Smart AudioBook Player Mod + APK 10.6.6 Kilitli

Smart AudioBook Player MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Smart AudioBook Player
Tür Music-audio
geliştirici Alex Kravchenko
Boyut 8.68 MB
En son sürüm 10.6.6
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-17

Smart AudioBook Player açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulamadaki kitapların iki kaynağı var

Açık renkler, basit arka plan, okunması kolay metin, düzgün arama, kullanımı kolay düğmeler… İlk bakışta anlaşılması kolaydır, daha fazlasını açıklamaya gerek yoktur. Korku, romantizm, gerilim, gerilim, drama, kurgu vb. Golden özellik olarak, Altın Özellik, bu seçimi, uygulamada bulunan akıllı sesli kitap oynatıcı APK widget'ından dolayı doğrudan ana ekrandan yapabilmesidir. Ayrıca, uygulama, sesli kitaplara erişirken veya işleri kişisel zevke dönüştürürken herkese en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için birçok şekilde mükemmel bir özelleştirmeye sahiptir. En uygun olan şey, uygulamanın diğer cihazlarla bağlantı kurma yeteneğidir, telaffuz kalitesinin hikayelerin tüm gelişmelerini takip etmek için mükemmeldir. Kitapları dinlemek herkese büyük fayda sağlayacaktır ve eşlik eden özelleştirmeler bile bu okuma keyfi için keşifler açacaktır.
Bazı kullanıcılar uygulamanın arayüz tasarımının 90'larda olduğu kadar eski göründüğünü düşünebilir. Kullanıcı çeşitli türler, korku, komedi, romantizm, gerilim, gerilim, drama, kurgu vb. Birçok özelleştirme, insanların hızlarını kontrol etmek veya her kitabı mükemmel verimlilikle dinlemek için daha fazla etkileşime sahip olmaları için yararlıdır. Kullanıcılar sesli kitaplardan sıkılırsa veya eski okul stilini akıllı sesli kitap oynatıcı ile hissetmek istiyorlarsa, eşlik eden romanı indirebilirler. sürümler. Cep telefonunuz, ardından yüklemek ve başlamak için bu uygulamayı açın.Bu uygulama ile, başka bir kitabı başka bir kitabı bitirmek zorunda değilsiniz. Uygulama, kullanıcıların akıllı sesli kitap oynatıcı APK'yı internet bağlantılarıyla bağlamalarına ve en sevdikleri sesli kitapları beğenisine göre indirmelerine ve istedikleri zaman okumalarına olanak tanır. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK güvenliği ve kullanıcılarının gizliliği için kişisel bilgiler çok önemlidir. Kullanıcılar ayrıca, akıllı sesli kitaplarla ve zengin başlıklarla dolu çevrimiçi sesli kitap uygulaması, akıllı sesli kitaplarla dolu yeni kitaplar ararken daha pürüzsüz hale getirmek için ana arayüzün görünümünü özelleştirebilir veya değiştirebilir. Oyuncunun Giriş Sayfası Google Play'de, “Bu uygulamada binlerce saatlik sesli kitapları dinledim” gibi birçok yorumla karşılaştım, “Sürekli olarak iyileştirilen birçok özelliğe sahip buluyorum”, “Bundan memnunum”, “Ben Özellikle uyku zamanlayıcısı ve titreşim modu gibi ”,“ Ücretsiz sürümün tüm kitapları içermesini beklemiyordum ve klasörleri de organize edebilir ve net bir şekilde sınıflandırabilirim ”… ve bundan sonra akıllı sesli kitap oynatıcısını olmadan indirmeye karar verdim tereddüt. Ancak, sesli kitap oynatıcı APK'nın çalışması için doğru dosya biçimi önemli olduğundan, istenen sesli kitap dosyasını indirirken dikkate alınmalıdır. Bu işlevlerle kilit ekranı veya bildirim çubuğu aracılığıyla etkileşime girebilirler, bu da zamanlarını en üst düzeye çıkarmak için kitap dinlerken başka şeyler yapabilecekleri anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca, sesli kitaplardan çeşitli bilimkurgu veya korku maceraları aracılığıyla uygulamaya eşlik ederken en heyecan verici keşifler için bildirim sistemini kişiselleştirebilir. Ayrıca oynatma hızını değiştirebilirler, en sevdikleri şeyleri dinlerken kendilerini çoklu görevlerden uzaklaştırmak istiyorlarsa dinlemeyi daha istikrarlı hale getirebilirler.

