Rally Fury - Extreme Racing Mod + APK 1.100 Sınırsız para

Rally Fury - Extreme Racing MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Rally Fury - Extreme Racing
Tür Racing
geliştirici Refuel Games Pty Ltd
Boyut 142.25 MB
En son sürüm 1.100
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-25

Rally Fury - Extreme Racing açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, benzersiz yarış pistleriyle sürekli olarak birçok yeni deneyim getirecek

Bu nedenle, onlara çok fazla baskı yapmanıza gerek yok.Nitro, Ralli Fury ve aynı türün diğer oyunları arasındaki büyük farktır. Rally Fury'nin standart versiyonu harika özelliklere ve çoklu modlara sahiptir. Siz ve rakipleriniz için en üst sırada yer almaları için etkinlikler açılacak. Eğer sizi yeterince mutlu ve heyecanlı hissettirmeyen düşük hızlı yarışlardan çok sıkılırsanız, ralli Fury, rüyayı yerine getirmenize yardımcı olacak Trump kartı olarak kabul edilir .
Hız meraklılarınız, ancak böyle lüks bir hobiyi takip edecek koşullarınız yok mu? Hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için, oyun yapımcıları bir dizi çekici “teklif” buldular, ki burada bir dizi kaliteli 3D yarış oyunu. Önümüzdeki gerçek savaşa odaklanın. Sadece bu değil, aynı zamanda size sürekli olarak benzersiz yarış pistleriyle birçok yeni deneyim sunuyoruz. Kendinizi kanıtlamanın dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı yarışmaktan daha iyi bir yolu yoktur-tek oyunculu modda oynayacağınız AI'dan daha kararlı ve yeteneklidirler. Sonra tekrar, herkes aynı şeyi yapamayacağı gibi değil, bu yüzden sonuçta etik bir şey. Ancak Nitro olduğunda hemen yapmanız gereken şey, Nitro Time'ın süresi dolmadan bitiş çizgisine ulaşmak için hızlanmaktır.Rral Fury Game, süper havalı arabalara ve muhteşem parçalara sahip bir yarış oyunudur. Bu yarış dünyasına girdiğinizde, alacağız Çeşitli farklı yarış pisti konumlarına. Booster'ı kullanın. Bu, özellikle rakiplerinizin becerisi nedeniyle çok daha fazla gerginlik altında olacağınız çevrimiçi yarışlarda geçerlidir.

Rally Fury - Extreme Racing MOD APK

Bu oyunda arabanızı yükseltmeye devam etmek için

Çeşitli yarış pistlerinde birçok pürüzsüz ve mantıklı hareketiniz olabilir. Otomobil yarış oyunlarında insanlar farklı yarış pistleri talep ediyor ve bir oyunun 1 veya 2 yarış pisti varsa bir kişi sıkılabilir. Farklı yarış pistleri bir oyuncunun heyecan seviyesini arttırıyor.Geliş oynarken reklamlara sahip olmanın çok rahatsız edici olduğunu anlıyoruz, bu yüzden Ralli Fury Mod APK sürümünü indirerek reklamlardan kurtulacaksınız. Bu aynı zamanda rakiplerinizin geride kalan tozu emmesine izin verecek bir rüzgar gibi bitiş çizgisine doğru koşacağınız anlamına gelir. Arabanızı kar, kir ve orman gibi zor ortamlarda kontrol etmeniz gerekecek. En efsanevi yarış arabalarının cenneti burada birleşiyor. Üçüncü kişiye gitmeyi tercih ederseniz, o zaman yapabilirsiniz. Arabanızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için, her zaman rekabete ayak uydurabilmenizi sağlamak için yükseltmelere atmaya devam etmek isteyeceksiniz. Uygulama yoluyla ustalaşın, sonra çalıştırın.

