Stickman Ghost 2: Ninja Games Mod + APK 8.0.0 Reklamları kaldırmak

Stickman Ghost 2: Ninja Games MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Stickman Ghost 2: Ninja Games
Tür Action
geliştirici Unimob
Boyut 112.38 MB
En son sürüm 8.0.0
mod bilgisi Reklamları kaldırmak
Güncelleme 2023-03-19

Stickman Ghost 2: Ninja Games açıklaması

Mod Özellikleri:

Robotlara ve güçlü düşmanlara karşı yepyeni bir dövüşün tadını çıkarın

Genellikle farklı yerlerde çeşitli düşman türleriyle savaşmayı içerirler. Stickman Ghost 2'de, robotlara ve güçlü düşmanlara karşı yepyeni bir dövüşün tadını çıkarabilirsiniz. Sevinç Çevrimdışı RPG - RPG dediğimizde, genellikle birçok görevi keşfetmemize ve gerçekleştirmemize izin veren oyunlarla ilişkilendiririz. Ardından, bunları yumruk, çift bıçak, shuriken, dev kılıç, nunchaku, kılıç ve daha fazlası gibi daha fazla silahın kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Bugün eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın.
Her gezegenin son patronu ile savaşta etkilerini göreceksiniz. Farklı uzunluklarda ve şekillerde testereler tutar ve size hedeflemeye devam eder. Hatta, efsanevi patronlarla yüzleşmek için yeni güçlerin kilidini açmak için oyuncuların uzun vadede gelişmeleri için daha karmaşık beceri sistemlerine sahipler. Burada, her aşama Satürn, Kara Delik ve diğer birçok yer gibi uzayda kurulur. Seviyeleri tamamladıkça ve daha sert düşmanlarla karşılaştıkça, birçok madeni parayla ödüllendirileceksiniz. Daha sonra bunların her birinin kilidini açabilirsiniz, böylece istatistiklerinizi bugün artırabilirler. Her gezegendeki son seviye, savaşmak için tüm hızınızı, kombinasyon stratejinizi, evcil hayvanınızı ve uzay geminizi kullanmanız gereken büyük bir patronla birlikte gelir. Burada farklı yerlerde savaşacağınız birçok güçlü robot savaşçısı ve tamamlamanız gereken görevler var. Oyunda yüzden fazla aşamadan fazla ve yüzlerce görev ve günlük görev var. Stickman Ghost 2 var olan en iyi savaş oyunlarından biridir, çünkü saldırısını, savunmasını, HP ve diğer istatistiklerini artırmak için burada karakterinizi yükseltebilirsiniz. sen. Sadece isimlerini duyarak çok komik ve mutlu hissedebiliyorum. Stickman Ghost 2, Unimob'dan var olan en iyi rol yapma oyunlarından birini içeren yeni bir oyundur. Onları ve karakterinizi yükseltin ve bugün bir stickman dövüş oyununun tadını çıkarın. Oyuncuların sadece bir yapışkan olmasına rağmen karakterleri için farklı hareketler yapabilmeleri tatmin edicidir. Ancak yıllar boyunca, RPG türü gelişti ve şimdi melez olan birçok oyun içeriyor.

Stickman Ghost 2: Ninja Games MOD APK

Bu oyundaki deriler son derece etkileyici

Silahlar benzer, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla. Aydınlatma etkileri, saldırıların gücünü gösterirken harika bir iş çıkardı. Her eylem veya kombinasyon, oyuncuların belirli dövüş stillerini takip etmek yerine durumları daha esnek bir şekilde ele almasına izin veren birden fazla kombinasyon oluşturur. Bu, bugün var olan en iyi Stickman oyunlarından biridir ve benzersiz bir yetenek sisteminin tadını çıkarabilirsiniz. Burada düşmanları kesin.
Sadece hafif bir koruyucu etkiye sahip olan ve esas olarak görünümü değiştirmek için olan ciltten farklı olarak, evcil hayvanlar ve uzay gemileri (PET & HP) çok esnek ve aktiftir. Her büyük sahne farklı bir gezegen olarak adlandırılır. Bu, RPG oyunlarının bugün çekim ve hatta aksiyon türleri dahil edebileceği anlamına gelir. Siyah kıyafette temel bir şekle sahip olan sopa kahramanı. Daha fazla, Boss 23, mobil testere makinesine benzeyen bir canavar, sopa süper kahramanından düzinelerce kez daha büyük. Ses efektleri de son derece iyi, Birbirlerine dokunan kılıçların olduğu, düşmana çarpan mermiler ve düşmanların oldukça acı verici çığlıkları olan savaş aşamaları. Burada daha da eğlenceli olan şey, burada birçok der ve gücün kilidini açabilmenizdir. Onları açarak ve yükselterek daha güçlü olabilirsiniz. Stickman Ghost 2: Galaxy Wars'daki Deriler son derece etkileyici. Her derleme seti de seviyeye bölünür. Hiç kolay değil. Bir Stickman Graphics motoru kullanmasına rağmen, her bir çarpışmanın deneyimi ve büyüsü veya çevre ile etkileşim zarif, etkileyici ve potansiyel açısından zengindir.

