Sky Roller: Rainbow Skating Mod + APK 1.28.1 Sınırsız para

Sky Roller: Rainbow Skating MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Sky Roller: Rainbow Skating
Tür Arcade
geliştirici Homa Games
Boyut 118.31 MB
En son sürüm 1.28.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-07-15

Sky Roller: Rainbow Skating açıklaması

Mod Özellikleri:

Karakteri patenlerle kontrol edin ve birçok engelin üstesinden gelin

Bu, oyuncunun çok fazla becerisini gerektirmeyen bir spordur, sadece patenleri nasıl dengeleyeceğinizi bilmeniz ve daha sonra daha gelişmiş teknikler öğrenmeniz gerekir. Yol boyunca elmas toplamayı unutmayın. Son derece değerli olmasına ve en sevdiğiniz karakterin kilidini açmanıza yardımcı olmasına rağmen, Diamond sizi kaybetmeniz için bir tuzak gibidir. Meşgul bir insansanız ve boş zamanınızı öldürmek için bir oyun bulmak istiyorsanız, bu oyunu tavsiye ederim. Buna ek olarak, zorluklar onları önde bekliyor ve yeni mekanizmalar karakteri daha da destekliyor gibi görünecek. Elmaslara çok fazla odaklanmayın. Bacaklar yola uyacak. Oyun bize hata yapmak için “açgözlülük” kullanıyor. Sky Roller Mod gibi tamamen ücretsiz bir oyunla, reklamcılık yaparak dikkat dağıtıcı şeyler alacaksınız. Eğlenceli ve zamanınızı çok fazla tüketmiyor. Bazı seviyelerde, istediğiniz bazı eşyaları kullanmak ve kilidini açmak için birçok elmas toplayacaksınız. Sadece oyunun tadını çıkarmak ve farklı karakterlerle oynamak istiyorsanız, her zaman indirebilirsiniz Sınırsız mücevherler, tüm derilerin kilidini açın, elmas toplayarak veya reklamları izleyerek ölümüne sıkıştırarak bir pistte kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmadan daha fazla nakit almak için reklam modu yok.
Boşta dünya. Tökezlediğiniz zamanı unutun ve pes etmek istediğiniz zamanı unutun, şimdi yetkin bir patin oyuncusunuz. Yamaçlarda yürürken, pistin hızı da artar. Sky Roller modunda, oyuncular karakteri patenlerle kontrol edecek ve bitiş çizgisine ulaşmak için önündeki birçok engelin üstesinden gelecektir. Roller modu elmaslardır ve seviyelerin geri kalanından daha fazla elmas almanıza yardımcı olabilecek bazı zorluklar olacaktır. En iyi paten oyuncusu. Bir kez denedikten sonra, bu oyuna tamamen bağımlıydım. Böylece bu oyunun size verdiği şeyi görmezden gelemezsiniz. Aynı zamanda, kaynaklarınızı kullanma ve otomatik olarak kilidinin kilidini açması için birkaç saniye bekleme seçeneği verilmeyecektir. sandıklar. Diamonds'ın ilk başta bir bonus olduğunu düşünmelisiniz ve sonra oyunun kontrollerinde ustalaştıktan sonra, daha fazla risk alabilir ve onları toplamak için giderek daha fazla tehlikeye atabilirsiniz.

Sky Roller: Rainbow Skating MOD APK

Manzara her seviyede değiştirilecek

Rollerblading herkes için bir spor olduğundan, Sky Roller'ın karakterleri de son derece çeşitlidir. İki bacak arasında makul bir genişliği gözlemlemeniz ve hesaplamanız gerektiği söylenebilir. Bu oyun paten, paten veya sörf seven herkes için olmazsa olmaz. Ücretsiz ve kolay.
Elbette. Her seviyede, oyuncu için can sıkıntısını önlemek için manzara değiştirilir. Aynı zamanda, kaçmazsanız veya uygun bir alana gitmezseniz, karakter düşecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Karakteriniz silüet boyunca patlayacak ve parmağınızı kenardan düşmediklerinden emin olmak için onlara rehberlik etmek için kullanmalısınız. Hayattaki herhangi bir şeyde olduğu gibi, oyunu oynadığınızdan daha fazla, gol atma şansınız o kadar artar.