Rally Fury - Extreme Racing MOD APK

Oyun ve arazi, Rally Fury'deki arka plan müziği harika

Hız için bir tutkunuz, en iyi süper otomobillerde tehlikeli yollar deneyimleme arzunuz ve hatta bir dizi heyecan verici ve şüpheli durumlar varsa, eminim her zaman ralli öfkesinde tatmin olacaksınız. şeyler. Sağ üst, geri sayım zamanlayıcısı ve mevcut hız ve sol üst parça haritasıdır. Oyun ve araziye karşılık gelen ralli fury'deki arka plan müziği de heyecanı en yüksek seviyeye getirmek için değişecektir. Basit oyun. Ayrıca, diğer oyuncularla çarpışırken ve çamur ve kardan geçerken yarışlar sırasında hasar görecek olan arabalarınızı korumalısınız.
Yoldayken, bu oyunun ne kadar gerçekçi olduğunu göreceksiniz. Nitro olduğunda, araba hemen enerji dolu ve hız sütunu da yükseliyor. Burada size oyuncularının Max'e nitrolarını artırmalarını sağlayan Nitro Boost özelliği veriyoruz. Oyun sadece gerçekten hızlı sürüşle ilgili değil - ancak bu büyük bir rol oynuyor. Her iki durumda da, nasıl sürükleneceğinizi öğrenmek size ciddi bir güvenilirlik sağlayacak ve devrenin etrafında geçebileceğiniz hızı artırabilir. Sadece harika arabalara sahip olmak istiyorsanız ve sıfırdan başlamak için endişelenmenize gerek yok, o zaman her zaman Sadece Ralli Fury için sınırsız para modunu indirin.

Rally Fury - Extreme Racing MOD APK

Rally Fury, kullanıcıları için en iyi konfor seviyesini sağlayacak

Hızın kötü hava yarışlarında en üst düzeye çıkarılması zor olabilir. Araba severler olan insanlar da yarış oyunlarını oynamayı severler. Mevcut çeşitli otomobiller var ve zorlukları tamamlayarak bunları kullanabilirsiniz.Bu oyun, kilidi açılmış da dahil olmak üzere oyunun tüm özelliklerini sunar. Parçalar ancak Rally Fury Mod APK sürümü size sınırsız paralar sağlar. Evdeyken bu harika - açıkçası halka açık bir TV taşımayacaksınız.
Ve dürüst olmak gerekirse, harika. “Başlat” ı tıklıyorsunuz, oyun da “Boost kullanarak pratik yapalım” ve ardından “Şimdi Boost kullanın” ile birkaç kez denemenizi sağlar. Bu özellik insanlar arasında popülerdir, çünkü Rally Fury olarak bilinen bu oyun kullanıcıları için en iyi konfor seviyesini sağlar ve bu özellik bunlardan biridir. Hiç kendinizi Gri Çamurda Yüksek Sınıf, Lüks Arabalar Yarışırken hayal ettiniz mi? Onları fethedebilir ve yolculuğa devam edebilir misiniz? Buna ek olarak, Tüneller aracılığıyla aksiyon dizileri, oyunculara arabayı kontrol etme korkusu ve yeteneği vermekle de ilgileniyor. Tek oyunculu kampanyada pratik ve daha sonra dünyanın geri kalanına neler yapabileceğinizi göstermek için kendinizi çevrimiçi olarak götürün. BR> Bunun gibi makul dağılım bana ralli öfkesi için büyük bir sempati verdi. Tabii ki, arabanızın yetenek eşiğine ne kadar bağlıdır.Bu özellik çok havalıdır çünkü arabanızın kamera görünümünü kontrol edebilirsiniz. araç kullanma ve hız. Yarış dünyasında egemen olmaya devam edebilmeniz için kazançlarınızı arabalarınızı yükseltmek için yeniden yatırdığınızdan emin olun. ve 3D yarış takdire şayan bir seviyededir. Oyunun hangi modeli en çok sevdiğinizi seçmek için verdiği 4 önemli kritere dayandırmalısınız: motor, hızlanma, taşıma, destek. Bir yarış oyununda ihtiyacımız olan her şey var, değil mi? Şimdi oynamak için Rally Fury'i indirin. Bu özellik oyunu daha ilginç hale getiriyor ve oyuncuların bu oyunun meydan okuma modunu oynamayı seviyor. Rally Fury, Android için nihai yarış oyunudur - daha yakından bakalım.