Stickman Ghost 2: Ninja Games MOD APK

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars en etkileyici oyunlardan biridir

Örneğin, Boss 15, 4 uzun kollu yoga meditasyonu yapan bir kişi gibi uzaylı bir patrondur, başınızın üstüne iner ve sonra aynı anda düzinelerce ateş topu serbest bırakma fırsatını alır. Galaxy Wars, oyuncunun kalbinde çok fazla puan alan süper harika bir kısım. Şimdiye kadar denediğim tüm sopa oyunlarında, Stickman Ghost 2: Galaxy Wars'ın en etkileyici oyun olduğu söylenebilir. Orada durmayan, düşmanların veya seviyelerin birçok gizemi vardır ve oyuncular için birçok karmaşık ama eğlenceli zorluk yaratmaya hazırdır. En iyisi, yeni kostümler, silahlar ve oyuncuların her şeyi sonuna kadar keşfetmesi ve tadını çıkarması için yeni içeriklerle sürekli güncelleniyor. RPG, Kule Savunması, Aksiyon Oyunları, Koşu Oyunları ve daha fazlası var. Görseller ve ses sorunsuz bir şekilde birleşerek Stickman Ghost 2: Galaxy Wars'a son derece büyük bir dövüş hissi getiriyor. Stickman oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu bir kez oynamalısınız. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bu nedenle, oyunları ve dövüş stilleri, birçok durumda silah, beceri ve savaş performansı kullanımında değişecektir.
Solda ileri/geri düğme var. Tabanca, lazer, keskin nişancı tüfeği, megabuster var… Gitar, elektrik, futbol gibi çok garip silahlar bile var. Stickman Ghost 2 de dahil olmak üzere çoğu sopa oyunları seviyelerinde veya kampanyalarında oldukça tempolu. Bu nedenle, savaş sistemi, karakterler ve ekipmanlar, yavaş ama ilgi çekici bir gelişme yoluyla herkesin deneyimini bir sonraki seviyeye getirmek için zengin ve derindir. Stickman Ghost 2'de, bol miktarda Stickman rakipine karşı savaşabileceğiniz bir ninja stickman oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Birçok aşamada Fight - Stickman Ghost 2'de mevcut yüzlerden fazla var. Victories.Oh, yavaş yavaş açılması gereken önemli bir şeyi unuttum: aynı zamanda sizin ve düşmanlarınız arasında yoğun savaşların ayarı olan gezegenler. Bu patron dövüşleri sayesinde, çok fazla olan gerilim ve heyecan hissi şu anda çoğalmaktadır. Oyuncu karakterinin türüne bağlı olarak, her biri her silahın yeterlilik seviyesi de dahil olmak üzere karmaşık ve müreffeh bir geliştirme sistemine sahiptir. Oyuncular en sevdikleri karakterlerde seviyelendirildiklerinde, daha fazla yeni efektin kilidini açmak için becerileri seçmeli veya yükseltmeli, ardından her silah için yetenek puanları tüketmelidir.

