Quest Hunter Mod + APK 1.1.7 Sınırsız para

Quest Hunter MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Quest Hunter
Tür Roleplaying
geliştirici
Boyut 530.71 MB
En son sürüm 1.1.7
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-25

Quest Hunter açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunun görselleri ve ses çizgileri iyi

Kahramanın yolculuğu basit olmadığından, karanlık ortamları geçmeniz, bir dizi ilginç bulmacayı çözmeniz ve sadece güçlü değil, aynı zamanda uğursuz olan düşmanlarla yüzleşmeniz gerekecek. İksir yapabilir veya bombalar yapabilirsiniz. Göreviniz onları bonusu toplamak için bulmaktır. Ve rol yapma öğesi çok derindir. Genel olarak, Quest Hunter'ın görselleri ve ses çizgileri iyidir. Haritayı bulmak için becerilerinizi kullanabilmeniz için çeşitli görevler ve bulmacalar sağlanacaktır.
Arsaya göre rastgele bir mekanizmaya sahip olmasına rağmen, oyun Hala özünde klasik bir rol yapma oyunu. Yolda tuhaf bir şey göz ardı etmeyin.Unlockedyou, arsanın tam derinliğinin tadını çıkarmak için Quest Hunter Solo oynayabilir. Ya da oyunun hedefini kırmak istiyorsanız, 3 arkadaşını oynamaya ve birlikte eğlenmeye davet edebilirsiniz. Ya da oyunun belirlediği zorlukları tamamladıktan sonra oyunda hissedebileceğiniz başlıklar. Bunun bir kısmı da Quest Hunter'ın esprili çizgi film stili sayesinde. Kahramanın maceraları, yukarıdan aşağıya bir perspektiften sunulur ve en kısa sürede tam bir görünüm ve olağandışı ayrıntılar bulmanıza izin verir. Bu detaylar, yolda bir yerde veya gücü artıran nesneler veya gizli öğeler gizlenmiş sırlar olabilir. Oyuncuların oyundan yoğun cazibe hissetmesi için, oyun üreticisi de benzersiz bir oyun yarattı. Ya da oyun boyunca birçok destek öğesi bulabilirsiniz.

Quest Hunter MOD APK

Bu oyun, kesintisiz destansı bir hikaye oluşturmak için 3D grafik kullanıyor

Quest Hunter'ı etkileyici kılan özel özellik, arsa ile her bireyin gelişimi arasındaki ilişkidir. Bu hazine sandıkları arasında bazen güçlendirme ürünleri bile vardır. Sadece zindanda aydınlatıldığında güvendesiniz. Bu yüzden oyun geliştiricileri, oyuncularını yolculuğunuzda size yol açacak benzersiz bir hikaye ile donattı. Ve sadece ihtişam değil, aynı zamanda savaştan sonra çok uygun bir ganimet alacaksınız ..
Her kazandığınızda, yükseltme seçenekleri alırsınız. Nerede açılırsa açılır, arsa yeni bir yöne liderlik etmeye devam eder. Quest Hunter'ı bu bağlantıda hemen oynamak için indirin. Hikaye içinde başladığınız kötü düşmanların büyüleyici hikayesine ek olarak, oyun onları yenmenize yardımcı olacak bir özellik olacak. Şimdi onları bulma zamanı ve siz de bu oyunun en büyük servet sahiplerinden biri olacaksınız. Karanlık güçlerden bütün dünya. Oyun ilerledikçe ve daha derin köşeler ve çatlaklar açtıkça arsa otomatik olarak genişler, sürekli savaşlarla sır bulma görevini körükler.Quest Hunter, kesintisiz bir destan hikayesi oluşturmak için 3D grafik kullanır. Başka bir yerde bulunamayan deneyim. Oyuncularını iyi, çekici ve ilgi çekici bir hikaye ile donatan bir oyun, deneyime katılmak için birçok oyuncuyu çekecektir. Ya da en fazla 4 oyuncunun oyuna aynı anda bir geniş ekran önündeki bir kanepede katılmasına izin verirken çok oyunculu bir mod bile olacaktır.