Bu oyunun birçok oyuncuyu çeken birçok çekici özelliği var

Rally Fury, bu oyunu diğerlerinden benzersiz kılan diğer oyunlara kıyasla farklı oyun özelliklerine sahiptir. Çoğu insan internette ücretsiz olarak mevcut olan oyunları oynamayı sever, bu nedenle Ralli Fury Racing oyunu ücretsiz bir oyundur, bu da bu oyunu indirmek için ödemeniz gerekmediği ve internetten indirebileceğiniz anlamına gelir. Özellikle, boya renkleri, oyuncunun kendi renklerinde cesur olan garip ve benzersiz renkleri seçmek için sizin tarafınızdan tercih edilir.
- Kendi benzersiz renk görünümünüzü özelleştirin. durmadan. Eğer en iyi araba yarış oyununu arıyorsanız, beklemeniz bitti çünkü Rally Fury yarış kategorisindeki en iyi oyun. Standart sürümde yarışları kazanmak ve diğer yarış pistlerinin ve modunun kilidini açmak için zorlukları tamamlamanız gerekir, ancak Rally Fury Mod APK'da, oyunu kaybederseniz hala yarış pistleri ve özellikleri otomatik olarak açılır. Bu yüzden insanlar artık basit kontrolü nedeniyle Ralli Fury Racing oyunlarını tercih ediyorlar. Her şeyden önce, geleneksel asfalt yollar var ve bu, beklenmedik sorunlar olmadan bitiş çizgisini sorunsuz bir şekilde geçeceğiniz en erişilebilir seviye olarak kabul ediliyor. Orada durup, Rally Fury'nin birçok oyuncuyu burada birleşmesi için çeken birçok çekici özelliği var.

Oyun boyunca ilerledikçe yeni arabaların kilidini açın

Başlangıçta söylediğim gibi, otomobilin makinelerinin derinliklerine müdahale etmeye fazla odaklanmayın. Özellikle, sorunsuz bir şekilde eğim veya dokunmatik direksiyon seçebilirsiniz, ayrıca ivme manuel veya otomatik olarak da kullanılır. Oyunda ilerlerken ve birinci sınıf bir ralli şoförü haline geldiğinde yeni arabaların kilidini açın. Bluetooth üzerinden bir kontrolü de bağlayabilirsiniz. Keyfini çıkarın ..
Sırada arabanın özelleştirilmesidir. Sahneye girerken, sol alt sol ve sağ hareket için, sağ alt başlangıç, ivme, fren içindir.
- En üst noktayı almanıza yardımcı olmak için otomobilin tam gücünü ortaya çıkarmak için dahili motorları değiştirin. Çevrimiçi modda oynayarak kendinize biraz daha meydan okuyabilirsiniz. Oyun tarzınıza uymayı seçebileceğiniz birden fazla görünüm vardır.

Bu oyunun oyunu aslında çok basit

Oyunda, “Duraklama Menüsünde Direksiyon Modunuzu Değiştir”, “Aşağıdaki düğmeyi kullanarak hızlandır”, “Aşağıdaki düğmeyi kullanarak fren”… şekiller ve simgeler gibi belirli düğmelerle bir dizi hızlı talimat göründüğünü göreceksiniz. Düğmelerin sırasıyla görünür. Bu yüzden esas olarak sadece arabanın plaka rengini ve dış dokularını değiştirebiliriz. Basit kontrole sahip olmak, herkesin kontrol etmekte zorluk çekmeden bu oyunu oynayabileceği anlamına gelir. Nihai ralli arabasını inşa edin ve sokaklarda bir efsane olmaya başladı. Köşeleri hızlı bir şekilde dolaşmak için sürüklenmeyi kullanabilirsiniz veya sadece eğlenceli ve havalı göründüğü için yapabilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatli olun, çünkü bir sürüklenme yanlış yapmak arabanızın dışarı çıkmasına neden olabilir, ya da biraz fazla uzun süre sürüklenmeye sıkışıp hız kaybedebilirsiniz.
Oyun aslında çok basittir, bu da sofistike grafiklerinin aksine. Araç eğilebilir veya çalkalanabilir, kaba arazide sıçrayabilir. Yeni bir oyuncu iseniz ve bu oyunun kontrollerini bilmiyorsanız, bu özellik iyi bir yarış sürücüsü olmanıza yardımcı olur.
- Nitro Boost özelliğini kullanırken hızı en üst düzeye çıkarın. Sömürü gibi geliyor ve bir şekilde biraz haksız bir avantaj.