Order of Fate - Roguelike RPG Mod + APK 1.40.7 Ücretsiz satın alma

Order of Fate - Roguelike RPG MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Order of Fate - Roguelike RPG
Tür Roleplaying
geliştirici Hgpublishing Limited
Boyut 114.54 MB
En son sürüm 1.40.7
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2024-02-12

Order of Fate - Roguelike RPG açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, büyük meydan okumayı tamamlama gücünü sürekli destekleyecektir.

Kötü tanrılar uyandığında, o zaman karanlıktan gelenler serbest bırakılır. Daha güçlü olmak istiyorsanız, karakterin yeteneklerini geliştirmek için ekipmana ihtiyacınız vardır. İşlevsel beceriler, istedikleri zaman donatmanıza ve etkinleştirmenize olanak tanır. Oyuncular, uzun süredir gömülü gizemleri ortaya çıkarmak ve deşifre etme ve bazı nadir ve kalan eşyaları toplama görevine sahip olacaklar. Daha ilginç bir şekilde, Kader Düzeni, büyük zorluğu tamamlamanız için gücünüzü sürekli destekleyecektir.
Karakterinizi kontrol etmek için hareket etmek istediğiniz pozisyona basmanız gerekir. Özellik her zaman Roguelike RPG - kaderin sırası vardır. Yeni ürünler oluşturmak için farklı eşyaları kaynaştırmanıza izin verecektir. Ancak, emtia daha nadir olursa, gereksinimleri o kadar yüksek olur. Oyuncular, eski zamanlardan gelen felaket savaşlarından sonra, korkunç insan iskeletleri, kasvetli yeraltı mezarları ve hatta karanlık zindanlarla dolu zindanlar olan kalıntılara macera olacaklar. Bunu önlemek için, savaşmak ve onları bir kez ve herkes için yok etmek için ayağa kalkmanız gerekir. Zindanlar ne kadar tehlikeli olursa, bulduğunuz şeyler o kadar etkili olur. Sadece sıradan canavarlarla savaşmak çok doğal, donuk ve çekici değildir. Görevleri tamamlayan oyunculara, silah ve ekipmanların yanı sıra diğer değerli hediyeleri yükseltmek için kullanılan birçok ürün verilecektir.

Order of Fate - Roguelike RPG MOD APK

Oyun oyuncuları bazı dezavantajlı durumlara koyacak

Sizi sürükleyici sesle cihazınızla saatlerce oturtmaya hazır olun. Çekim RPG - Kaderin sırası, tehlikeli kötü adamlarla karşılaşırken oyuncuları bazı dezavantajlı durumlara koyacaktır. Onlarla savaşmak için kombine gücümüzü kullanmalıyız çünkü birçok askerleri var ve eylemlerini paylaşıyorlar. Silahlara ek olarak, araçlar da oyunun çok dikkat ettiği bir şeydir; Bir dizi araca sahip olmak, garip bir hamle varsa kaçmayı kolaylaştıracaktır. Dahası, öngöremeyeceğimiz bir dizi zorluk ortaya çıkacaktır. İsterseniz bunları şanslı dönüşlerle kolayca kazanabilirsiniz. Öğenin nadiren ne kadar yüksek olursa, size o kadar fazla potansiyel vereceğini unutmayın. Antik kale yakıldı ve kırıldı. Arkadaşlar için bir araya gelin ve tüm düşmanları yenmek için birliğin gücünü gösterin.

Order of Fate - Roguelike RPG MOD APK

Kader Düzeni Büyük Roguelik RPG oyunlarından biridir

Bu ekipman, doğal nitelikleri daha da geliştirmek için yükseltilebilir. Oyuncudaki öfke yükseldiğinde, kötüler cezalandırılacaktır. Oyuncular dünyanın kahramanı olacak ve ana görev, bariz gerçeğe karşı çıkmak isteyen tüm düşmanlarla savaşmaktır. korkunç düşmanlarla savaşmak için nispeten güçlü bir takım. Bir ekibin oluşumu kendiniz için zaferin çekirdeğidir.
Başlamaya hazır olduğunuzdan emin olun. Göz ardı edilemeyen büyük temsilcilerden biri Roguelike RPG - Kader Düzeni. Her seviyenin sonunda, hazineleri koruyan patronlar olacak. Öldüklerinde, bu adamlar efsanevi eşyalar gibi değerli şeyler bırakacaklar. Bu beceriler iki türe ayrılacak: aktif ve pasif. Kaderin düzeninin kendi savunmanızı yaratmayı sunması gereken çok çeşitli son teknoloji silahlar var.
Bunların hepsinin formülleri olacak kavramak ve bulmak için. Zaten elinizde olanı tam olarak nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, zorluğun üstesinden geleceksiniz. Her seviyede yükseldiğinizde, karakter bu yetenekler için belirli sayıda puan alır.Roguelike RPG - Kaderin sırası size sallanıyor ve sizi büyüleyici maceralara götürecek. Oyunu bu andan itibaren hem maceraya hem de keşfetmeye, savaşmaya ve ödülleri almaya ve son olarak çok fazla manevi değer getirelim.