Sky Roller: Rainbow Skating MOD APK

Sky Roller basit bir sonsuz koşucu oyunudur

Oyunun engelleri için her zaman tetikte olmalısınız. Belki de fikrimi sormanıza gerek olmayabilir. Karlı dağlar, yeşil ormanlar veya yüksek binaları olan şehirlerde macera olacaksınız. Karakter, oyuncunun sadece sol veya sağa sürükleyerek karakterin hareketlerini kontrol edeceği yere otomatik olarak hareket edecek. Ekstra noktalar için elmas toplamaya çalışırken şehrin üzerinde paten yaptığınız yerde.Practice mükemmel hale getirir. Seviyeyi tamamlamak için aynı karakter çeşitli arazilerde patladığında oyuncunun kesin gözlem ve kontrol becerilerini gerektirir. İşte bu basit ve bağımlılık yapan Android oyununa nasıl hakim olacağınızı anlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları. Bunu astığınızda, piste daha fazla yaklaşan şeylere odaklanmanızı sağlamak isteyeceksiniz. Tabii ki, yakın mesafedeki engellerden kaçınabilmeniz için karakterinizden odaklanmadan önce kontrollere hakim olmanız gerekecek. bir milyondan fazla kuruluma ulaştı ve her zaman trend olan oyunların ilk 10'unda. Karakteriniz, önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için ikincil bir bölünme yapabilir. Buna ek olarak, bazı yolların sadece iki kısa yolu olduğu ve aralarındaki mesafe her zaman değiştiği için işler orada durmaz. Örneğin, hızınızı artırmanıza yardımcı olan yeşil oklara sahip bir yol göreceksiniz. Daha fazla elmas elde etmek için reklamları izleyebilirsiniz, daha sonra yeni karakterlerin ve diğer harika özelliklerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz.
Sayısı Topladığınız elmaslar patenlerin kilidini açmak, karakterleri ve bazı destek öğelerini satın almak için kullanılır. Bu yüzden bazen zihninizde bir düşünce tutmanız gerekir, “Elmas bir engeldir”. Çok sayıda karakter kilidini açmasını bekliyor. Oyun o kadar basit ve eğlenceli ki herkes bundan keyif alabilir. Aldığınız ve sadece oynadığınız oyunlardan biri. Oyun basit ve bağımlılık yapıyor - dikkatli değilseniz bir saat veya daha fazla bir saat boyunca oynayabilirsiniz.

Sky Roller: Rainbow Skating MOD APK

Oyunda birçok farklı karakter türünün kilidini açın

Aktif bir genç kızdan spor kıyafetleri olan yaşlı bir adama kadar birçok farklı karakter türünün kilidini açabilirsiniz. Zamanla, meydan okuma seviyesi artacak. Oyuncular roller karakterini kontrol ederken birçok zorluk bulacak: - Karakterler otomatik olarak ilerleyecek ve işiniz engelleri önlemek için bölünmelerini kontrol etmektir. Oyunun başlangıcında, Karakterinizi ne kadar hızlı manevra edebileceğinizi - özellikle de bacaklarını ne kadar hızlı bir şekilde ayırabileceğinizi ve tekrar bir araya getirebileceğinizi anlamanız gerekiyor, çünkü bu oyundaki engellerin çoğundan kaçınmak için gerekli olacaktır. Elmas toplamak size daha fazla puan verecek olsa da, sizi daha güvenli yoldan almandan uzaklaştıracaklar. 2018'de yeni kurulan olmasına rağmen, Homa Games her zaman dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncuyu çekti. En iyi Roller Skates oyuncusu olarak oynayacak ve bu oyunun zor zorluklarını fethedeceksiniz. Aynı zamanda, her zaman oyuncuları bekleyen çeşitli ödüller olacak ve birçok değerli öğenin kilidini açmanıza yardımcı olacak. Özellikle, düz bir yol değil; Sinek yapmanız için açık alanlar veya farklı yamaçlar olacak.

