüşünü yenileyebileceğiniz bir seçenek koleksiyonuna sahiptir. Bu sistem aracılığıyla, karakterlerin gücünü ve dövüşte yeterliliklerini artırmak için daha fazla yeni içerik öğrenebilir veya kilidini açabilirler. Stickman Legends Mod'un yüksek tempolu oyunundaki eğlence, oyunculara tümle savaşırken en ilham verici ve ferahlatıcı deneyimi vermeyi vaat ediyor. düşmanlar. Bunları etkinliklerden alabilir veya Google Play aracılığıyla doğrudan nakit olarak satın alabilirsiniz. Yolculuğunuzu oyunda karanlık bir şövalye olarak başlatabilir ve dünyayı karanlıkla dolu fethedebilirsiniz. Bu oyun fantezi ve Dark Evil ile dolu. Vampire's Fall: OriginsSummoners War: Sky ArenaeverTaleeterniumStickman Legends Mod, hızlı tempolu oyun içeren ve oyuncunun deneyimini teşvik etmek için karanlık bir silhouette grafik stili kullanan bir aksiyon-macera oyunudur.

Stickman Legends Offline Games MOD APK

Bu oyunun savaşçıları birçok farklı sınıfa ayrılmıştır

Oyunun zorluğu normal, sert, aşırı, kabus ve cehennem dahil olmak üzere beş artımlı seviyeye ayrılmıştır. Elbette bu mod size birçok sürpriz getirecektir. Oyundaki karakterler ninja, şövalye, çekim, okçu, sihirbaz gibi çeşitli kahramanlardır… Stickman Legends Mod'un seçmeniz için ne tür bir kahramanı seviyorsunuz. Kötü canavarların önünde duramayız, değil mi? İnsanlık için anlamlı bir görev yapıyorsunuz. Kuralların ayrıntıları her bir bölümde görüntülenir. Birden fazla savaşçıyı özelleştirin ve silah donatın. Savaşçılar, keşişler, suikastçılar… Bazı karakterler aslan yürekli kılıç ustası, efsanevi ninja savaşçısı, elit okçu avcısı, güçlü büyücü veya en güçlü savaşçı karanlık avcı efsanesi olarak bahsedilebilir. Oyunda düşmanlarla ve kötü patronlarla savaşın. Oyun harika büyüleyici tasarım ve etkileri var. Derinlikle tasarlanmıştır ve oyuncuların karakterin işleri hızlı bir şekilde yapabilme yeteneğini optimize etmesine izin verirler. Sürekli olarak daha fazla karakter yükseltme mekaniği sunacak ve oyuncunun ilerlemesi onları dinamik olarak değiştirebilir. İki klasik moda ek olarak, zaman saldırısı modunda, gerekli oyun görevlerini sınırlı sürede tamamlamak için zamana karşı yarışmanız gerekir. Kara Şövalye Shido, Samurai Bernald, Frankenstein, Dracula,… en sevdiğiniz karakter için etkileyici bir görüntüye sahip olmayı düşünün.Gamer, oyunculara macera veya kaotik savaşlar vermek için hikaye ile mükemmel bir şekilde iç içe geçmiş yoğun bir seviyeye sahiptir.
Ancak, orada, orada Şeytanlarla savaşmak için karanlıkta yaşamaya istekli savaşçılar, insanlığa ışık ve umut getiriyorlar. Bu nedenle, dövüş yeteneğinizi geliştirmeniz ve bunları yok etmek için güçlü beceriler öğrenmeniz gerekir. Oynayabileceğiniz PVP moduna da sahiptir. Görsel efektler oyunu daha da çarpıcı ve keyifli hale getirir. Bu arada, oyuncunun savaşları bir yan kaydırma platformunda gerçekleşir ve görev seviyedeki tüm düşmanları yok etmektir. Ayrıca, oyunculara zaman içinde tam potansiyellerine ve mükemmelliklerine kendilerini geliştirmeleri için daha fazla seçenek sunarak daha olağanüstü sistemler sunar.

Stickman Legends Offline Games MOD APK

Oyuncuların bu oyunda seçebileceği dört oyun modu var

Silahlar savaş alanında vazgeçilmez savaşçılardır. Zamanla, karakteriniz güçlenmeye devam ediyor, gücünüz bile sonsuz. İnsanlığın Kurtarıcısı olun, tarihle sonsuza dek onurlandırılacaksınız. Oyundaki oyuncuları yen ve zirveye ulaşmak için daha yüksek puan al. Bazı seviyeler oyuncular için ilerlemelerinde ek sürprizlere sahip olacak ve ödülleri tamamlandıktan sonraki gelişimlerine veya başarılarına dayanarak cömerttir. Ancak, bir evcil hayvana sahip olmak Stickman efsanelerinde basit bir olay değildir. Efsanevi Gölge Savaşçısı, Mighty Dungeon Guardian, Elite Archer Hunter, Güçlü Büyücü ve Shadow Hunter oyundaki efsanevi savaşçılar. Bu silahları alın ve canavarlarla ve karanlık kötülüklerle savaşın. Oyun çarpıcı grafikler ve görseller sunar. Süper efsanelerin kilidini açın ve tonlarca güçlü beceri ve eşya toplayın. Bu savaşçıları yükseltin ve güçlü becerilerin kilidini açın ..

