Retrica - The Original Filter Mod + APK 7.4.7 Kilitli

Retrica - The Original Filter MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Retrica - The Original Filter
Tür Photography
geliştirici Retrica Inc
Boyut 46.5 MB
En son sürüm 7.4.7
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-29

Retrica - The Original Filter açıklaması

Mod Özellikleri:

Retrica, kullanıcılar için yaratıcı bir fotoğraf editörleridir

Bu nedenle, sonuç, ister fotoğraf çekerek ister çekim yaparak daha zengin, daha net ve daha canlı görünüyor. Ve sadece istedikleri içeriği yapmakla kalmaz, aynı zamanda hepsiyle uyumlu olduğu için çeşitli sosyal medya platformlarında da paylaşabilir, böylece kullanıcılara istedikleri gibi düzenleme fırsatı verir. Arayüzü kullanıcı dostu ve çok şıktır, kullanıcı için gezinmeyi pürüzsüz ve kolay hale getirir. Karşılığında hiçbir şey ödemiyor. Fotoğrafı değiştirebileceğiniz birkaç basit adımla, neden hemen denemiyorsunuz. Uygun bir araç, Retrica hakkında oldukça iyi bir izlenim var. Kullanımı çok basit. Klasikten moderne, derin tondan sıcak tona, sevimliden serin kişiliğe. Filtrenin etkisini artırmak veya azaltmak için bir düğme vardır, böylece onu beğeninize göre ayarlayabilirsiniz.Retrica APK, hizmetini yaratıcı fotoğraf editörlerine veya bir kuruşa mal olmadan sonsuza dek tıklamayı seven kişilere hizmet veren bir kamera uygulamasıdır. Retrica - Orijinal filtre kamerası, benzersiz özellikleri sayesinde tüm kullanıcılara mükemmel fotoğraflar verecektir.

Retrica - The Original Filter MOD APK

Retrica, kullanıcının düzenlenen içeriği kaydetmesini ve paylaşmasını kolaylaştırır

Neden merak ediyorsun? Acele etmeyin, şimdi size söyleyeceğim. Ne etkili bir uygulama. Videoları en sevdikleri filtrelere sonsuza dek kaydedebilirsiniz.Retrica APK, kullanıcının düzenlenmiş içeriği Retrica APK uygulamasıyla ilişkilendirerek doğrudan diğer sosyal medya hesaplarına kaydetmesini ve paylaşmasını kolaylaştırdığı için inanılmaz bir uygulamadır. Uygulamadan, fotoğraflarınız kesinlikle herkes için son derece özel olacak. Ek olarak, doğru renklerle ve efektlerle tam fotoğrafa sahip olmak istiyorsanız, daha sonra görüntüyü aldıktan sonra düzenlemeyi seçmek iyi bir yöntem olacaktır.
Şimdi, Retrica doğrudan uygulamada fotoğraf çekmenize ve ardından bunları benzersiz, etkileyici bir fotoğrafta birleştirmenize olanak tanır. Fotoğrafları “geliştirmek” için çok fazla ilginç seçeneği var, ancak kullanımı çok basit. Bu, tüm uygulama için bir tane, kullanıcıların herhangi bir zorluk olmadan içeriklerini düzenlemelerini sağlar ve profesyonel kalite.Retrica APK, kullanıcıların bulanıklık, doğal, floş, parlaklık gibi 190'dan fazla filtre arasından seçim yapmasına izin verir. , Işıltı, vinyet vb. Sadece tüm bu filtreleri keşfetmek için yeterli zamanınız olup olmadığından endişeleniyorum. Retrica kamerası temel bir filtre katmanına sahip olmak için ince ayarlanmış. Retrica'yı deneyelim. Uygulama, kullanıcıları için düzenli olarak kendini güncellemeye devam eder. Yerleşik filtreler sayesinde gerçek zamanlı olarak harika bir fotoğraf bile çekebilirsiniz.

