Royal Match Mod + APK 17077 Sınırsız para

Royal Match MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Royal Match
Tür Puzzle
geliştirici Dream Games Ltd
Boyut 163.78 MB
En son sürüm 17077
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-26

Royal Match açıklaması

Mod Özellikleri:

The Game, The Publisher Dream Games'ten bir maç 3 maç

Her satır/sütunda, aynı tipte ve aynı renkte 3 veya daha fazla öğe varsa, ekrandan otomatik olarak kaybolacaklar ve altın madeni para alacaksınız. Örneğin, Match-3 oynarken, Kraliyet odalarına, geniş yeşil bahçeye, prenslerin çalışma alanına hayran olma fırsatı. Ya da bazen kapınız için bir “pasaport” yapmak için gerekli tüm eşyaları toplamalısınız. Bu güncellemede, 100 yeni seviye eklemek ve bir köpek parkının görünümü sizin için Royal Match'un olduğu şey olacaktır. Kral Kalesi'ndeki zorlukları fethetmeye başlamak için Kraliyet Maç Günü'ne gidin. Zamanı dengelemeyi unutmayın, çünkü gerçekten çok çekici. Mobilya ve kalenin güzelliğini geliştirmek için en iyi malzemeleri alın. Gerçek hayatta böyle yüksek kaliteli bir “yaşam alanının” tadını çıkarmak her zaman mümkün değildir. Onları yaratmaya çalışın ve getirdikleri faydalardan yararlanın. Madeni paralar sınırlıdır, çok tasarruf edin ve doğru zamanda kullanın. Çevrimdışı modda oynayabilmesine rağmen çok uygun. Ltd. Royal maçında, kalenin ihtişamını geri yükleme, kusursuz olması gereken birçok fonksiyonel alanla muhteşem bir saraya dönüştürme sorumluluğu verilecektir. Bu ürünler arasında iç ve dış mobilyalar ve diğer birçok değerli eşya satın almak için altın madeni para bulunmaktadır. Depolayabilir, yok etmeniz gereken sembolleri değiştirebilirler. Bu oyunda bir artı.

Royal Match MOD APK

Kraliyet maçının binlerce seviyesi var

Elbette oyun motifini zaten tahmin ettiniz mi? Match-3, kaleyi yenileme, tasarlama ve dekore etme yolculuğunu sorunsuz bir şekilde yapmak için bir araçtır.Royal Match, uzun süre denemeniz için binlerce seviyeye sahiptir. Hediyelere ek olarak, bu oyunda paraları almak ve biriktirmek de çok önemlidir. Her turda seviyeyi en az adımla tamamlamak, puan alma şansınız daha yüksek olacak. Adınız liderlik tablosunun en üstünde olduğundan daha iyi olan değil, değil mi? Her iki hafta sonra oyun oyuncular için bir yenilik yaratmak için güncellenecek. Yayıncı size yeni ve yeni seviyeler sağlayacak. veya diğer iki oyun türü. Belli bir harikalar diyarında, nazik yaşlı kral her zaman etraftaki her şey için endişeleniyordu. Artık eğlenmek için puan almak değil, kale için birçok nadir ve değerli eşya toplamak için. Birçok oyundan sonra seviyeniz arttığında, eski tura geri dönebilir, tekrar oynayabilir ve onunla yüksek bir puan alabilirsiniz. Arsa, karakter yaratma ve kaledeki alt bölümlerden arka plan müziğine ve oyun ve puanlamadaki görüntülere son derece göz alıcı ve çekici. Ekrana dokunun, bunları birleştirmek için farklı öğeleri hareket ettirin, benzer öğelerin kümelerini satırlarda ve sütunlarda yapın. Hareket ne kadar zor ve daha akıllısa veya aynı öğenin daha fazla kümesi, her hareketten sonra aynı anda görünürse, daha fazla para alacaksınız. Royal Match - Yeni ve ilginç bir bulmaca oyunu. Her turdan sonra, hazine sandıkları alacaksınız. Bunun gibi birçok benzer bulmaca oyunu olmasına rağmen, Royal Match'u her zaman popüler kılan şey seviyelerde canlılık ve güzellik.

Royal Match MOD APK

Royal Match klasik bir geleneksel Match-3 oyunudur

Mobile'da bir Match-3 oyunu görmek çok yaygındır. Herkes onu sevdi ve inanıyordu. Oynamanın yolu kolaydır, ancak iyi oynamak için çok fazla pratik yapar. Çekici hediyeler almak için bu hazine sandıklarını açın. Lütfen onlardan yararlanın, sonraki seviyelerinizi kolaylaştıracaksınız.
Mükemmeliyetçiliği hem faydalı hem de zararlı idi. Hala klasik bir geleneksel Match-3 oyunu. Başka bir örnek için, bazı Match-3 aşamalarında, güçlendirmeler olacak, bunları mümkün olduğunca toplamanın bir yolunu bulmanız gerekecek, bunlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız. Birçok silme ekranı ve olabildiğince fazla para toplayın. Altın yıldızlarla dolu bir yol tüm oyuncuların isteği olacaktır. Birçok arkadaşı oynamaya davet edin, böylece birbirinizle rekabet edebilirsiniz.