Smart AudioBook Player MOD APK

Farklı kitap türlerini keşfetmek için akıllı sesli kitap oynatıcıyı kullanmak

Dinlemeye devam etmek istediğinizde, telefonu sallayın ve okuma devam edecektir. Sesli kitap oynatıcı APK, kullanıcıların kitapları tamamen farklı ve yeni kaynaklardan içe aktarmasına ve hatta istedikleri yere dağıtmasına olanak tanır. Bu özellik, kullanıcının daha önce indirdiği sesli kitaplarda kullanılabilir. Kapsamlı bir sesli kitap kütüphanesi, kullanıcıları bu tür kitaplarla ilk keşifleri için akıllı sesli kitap oynatıcısına davet eden ilk şey olacaktır. Kütüphanenin genel bakış arayüzü, sofistike ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir, bu da kitap aramayı veya sistemde mevcut önerileri kullanmayı kolaylaştırır. Dinlediğiniz, dinlediğiniz, dinlediğiniz başlıkları yeniden listelemek için bu klasörlere gidebilir veya bunları liste listesine koyabilirsiniz. Bu, bir dahaki sefere dinlediğinizde; Kesinti olmadan kaldığınız yerde devam edebilirsiniz. Smart AudioBook Player APK, kullanıcının zorluk çekmeden bir kategoriden diğerine kolayca gezinmesine yardımcı olan kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK'nın çalışması çok kolaydır ve yeni kullanıcıları için adım adım kılavuz sunar. Diğer önemli özellikler, kullanıcının okurken, Chromecast desteği, oynatma kontrolü ve düzenli güncellemeler sırasında uykuya dalması durumunda otomatik duraklamalar içerir. Akıllı sesli kitap oyuncusu ve yeni tasarruflu kitaplarda mevcut kitaplar var. Biri akıllı sesli kitap oynatıcı APK'yı kullanarak bir sesli kitap oynarken, sadece bir parmak dokunuşu ile hızı artırabilir veya azaltabilir. Daha sonra istediği zaman tekrar okumaya başlayabilir. Özel ve kişisel bilgilerini her ne pahasına olursa olsun gizli tutar.
Her kitabın okuma ilerlemesi bağımsız olarak kaydedilir. Ayrıca, her kitap için bağımsız bir destek ile birlikte gelir, bu da bir kitaptan diğerine tamamlamadan atlamasını sağlar. Kitapları dinlemek genellikle hayal gücünü, dil becerilerini ve gözlerinizle okumaktan başka birçok harika şey geliştirmenin yeni bir yoludur. Uygulamadaki her kitap bir sesli kitaptır, i. Sesli kitaplarla dinlemek çevrimdışıdır ve kullanıcıların sadece indirmeleri gerekir Her zaman, her zaman, etkili bir şekilde tasarruf etmek için her yerde dinlemek için.

Smart AudioBook Player MOD APK

Bu uygulama, kullanıcıların okudukları kitapların kendi oynatma geçmişini görüntülemelerini sağlar