Retrica - The Original Filter MOD APK

Kullanıcılar Retrica'daki varsayılan görüntü oranını ayarlayabilir

Retrica APK uygulaması kısa bir süre on yıllık bir işarete dokunuyor. Retrica APK kullanarak, Retrica'nın büyük kütüphanesinden filtrelerden herhangi birini kullanarak renk şemasını değiştirerek arka planlarını değiştirebilirsiniz. İşleri daha ilginç hale getirmek ve bir WOW faktörü eklemek için, kullanıcılarının aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çok renkli arka planlar kullanmasına izin verir. Diğer uygulamalarla uyumluluğu nedeniyle, düzenlenen fotoğraflar veya içerik Facebook, Instagram, WhatsApp ve YouTube gibi herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşılabilir. deneyim. Bu izinlerin verilmesi, içeriğini mevcut telefon galerisinden seçmesine veya doğrudan kamera seçeneğini kullanarak bir resim veya içeriği doğrudan düzenleyebilecek bir resim veya içeriği çekmesine olanak tanır. Retrica APK hizmetlerini indirmek ve kullanmak, türden abonelik için herhangi bir ücret gerektirmez. Retrica APK, hizmetlerine 7/24 büyük hız, daha az pil tüketimi ve iyi filtreler sunar. Fotoğraflar her zaman bilgi ve anıları saklamak için bir yer olacaktır, bu nedenle fotoğraf çekmeyi seçmek her durumda harika bir yol olacaktır. Fotoğraflarınızı nasıl çarpıcı hale getireceğinizi seçebileceksiniz.
Hızlı, kompakt ve Fotoğrafların etkili düzenlenmesi, filtre kullanarak en kolay yoldur. Sadece ayarlanacak fotoğrafı seçmeniz, kütüphanede belirli bir filtre seçmeniz ve ardından seviyeyi ayarlamanız yeterlidir. Sadece iki ya da üç dokunuşla, kendinize ait güzel bir fotoğraf elde edersiniz. Lensi veya kamera gövdesini ayarlamaya gerek kalmadan kolaylık iki katına çıkar. Herhangi bir filtre eklemek isterse fotoğraflarını vurgulamak isterse, işi sadece birkaç saniye içinde yaptırır.
Tada. İşlem, kameradaki otomatik ayarla aynıdır. Ek olarak, Retrica'daki varsayılan görüntü oranını, en başından beri sosyal ağlar için standart oranın fotoğraflarını almak için ayarlayabilirsiniz. Kullanıcılara, cihazlarının depolamasına veya kütüphanelerine veya doğrudan WhatsApp, Mesajlar, Sosyal Medya veya Facebook vb. Mekanik bir kamera, arka plan bulanıklığı etkisi de etkili olacaktır. Gerçek zamanlı fotoğraf yakalama ve filtrelerle, fotoğraflarınızın nasıl görüneceğini ve bunları istediğiniz gibi değiştireceğini tamamen tanımlayabilirsiniz.

Retrica - The Original Filter MOD APK

Bu uygulama, oyuncuların mikrofon özelliğini kullanarak seslerini kaydetmelerine izin verir

Birçok fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıyorsanız, çok fazla aşama ve yetersiz bir düzen ile hantal bir uygulamayla karşılaşırken sefil duyguyu anlayabilirsiniz. Kullanıcının nesneleri kırpmasına, onları döndürmesine veya istediklerine göre hizalamasına, istediği takdirde bazı çıkartmalara koymasına, sınırsız düzenlemeler yapmasına ve çok daha fazlasını yapmasına izin verir. Bu uygulamanın en iyi fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olmasına izin verin. Retrica'nın bunu en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olun. Her filtreyi deneyin ve fikrinizi verin. Bu resimden, size en iyi şekilde uyacak şekilde Basic'ten Advanced'e operasyonlarla uygulama aracılığıyla düzenleyebileceksiniz. Ve uzun süreli kullanım için telefonunuz için kaydedilmeye değer. Retrica APK, mikrofon özelliğini kullanarak seslerini kaydetmesine izin verir. Retrica APK, kayıt özellikleri, bir sürü filtre ve sınırsız düzenleme seçeneklerini kullanarak kullanıcılarına tam yaratıcı özgürlük sağlar. Kullanıcıların yaşadığı sorunları anlamak, uygulamanın üreticileri çok fazla araştırma yaptılar ve yardımcı olabilecek harika bir uygulama yayınladı. Uygulama, fotoğraflarınızın daha canlı olması için vinyet efektleri veya parçacık efektleri gibi efektler hazırladı. Bir selfie almak veya bir zamanlayıcı ile bir selfie almak istiyorsanız, bunu her zamanki gibi yapabilirsiniz. Bu yüksek kaliteli içerik, ikinci bir düşünce vermeden bir genç veya Instagram modeli olsun, herkes tarafından kullanılabilir. Düzenleme prosedürünü oldukça pürüzsüz tutarak onları yan yana eğlendirerek kaliteli zamanı deneyimlemek için bir tane sağlar. Bunun söylenebileceği iki ana yol, gerçek zamanlı filtrelerle fotoğraf çekmek veya daha sonra düzenlemektir. Resimleri düzenleme ancak biri seviyor. Uygulama, kullanıcıların fotoğraflarının suyunu değiştirebilmeleri için 190'dan fazla farklı renk filtresine sahiptir. Ayrıca özel efektler de ekleyebilirsiniz. Ancak Retrica ile bir fotoğrafın mükemmelliğe düzenlenmesi tamamen mümkündür.

