Snake.io - Fun Snake .io Games Mod + APK 2.0.46 Kilitli

Snake.io - Fun Snake .io Games MOD APK Icon
4.7
Uygulama ismi Snake.io - Fun Snake .io Games
Tür Action
geliştirici Kooapps Games Fun Arcade And Casual Action Games
Boyut 55.94 MB
En son sürüm 2.0.46
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-22

Snake.io - Fun Snake .io Games açıklaması

Mod Özellikleri:

Yılan oyunu yeni sürümle geri döndü

IO Name.io, Arcade Games ormanında harika bir klasik. Parçacıklar biriktikten sonra renk parlar, büyür ve daha uzun olur. Yılan. Buna ek olarak, oyuncuların hedeflerini aşmaya çalışmak için motive edilecek başarılarını izleyebilmeleri için yeni bir etkinlik skor tablosu da güncellendi. .
Burada tüm kıtalardaki diğer oyuncuların yılanlarıyla rekabet etmeniz gerekiyor. Kafa rotasyonu veya kıvırma manipülasyonları bile sorunsuz bir şekilde gerçekleşti ve ödünç alındı. Dikkat çekici şey, ekranın sağ köşesindeki Hızlanma düğmesidir. Renk boncukları zaten Belly.io Mod, diğer rakiplerin üstesinden gelmek ve tüm renkli parçacıkları yemek için yılanınızı kontrol eder. Yılan oyunu, oyunculara daha heyecan verici ve eğlenceli deneyimler sağlamak için yeni sürümle geri döndü.

Snake.io - Fun Snake .io Games MOD APK

Avlarını en kapsamlı şekilde yutmak için bıraktıkları yoldan yararlanın

Çevrimiçi etkinlikler, savaşa katılmak için arkadaşlarını ve diğer solucanları çeker. Aynı büyük hedef, mümkün olduğunca çok parlayan yem toplamaktır. Bir acemi iseniz, menü öğesinde belirtilen oyuncu talimatlarına bakın. Yoldan avlarını en kapsamlı şekilde yutmak için bırakıyorlar. Operasyona aşina olduğunuzda, tamamen özel beceriler yaratabilirsiniz. Daha küçük yılanlar etrafında bir daire oluşturabilir. Alternatif olarak, arkadaşlarınıza puanlarını yenmek için rekabetçi seviyelere davet ederek ve arkadaşlarınıza oyun kaydınızı yenmeye zorlayabilirsiniz. Ana pencerede, istediğiniz her şeyi değiştirebilmeniz için bir menü olacak.
Öldürüldüğünde, renklerinin boncuklarına dönüşecekler. Birçok rakibi öldürün ve daha renkli boncuklar yiyin. Buna ek olarak, oyuncular bu oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilir veya daha fazla zorluk için canlı etkinliklerle çevrimiçi oynayabilirler. Sadece tek oyunculu bir mod var, aynı zamanda oyuncular da çift oyunculu bir modda oynayabilir, yani arkadaşlarınızı sizi diğer rakiplerle rekabet etmeye desteklemeye davet edeceğiniz anlamına gelir. Reklamları kapatmak istiyorsanız, oyun ekranı penceresinin altındaki kapalı düğmeyi seçin, ancak bunu sadece oyundaki görevleri tamamladıktan sonra yapabilirsiniz.
Takım modu elbette arkadaşlarınızla oynamak içindir. . Vücudunuza çarpmasını ve ölmesini bekleyin. Yeni eklenen yılan derileri daha çeşitlidir, böylece oyuncular daha benzersiz hale gelmek için yılanlarının görünümünü seçebilir ve değiştirebilirler. Oyuncuların katılması ve keşfetmesi için her ay heyecan verici yeni etkinlikler güncellenecek. Ekranın üst kısmında, en iyi puanınızı görecek ve savaşmak için çevrimiçi topluluğa giriş yapacaksınız.