Order of Fate - Roguelike RPG MOD APK

Hayatta kalmanız için yararlı olan her şeyi aramaya çalışın

İçinde bulunduğunuz köy, korkutucu şeyler tarafından tahrip olma tehlikesi altındadır. Silah, zırh, ayakkabı, pantolon, kask gibi şeyler size çok güç verecektir. Muazzam güçle daha güçlü silahlar veya ekipman yükseltmeleri oluşturun. Savaşta, sonuçta sahip olduğunuz becerileri kullanabilirsiniz. Seviye ne kadar yüksek olursa, savaşınız sırasında etkisi o kadar etkili olur. Binlerce güzel şeyle bir gizeme olan tutkunuzu tatmin edin. Grafikler, karanlık bir ortaçağ arka planı ile iyi tasarlanmış ve ayrıntılıdır. Zindanda alabileceğiniz her şey belirli bir değer getirebilir. Lütfen seviyelendirmeye öncelik vermek için uygun olduğunu düşündüğünüz becerileri seçin. Savaş sırasında hediyeler toplamak için eşyalar hazırlayın.
İstediğiniz ihtişamı elde edene kadar savaşmayı bırakmayacaksınız. Hayatta kalmanız için yararlı olan her şeyi arayın. Koşullar karşılandığında pasif beceriler otomatik olarak kullanılacaktır. Karakter bölümünde Beceri Ağacı'ndaki her şeyi göreceksiniz. Bu maceracı yolculuklarda, oyunun getirdiği duygular iki kelimeyle kapsüllenir “gerçekçilik.

Kaderin düzeni birçok tehlikeli şey içerir

Karakter, taşıdığınız işteyken düşmanlara saldıracak. Oyuncular maceralarına devam etmek için onlarla savaşmak zorunda kalacaklar, gerçekten dikkatli olun çünkü kazanmak istiyorsanız öznel olamazsınız. Oyuncular savaş hedefini belirleyecek, kendilerini destansı bir macera dünyasına sokacaklar. Her zorluk, oyuncuların başka bir uzun süreçte kullanmaları için harika bir ders olacak. Her zorluk belirli bir zorluk yaşayacak ve onu bu şekilde fethediyorsunuz. Bununla birlikte, bu asla olmayacak çünkü Roguelike RPG dünyası - kaderin düzeni birçok tehlikeli şey içeriyor.Roguelike RPG - Kader Düzeni, tüm oyuncuların özgürce deneyimlemesi ve keşfetmesi için tonlarca görev alacak. Bir dizi zorluk belirlenir ve kendi yükümüzü azaltmak için sırayla almalıyız. Kader Düzeni, tarihte aşağı inen maceraları deneyimlemenize izin verecektir. Siz bir süper kahramansınız ve böyle durumlarda konuşma hakkına sahipsiniz.

Her yakalama ile uğraşmak, onu ortadan kaldırmanın en iyi yoludur

Ancak nihayetinde Roguelike RPG - kaderin sırası ile yolunuzu çizebilirsiniz. Bunu kendiniz deneyimlediğinizde, hiçbir zaman boşa harcamadığınızı hissedeceksiniz. Buna ek olarak, oyuncunun karakteri, oyuncunun savaşmasına ve kolayca kazanmasına yardımcı olan yeni beceriler de alacaktır. Her yakalama ile uğraşmak, kaçırılmaması gereken onu ortadan kaldırmanın en iyi yoludur ..
1. Önceki nesillerde ortaya çıkan özelliklere sahip klasik stil oyun. Göreviniz her yere derin zindanlara girmek. Hızlı bir şekilde kahraman yolunuza gitmenize yardımcı olun. Başarılar, oyunun getirdiği değerli hediyelerle ödüllendirilecektir.
Tanrı modu // Düşmanlar size zarar vermez
2. Bu şekilde daha güçlü iksir veya büyü alabilirsiniz. Karanlığın ordusuna liderlik eden, her şeyi anlaşılmaz yıkıcı güçle tahrip edenlerdir. Ancak, güç için gerekli koşulları karşıladıysanız, onları yok edebileceksiniz. ” Doğru; Klasik RPG oyunları bu oyuna ilham veriyor; Oyuncular, bu yolculukta mağaraları ve düşmanlarla savaşları keşfederek keşif tutkusunu tatmin edeceklerdir. Ayrıca hazine bulma yolundalar ve müdahale eden ve işlerine müdahale eden herkesi yok edecekler.

HappyMod
İndirmek