Sniper Strike FPS 3D Shooting Mod + APK 500161 Sınırsız para

Sniper Strike FPS 3D Shooting MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Sniper Strike FPS 3D Shooting
Tür Action
geliştirici Mobile Gaming Studios Ltd
Boyut 133.03 MB
En son sürüm 500161
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-21

Sniper Strike FPS 3D Shooting açıklaması

Mod Özellikleri:

Sniper Strike yüksek oktanlı bir keskin nişancı atış oyunudur

Keskin nişancı grevinde, keskin nişancı becerilerinizi göstermek için aşağıdaki 3 oyun modundan birini seçebilirsiniz: her iki durumda da, bir görevi tamamlamak için bir ödül alacaksınız. Hem PVP hem de PVE modlarında, oyuncular takım arkadaşlarını desteklemek ve iletişim kurmak için çevrimiçi bir sesli sohbet sistemi ile donatılmıştır. Sniper Strike Mod APK'yı telefonunuza indirmelisiniz, ardından arkadaşlarınızı dramatik keskin nişancı savaşlarına katılmaya davet etmelisiniz. Dünyanın her yerinden farklı oyunculara eşlik edecek ve akıllı stratejiler bulmak ve kazanmak için birleşeceksiniz. Ayrıca, canlı ses kalitesi bombaların sesi ile ayrıntılı olarak simüle edilir ve oyunculara oynarken gerçekçi bir his verir.
Seviye 2'ye ulaştıktan sonra gözlerim gerilmeye başladı, alnım ter doluydu, ağzım susamıştı, duygu nefes nefese başladı. Gücü, becerileri artırmanın noktasıdır. Çok sayıda hayranı ve keskin nişancının kendisine çarptığı sonsuz sayıda savaşı açıklayın. Keskin nişancı grevinin başarı faktöründen bahsetmek gerekirse, grafikler ve müzik sayesinde. Sahnelerin ana arka planı olarak seçilen şarkılar hakkında, sanırım onlar uygun. Düşmanın her adımını izlemek ve suikast yapmak için uygun bir yer seçmelisiniz, hatta yere sürünmek için bile.

Sniper Strike FPS 3D Shooting MOD APK

Oyunun 3D grafikleri açık, güzel, göz alıcı

Tüm oyunun sadece keskin nişan almayı içerdiğini düşünüyorsunuz, bu yüzden sıkıcı. Hedef her zaman kurallar olmadan kaos içinde hareket eder.Bu oyun gerçekten mükemmel. Burada, taktik oyun ve keşfetmeniz için ilgi çekici bir hikaye ile PVE modunda da keskin nişancı çekim becerilerinizi eğitebilir ve geliştirebilirsiniz. Örneğin, takım arkadaşlarınız saldırmak için ilerlediğinde, desteklemek ve yolda duran düşmanları desteklemek için geride kalacaksınız.
Makaleye geri dönersek, her seviyede her şeyin daha zor olacağını anlayabilirsiniz. Oyunun 3D grafikleri açık, güzel, göz alıcı ve dallardan çok düzgün hareketi, rüzgârdaki çimleri dramatik aksiyon sahnelerine destekliyor. Bundan sonra, seviyelerin zorluğu oyunculara meydan okumak için kademeli olarak artacaktır.Bu PVP modunda, dünyanın dört bir yanından diğer birçok güçlü rakiple rekabet edeceğiniz yoğun ve şiddetli maçlara katılma fırsatınız olacak. Buna ek olarak, büyük bonuslar alacak ve düşmanları yok etmek için daha modern silahların kilidini açacaksınız.