Retrica, kullanıcının yalnızca içeriğini düzenlemesine izin vermez

Bitmiş ürün aklınızı patlatabilir. Düzenleme zamanının daha sonra kaydedilmesine yardımcı olur. Söz veriyorum seni tatmin edecek. Bu düzenlenen bu içerik, çeşitli sosyal medya platformlarında veya Facebook, Pinterest vb. Gibi e-ticaret platformlarında kullanılabilir. Kullanıcının yalnızca içeriğini mevcut ve geniş filtrelerini kullanarak düzenlemesini değil, aynı zamanda düzenlenen içeriği kaydetmelerine izin verir. Kullanılan cihazlarında veya doğrudan Facebook, Instagram vb. Gibi sosyal medya hesaplarında paylaşımında paylaşıyor. Mikrofon ayarları, kişiler, konum ve depolama alanının aygıt.Retrica APK uygulaması çok fazla depolama kapasitesi toplamaz, bu nedenle kullanıcıların cihazlarının depolanması konusunda endişelenmeleri gerekmez. veya kullanıcının e-ticaret işlerini genişletmesine yardımcı olabilir. Her filtre görüntüye farklı duygularla farklı bir stil verecektir. Uygulama, kullanıcıların daha iyi bir fotoğraf elde etmek için çeşitli özelliklere sahip resimleri düzenlemelerine olanak tanır.

Bu uygulama ile birlikte farklı renkleri karıştırmak için ücretsiz

Başka bir düzenleme yapmanız gerekmeyecek. Retrica APK, kullanıcıların farklı renkleri birbirine karıştırmalarını ve ayrıca göz alıcı sanat eserlerinin yaratılmasına yol açan ışık efektleri eklemelerini sağlar. Kullanıcının hiçbir şey ödemeden profesyonel içerik oluşturmasına izin verir. Bu, içeriklerini kolayca yönetmelerine yardımcı olur. Güzel fotoğraflar için birçok farklı stil seçeneği vardır.Retrica APK, resimleri tıklamak, videoları kaydetmek, oluşturmak, düzenlemek, herhangi bir basit içeriği ilgi çekici, estetik açıdan hoş ve çekici olarak tasarlamak söz konusu olduğunda çok yönlü bir uygulamadır. Kullanıcının çalışması kendi yaratıcı profilleri altında saklanır. Bunlar, normal bir fotoğraf düzenleme uygulamasında nadiren göreceğiniz son derece profesyonel efektler olacaktır. Renklerden, efektlerden, aydınlatmadan, çizgilerden mükemmel bir fotoğraf çekmek basit bir görev olmayacak.
Ayrıntılı alt özelliklere gitmek için dokun . İnanılmaz özellikleri ve büyük hizmeti nedeniyle türünün diğerleri arasında iz bıraktı. Retrica'da mahsul seçeneğini kullanmayı tercih ettikleri için bir kare veya manzara şekli olabilir. Göndermek istediğiniz mesajı aktarabilmek için, hakkında konuşmak için en iyi araçlardan biri resmin rengi ve stilidir. Fotoğraflarınıza birkaç vurgula harika bir renk vermek birçok insan için mükemmel bir çözüm olacaktır.