Sonic Dash 2: Sonic Boom Mod + APK 3.6.0 Sınırsız para

Sonic Dash 2: Sonic Boom MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Sonic Dash 2: Sonic Boom
Tür Arcade
geliştirici Sega
Boyut 75.04 MB
En son sürüm 3.6.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-02

Sonic Dash 2: Sonic Boom açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunda yukarı ve aşağı kaydırarak atlayın ve çömelmiş sonic Dash 2

Çok çok ve o kadar hızlı ki, karakterinizi kontrol etmek için parmağınızı ekranın üzerinden kaydırdığınızda süper esnek reflekslere ihtiyacınız var. Çizgi çubuğu dolduğunda, hızlandırabilir ve yolunuza çıkan her şeyi geçebilirsiniz. Ancak Sonic Dash 2'de, kirpi, kuyruklar, amy, eklemler ve çubuklar gibi diğer karakterler olarak oynayabilirsiniz. Ardından, yukarı ve aşağı kaydırarak atlayabilir ve çömelebilirsiniz. Sonic Dash 2'nin en son sürüm modunu indirin ve en sevdiğiniz karakterleri oynayın.

Sonic Dash 2: Sonic Boom MOD APK

Sonic Dash 2: Klasik Endless Runner Oyun Serilerinden Birinde Sonic Boom

Özellikle, Sonic, Tail, Amy ve Knuckles gibi Sonic serisinin ikonik birincil karakterleri her zaman olacaktır. Knuckles yukarı atlayacak ve inerken, nesneleri önündeki üfleyen güçlü bir enerji patlaması yaratacak. Bu nedenle, franchise yıllar boyunca sadece çok fazla hayran topladı. Ve başarılı oyunun devamı Sonic Dash 2'dir.
01 saniye ve hemen çözmeniz gerekiyor. Burada fethedilebileceğiniz çok fazla seviye var. Tabii ki, ne kadar uzağa giderseniz, o kadar çok yer görebilirsiniz. Her karakterin etkileri ve karakterlerin kendileri de iyi animasyonludur. çok değişti. Her karakterin, Knuckles'ın yenilgi skorunu veya Sonic'in mesafe puanını yükselteceğiniz gibi ekstra puan eklemenin bir yolu vardır.

Sonic Dash 2: Sonic Boom MOD APK

Bu oyun, oyunculara belirli bir alana ulaşırken karakterleri değiştirme yeteneği verir

Sonic Dash 2'nin amacı daha basit olamazdı: Yapabildiğin kadar uzağa koşmaya çalışıyorsunuz, atlayın, kaçın, yolunuza çıkan tüm engelleri ve düşmanları yuvarlayın. Oyuncuların onlardan kaçınmaya çalışacağı her seviyede her zaman engeller olacaktır, böylece seviye durmaz ve Sonic Dash 2, belirli bir alana ulaşırken karakterleri değiştirme yeteneği verir. Yukarıda belirtildiği gibi, tanıdık karakterlerle tanışacaksınız Ve Sonic Dash 2 ile bir karakter. Sonic franchise onlarca yıldır var ama yine de güçleniyor. Örneğin, Sonic, rakipleri yolunda yok etmesine izin veren bir top olabilir. Geliştiriciler, SEGA bu konuda harika bir iş çıkardı, çünkü Google Play Store'da 50 milyondan fazla indirme satın aldı. Knuckles, yolundaki her şeyi yok edebileceği bir slam gücüne sahiptir. Sol ve sağa kaydırarak dolaşın ..

Sonic Dash 2: Sonic Boom MOD APK

Bu oyun, en sevdiğiniz sonik karakterler olarak oynayabileceğiniz sonsuz bir koşucu oyunudur

Yengeçler, kıvrılır ve onları yuvarlarsanız yenilebilir. Bu, her biri kendi benzersiz yeteneklerine sahip en sevdiğiniz sonik karakterler olarak oynayabileceğiniz sonsuz bir koşucu oyunudur. Her birinin onları çok şaşırtıcı kılan farklı unsurları vardır. herhangi bir formatta. Bu arada, Catching Orbs (küreler) çizgi çubuğunun enerjisini artıracaktır.Aşimlenmiş Para: Kırmızı Yıldız, sadece nakit satın alabileceğiniz veya özel etkinlikler (küçük miktarlarda) aracılığıyla alabileceğiniz Sonic Dash 2'nin premium para birimidir. Her seferinde kalbimizi kazanan bu franchise ortaya çıktı tonlarca oyun ve devam filmi oldu.

Bu oyundaki yolculuk birkaç küçük aşamaya ayrılmıştır

Subway Surfers veya Temple Run gibi popüler sonsuz koşu oyunlarının aksine, Sonic Dash 2: Sonic Boom'un yolculuğu birkaç küçük aşamaya ayrılmıştır. Bir sahnenin tüm hedeflerini tamamladıktan sonra, bu yolculukta bir sonraki aşamaya devam edeceksiniz. Her aşamada farklı bir manzara ve engel vardır. Oyuncuların sıkılmamasına ve sürprizleri artırmasına yardımcı olur, çünkü oyuncu onları önde ne beklediğini bilmiyor.
Bu franchise'daki karakterler söz konusu olduğunda, ana karakter olduğu için hepimiz Sonic'i biliyoruz. Ancak Sonic Dash 2'de, kirpi, kuyruklar, amy, eklemler ve çubuklar gibi diğer karakterler olarak oynayabilirsiniz. Bu karakterlerin her birinin kendi yetenekleri vardır. Örneğin, Sonic, rakiplerini yolunda yok etmesine izin veren bir top olabilir. Knuckles, yolundaki her şeyi yok edebileceği bir slam gücüne sahiptir! Oyunun tadını çıkarabilmeniz için oyundaki tüm bu karakterlerin kilidini açabilirsiniz!

Oyuncular vahşi yengeçler, dikenli tuzaklar ve çeşitli sofistike tuzaklarla karşılaşacak

Dr Eggman'ın vahşi yengeçler, dikenli tuzaklar ve çeşitli sofistike tuzaklarla karşı karşıyasınız. Yengeçler, kıvrılır ve onları yuvarlarsanız yenilebilir. Bununla birlikte, yıldırım hızı ile, Yengeç ve Diken Tuzağı arasında biraz karışıklık, yolculuğunuzu sona erdirmek için yeterlidir. Yukarı mı yoksa kıvrılın mı? Sol veya sağ? Daha fazla yüzük veya daha güvenli olan yolu seçmek? Zihninizde 0.01 saniye içinde yüzlerce soru ortaya çıkıyor ve hemen çözmeniz gerekiyor. Burada, düşman ve farklı ödüllerle dolu geniş bir haritada popüler Sonic karakterlerinden biri olarak oynayacaksınız! Mümkün olduğunca ileri gitmek için ayaklarınızda hızlı olmaya çalışın! Burada fethedilecek çok seviye var, tadını çıkarabilirsiniz! Ayrıca bu modda en fazla 3 karakterle yarışabilirsiniz, böylece isterseniz orta oyunları değiştirebilirsiniz. Daha yüksek ödüller kazanabilmeniz için her mod için uygun karakterleri oynayın!