Scanner Radio Pro: Police/Fire Mod + APK 6.14.10 Ücretsiz ödedi

Scanner Radio Pro: Police/Fire MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Scanner Radio Pro: Police/Fire
Tür Entertainment
geliştirici Gordonedwards Net Llc
Boyut 11.75 MB
En son sürüm 6.14.10
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2023-05-16

Scanner Radio Pro: Police/Fire açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, kullanıcıların ilk 50 tarayıcıyı görüntülemesine izin verir

Bu şekilde parayı finanse etmekten kurtarabilirlerdi. Kullanıcı dünyanın herhangi bir bölgesinden canlı etkinlikler bile dinleyebilir. Bu uygulama, dünyanın her yerinden radyo, radyo, hava trafik veri kaynaklarına erişebilir. Uygulamanın bir başka olağanüstü özelliği, dizine konuma veya kategoriye göre göz atmaktır. Örneğin, kolayca ihtiyacınız olan radyoyu bulmak için kamu güvenliği, hava trafiği, demiryolu, deniz ve daha fazlasıdır. Weather Raporu, Yeni Müzik, Günün Trafik Raporu ve daha fazlası gibi tüm etkinlikler APP.Scanner Radio Pro, bugün dünyadaki en gelişmiş ve kapsamlı polis ve yangın koruma tarama uygulamasıdır. İzlemek için çok çeşitli tarayıcı veri beslemeleri. Bir makine de 2.000'den fazla dinleyiciye sahip olacak ve harika bilgi ve etkinlikler bulacak.Bu, canlı yangın dinlemek ve polis ve acil durum duyurularını iletmek için harika bir uygulamadır. istedikleri kadar ve ne zaman istedikleri kadar. Uygulama ayrıca kullanıcıların hizmetlerini sorunsuz bir şekilde kullanmalarına izin verir. Kullanıcı, küçük bir miktar ödeyerek hizmetlerini kullanabilir. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK, kullanıcıların ilk 50 tarayıcıyı görüntülemelerine olanak tanır. Scanner Radio Pro'da radyo bilgilerini alabilmeniz için, büyük olaylar meydana geldiğinde bildirimlerin bildirilmesini sağlamanız gerekir.

Scanner Radio Pro: Police/Fire MOD APK

Scanner Radio Pro kullanıcılara bildirimleri etkinleştirme yeteneği sağlar

Bu onlara zaman kazandırır ve kendilerini eğlendirmelerine yardımcı olur. Kullanıcı beni premium abonelik yapabilir ve aynı zamanda ve bu abonelik de her zaman olabilir. Gecikme veya başka bir şey yok. Kullanıcı, düzenli olarak eklenen yeni tarayıcıları kolayca görebilir. Bu, uygulamayı tekrar tekrar başlatmak zorunda kalmadan erişmelerine yardımcı olur. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK ayrıca kullanıcılara bildirimleri etkinleştirme olanağı sağlar. Uygulama Tarayıcı Radio Pro APK, kolay bir aramaya sahiptir. Kullanıcı, istenen öğeyi kolaylıkla elde etmek için kullanabilir. Bu, istedikleri zaman istedikleri zaman dinlemelerine yardımcı olur. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK'nın kullanıcısı, ana ekranlarına kısayollar veya widget'lar bile ekleyebilir. Bu uygulama premium bir uygulama ve kullanıcı 2 ödemek zorunda kalacak.

Scanner Radio Pro: Police/Fire MOD APK

Çoğu insan tarafından kullanılan en iyi 50 tarayıcıyı kullanmak için

Radyonun çok modern bir dokunuşuna sahip olmasını sağlar. Polis, yangın, hava radyoları, deniz radyoları ve dünyanın dört bir yanından acil tıbbi hizmetleri içerir. Bununla birlikte, bu uygulama sadece profesyoneller ve meraklılar gibi acil kamu hizmeti çalışmalarıyla ilgilenenlerin canlı polis bulaşmalarını dinlemesine ve acil durum durumlarını izlemelerine izin verir. gerçek zamanda. Ayrıca, uygulama ayrıca kullanıcılar için daha hızlı erişim için ana ekrana widget'lar ve uygulama kısayolları da ekler. Bildirimleri herhangi bir zamanda ve 2.000'den fazla dinleyiciye sahip bir dizinde herhangi bir tarayıcıda alabilirsiniz. Ek olarak, belirli bir tarayıcının belirli sayıda dinleyicisinden daha fazlasına sahiptir ve favorilerinizde uyarılar alırsınız.
Ayrıca görüntüleyebilirler. Tarayıcıların tüm listesi ve favorilerini tarayıcı Radio Pro APK'daki favori liste kategorisi altında farklı bir ayrı listeye seçin. Bu bildirimler, 1000 veya yüzlerce kişi gibi birçok insan belirli bir tarayıcıyı dinlediğinde bildirilmelerine yardımcı olur. Bu, orada çevrimiçi bir kalabalık olarak büyük bir şey olduğunu gösterir. Hizmetlerini kullanmak için 99 dolar. En çok dinleyicilerle en iyi 50 tarayıcıyı ve en son eklenen tarayıcıların bir listesini, nerede olursanız olun, zahmete girmeden görebilirsiniz. tarama ve arama. Acil durum kanallarına göz kulak olmanın ve gerçekleşecek şekilde büyük olayların bildirimlerini almanın en hızlı ve en kolay yoludur. Belirli bir mesafedeki belirli bir mesafedeki bir tarayıcı, belirli sayıda dinleyiciye sahip olacaktır, böylece herhangi bir zamanda bildirimleri dinleyebilir ve alabilirsiniz. onların beğenisi olabilecek olay. Bu kısayol, uygulamayı başlatmalarını ve daha kısa sürede kullanmalarını önler. Size en yakın bulunan binlerce tarayıcıyı görüntüleyebilir ve bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Belli bir mesafedeki tarayıcı, klasöre otomatik olarak eklenir ve gerektiğinde tekrar arama yapabilirsiniz. Oynatmalar klasör ekranının altında mevcuttur ve oyuncu ekranına gitmek zorunda kalmadan kullanıcı tarafından kolayca erişilebilir.

Scanner Radio Pro: Police/Fire MOD APK

Bu uygulama, yangın polisi ve diğer kamu güvenliği kanallarındaki radyo trafiğini izleyebilir

Uygulama Tarayıcı Radio Pro APK düzenli olarak güncellenir. Scanner Radio Pro, 7 binden fazla tarayıcıdan herhangi bir zamanda acil durum bildirimleri almak için yangın polisi ve diğer kamu güvenliği kanallarındaki radyo trafiğini izleyebilen bir radyo. Buna ek olarak, kullanıcılar herhangi bir zamanda bilgi almak için en sevdikleri kanallar için bildirimler ayarlayabilir. Bu ücretli sürümde, bildirimler ücretsiz sürümden daha hızlı 5 dakika içinde gönderilecektir. Gönüllüler, Broadcastify'dan duyduğunuz sesi ve kendi polis tarayıcınızla birlikte diğer birkaç siteyi netlikle sağlar. Uygulama, kullanıcıların yorumladığı bazı hataları düzeltti ve daha fazla tamamlanması için bazı yeni özellikler ekledi.Scanner Radio Pro, canlı polis şanzımanlarını dinlemek isteyen herkes için harika bir uygulamadır ve sezgisel bir arayüz ve basit tasarımla kullanımı kolaydır. Bu uygulamanın tasarımı şık, zarif ve zevkli. Bu, profesyoneller veya iletişimde çalışan insanlar için gerçekten önemli bir uygulamadır. Kullanıcı, bilgi ve haber güncellemelerini mümkün olduğunca çabuk almak için tarayıcıyı kullanabilir. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK, kullanıcıların en sevdikleri öğelerin listelerini yapmalarını sağlar. Bu, onları tekrar tekrar aramak zorunda kalmadan en sevdikleri şeylere erişmelerine yardımcı olabilir. Bu uygulamayı kullanırken, uygulama reklamları tamamen kaldırdığı için reklamlardan rahatsız olmayacaksınız. Uygulama, doğrudan dünyanın dört bir yanından 7 binden fazla farklı tarayıcıdan bilgi çeker ve bildirimleri ücretsiz sürümden daha hızlı gönderir. Uygulama Tarayıcı Radio Pro APK premium bir sürümdür. Bunlar, düzenli olarak dinleyen kitle temelinde sıralanır. Scanner Radio Pro APK kullanıcısı, tarayıcılar kendi konumlarına yakın bir yerde bulunduğunda veya beğenilerinin belirli tarayıcılarının belirli sayıda dinleyiciye sahip olduğunda da bildirilebilir. En sevdiğiniz radyo kanalını seçtiğinizde ve bunun için bildirimler ayarladığınızda, her zaman en hızlı büyük etkinlikleri alacaksınız.

Uygulama, kullanıcılara sınırsız kullanım süresi sağlayacak

Sadece bu değil, bu tarayıcı Radio Pro APK uygulamasının kullanıcısı da ana ekrana tarayıcılar ekler. Uygulama tarayıcı Radio Pro APK ayrıca ücretsiz bir sürüme sahiptir. Uygulama tarayıcı Radio Pro APK, kullanıcıların bir kullanıcı kılavuzu gerektirmeden uygulamada kolayca gezinmelerine olanak tanır. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK, kullanıcılara sınırsız kullanım süresi sağlar. Düzenli olarak farklı tarayıcılar ekler. Uygulama tarayıcısı Radio Pro APK, kullanıcılara radyo kullanımı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan kendilerini eğlendirme olanağı sağlar. Yerel ve uluslararası kanallara sahiptir ve kullanıcının herhangi bir şeyle ilgili tüm haberlere erişmesine yardımcı olur. Bu aboneliğin ay sonundan sadece bir gün önce sona ermesi gerektiğinden emin olun. Kolay bir zeminli çok sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Scanner Radio Pro - Yangın ve Polis Tarayıcı, Polis, Yangın ve EMS Dağıtımcılarına Canlı Dinleme Uygulamasıdır.Scanner Radio Pro, Android için en son kamu güvenliği radyo şanzımanlarından haberdar olması ve canlı yangın duyurularını dinlemesi için tasarlanmış bir uygulamadır ve polis radyo aktarımları, kullanıcıların acil durum bilgilerini olabildiğince çabuk güncellemelerine yardımcı olur. Bu uygulama tarayıcısı Radio Pro APK'nın kullanıcısı da sesi kaydedebilir ve internet bağlantısı gerekmeden benzer olduğunda dinleyebilir. Scanner Radio Pro APK kullanıcıları, herhangi bir kesinti ile karşılaşmadan uygulamanın hizmetlerini kullanabilir. Birçok gelişmiş özelliğe sahiptir ve reklam kampanyaları nedeniyle kesintisi yoktur. Kullanıcı sadece 2 ödemek zorunda kalacak.

HappyMod
İndirmek