Royal Match MOD APK

Bu oyundaki oyun ve operasyonlar yeni bir şey değil

Oyuncunun toplanması gereken seviyeye ve eşyalara bağlı olarak, kuşlar, farklı renk kutuları, dolaplar, yataklar, domuz bankaları, gizemli hediye kutuları, sihirli şapkalar ve hatta elmaslar olabilir ... , Kraliyet maçındaki oyun ve operasyonlar yeni bir şey değil. Ancak, oyunculara birçok büyüleyici deneyim veren hikaye, bölümler ve sayısız misyon. Bu nedenle, doğru hediyeleri oluşturmak için nasıl gideceğini seçmek son derece önemlidir. Madeni paralar, daha fazla adım veya gerekli geliştirme öğeleri almanıza yardımcı olacaktır. Bu, uzun zamandır oyuncuların asla sıkılmamasını sağlar ve yeni oyuncuların oyun süreçlerinde daha fazla seçeneği olacaktır.
Büyük kaleyi yapmak için 3 maç. Burada, oyuncular sadece Maç 3'ü oynayacak, aynı zamanda destansı bir maceraya katılacaklar. Birçok kez seviyelendirildikten sonra, elinizdeki para kaleyi yeniden dekore etmek için gerekli eşyaları satın almanıza yardımcı olacak ve sonra tüm köyünüzü yenileyip inşa et Her oyun ekranındaki öğeler de çok çeşitlidir.AliMited MoneyMoney kullanıldığında azaltılmaz. İşiniz 3 veya daha fazla özdeş sembolü veya kaybolmak için belirli şekillerde sıralamaktır.

Oyuncular akıllı ve cesur bir korumaya dönüşecek

Ama kötü olan şey, her şeyi bu kadar mükemmel hale getirmek istediği için (şey bile taşınamadı), herkes oldukça ağır hissetti. Kralımızın kendi estetik gözlerinizle muhteşem bir kale inşa etmesine yardımcı olun. Bazen şans tarafından yapılırlar, ancak bilgeliğinizi çoğu zaman kullanmanız gerekir. İkisi eğlenceli, güzel ve yaratıcı. Bununla birlikte, kaledeki yeni alanlar da sürekli olarak güncellenecek. Kaleler ve köy manzarası çok fazla duygu açar ve sizi sadece birkaç dakika içinde tutku için oynar. Dönüş sırasında ne kadar çok simgeler kaybolursa, karşılık gelen güçlendiricileri alma şansınız o kadar iyi olur. Skor ne kadar yüksek olursa, daha fazla para ve diğer çekici ödüller elde etme şansınız o kadar artar. Bununla birlikte, yeterli yaratıcılık ve sabrınız olduğu sürece üstesinden gelmeniz için uygun olacaktır. Tabii ki, zorluk seviyesi de artıyor, ancak karşılığında ödüller de giderek daha çekici. Akıllı ve cesur bir korumaya dönüşecek, tüm zorlukların üstesinden gelecek ve asla pes etmemeyi hatırlayacaksınız. Bu sadece yeteneklerinizi göstermekle kalmaz, aynı zamanda size daha değerli hazine sandıkları verir. Ancak, isterseniz, çevrimiçi bırakabilirsiniz ..
Oyun da oldukça basit. Oynamak, rahatlamak ve çok güzel renklerle “gözlerinizi besleme” fırsatına sahipseniz, hiçbir şey kraliyet maçından daha ideal değildir. Kral için kalıcı bir kale inşa etmek için bazen yolculuğunuzda büyülü güçlere veya engellere karşı savaşmanız gerekir. Daha sonra başarılarınız liderlik tablounuzda sürekli olarak güncellenecektir. Şimdi söylediğim gibi yapın, önce oyunu indirin, olabildiğince çok arkadaşı davet edin ve başlayalım. sorumluluk. Ayrıca, istediğiniz herhangi bir eşyayı satın almak için büyük bir servet veren değerli hazine sandıkları da vardır. İndir'i tıklayın ve yolculuğunuza başlayalım. Bu güçlendiricileri yaratmak ve patlatmak durumunuzu önemli ölçüde değiştirecektir. Her geliştirme öğesi benzersiz bir işlev taşır. Yolculuk kolay değildir.

HappyMod
İndirmek