BetterSleep: Sleep tracker Mod + APK 24.2 Kilitli

BetterSleep: Sleep tracker MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi BetterSleep: Sleep tracker
Tür Health-fitness
geliştirici Ipnos Software
Boyut 267.57 MB
En son sürüm 24.2
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-12

BetterSleep: Sleep tracker açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar 300'den fazla sesi deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar

Bu yüzden uzun süreli kapsamlı sağlık için iyi olmak için iyi bir gece uykusu almak gerekir. Yaşlandıkça, sağlığıma o kadar dikkat ediyorum ve değiştirmek istiyorum. Örneğin, doğa sesleri: rüzgar, hışırtı yaprakları, kuşlar, çatlak ateşi; Beyaz gürültü: saç kurutma makinesi, uçak, kurutma makinesi, elektrikli süpürge, fan gürültüsü; Suyun sesi: yağmur fırtınası, okyanus, yavaş dalgalar, su alışverişi; Meditasyon müziği: sesler, enstrümanlar, ortam melodileri; İzokronik Beyin Dalgaları: 2. Herkes farklı bir uyku ve uyku zamanına sahip olacak, ancak aynı zamanda derin bir uykunun tadını çıkarmak için en iyi zamanı nasıl dengeleyeceğini ve ayarlayacağınızı da bilmek zorundasınız. Daha iyi uykuda, kullanıcılar deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar Çeşitli ritimler ve tınılar ile 300'den fazla ses. Saatlerce uyku. Yeterince zaman uyumak ama derinlemesine uyumak ya da derin uyumak ama yeterli değil, yorgun, baş ağrısı, baş dönmesi, kalp çarpıntısı veya zayıf konsantrasyon hissetmenizi sağlayabilir. Sadece tatlı, kafiyeli bir ses dinliyorlardı, o kadar tanıdık bir sesten uykuya dalmak kolaydı. , bir yetişkinin her gün 7-8 saat uykuya ihtiyacı olacaktır. Yaşlandıkça; Daha az uyku süresi olma eğilimindedir. 5Hz, 4Hz, 5Hz, 8Hz, 10Hz, 20Hz; Binaural Beat: 2. Konular arasında bir süre mola ver, stresi azaltın, zihninizi temizleyin, uykulu… premium açılır bir şekilde, bir mobil uygulamadan hiç bu kadar konuşmadım. Zihninizi gevşetmekte, zihninizi rahatlatmak veya uyumakta zorlanmakta zorlanıyorsanız, hemen daha iyi uyku aramalısınız.

BetterSleep: Sleep tracker MOD APK

BetterSleep, iyi ve derin bir uyku almanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Sadece etkinlik programınıza göre zaman ayarlamanız gerekir. Uygulama, telefonda mesajlar, e -postalar, gelen çağrılar vb. Öğleden sonra şekerleme, Dreamland… Bu özellik o kadar çok hikaye toplar, içinde derin bir sesle ruhunuzu hikayeler dünyasına bırakır, bedeniniz ve zihniniz iyi bir gece uykusuna direnemez. Burada mevcut olan premium seslerle, kullanıcılar uyuşukluğa ve zihin bozukluklarına neden olmadan iyi uyku alışkanlıkları koruyacaklar. Birçok insan uykunun hayatta çok önemli olmadığı özneldir. Ninni bir melodisi olduğundan, uyku: Uyku Tracker, iyi ve derin bir uykuya sahip olmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu gerçekten de insanların cehaletinden ve öznelliklerinden kaynaklanmaktadır, ancak gerçek, uykunun insan sağlığının yüzde bir kısmını açıkladığını göstermektedir. Zamanında yatmak birçok psikolog tarafından tavsiye edildi ve ertesi gün net bir zihin ve heyecanlı bir ruha sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

BetterSleep: Sleep tracker MOD APK

Uygulamanın oldukça benzersiz bir yatmadan önce zamanlayıcı sistemi var

Oradan, doğal ve huzurlu bir şekilde uykuya dalabilirsiniz. Kendi melodinizi oluşturmak için en sevdiğiniz sesleri karıştırabilir veya BetterSleep'te Mix aracını kullanabilir, uygulama kütüphanesinde bulunan tek, melodik seslerle birlikte bir film müziği seçebilirsiniz. Yağmur düştüğü, rüzgar üfleme, dalgalar çöktüğü, akışlar akan, kuşlar şarkı söyleme, beyaz gürültü… Bu size ait benzersiz ses. Bu egzersizler de konulara ayrılmıştır, her gün ilgi alanlarınıza ve duygularınıza göre özelleştirebilirsiniz.Topikler şunları içerir: iyi uyumak, uykuya dalmak (ani bir şeyden uyandıktan sonra kullanılır), görselleştirme, minnettarlık , Tinnitus Rölyefi, Stres Rahatlaması Düz, Anksiyete, Derin Uyku.
Uykuya dalmak isteyen yetişkinlerin benzer bir şeye ihtiyacı var: BetterSleep'teki ses kütüphanesi, şimdiye kadar tanıdığım lanet uygulamalarda en bol arasındadır. Ses birçok kategoriye ayrılmıştır ve her kategoride birçok seçenek vardır. Bu nedenle bu uygulama tüm insan ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç değerli özellik sağladı ve yarattı. Olumlu ve enerjik bir çalışma gününe sahip olmak istiyorsanız, derin bir uykuya sahip olmanız gerekir, o zaman ruhunuz heyecanlanacak ve zihniniz açık, esnek ve etkili bir şekilde çalışması kolay olacaktır. Hikayeler çok çeşitli konulara ve içeriğe sahiptir.

