Sleep Cycle: Sleep Tracker Mod + APK 4.24.04.8258 Kilitli

Sleep Cycle: Sleep Tracker MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Sleep Cycle: Sleep Tracker
Tür Health-fitness
geliştirici Sleep Cycle Ab
Boyut 97.92 MB
En son sürüm 4.24.04.8258
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-11

Sleep Cycle: Sleep Tracker açıklaması

Mod Özellikleri:

Uyku Döngüsü bir uygulama, uyku rutininizi akıllıca izler

Tüm bunlar, uyku döngüsünü doğrudan cihazınızda indirmenizi önerdiğim nedenlerdir. Ve son olarak, küçük ama son derece faydalı bir işlevi vardır, uyku döngüsü hafif uyku aşamanızda sizi uyandırmanıza yardımcı olacak, huzur içinde ve enerji dolu yeni bir güne başlamanıza yardımcı olacaktır. Erken uyanmanıza yardımcı olur. Bu rapor size uyku düzenlerinizi anlatan tablo ve grafiklerden oluşur. Birçok özel yerleşik özellik de uykusunu analiz etmeye yardımcı olacak ve sağlığı korumak için sayısız etkili yöntem önerecektir.Sleep döngüsü, kullanıcıların vücut durumu hakkında konuşmalarına veya birlikte keşfetmeleri için uyku uzmanlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olacaktır. CNN, Wired ve The Wall Street Journal dahil olmak üzere birkaç önde gelen prestijli gazete tarafından şiddetle tavsiye edilen az sayıda mobil uygulama. Herkesin uykusu farklıdır, bu nedenle uyku döngüsünün alarm işlevi, vücudunuz uzun yorucu bir günden sonra tamamen şarj edildiğinde ve iyileştiğinde uyanmak için en ideal zamanı sağlayacaktır. Kişinin uyku hareketleri ve sesleri ve her aşamanın spesifik süresini hesaplayın. Ayrıca, kullanıcı deneyimlerini değiştirmeleri için geniş bir özelleştirme yelpazesi ile birlikte gelir ve aynı zamanda, çeşitli sağlıklı ve ödüllendirici aktivitelerle sağlığını geliştirmek için birçok yeni potansiyel açar. - Kullanıcının uykusunu izleyin ve ayrıntılı raporlar sağlayın. .

Sleep Cycle: Sleep Tracker MOD APK

Uyku döngüsü, kullanıcılar için sayısız son derece etkili derin uyku yöntemi verecektir

Ama bazen bu “gizli” çünkü bu, sahip olduğunuz tüm sağlık ve psikolojik istikrarsızlık için suçludur: uyku. Bu nedenle, uyku döngüsü, herkes için çok fazla özelleştirme ve kişiselleştirme ile birlikte sayısız son derece etkili derin uyku yöntemleri sunacaktır. Tabii ki, güvenlik için izlemek veya insanların herhangi bir olumsuz etki olmadan sağlıklı uyanmalarına yardımcı olacak birçok özelliği de vardır. Ayrıca, horlama duyulursa veya sınırlı bir süre sonra, pilden tasarruf etmeye yardımcı olan ve daha fazlası gibi, bu işlevi rahatça özelleştirebilirler. Bu uygulama ile ilişkili uzmanlar derinlemesine bilgiye sahiptir ve kullanıcıların birçok özel yöntemle hızlı bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olabilir. Raporlar aynı zamanda bir karşılaştırma tablosu olarak kaydedilecek ve insanlar horlama veya vücut sesleri yoluyla uykudaki değişikliklerini tanıyacaklar.
30 yaşın altındaki gençler genellikle en çok gözden kaçan uyku. Sonunda size sadece sizin için yapılan bilimsel, standartlaştırılmış ve kişiselleştirilmiş bir öneri sunar. Ve önümüzdeki uzun güne hazırlanmak için en rahat ve sağlıklı bir şekilde uyanacaksınız. Her gece, her kişi her biri yaklaşık 90 dakika olan birkaç eksiksiz uyku aşamasından geçecektir. Bu rapor uyku düzeninizi geliştirmenize yardımcı olur. Kılavuzlu yöntemleri uyguladıktan sonra, her kullanıcının uyku raporları olacak ve daha fazla değişiklik izleyecektir. UnlockedSleep Döngüsü kullanımı kolaydır, kullanımı basittir, son derece etkilidir. Çünkü bu uygulama bir çalar saatin çalışma prensibi ile aynı şekilde çalışır. Neyse ki, tüm alarm içeriği farklı insan türleri için geniş çapta özelleştirilmiştir, bu nedenle etkisi iyi ve yaygın olarak kullanılır. Uygulamanın avantajı, kullanıcıları her zaman, her yerde izlemek için akıllı saatlerle ve biyometrik sistemleriyle bağlantı kurabilmesidir.
Uyku analiz ve nazik alarm. Bu uygulamanın ve hepsinin nasıl kullanılacağına dair talimatlar veren herhangi bir videoya ihtiyacınız yoktur. Bu uygulamanın kullanımı kolay olduğu kadar kolaydır. Raporu çevrimiçi olduğunuzda yedekleyebilirsiniz. Bu uygulama, uyanmaya yardımcı olan alarmların yaklaşık 15 melodisi melodisi vardır.