Uyku öncesi ve sonra da dahil olmak üzere herhangi bir ortamda uygun ve uygundur. Alex Kravchenko tarafından geliştirildi. Uygulama, onları aranan türle ilgili piyasadaki en popüler kitaplara anında yönlendirecektir. Smart AudioBook Player APK, son derece verimli bir yerleşik açık ses sistemine sahiptir, bu da uygulama kullanıcılarının istenen sesli kitapta bulunan her karakterin tüm satırlarını açıkça dinlemesini mümkün kılar. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK, kullanıcıların okudukları kitapların kendi oynatma geçmişini görüntülemelerine olanak tanır.
Evet, tüm temel okuma ihtiyaçlarımı karşılıyor. Genel olarak, uygulamanın görünümünü gerçekten seviyorum. Basit işlevleri nedeniyle kullanımı çok kolaydır. Orada durmadan, her kitap daha fazla dilde mevcut olacaktır, böylece kullanıcılar tüm içeriğin tadını çıkarmak için doğru yöntemleri seçebilir. Ayrıca, en sevdikleri kitaplara sahip olmak veya önceden seçilen belirli türlerden gelen birden fazla yazar, seslendirme ve daha fazlasını takip edebilirler. Şu anda mevcut olan ve aynı zamanda pazarda çok popüler olan tüm sesli kitaplar. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK, kullanıcılarının en sevdikleri kitapları aramalarına izin veren kişiselleştirilmiş bir arama motoru ile birlikte gelir. Kullanıcılara yüksek kaliteli sesli kitaplar sunmanın yanı sıra, uygulamanın yeni kitapların yayınlandığını bildirmek için otomatik bir bildirim özelliği de vardır. BR> Başka bir deyişle, kitap A'yı birkaç sayfa için okuyabilir, ardından okumaya devam etmek için kitap B'yi seçebilir. Smart Audiobook Player ayrıca MP3, M4A, M4B, AWB, OGG ve WMA formatları ile de uyumludur. Bu uygulama sesli kitap oynatıcı APK çok fazla depolama kapasitesi toplamaz, bu nedenle kullanıcıların cihazlarının depolanması konusunda endişelenmeleri gerekmez. Smart AudioBook Player APK ayrıca Chromecast tesisini de destekler. Kütüphanedeki hemen hemen her içerik daha önce bahsedilen iki sürümle birlikte gelir ve kullanıcılar bunları uygulama aracılığıyla kolayca okuyabilir.

Smart AudioBook Player MOD APK

Uygulama bir yer imi özelliğini destekler

Her iki durumda da, akıllı sesli kitap oynatıcısının ilk güçlü yönlerinden biri, kaynaktan bağımsız olarak tüm sesli kitap formatlarıyla uyumlu olmasıdır. Diğer ses dosyaları gibi, temel ve gelişmiş işlevleri ayarlamakta özgürsünüz: Smart AudioBook Player'ın da bir widget'ı vardır. , oyuncuyu ana ekrandan kontrol etmenizi sağlar. Uygulamaya girmeden doğrudan buradan ayarlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda ben de dahil olmak üzere birçok kullanıcının çok takdir ettiği bir özellik. Tamamlanmamış kitap kendini favoriler bölümünde otomatik olarak bulur. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK'daki favoriler listesi, birinin aralarında bıraktığı kitaplara hızlı bir şekilde erişmesine izin verecek veya henüz okumaya başlamadı.Smart Audiobook Player APK, kendisini düzenli olarak güncellemeye devam ediyor, bu da onu daha da fazla hale getiriyor arzu edilir. Kullanıcının, hikayeyi daha kolay takip etmelerine yardımcı olan bir karakter listesi oluşturmasına izin verilir. Sadece bu değil, aynı zamanda ya diğer kaynaklardan kitap içe aktarmalarına veya stajyer hizmeti kullanarak indirmelerine izin verir.
Belki diğer uygulamalarla modern bir modele ihtiyaç vardır. Ardından, tekrar dinlemeniz gerektiğinde, şu anda kitap okumaya devam edin ve okumaya devam etmek için doğru kitabı seçin.Kun, uygulama ayrıca aşırı uyku durumunda Chromecast ve bir duraklama özelliğini destekler. Açık telaffuzlu kitaplar okuyabilir ve tekrar okumak için yer imlerine ekleyebilir ve favori listeye ekleyebilir. E.
Ama bence, okuma uygulaması ile eski duygu kesinlikle bir zorunluluktur. Uygulama gerçekten kesinlikle okumak için tasarlanmıştır. Uygulamaya yeni sesli kitapları kaydettiğinizde, hızlı bir şekilde kendi klasörü oluşturabilirsiniz. Her klasör, yazar, tür, yıl, uzunluk gibi birçok kritere göre daha da alt bölümlere ayrılabilir… Gerektiğinde, sadece sağ klasöre gidin ve sonra filtrenin yanına sıralayın, çıkacaktır. Okumak için sayısız kitap seçeneğine göz atmasına izin veren akıllı bir uygulamadır.

