Weather Radar RainViewer Mod + APK 3.6.10 Kilitli

Weather Radar RainViewer MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Weather Radar RainViewer
Tür Weather
geliştirici Oleksii Schastlyvyi
Boyut 60.4 MB
En son sürüm 3.6.10
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-21

Weather Radar RainViewer açıklaması

Mod Özellikleri:

Uygulama, kullanıcılara uygun ölçüm birimini seçmek için özelliği sağlar

Uygulama tarafından sağlanan tüm hizmetler ücretsizdir, ancak aynı zamanda kullanıcının az miktarda para ödedikten sonra kullanabileceği premium bir sürümden oluşur. Çözünürlük birinci sınıftır ve hava ile ilgili uygun bilgilerle sofistike bir görsele sahiptir. Kullanıcılar, uygulamanın yüklendiği telefonlarında veya cihazlarında şık bir hava tahmini grafik temsili alabilirler. Dünya çapında 1000'den fazla radarla, hava durumu tahmini her yerde. Her yerde, kullanıcılar her zaman yağmurdan haberdar edilir. Uygulama, kullanıcıların binden fazla farklı hava radarı için radar animasyonlarını kullanmalarını sağlar. Bu şekilde dünyanın dört bir yanından insanlar bu uygulamayı kolayca kullanabilirler.Pıfatür, kullanıcının uygulamayı kullanma rahatsızlıklarından korkmadan uygulama boyunca kolay gezinmesine yardımcı olan çok samimi bir kullanıcı arayüzünden oluşur. Şimdi, kullanıcıların hava durumu tahminlerini öğrenmek için TV'deki haberleri takip etmelerine gerek yok, ancak bu mükemmel uygulamaya sahip; Nerede olurlarsa olsunlar doğru hava durumu bilgilerini bilirler. Ayrıca, uygulama aynı zamanda bir saat boyunca her alanın yağışını, 90'dan fazla ülkede kullanılan bir özellik olarak görüntüler. sürüm. Kullanıcılar, geçmiş ve gelecekte bölgenin hava durumu hakkında bilgi sahibi olacaklar. Kullanıcılar, sıcaklık, yağış seviyesi veya başka bir şey gibi kısayolda istedikleri her şeye göre gereksinime göre vurgulayabilir. Uygulama, kullanıcıların 16 farklı cesur renk temasını seçerek veya eğlenceli kar ekranının tadını çıkararak kendi deneyimlerini bile özelleştirmelerine olanak tanır. Bunu yaparak, kullanıcılar gerekli bilgileri bilecek ve diğer günler boyunca karıştırılmayacaklar.RainViewer: Hava Durumu Radar Haritası, yaşadıkları ülkeye göre uygun ölçüm birimini seçmek için kullanıcılara özellik sağlar.

Weather Radar RainViewer MOD APK

Bu uygulamadaki grafikler güzel tasarlanmıştır

Premium sürüm, kullanıcılara 14 günlük bir hava tahminine 48 saatlik bir hava tahmini sağlıyor ve ayrıca arkadaşlarınızla ve ailenizle kolayca paylaşabileceğimiz radar animasyonlarından filigranları kaldıracak. Bu uygulamanın kullanıcıları, belirli bir konumun hava durumu durumu hakkında arkadaşlarını ve ailelerini bile bilgilendirebilir. RainViewer'daki Grafikler: Hava Durumu Radar Haritası güzel tasarlanmıştır; Simgelere bakmak bugün havanın nasıl olduğunu tahmin edebilir. Hava durumu bilgileri, sosyal ağ siteleri aracılığıyla animasyonlu görüntüleri paylaşarak sevdiklerinizle paylaşılabilir. Kullanıcılar farklı stillerde 16 hava durumu rengini özelleştirebilir. Gece modu kullanıcıların kullanması için her zaman mevcuttur. Aşağıda: Uygulama, kullanıcılara günlük hava durumu tahminlerini doğruluk ve hassasiyet sağlayan dahili bir gerçek zamanlı radara sahiptir. Uygulama, kullanıcının en son özellikleri kullanabilmesi ve hava tahminlerini daha da iyi hale getirebilmesi için çok düzenli olarak güncellendiğinden emin olun. Ayrıca, bir kullanıcının kendi istedikleri dildeki hava koşullarını yorumlamaları kolay olan hava koşullarını kolayca bilmek için kullanabileceği 32 farklı dille uyumluluğa sahiptir. Seçenekler arasında İngilizce, Fransızca, Çin Alman, Japonca, Korece, Arapça ve daha fazlası bulunmaktadır. Veya 14 gün içinde 48 saat içinde hava hakkında doğru bilgi verin. Ücretsiz sürümün 290 dakikası. Bu, kullanıcıya yağışın yoğunluğunu ve hassasiyetle yağış miktarını anlatır. Kar fırtınalarından veya duşlardan uygulama, kullanıcılara bu haberleri bildirecektir. Uygulama, haftanın yedi günü ile birlikte 24 saat hava bilgilerini gösterir. Veya kullanıcılar favori yerler için ayrı bildirimler ayarlayabilir.