Sleep Cycle: Sleep Tracker MOD APK

Bu uygulama, kullanıcıları birçok nazik ve yararlı yöntemlerle uyandıracak

Grafiğin altında uyku süresi, uyku kalitesi, yatakta zaman gibi bilgi çizgileri vardır… hepsi bu derinlemesine analizde yer almaktadır. Birkaç kez daha ele alındığında, uyku döngüsü uyku döngünüzü daha da derinlemesine anlayabilir ve hafif uyku aşamanızda sizi uyandırmaya hazır olabilir. Ayrıca, insan uyku süreçleri, vücudun uyanıkken yapamayacağı işlevleri kurtarmasına veya gerçekleştirmesine yardımcı olmak gibi birçok yönden benzersizdir. Sağlıkları ve sorunları dahil.
- Kullanıcıları durmadan tamamen uyandırmak için mükemmel alarm stilleri. derin uyku), uyku (normal uyku) ve uyanık (geçici uyanış). Her aşamada, vücudun farklı hareketleri olacak ve ivme yaratacaktır. Örneğin, başucu masasında veya çarpışmaların en az muhtemel olduğu yatağın ortasında. Bu uygulama sayesinde, uyku düzenlerinizi sağlığınız için daha doğru hale getirmenize yardımcı olacak tüm uyku düzenlerinizin uygun raporunu alacaksınız. Bu uygulamanın kullanımı kolaydır. 40-50'den birçok nazik ve yararlı yöntem sayesinde, uyumanın önemini daha derinlemesine fark etmeye başladılar. Ancak sağlıksız uyku alışkanlıklarını değiştirmek çok zor. Yani, yaşınız ne olursa olsun, uyku son derece önemlidir. Eğer bu konuda iyiyseniz, sonra uyku döngüsü sizi sıcak esinti, bülbül, denizin yakınında rüya gören yumuşak ama zihin derinleşen seslerle uyandırır, Mekanizma hareketlere ve uyku seslerine dayalı çalışır, çünkü, Uyku döngüsünü en uygun ve sessiz konuma yerleştirin. Bu uyku düzenleri, geceleri ne kadar uyuduğunuz gibidir? Uyandığında? Bu uygulama, kullanıcının gününü mutlu bir ruh halinde başlatmasına yardımcı olur. Orada durmamak, sohbetler veya talimatlar, kullanıcıların sağlıklarını veya uykusunu etkili bir şekilde izlemesi için uygun formatlarda da kaydedilecektir.