Quest Hunter MOD APK

Savaş etkisi patlayıcı değil

Hala arsa tarafından egemen olan, eğlenceli şekillendirme ve birçok ikilemle birleştiğinde hala klasik bir rol yapma oyunu bulmakta zorlanıyorsanız, Quest Hunter ilk tercih olmalıdır. Diyalog parçalarına sürekli olarak doğru cevaplar verin, böylece yeni yollar açın. Oyuncu, yorulmadan sürekli genişleyen ilerlemelerle görevden göreve çekilecek. Savaş etkisi patlayıcı değildir, ancak her saldırıyı ezberlemenizi ve dikkatlice düşünmenizi sağlayan şey budur. Her konuşmada, gizli gizemli hikayeyi ortaya çıkarabilmeniz için ipuçları olacak. Zindanda çadır inşa edin, hazineler toplayın ve ekipmanınızı geliştirin. Bu oyunla, oyuncular son derece dramatik oyundan güçlü bir cazibe hissedebilecekler. Bu harita, sizi yıllar önce gizlenmiş olan geniş bir hazineye götürebilecek anahtar olacaktır. Dahası, oyun da en iyi koşullarda savaşmanıza yardımcı olacak birçok farklı seçim özelliğiyle oyununuzu da donattı. , oyunun savaşçılarını teşvik edebilmek için eklediği bir şey ödül veya unvan olacak.

Quest Hunter MOD APK

İlk girişten gelen oyun, zindanlarla ilgili ana hikayeyi açacak

Her şey seçimlerinize bağlıdır. Anımça: Ateşin sönmesine asla izin vermeyin. Karakterler eğlenceli, zindan karanlık ama ağır değil, patron şiddetli ama korkutucu değil, arsa uzun ama her zaman benzersiz. Kendi aksiyon rol yapma stilleri, sahip olan ilk şeylerden biri kesinlikle arsa olacak. Oyuncular, cevabı bulmak için hareket, dönüş, aydınlatma, geçme, kazma ve daha fazlası gibi birçok farklı görev gerçekleştirecekler. Birincisi, düşmanlarınızla savaşlar kazandığınızda kesinlikle özel bir ihtişam olacak. Gerçek bir kahraman gibi yaşamalı, çalışmalı ve savaşmalısınız. Kavga ederken bahsetmiyorum bile, silah ne kadar zayıf olursa olsun, kahramanın hareketleri hala çok esnektir. İlk girişten gelen oyun, oyuncuların oyunlarında olacakları şekillendirmelerine yardımcı olmak için zindanlar ve kötü adamlar hakkındaki ana hikayeyi açacak. Oyununuzdan başlayarak, kendi silahlarınızı ve zırhınızı bulabilir veya yaratabilirsiniz. Sahip olduğunuz eşyalardan memnun kaldıktan sonra, saldırılarınızda daha iyi bir güç elde etmek için bunları yükseltmek için işlem yapın.

Oyununuzda belirlenen zorluklar solo oyun olarak tanıtıldı

Yol boyunca, sorumluluk omuzlarınızda ağırdır, ancak size sadece iki “hazine” verilir: yangın ve kürek. Karanlık düşmanlara karşı seçilecek, yükseltebilecek ve şiddetli savaşlar yaratabileceğiniz birçok şey var. Eşlik eden ses eşit derecede çekicidir. Ek olarak, oyuncularına daha fazla deneyim katmak için üreticiler de birçok oyun modu eklediler. Bahsedilecek çekici oyun modu, zorluklarınızı arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca başlatmanıza izin veren çevrimiçi oyun modu olacaktır. detaylar. Ve oyunda nasıl tepki verdiğinize göre işler yavaş yavaş çözülecek. Rol yapma öğesi, beceri yükseltme çizgisinde cesurca gösterilir, karakter için gücü ve silahları arttırır ve savaş sırasında karakter için eşyaları desteklemek için zırhtan bir dizi “ekipman”. Nereye ulaşabileceğiniz/ne kadar uzağa gidebileceğiniz “karakterle yaşama” yeteneğinize bağlıdır. Hikayeyi açmak için anahtarları bulabilmek için doğru cevabı seçtiyseniz yardımcı olacaktır. Oyununuzda belirlenen zorluklar solo oyun olarak tanıtıldı. Oyun klasik ama esprili ve keşfedilecek çok şeyi var. İlgi çekici bir aksiyon rol yapma türüne sahip eğlenceli bir oyun arıyorsanız, bu kesinlikle görmezden gelemeyeceğiniz bir isimdir. Oyuncunun oyunun bir parçası içinde çektiği aşağıdaki eylemlerin hepsinin anlatılan hikaye üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Bu oyun modu, oyuncularınızın kolaydan zor olana tam sırada düzenlenmiş ardışık zorlukların üstesinden gelmek için en yüksek becerilere sahip olmasını gerektirecektir.