Weather Radar RainViewer MOD APK

RainViewer, kullanıcılara herhangi bir konumun doğru ve kesin hava tahmini sağlar

Uygulama, kullanıcılara bilmek istedikleri herhangi bir konumun doğru ve hassas hava tahmini sağlar. Kullanıcı gerçek zamanlı hava durumu haritasını kontrol edebilir. Premium özellikler, hava tahminini görüntülemek için bir seferde 10 farklı yer seçme yeteneği içerir. Kullanıcılar, başvuruda bulunan ülkelerden konumlarını kolayca seçebilir ve ülkelerin sayısı 90'dan fazladır, bu da sonuçta dünya ülkelerinin çoğunluğunu kapsar. Hava Durumu Radar Animasyonları, farklı sosyal medya platformlarında ve mesajlaşma uygulamalarında kolayca kullanılabilir olan GIF formatında veya MP4 biçimindedir. Birinci sınıf yağmur izleme ve tahmin yeteneği. Bu amaçla animasyonların anlık görüntülerini alabilir ve arkadaşlarına, ailelerine, tanıdıklarına veya meslektaşlarına veya istedikleri kişilere gönderebilirler. Kullanıcılar ayrıca geceleri hava tahmini daha kolay görüntülemek için gece modunu kullanabilirler, bu uygulamanın kullanıcıları kendi favori harita türlerini böyle bir standart, melez veya arazi seçebilirler. Uygulama, kullanıcılara tüm şaşırtıcı özelliklerini bir kuruş bile sunmadan sağlar. Aynı zamanda, kullanıcılar şirketler gibi sık sık gittikleri yerleri de ekleyebilirler, böylece evden işe giden yol artık hava durumu tarafından kesintiye uğramayacak ve iş gezileri her zamankinden daha uygun olacak.

Weather Radar RainViewer MOD APK

RainViewer, kullanıcıların kendi özel yağmur uyarılarını ayarlamalarına izin verir

Son 48 saatlik hava tahminlerinden kolayca öğrenebilirler ve gelecekteki 90 dakikalık hava güncellemesini bilebilirler. Uygulama, kullanıcıların uygulamanın aerodinamik hava tahmin yeteneğini kullanmalarını sağlar. Uygulama ayrıca kullanıcıların kendi özelleştirilmiş yağmur uyarılarını ayarlamalarına olanak tanır, bu da hava durumu önceden bilmelerine yardımcı olur, böylece herhangi bir sert hava değişikliklerini paylaşmak zorunda kalmadan istenen yere seyahatlerine kolayca hazırlanabilirler. Özellikle, önümüzdeki 90 dakika içinde fırtınaların hareketini de tahmin ediyor. Uygulama ayrıca, uygulamayı girmek zorunda kalmadan ana ekranda zaman içinde hava tahminini görüntüleme özelliğine sahiptir. Gezin, ancak kullanıcının uygulamalarını kişiselleştirmek için kullanabileceği birçok farklı seçenek içerir. Bu sürüm aynı zamanda hiçbir reklam şikayeti içermez. Hava tahmini görüntüleme sürecini engellemez. Uygulama ayrıca kullanıcılara çok eğlenceli olan farklı ana ekran widget'ları sağlar. Kullanıcılar, cihaz ana ekranına bir seferde 4 widget ekleyebilir Bu ziyaretler, her seferinde uygulamayı başlatmak zorunda kalmadan hava durumu tahminlerini bilmelerine yardımcı olur. Sembol sadece güneşte göründüğü için, o zaman şüphesiz güneşli olacak. Başka çok gelişmiş özellikler, reklam yok; İstediğiniz 10 yere kadar yerleştirebilirsiniz.

RainViewer herkes için hava durumu bildirim uygulamasıdır

Bu şekilde kullanıcı her zaman bir sonraki fırtına ne zaman gerçekleşeceğini veya ne zaman yağmur yağacağını veya kar yağacaklarını her zaman bilecektir, böylece günlük işlerini planlayabilirler. Ayrıca kullanıcılara yağmurun başlayacağı ve yağmurun biteceği zamanı anlatıyor. Uygulama ayrıca, kullanıcıların o konuma seyahatlerini planlayabilmeleri için istedikleri konumun hava tahminlerini görüntülemelerini sağlar. Bir PennyrainViewer bile ödemeden istedikleri konumun ikliminin detayları: Hava Durumu Radar Haritası, herkes için bir hava durumu bildirim uygulaması ..

HappyMod
İndirmek