Sleep Cycle: Sleep Tracker MOD APK

Kullanıcılar daha iyi uyuyabilir ve uyku döngüsü ile dinlenmiş hissederek uyanabilir

Özellikle, aşağıdaki analiz mekanizmasına göre çalışır. Birincisi, kolayca uyanan hafif uykunun aşamasıdır. Bunu, derinlemesine uyuduğunuz, ancak hayal etmediğiniz REM olmayan uyku izler. Uyku döngüsü belirlendikten sonra, uygulama bir değerlendirme yapacak ve ideal, en rahat zamanda uyanmanız gereken zamana kadar sonuçlandırılacaktır. Kullanıcılar genellikle uyumakta zorluk çeker veya iyi bir gece uykusu olamaz, uygulamanın ses veya hikayeler yoluyla birçok etkili yöntemi olacaktır.
- Uykuya dalmak için mükemmel etkinliğe sahip çok çeşitli hikayeler ve sesler. Yorgun, stresli ve uzun vadede vücudunuzu zayıflatabilirsiniz. 50'den sonra uyku, ne kadar uğraşırsanız çalışın, gençken olduğu kadar rahat uyuyabileceğiniz bir lüks olabilir. Son olarak, hızlı göz hareketi (REM) uykusu aşamasında, bazen hatırlanabilecek ve bazen olmayan hayalleriniz olacaktır. Tüm bu içerik ayrıntılı olarak geliştirilmiştir ve harika bir gece uykusu için herkesin zihninin rahatlamasına yardımcı olur. Özellikleri kalp atış hızındaki değişiklikleri ve boş zamanlarda şekerleme gibi diğer uyku ile ilgili aktiviteleri izler.
Sağlık söz konusu olduğunda, beslenme, egzersiz rejimi, günlük yaşam alışkanlıkları gibi yönler akla ilk gelen şey olacaktır. Bu nedenle, sağlığınız bazı sorunlar yaşadığında, genellikle bu nedenlere atfedilir. Alarm işlevi, şu anda sadece uyku döngüsünde mevcut olan benzersiz bir nadir işlevdir. Rahatlayın, daha iyi uyuyun ve uyku döngüsü, akıllı çalar saatiyle dinlenmiş hissederek uyanın. Ayrıca, her zaman olumlu bir ruh halinde uyanmalarını sağlayan alarmları sık sık uyuyan veya bilinçsiz olarak devre dışı bırakan insanlar için bir tekniğe sahiptir.

Bu uygulama mevcut uyku döngüsünü izleyecek ve özetleyecektir

Sağlığınız için harikalar yaratacak iyi bir gece uykusu ile rahatlayın. Kullanıcılardan herhangi biri bu uygulamayı çok kolay ele alır. Uyku uzmanları da bu uygulama ile işbirliği yaparlar, böylece kullanıcıların horlama hacmi veya uyurken yayılan sesler aracılığıyla kendileri üzerindeki sorunları analiz etmelerine ve değerlendirmelerine yardımcı olur.
- İyi bir uyku veya zihin kolaylığı için çeşitli yöntemler ve rehberler sunar ferahlatıcı bir uyandırma.
-Vücut koşulları veya uyku durumları hakkında daha özel bilgiler için uzmanlara danışın. gün. Uyuyun ve bunları geliştirmek için ne yapmanız gerekir. Bu uygulama tüm gün rutininize göz kulak olur ve geceleri uyku düzeninize dikkat eder. eğer alar M melodileri değil, doğrudan tazeliğinizi ve mutlu ruh halinizi öldürür. Bu özellik sadece manuel olarak etkinleştirilebilir, böylece kullanıcılar ihtiyaç duydukları her zaman sağlıklarını kontrol edebilirler. Bu uygulama, uyku düzenlerinizi cep telefonunuzun yardımıyla izler ve gününüze mutlu ve enerjik başlamanıza yardımcı olur.Bu uygulama uyku düzenleriniz hakkında bir rapor oluşturur. Her kullanıcının uykusunu yumuşatın ve uyurken vücudundaki her değişikliği yönlendirerek ve izleyerek enerjik olarak uyanmalarına yardımcı olun. Raporlar ayrıca sofistike ve dostça bir tarzda sergileniyor ve her detay ile etkileşime giriyor. Uyku döngüsü, mobil cihazlarda, uykuyu analiz edebilen ve en iyi alışkanlıkları oluşturmak için gün boyunca uyku süresini ve zamanını öneren bir akıllı alarm uygulamasıdır. Bu uygulamanın akıllı alarmınız olduğunu da söyleyebilirsiniz. Tüm süreçler uygulama tarafından kaydedilecek ve kullanıcılara sağlığı iyileştirmek için birçok özel rapor ve etkili yöntemler verecektir.

HappyMod
İndirmek