BetterSleep: Sleep tracker MOD APK

Bu uygulama, uyku problemleri olan kişiler için özel olarak tasarlanmış 160'dan fazla meditasyon içeriyor.

Daha önce, bunun öneminin farkında değildim, bu yüzden sadece istediğimi yaptım: geç oyun oynamaya devam edin, tüm hafta sonu uyuyun… sağlığım için çok zararlı olduğunu bilmeden. Ancak birkaç yıl önce alışkanlık tarafından “perili” olmak, şimdi zamanında uyumak ve erken uyanmak zor. Yüzünüz uyuşuk olacak ve zihniniz uyanık kalamaz.Bu nedeni bu yüzden size Bettersleep hakkında bilgi vermek için buradayım, böylece bilmeyen herkesin uykusuzluk tedavi etmek için indirmesi ve kullanması gerekiyor. Bu nedenle, baş ağrısı ve uyku sorunları riskini azaltacaksınız ve bunun yerine sağlığı garanti edeceksiniz. BetterSleep, uyku uzmanları tarafından uyku problemleri olan insanlar için özel olarak tasarlanmış 160'dan fazla meditasyon sunmaktadır. Bettersleep'teki yatmadan önce hikaye konuları arasında masallar, gizemli hikayeler, bilim kurgu hikayeleri, fantezi hikayeleri… böylece kullanıcılar nefes alma ve uyku seslerini ve uzun bir aktivite günü için ayarlayabilir. Nefes düzenlemesinin amacı kaygıyı azaltmak, zihni vücudun gevşeyebileceği için temizlemek, daha kolay uykuya dalmaya yardımcı olmaktır. Bunun gibi şeyler, geceleri çok fazla kalmayacak, erken yatma alışkanlığı yaratacaktır.

Bettersleep'teki melodiler farklı yollardan gelebilir

Genel olarak yüzlerce sonuç vardır. Bettersleep'teki melodiler farklı yollardan gelebilir. Daha iyi uykudan teşekkürler, geç yatağa gidemezsiniz, çünkü düzenli olarak zamanında yatmanızı hatırlatacaktır. Yatağa gitme zamanı geldiğinde, kısa mesajınıza bir bildirim gönderilecek ve unutmanızı ve görmezden gelmenizi imkansız hale getirecektir. Zihninizin rahatlamasına ve daha kolay uykuya dalmasına yardımcı olmak için uyuduğunuzda doğanın seslerini dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak, diğer birçok çekici ses keşfetmenizi bekliyor. Her şey sakin olduğunda, sadece uygulamadan çıkan huzurlu melodi yavaşça uykuya dalmanızı sağlayacaktır. Bettersleep, uykuya daldığı birçok pratik fayda nedeniyle muhtemelen ilk ve tek bir şeydir. Aynı zamanda birinde pek çok şey bildiğim ilk uygulamadır. Bu uygulamada yer alan yararlı bilimsel bilgilerin onlara daha fazla deneyim ve iyi bir gece uykusu verdiği söylenebilir. Uyku, vücudun dinlendiği bir durumdur. Şu anda, bilinçli faaliyetler geçici olarak gecikiyor, kaslar tamamen gevşiyor. Yatmadan önce, dinlemek ve daha iyi uyumak için ilginç bir hikaye seçme hakkınız var. Size en şaşırtıcı ve heyecan verici içeriği getirmeyi vaat eden birçok ünlü antolojiyi içerir. Bugünün hayatında uyku, sağlığı iyileştirmeye ve insanların daha iyi bir zihniyete sahip olmalarına yardımcı olmak için önemli bir faktördür. Uykudaki tüm planlar, ruh halinize ve günlük aktivitelerinize uyacak şekilde seçilecek ve ayarlanacaktır. Yatmadan önce dinlemek için en uygun ve tatmin edici bir ses seçin. Peri masallarını veya efsaneler, ilginç çizgi film hikayeleri, hatta bilim kurgu hakkında hikayeler hakkında hikayeler dinleyebilirsiniz. Haftalar, gözlerin altına koyu daireler alacaksınız. Bettersleep'in temel prensibi, kullanıcının ruhunu ve zihnini uykuya dalan nazik, yatıştırıcı melodiler getirmektir. Birçok psikolog uykusunu korumayı önerdi. Bu tür sesler rüzgarın nazik esintisi, kuşların cıvıltısı veya bir derenin sesi olabilir.

HappyMod
İndirmek