Sniper Strike FPS 3D Shooting MOD APK

Düşman tek bir yerde durmayacak

Keskin nişancı grevinde, birçok zor görevinizden üstününüz tarafından atanan bir keskin nişancı olacaksınız. Keskin nişancı olmak, aşağıdaki becerileri iyi yapmanız gerektiği anlamına gelir: hafifçe elverişli bir konuma geçmek, odaklamak, hedeflemek ve hassasiyetle çekim yapmak için sürün. Kolay iletişimi ve şiddetli rekabeti nedeniyle, şu anda, oyunun PVP modu birçok insan arasında çok popülerdir.Niper Strike size pratik yapacak ve bazı basit seviyelere ve ustaca kontrollere alışacaktır. Düşman hala tek bir yerde durmayacak, ancak her yerde dinamik ve akıllıca hareket edecekler, hedeflemenizi zorlaştıracaklar.
Sadece bunu söylemek, ama oyunu oldukça rahat oynuyorum. Şu anda, sadece becerilere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kendi stratejinize de sahip olmanız, öncelik sırasını belirlemeniz, hangi tarafın hangi tarafı ortadan kaldırması için göz açıp kapayın. Bu sizi terletebilir, ama aslında, tarif edilemez uyarıcı heyecandır. Bazen müzik çok dramatiktir, konsantre olurken sizi şaşırtır. Ayrıca, takım arkadaşlarınızı kaydetmek ve atanan görevleri başarıyla tamamlamak için durumları esnek bir şekilde ele almanız gerekir. Bu görevleri tamamladıktan sonra beceri puanları alacak ve karakterinizin savaş gücünü artıracaksınız.

Sniper Strike FPS 3D Shooting MOD APK

Sniper Strike, deneyimlemeniz için heyecan verici maçlara sahip birçok farklı oyun modu sunuyor

Örneğin, düşman üslerine girmek, teröristleri durdurmak ve öldürmek, takım arkadaşlarını düşman hapishanesinden kurtarmak… Keskin nişancı, aynı zamanda keskin nişancı grevini düzinelerce önde gelen atış oyunlarından farklı kılan özel bir özelliktir. Durumlara segmentasyon ve entegrasyon da iyidir. Bu oyun, tüm durumları iyi idare edebilmek ve kazanabilmek için yüksek konsantrasyon ve hızlı reflekslere sahip olmanızı gerektirir. Bu nedenle, düşmanı yenebilmek için gözlem becerilerinizi ve hızlı reflekslerinizi geliştirmeniz gerekir. Her silahın kendiniz için uygun bir silah seçmeniz için kendi gücü ve özellikleri vardır.
Görevler tehlikelidir, her zaman ölmenize neden olabilir ve tehlike giderek daha yüksektir. En ilginç olanı, daha zor durumlarda savaşabilmek için silahları yükseltmektir. Keskin nişancı grevi, mükemmel savaş becerileri sayesinde size dramatik savaşlar verecektir. Hedefi doğru bir şekilde öldürmek için çekim yaparken çok odaklanmalısınız. O zaman, oyun bağlamının daha şiddetli ve dramatik bir yönde değişeceğini göreceksiniz.
İlk başta, her şey pürüzsüz, çok uygun görünüyordu. Çekme yeteneğime gerçekten hayranım. Savaş sırasında göreviniz, bölgenize sızmaya gelen düşmanları yok etmek için taklit etmek. Tek oyunculu modda, makine sistemi tarafından programlanan takım arkadaşlarıyla savaşacaksınız. Bu oyun size birinci şahıs perspektifi ile birlikte şiddetli seviyeler ve gerçekçi bir deneyim getirecektir. Sahne daha koyu ve daha korkunç. Oradaki kavga kadar net değil çünkü silahların çoğunun susturucu var, ama düşmana çarptığında merminin sesi, inanılmaz derecede pürüzsüz. Özellikle, savaş planlarını herkesle iletmek için çevrimiçi sohbet özelliği ile 70'den fazla büyüleyici ve zor görevi keşfedeceksiniz.
Ayrıca, bu oyunu oynamak için gerçekten konsantre olmanız gerekir çünkü herkesin hayatta kalması mermilerinize bağlı olacaktır. Ben de öyle düşündüm, ama oynamayı bitirdiğimde gerçekten çok etkilendim. Oyuncu zorlanmış hissetmez, ancak aksine, savaşta daha kapsamlı bir şekilde örtmek ve görselleştirmek mümkündür. En favori silah sesleri. İlgi çekici oyunla, oyun size profesyonel bir keskin nişancı olma ve takım arkadaşlarını kurtarmak için sayısız özel görev yapma fırsatı verecektir. Dahası, hareket etkisi son derece esnek ve ritmiktir, böylece yüksek binaları ve şehrin etrafındaki manzarayı görebilirsiniz.

HappyMod
İndirmek