Kullanıcılar yeni sesli kitapları keşfetmek istiyorsa bu uygulama en iyi seçeneklerden biridir

Ve elbette, sizi durdurmak için kullanabilirsiniz. Kullanıcılarının dijital bir televizyonda sevdiklerinin çevrimiçi okuma içeriğini oynamasına izin verildiği için Chromecast destekleri sunar. Kullanıcı, akıllı sesli kitap oynatıcı APK kullanarak en sevdikleri kapağı doğrudan internetten kolayca indirebilir. Kişisel tercihlere bağlı olarak, okuma arayüzünü özelleştirebilir veya sistemin, ilgili içerikli belirli kitap türlerini okurken en sürükleyici deneyime sahip olmasına karar verebilirler.Smart Audiobook oynatıcı, kullanıcılar yeni sesli kitapları keşfetmek istiyorsa en iyi seçeneklerden biridir. Ve özleminin tadını çıkarın.
Bu işlevler, her zaman, her yerde kitap dinlemenize yardımcı olacaktır. Uygulama Smart AudioBook Player APK, kullanıcının istedikleri her yerde kitap okumasına izin verir. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK, kişinin okurken uykuya dalmış olup olmadığını anlayacak kadar akıllıdır. Kullanıcı devam etmek için cihazı sallayabilir. Bu uygulamanın kullanıcısı da oynatma hızını kontrol edebilir.
Bu konudaki ilk izlenimim minimalist tasarım. Hiçbir yaygara, gereksiz özellik yok, akıllı sesli kitap oynatıcısında sesli kitapları dinlemek çok odaklanmış ve son derece etkilidir. Smart AudioBook Player APK, sunduğu şaşırtıcı özellikleri nedeniyle hevesli okuyucular arasında popüler bir seçenektir. Bu, daha önce zaman ayarında dinledikleri veya sadece hiç duymak istemedikleri herhangi bir parçayı hızlı bir şekilde atlayabileceğini gösterir. Onları manuel olarak okumak yerine onları dinlemek için yüksek kaliteli sesli kitaplar arayan insanlar için en iyi yer. Bu özelliği kullanma. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK uygulaması aracılığıyla kesinlikle ücretsiz olarak farklı kategorilerden kitap seçilebilir. Smart AudioBook Player APK, hevesli kitap okuyucuları için harika bir uygulamadır. Kullanıcı yalnızca içinde hiçbir şey dinleyebilir ancak okuyamaz ve kitapların tadını çıkarmanın yeni bir yoludur.

Kullanıcılar, İnternet mevcut olmasa bile kitap okuyabilir

İlgilenenler bu sesli kitap uygulamasını buradan indirebilirler. Geliştiricisi tarafından iyi özellikler seçimi değişken oynatma hızı, oynatma geçmişi için özel bir bölüm, istenen sesli kitapları yer imlerine ekleme yeteneği, bir ses ekolayzır, iyi ses hacmi, net ve doğru telaffuz, temel koleksiyon yönetimi özellikleri, büyük kitap kütüphanesi Muhtemelen var olabilecek tüm türlere, bir uyku zamanlayıcısı, sınırsız ve kesintiye serbest okuma süresi ve düzenli güncelleme sistemi. Uygulama, kullanıcının telefonunun, medya dosyalarının, Bluetooth ve İnternet bağlantı ayarlarının depolanması için izin gerektirir. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK'yı bu tür diğer uygulamalarla karşılaştırırken, türünün diğer uygulamalarında meydana gelen telaffuz sorunlarının sayısı sayıdır. Herhangi bir hatalı telaffuz olması durumunda, akıllı sesli kitap oynatıcı APK, her şeyi otomatik olarak onaracaktır, böylece kullanıcılarının kitaplarını dinlerken her zaman en iyi deneyimi elde etmesini sağlar.Smart Audiobook Player, herkes için bir dizi kullanıcı dostu ve basit kontrol sunar. Dinleme sürelerini etkili bir şekilde yönetmek için kitaplarını kontrol edin. Kullanıcılarının, yazarların kendilerinden sesleriyle birlikte kitap okumalarını sağlar. Uygulama Smart AudioBook Player APK'yı kullanarak. Akıllı sesli kitap oynatıcı APK, kullanıcıların internet mevcut olmasa bile kitap okumasına olanak tanır.

HappyMod
İndirmek