Oyuncular bu seviyeyi geçene kadar oynayabilir ve oynayabilir

Bu oyun, çoğu ülkede popüler bir spor olan Roller Paten konusunu kullanıyor. Ve bu spordan ilham alan Homa oyunları, aşağıda size tanıtmak üzere olduğum oyunu oluşturmak için Sky Roller Mod. Ancak çok sayıda elmas ve hediye kazanmak istiyorsanız, çevrimiçi modda oynayın. Herkes oynayabilir ve tadını çıkarabilir. Gökyüzü Roller modunda bulacağınız birçok engel olacak ve bunlar yerde yatan siyah kayalar olabilir. Buna ek olarak, karakter için uygun faktörler oluşturmak için sahada görünen bazı destek unsurlarının kilidini de açıyorsunuz.
Başından başlayabilirsiniz. Oyun kaç oynadığınızı sınırlamaz, yani bu seviyeyi geçene kadar oynayabileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir. Belirli bir seviyeye ulaştığınızda ilginç bir nokta, arazinin kilidini açmasıdır. Aynı zamanda, bu miktarda elmas, ortak, nadir, kahramanlar, efsanevi niteliklerle karakterlerin kilidini açmanıza yardımcı olabilir. .

Sky Roller'ın oyunu son derece basit

İlk birkaç seviyede, oyunun çok fazla engeline sahip olmadığı için hissedebilirsiniz. Tökezlersen endişelenme. Oyunu rahatsız olmadan sorunsuz bir şekilde deneyimlemek için çevrimdışı modda oynayabilirsiniz.Sky Roller Mod herkes için bir oyundur. Yine de, bazı kolay oyun içi para almak istiyorsanız, o zaman birkaç reklam izlemek size çok fazla zarar vermez.
Bunun çok basit olduğunu düşünüyorsanız, o zaman yanılıyorsunuz. Karakterle etkileşime girdiğinizde kontrolleri ve hassasiyeti tanımak için bunu eğitim aşamanız olarak düşünün. Çoğu zaman, elmas seçmeye çok dalmış olduğum için, bundan sonra engellerle karşılaştım. Zorluk eğlenceli, ancak oyun çok zor değil, bu yüzden daha genç oyuncular da tadını çıkarabilir. Ne bekleyecek, o zaman oynamakta daha iyi olacaksınız.
Oyun son derece basit. Sadece ikinci bir bekçi dışında, tökezleyebilir ve başından beri bu seviyeye başlamalısınız. Her seviye, engellerin tasarlanma biçiminde size sürprizler getirir. Karakterler ve parça iyi tasarlanmıştır, ancak manzara aşırı yatırılmamıştır. Engellerin sayısı o kadar çeşitlidir ki, herhangi bir oyuncu bunları dikkatle nasıl ele alacağını bilecektir. Gece gökyüzü, üzerinde paten yaparken şehri canlandırıyor.
Hedefim ve bu oyunu oynayan herkesin favori karakterlerin kilidini açmak. Bununla birlikte, manzara sadece tek bir renkle çok monoton bir şekilde tasarlanmıştır. Herkesin erişebileceği kontroller basittir. Özellikle, yolunuzu engelleyecekler, ancak yine de geçmeniz için bir alanları var ve bacaklarınızı belirli bir genişlikle bölmenizi gerektiriyor. Grafikler çok basittir ve Skyline'ın pembe gökyüzünün bir zemine karşı öne çıkması için minimalist bir tasarım kullanır. Sky roller mod apk'i çok oynarsanız, o zaman çok daha iyi olursunuz, bu yüzden bu mükemmel puanı almaya devam edin.

HappyMod
İndirmek