Stickman Legends Offline Games MOD APK

Oyunun harika görselleri, sesleri ve harika oyuncu incelemeleri var

Stickman Legends Mod, Zitga'dan bir gişe rekorları kıran aksiyon oyunudur. Bu savaşta, sadece siz ve takım arkadaşı yok. Stickman tarzında oyun oynama oyunu büyük bir rol. Ayrıca oyunculara en heyecan verici ve ferahlatıcı anları vermek için sistemlerde daha heyecan verici içerik ve çeşitlilik sunar. Tabii ki, her seviyedeki oyuncuların savaş performansını iyileştirmek ve onlara birçok ödül veya cömert eşya vermek için daha fazla sürprizleri var.
Karanlık ve ışık zıt taraflardır. Birçok savaşçı savaşa katıldı ve geri dönemez, bu yüzden en önemli şeyi hatırlamanız, yenilmemeniz ve herhangi bir maliyetle savaşmamanız gerekir. Buna ek olarak, metal sesleri birbirine dokunur, canavarların çığlığı oyunun heyecanına katkıda bulunur. Hem rol yapma (RPG) hem de dövüş (PVP) türlerinin öne çıkan özelliklerini birleştiren oyun her zaman şiddetli dövüş getirir. Karaktere bağlı olarak, pacing ve dövüş stilleri farklıdır ve oyun savaş odaklı mekaniği uygular, bu nedenle kombinasyonlar yaparken mutlak hassasiyete sahip olmaları gerekir.Stickman Legends, her farklı karakter sınıfı için canlı bir silah yapma sistemi sunacaktır ve Oyuncular çeşitli farklı malzemeler kullanabilirler.
Bir kez savaşçı olmak, savaşmak ve dünyayı korumak ister misiniz? Şu anda Stickman Legends, hem iOS hem de Android işletim sistemleri için ücretsiz olarak indirmenize olanak tanır, makalenin altındaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz. Karşılaştığında, her iki tarafın da kendi yaşamlarını korumak için çok savaşması gerekir. Rakible nasıl tanışacağınız bilinmemektedir, ancak oyun her zaman bir tutku olarak üstesinden gelmenin yollarını bulmanızı sağlayan zorluklar yaratır. Buna ek olarak, gerekli sistem ekranını geçtiğinizde görünecek başka karakterler de var. Oyuncuların becerileri veya kombinasyonları yükseltmesi için derinliğe sahiptir. Sıralama, arena, meydan okuma, oyuncuların istediğiniz sonuçları elde etmek için savaşlarını özelleştirmek zor değil. Kahramanları destekleme yeteneğiyle, her kahraman için evcil hayvanları donatmanız gerekir. Hepsinin yeni oyuncular için ayrıntılı talimatları var, anlaşılması çok kolay.Stickman Legends'in harika görselleri, sesleri ve harika oyuncu incelemeleri var.

Canavarlarla savaşın ve tehlikeli ligin zirvesine ulaşın

Hayatınızı alana kadar sürekli olarak size durmadan saldırıyorlar. Mistral, Bernald, Hason, Raven… hepsi burada güzel evcil hayvanlar. Stickman Legends Mod Apk, Evil Evil Monsters'dan Önce İnsanlığın Kurtarmasına Katılmaya Başlayın. Canavarlarla savaşın ve tehlikeli ligin zirvesine ulaşın.Stickman Legends Mod, oyuncuların her yolculukta sırlarla savaşmaları ve kilidini açmaları için derin bir hikaye sistemine sahip oyunun kontrol mekanizması çeşitlendirilmiş ve esnektir, oyuncuların etkileyici kombinasyonlar veya manevralar yapmasına izin verir Sanat gibi.
Bu, agresif zombilerin sürekli saldırdığı çılgın bir savaş. En ilginç mod, parametrelerin ve becerilerin baş aşağı döndüğü hile oyunudur. Warriors serin stil ile tasarlanmıştır.Stickman Legends Shadow of War Fighting, Android'de aksiyon oynamak ve dövüş yapmak için ücretsizdir. Oyunda yüksek puan ve en iyi stickman efsanesi savaşçısı olun.

Oyuncular, karakterlerinin potansiyelinin çok ötesine geçen yeni dövüş stilleri yaratabilir

Ayrıca, seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar güçlü canavarlar ve zombiler olacaktır. Dikkatli olun çünkü oyunun patronu herhangi bir zamanda görünebilir.Stickman Legends, sizinle canavar arasında heyelan savaşları yaratır.Stickman Legends Mod, oyunculara burada birçok özellik sunar. Benzersiz kombo tarzı sayesinde, oyuncular karakterlerinin potansiyelinin çok ötesine geçen yeni dövüş stilleri yaratabilirler. Buna karşılık, arenadan gelen ödüller cömerttir ve oyunculara tüm karakter alanlarında çok fazla büyüme sağlar.
Savaşçıların gücü bu oyunla sınırlı değildir. Dövüş sürecinde, son savaşa kadar kalmanın bir yoludur. Stickman oyunları, çok fazla renk değil, nispeten basit 2D grafiklere sahiptir. Görevi tamamlamak burada kalan 2 modun kilidini açacaksınız: PVP ve Challenge. İşçiliğin yanı sıra, savaş performansını artırmak için temel efektlerini veya istatistiklerini de yükseltebilirler. Oyuncular oyunun varsayılan savaş sistemini sevmezse, Stickman Legends Mod, diğer oyuncuları gerçek bir şekilde zorlamaları için bir arena sistemi sunacaktır. zaman savaşı.

HappyMod
İndirmek