Snake.io - Fun Snake .io Games MOD APK

Oyun yaratıcısı yılanlar için birçok farklı kaplama yarattı

Oyun, birçok benzersiz çevrimiçi özellik ile değiştirilmiş tanıdık arcade türüne aittir. Üzerinde siyah çizgili kaplan şekli. Tahtadaki isimler de düzenli olarak güncellendi ve değiştirildi. Yılan. Ön elinde gizemli bir kılıç tutan ninja derileri de var. Daha fazla renkli tohum yiyin, hegemonya olmak için daha uzun ve daha büyük hale gelir. Ayrıca, oyunun dokunmatik kontrol sistemi, oyuncuların yılanı daha kolay hareket ettirmelerine ve daha fazla yiyecek yemelerine yardımcı olacaktır.

Snake.io - Fun Snake .io Games MOD APK

Yılanlarla ilgili oyunun klasik bükümü yeni bir bölüm açıyor

Yılanlar hakkındaki oyunun klasik bükümü Vogue.io'da yeni bir bölüm açıyor. Ya da sadece sıradan yılanlar. Bu, bu yılan oyununun hayranları için harika bir çevrimiçi oyun topluluğudur. Farklı hayvanlar şeklinde deriler var ve gerçekçi bacaklar var. Yılan, tam ön ayakları ve arka bacakları olan bir köpek, kedi veya tavşanın kafasına sahiptir. Kontroller ayrıca oyuncuların kolayca erişmesi ve kullanması için daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyunda, yılanınızı daha uzun hale getirmek için renkli toplar yemek için kontrol edeceksiniz. Bu tamamen ücretsiz bir oyundur ve savaşların sonucundan rahatsız olmayacak veya etkilenmeyecek şekilde reklamları kaldırabilirsiniz.

Bu klasik arcade benzersiz çevrimiçi etkinliklerle yükseltildi

Bu toprakta, küçükten büyüğe binlerce başka yılan daha var. Ayrıca sıralamalarınızı daha yüksek ve daha yüksek hale getirirler.Anplip oyuncu, üreticinin oyuna koyduğu yılanlardan birini seçebilir. Büyük bir gıda alanında kayacak ve hızlı büyümek için yılanınızı yemek için yakın hareket ettireceksiniz. Sadece becerilerin ve hızın hala oyuncunun eline bağlı olduğu derilerde farklılık gösterirler. Yılanını indirin. Bu klasik arcade, arkadaşlarına meydan okumak ve oyundaki en büyük solucan olmaya çalışmak için benzersiz çevrimiçi etkinliklerle yükseltildi. Bu yeni versiyonda, yukarıda belirtilen yeni güncellemeler sayesinde oyun eski sürümden daha rekabetçi ve daha ilginç.

Renkli boncukları yemek için yılanınızı kontrol edin

Oyun çok seçici değil, renkli boncukları yemek için yılanınızı kontrol edin. Yılan parmak hareketinizi takip edecek; Nereye giderseniz gidin, oraya gidecekler. Kırık bir kuyruğa sahip yukarı ok şekli vardır. Diğer yılanlarla dolu bir alana serbest bırakılacak ve birbirinizi tanımayacaksınız. Bu popüler, çok sevilen arcade oyununda daha uzun süre hayatta kalmak ve liderlik tablolarının tepesine yükselmek için bu yeni rekabetçi versiyonu yenin. Yılanınız sınırsız olabilir, bu yüzden eski skorunuzu ve diğer oyuncuların puanlarını yenmek için mümkün olduğunca fazla yiyecek yemeye çalışmalısınız.
Daha sonra binlerce farklı yılanla doğrudan savaşa girin. Diğer yılanları bir hevesle kolayca durdurabilirsiniz. Işıldayan ejderhalar ve kurtlar gözü çeker. Etkinlikler Oyuncuların yılanın kafasının istediğiniz evcil hayvan şekli olma seçeneği ile keşfetmeleri için yeni evcil hayvan yarışları eklendi ve bu, oyunun daha fazla oyuncu çekmesine yardımcı olacak. Pürüzsüz ve basit bir oyun.
yılan. Tıpkı tartışmalı kraliyet savaşlarında olduğu gibi, sadece en güçlü olanı onun türünde kral olabilir. O zaman, sonuçları döndürün ve bekleyin. Patron yılanları savaşmak ve liderlik skorları için yarışmak için canlı etkinliklere katılabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek