SAKURA School Simulator Mod + APK 1.039.76 Ücretsiz satın alma

SAKURA School Simulator MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi SAKURA School Simulator
Tür Simulation
geliştirici Garusoft Development Inc
Boyut 250.66 MB
En son sürüm 1.039.76
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2022-09-24

SAKURA School Simulator açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunda Sakura School Simulator, arkadaşlarını ve sevgililerini istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Sakura School Simulator'ın bir dizi ekipman ve silah türü var, biraz garip görünüyorlar, ancak karakterinizi hasardan koruyarak oldukça iyi çalışıyor. Aynı zamanda, oyunculardan çok fazla olumlu geri bildirim aldı. Sakura School simülatörünün hafif veya güçlü bir şekilde tadını çıkarmanın yollarından seçim yapabilirsiniz.
Henüz kendi hikayenizi yazmaya hazır mısınız? , oyuncular birçok ilginç aktiviteye sahip bir kız öğrencinin okul hayatını deneyimleyeceklerdir. Sakura School Simulator'ı oynarken seveceğiniz bir unsur, herkesin bir sağlık barı olması ve güçlü modlar oynarken düşmesidir. Sakura School Simulator'ı oynamanın anlamı budur. Ancak Sakura School Simulator'da yaptığınız her seçimin sonuçları olacağını hatırlamanız gerekir.

SAKURA School Simulator MOD APK

Oyunda parlak bir okul hayatının tadını çıkarın Sakura School Simulator

Oyuncuların keşfetmesi için yüzlerce zorlukla seviye sistemi. Sadece oyunu indirin ve her şey gitmeye hazır. Oyuncular birçok farklı oynama yoluyla birçok oyun yaşayabilirler.Sakura Okulu Simülatöründe, Japonya'daki Sakura Lisesi'nin kız öğrencisi olacaksınız. Cesur ve sonuna kadar yaşayın, bu herkesin istediği bir söz, ama herkesin değil yapacak kadar cesur.

SAKURA School Simulator MOD APK

Oyuncu oyunda diğer oyuncularla birçok farklı yeri keşfedebilir

Diğer oyuncularla birçok farklı yeri keşfedebilirsiniz. Çıldır, bu sadece bir oyun ve bu senin oyunun. Evet, oynadığınız diğer simülasyon oyunlarından farklı. Bu, bir okulun destansı ayarlarında çok eğlenmenizi sağlar.
Bazen cihazınızın yapısı tatmin edici değildir; Deneyimi daha istikrarlı hale getirmek için oyundaki bazı unsurları azaltabilirsiniz. Sorunları daha az dostane terimlerle çözmeye karar verirseniz, daha sonra cezayı alacaksınız. Ancak bunu güzel bir şekilde çözerseniz, o zaman da ödüllendirileceksiniz.
Özellikle, okula veya yerlere gidip diğer oyuncularla arkadaş olacaksınız. Şimdi katılın çünkü burası muhtemelen gençliğinizde geride bıraktığınız şeylere sahip olacak. Google Play Store.choices'de 5 milyondan fazla indirme üreten popüler bir simülasyon oyunudur - Bu oyunda yapmak istediğiniz şeyi yapmakta özgürsünüz. Bu dizi sayesinde, diğer oyunlar aniden ortaya çıkmaya başladı. Liseye geri döndüğünüzü düşünün.

SAKURA School Simulator MOD APK

Bu oyunun hikayesinin tadını çıkarın ve bu oyunda dünyayı keşfedin

Şimdi, kendiniz için zengin ve benzersiz bir ekipman deposu toplayın. Aynı zamanda, birçok katılımcı ile ekranlar için bu hızlı hareket etmenize yardımcı olur. Hikayenin tadını çıkarın ve keşfedin, gerçek iç kişiliğiniz olarak koordine edin.

Sakura School Simulator oyuncuların yaratıcılığını teşvik eder ve onlar için bir fantezi dünya yaratır

Kulağa ilginç geliyor, değil mi? Bir lise kızının hayatını deneyimlemenin yanı sıra, bazen yanlışlıkla kötü karakterlerle savaşlara itileceksiniz. Önce sevgilileri ve arkadaşları istediğiniz kadar yapın. Aynı zamanda, gecikmeyi azaltmak için oyundaki bazı unsurları azaltabilirsiniz. Ne yapacağınız konusunda seçiminiz. Eşzamanlı olarak, Sakura Okulu simülatörü de oyuncuların yaratıcılığını teşvik eder ve onlar için bir dünya yaratır. Özellikle, şiddetli modda, diğer birçok oyuncu ile birlikte birçok farklı şekilde katılabilirsiniz. Peki kişi kan bittiğinde kaybolacak mı? Cevap hayır.
Arka plan müzik ve ses efektleri de iyidir. Karakterler oldukça ayrıntılı olarak tasarlanmıştır ve belirli arazilere sahiptir. Bu, karakterinizin istediğiniz gibi duşa gireceği anlamına gelir. Birine tekrar tekrar vursanız bile, sadece sersemletilecek ve ertesi gün sizden nefret ederek uyanacaklar. Bu, Sakura School Simulator'ı herhangi bir akıllı cihazınızda kolayca çalıştırdığınız anlamına gelir. Sakura School Simulator çoğu oyuncunun bu zihniyetini yakaladı ve herkesin dikkatini çekti. Bugün oynanan birçok simülasyon oyunu var.

Oyunda Japon lise kızı olarak oynayın Sakura School Simulator

Sakura School Simulator, bir Japon lise kızına dönüşeceğiniz bir simülasyon oyunudur. Derslere katılın, yiyecek satın alın, sınıf arkadaşlarıyla sohbet edin, ders dışı aktivitelere katılın ve birçok yeni şey öğrenin. Sakura School Simulator, sadece okullarla sınırlı değil, aynı zamanda evler, parklar veya eğlence parkları gibi diğer birçok gerçek yaşam bağlamıyla da daha büyük bir açık alan açar. Garusoft, içeriğe oldukça iyi yatırım yapıyor, her seviye size yeni deneyimler getiriyor. Lise Emulator oyunları, gerçek hayattan esinlenen etkinlikler yoluyla oyunculara heyecan verici deneyimler sunmak için her zaman güzeldir. Herhangi bir çerçeveyi takip etmeyen heyecan verici ve komik bir oyun arıyorsanız, Sakura School Simulator denemeniz gereken bir oyundur. Bu, oyuncuların yaratıcılığını teşvik eder ve sonuçta bu oyunu sevmelerini sağlar. Emülatör oyunlarının oyuncuların birçok şey yapmasına yardımcı olacak, sorunsuz bir deneyim sağlamak için sabit bir yapılandırma olmalıdır. Ayrıca çekici bir okul simülasyon oyunu arıyorsanız, bu oyunu hemen deneyin, Sakura Okulu sizi her zaman karşılayacaktır. Sadece bir kız öğrenci olsanız bile, sıkıcı bir alanda kalmaya veya muhafazakar kurallara sahip olmayacaksınız. Sakura School Simulator sizi bir duygudan diğerine götürür, o kadar iyi liderlik eder, oyuna yavaş yavaş emilir ve sanki bir parçasıymışsınız. Diğer öğrenciler gibi eğlenecek ve arkadaşlarınızla eğleneceksiniz. Oyunun en iyi kısmı geldi; Eğer her şey sadece huzurlu ve sessizse, bu oyun çok sıkıcı olacak, ilginç zorluklar sizi fethetmeniz istenen şey olacaktır.

Oyuncular diğer karakterlerle savaşmak için karakterleriyle yan yana durmalı

Bir okul ortamında hayatı bir kez daha deneyimleme fırsatınız var. Sakura School simülatörünü aynı türdeki diğer oyunlardan öne çıkaran özel bir özellik, sadece pembe okul yaşamını teşvik etmekle kalmayıp, aynı zamanda oyuncuların diğer karakterlerle savaşmak için karakterleriyle yan yana durmaları gerektiğidir. Bazen savaşların sonsuza dek süreceğini hissediyorum. Her şeyi yapabilecekleri ve eğlence için garip şeyler düşünebilecekleri söylenebilir. Sakura School Simulator, birçok farklı şey yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Ancak bu oyunu telefon platformunda oynayabilmek için gerekli yapılandırma, herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir faktördür. Sakura School Simulator, okul oyunlarını sevenler için en iyi seçim olacak. Çocukların ve ergenlerin yaş trendi mevcut bağlamda gelişir ve gençlik her zaman güzel şeylerle ilişkilidir, bu nedenle okul simülasyon oyunları her zaman birçok oyuncuyu çeken sıcak bir konudur. Japon öğrenciler her zaman eşsiz okul üniformaları ile ünlüdür, bunu yapmaya çalışırlar ve aynı zamanda gerçek Japon öğrencilerin gerçek çalışmalarıdır. Yaşınıza göre, asla denemeye cesaret edemeyeceğiniz çılgın ve asi şeyler yapabilirsiniz. Fırtına çıkmadan önce hayatınız çok sakin ve huzurlu olacak; Yeşil çimlere gidebilir veya parıldayan ışıklarla sokakta yürüyüşe çıkabilirsiniz.