Relay for reddit (Pro) Mod + APK 10.2.16 Kilitli

Relay for reddit (Pro) MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Relay for reddit (Pro)
Tür News-magazines
geliştirici Dbrady
Boyut 10.62 MB
En son sürüm 10.2.16
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-03-19

Relay for reddit (Pro) açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar Röle'yi Reddit için kullanmaya başladığında, kaçınılmaz olarak kullanışlı ve kullanımı kolay arayüzüne gelecekler

“Lurker” veya “Güç Kullanıcısı” iseniz bu uygulama sizin için en iyisidir. Sevmediğiniz alt bölümleri filtrelemek için bir özelliği vardır. Arama işlevselliği düzgün çalışır. Moderatör özelliği, ayırt edebileceğiniz, yapışkan yayınları ve kullanıcıları yasaklayabileceğiniz çok kapsamlıdır. Bilgi veya eğlence için öğrenmek istediğiniz konuyla ilgili istediğiniz herhangi bir anahtar kelimeyi girebilirsiniz. Aynı zamanda, aramanızı kolaylaştırmak istemediğiniz alt bölümleri filtreleyebilirsiniz.
Güzel ve sezgisel arayüze sahiptir. Yazı tipi boyutunu ve stilini özelleştirebilirsiniz. Bazı özelleştirme seçenekleri de mevcuttur. Kolayca bildirimler alabilir ve posta kutunuzdaki mesajları yanıtlayabilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcılar ilgilenen yorumlarla gelişmiş bir yorum arama özelliği bulabilirler. Özellikle, kullanıcılar kullanım sürelerine ve tercihlerine bağlı olarak temalarını karanlık temalar kadar hızlı bir şekilde değiştirebilirler.
En sevdiğiniz temayı seçebilirsiniz. Bu uygulama, kelimeler, imia ve daha fazlasını bularak bir sonraki veya önceki iş parçacığını bulmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, sevmediklerinizi bulmanız ve gizlemeniz gereken alt kısımları arayabilirsiniz. Kullanıcılar Reddit için röle kullanmaya başladığında, kaçınılmaz olarak uygun ve kullanımı kolay arayüzüne gelecekler. Kullanıcıların uygulamayı kullandıkları nokta, aynı anda birden fazla hesabı kolayca kullanabilmeleridir.

Relay for reddit (Pro) MOD APK

Bu uygulama, Reddit sitesine göz atmanın yeni ve şık bir yoludur

Reddit Pro röle, Reddit sitesine göz atmanın yeni ve şık bir yoludur. Bir spoyler desteği var. YouTube, GIF'ler ve Videoların satır içi önizlemesi. Aynı zamanda, uygulama aynı zamanda birçok küçük sekmeye ayrılır, böylece okumak istediğiniz veya eğlence için izlemek istediğiniz içeriği kullanabilir ve bulabilirsiniz. İki hesabı paralel olarak kullanmak için beraberinde gelen diğer uygulamaları kullanmaları gerekmeyeceğinden onlar için yararlıdır. Yüksek çözünürlüklü küçük resimler yaşayın. Ne okuduğunuzu göreceksiniz ve yenilerini aramaya devam edersiniz ve bu özellik yayınları filtreleyen başka bir özellik ile gelecektir. Ayrıca, uygulama aracılığıyla görüntüleyebileceğiniz birçok öğe olacaktır. Özellikle, videolar, GIF'ler, YouTube ve diğer birçok medyayı izleyebilirsiniz. Bu nedenle, uygulama, istediğiniz zaman gelip görebilmeniz için bildirim toplamanıza yardımcı olur.

Relay for reddit (Pro) MOD APK

Bu uygulama, Reddit'te içeriği kolayca deneyimlemenize yardımcı olacak özellikler getiriyor

Uygulamayı kullanırken deneyimleyebileceğiniz harika animasyonlara sahiptir.Bu uygulamayı çok Reddit Hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Sevmediğiniz alt bölümleri filtrelemek için bir filtre seçeneği vardır. Gözlerinizin önünde görünen farklı içerik bulabilir ve istediğiniz herhangi bir unsuru seçebilirsiniz. Gerçekten de, bu sekmelerin işlevselliğini anlayacaksınız. Medya çeşitliliği ile kullanıcıların ilginç ve çeşitli içeriğe tamamen erişebileceği söylenebilir.
Çarpıcı ve keyifli animasyonlar kullanıcı deneyimini geliştirir. Karanlık ve hafif olan iki farklı tema vardır.Sstagram apkwe kalp it apkssammobile apkMaki artı Reddit için apkrelay kolayca Reddit içerik deneyimlemenize yardımcı olacak özellikler getiriyor. Kullanımı kolay özelliklere sahip bir arayüze erişir ve düzeni dileğiniz olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, bir hesaptan diğerine geçiş tamamen hızlıdır ve deneyiminizi sorunsuz tutar. Uygulama ayrıca yazı tipi stilleri ve boyutlarında bazı ayarlamalar sağlar.

Relay for reddit (Pro) MOD APK

Kullanıcılar Röle'yi Reddit'te izlemek için belirli içeriği arayabilir

Bu, resimlerin ve bağlantıların satır içi önizlemesini görebileceğiniz çok kullanışlı bir özelliktir. Bu nedenle, yayınlarınızı okuma ihtiyacınıza bağlı olarak, bunları gizleyebilir veya gizleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılara onlarla tartıştığınız bir konu hakkında da cevap verebilirsiniz. . Uygulamayı kullandığınızda, diğer kullanıcılardan belirli yayınlar veya mesajlar hakkında kesinlikle bildirimler alırsınız. Arayüzün değişmesi herhangi bir uygulamayla tamamen ilgilenir, bu nedenle bu uygulama bunu sizin için de yapar. Görüntüleri daha net görmek için okuduğunuz yayınların düzenini de değiştirebilirsiniz.
dost kullanıcı arayüzü ve basit ayarlar. Doğrudan gelen kutunuzdan cevap verebilirsiniz. Belirli bir makaleyi okuduğunuz gerçeği kesinlikle yer imlerine eklenecek ve bu Reddit için rölede tamamen yararlıdır. Elbette, bu, herhangi bir kullanıcının sürekli kullanacağı bir özellik olacaktır. Reddit için röle içinde bulabileceğiniz özelliklerin dışında, kendi yolunuzu keşfetmek ve eğlendirmek için başka birçok medya var. Swipes aracılığıyla sürekli olarak yeni içerik öğrenirken tamamen emilirsiniz.

HappyMod
İndirmek