Stickman Ghost 2: Ninja Games MOD APK

Oyundaki silah sistemi zengin ve çeşitlidir

Bu silahların ve silahların her biri, farklı güç ve hasar aralıklarına sahip 20 farklı yükseltme seviyesine sahiptir. Stickman kahramanının mücadelesini destekleyebilir ve gücünü artırabilirler. Stickman Ghost 2'deki silah sistemi zengin ve çeşitlidir, oyunculara stil ve yaratıcılıkla savaşmak için daha fazla fikir verir. Ayrıca, sağlığınızı yeniden oluşturmanıza izin veren iksirler gibi burada alabileceğiniz birçok ürün türü de vardır. Grafikler de Lok'a çarpıcı ve zarif. Karakter ve ekranda aşağıdaki emülatör düğmelerinin kombinasyonunu yapın. Shield & Sword, Hammer, Whip Sword'a Uzak Kılıçlara Uzaktan Kesebilen Son derece geniş kılıç bantlarıyla yüzlerce silah türünün kilidi açılacak. Her farklı seviyede, donanımlı, farklı giyineceksiniz. Daha sonra, şu anda tadını çıkarabileceğiniz bir beceri ağacına sahip yetenek sistemi de var.

Oyundaki her sahne farklı bir gezegende gerçekleşir

Sadece görünüşlerine baktığımda korktum. Dövüş ve yüksek hızlı eylemi iyi birleştiren gerçekten heyecan verici bir çevrimdışı RPG oyunu. Ayrıca, her biyom, oyuncunun oyun veya savaş deneyimini çeşitlendirmek için canavarlar ve davranışları da dahil olmak üzere çeşitli özellikler yayar. Stickman oyunları en çok yönlü oyunlardan biridir, çünkü inanılmaz doğalarını kaybetmeden farklı türlere kalıplanabilirler. Demir, Asker, Binbaşı, Noel Baba, Assassin, Sapık ve daha fazlası var. Onlarla el ele mücadele son derece zordu.Hayarın hemen hemen her stickman oyununda en önemli özellik, karakterin savaşının saldırı ve hareketlerin bir kombinasyonu yoluyla ilerlemesidir. Bu eylem RPG'de bugün Stickman Warrior'unuzu yükseltmekten keyif alabilirsiniz. Ayrıca bugün farklı silahlarla donatılmış oldukları farklı düşmanların tadını çıkarabilirsiniz.
Ne kadar uzun oynarsanız, o kadar fazla beceri elde edersiniz.PPET & HP de son derece önemlidir. Dövüş hissi çok ferahlatıcı. Her karakter sınıfının silah kullanımı konusunda sınırlamaları olmasına rağmen, oyuncuların kendilerini her silahın dövüş sanatlarına daldırmaları için hala birçok heyecan verici kombinasyonları var. Şu anda mevcut birçok keyifli ve eğlenceli sopa oyunu var.
Özel bir özellik Stickman süper kahramanlarının becerilerinin sayısı çok olacaktır. Ve süper hareketler oluşturmak, onları muhteşem bir şekilde gerçekleştirmek ve aynı anda birçok düşmanı yok etmek için becerileri tamamen birleştirebilirsiniz.Gunların da yüzlerce türü var. Bu arada, oyun oyuncuların en etkili anlarda performans göstermeleri için daha ilginç beceriler de sunuyor. Bugün birçok kombinasyon yapın ve ninjalar, robotlar ve suikastçılar gibi çeşitli düşmanlarla savaşın.

Bu oyun, yüksek tempolu bir hack-n-slash aksiyon oyunudur

Tabii ki, bir sonraki seviye her zaman bir öncekinden daha serindir. Normal ses, tempo'nun önünüzdeki düşmana bağlı olarak değiştiği oldukça acele bir arka plan müziğidir.Stickman Hayalet 2: Galaxy Wars, oyunculara bir sürü heyecan ve heyecan vermek için yüksek tempolu bir hack-n-slash aksiyon oyunudur. Her savaş alanı. İlginç bir şekilde, insanlar normalden daha yüksek savaş verimliliği elde etmek için komik ekipman setleri oluşturabilir ve kademeli olarak yükseltebilir. Kontrol menüsündeki cephaneliğiniz (dört öğe dahil: silah, silah, cilt, evcil hayvan ve hp). Peki. Bu arada, her seviyede patronları veya elit canavarları gizleyecek, bu nedenle her yolculuk çok fazla potansiyel ve tehlike içeriyor. Bu RPG oyunları eğlencelidir ve hepsi bir sonrakini arıyorsanız, o zaman bu sayfaya sadık kalmalısınız. Shuriken, dev kılıç ve daha fazlası.

HappyMod
İndirmek