QR Code Generator & QR Maker Mod + APK 1.02.35.0223 Kilitli

QR Code Generator & QR Maker MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi QR Code Generator & QR Maker
Tür Productivity
geliştirici Qr Code Scanner Amp Qr Code Generator Amp Radio
Boyut 46.84 MB
En son sürüm 1.02.35.0223
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-25

QR Code Generator & QR Maker açıklaması

Mod Özellikleri:

QR Kod Jeneratör Uygulaması hizmetini ücretsiz sağlar

QR kodu jeneratörü APK, hizmetini paraya değer kılan daha da gelişmiş özellikler sunan premium bir sürüme sahip olmasına rağmen, hizmetini ücretsiz olarak sunar. QR kod üreticisi APK, kullanıcının zorluk çekmeden bir kategoriden diğerine kolayca gezinmesine yardımcı olan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. QR kod üreticisi APK diğer uygulamalarla uyumluluk nedeniyle, düzenlenen yeni QR içeriği, Facebook, WhatsApp ve aynı türdeki diğer platformlar gibi herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşılabilir. Bu, sizi destekleyebilecek uygun uygulama olacaktır. QR kodları oluşturmak doğrudan ve kolay bir şekilde. Web sitelerinden, WiFi, kartvizitler, belgeler, uygulamalar, SMS ve daha birçok öğeden, kamera ile tarama yoluyla QR koduna bağlanabilir. QR kod üreticisi APK bir QR tarayıcıdan oluşur. QR kodu oluşturucu için APK Güvenliği ve kullanıcılarının gizliliği kişisel bilgiler büyük önem taşımaktadır. Apkticktick Apkadobe Acrobat Reader ApkTodoist Apkqr Kod Jeneratör - QR Kodu Yaratıcı ve QR Maker, kendi benzersiz QR kodlarınızı oluşturmak için son derece etkili bir araç olacaktır. Sosyal ağ bağlantıları, QR kodlarının gerçekleştirebileceği olağanüstü bir kullanım olacaktır. .
Bu şablonlar, yeni kullanıcıların herhangi bir sorun olmadan sevdiklerine göre kod oluşturmalarına yardımcı olur. QR kod oluşturucu APK uygulaması, kullanıcının işlem tarafından korkutulmadan kendi QR kodlarını kolayca oluşturabileceği birçok şablondan oluşur. QR kodu jeneratörü APK, herhangi bir gecikme veya tür kesintisi olmadan hizmet sağlar. Sadece arka planı değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda kodun rengini beğenilerine göre değiştirmelerine izin verir. Kullanıcı, QR kod üreticisi APK hizmetlerini kullanarak QR kodlarına bir logo bile ekleyebilir.

QR Code Generator & QR Maker MOD APK

Uygulama QR, kullanıcının telefonunun depolanması için izin gerektirir

Ayrıca özelleştirme özelliklerine sahiptir. QR kod üreticisi APK kullanıcısı, renklerini değiştirerek kodlarını kolayca özelleştirebilir. Bu türler metin, URL, e -posta, iletişim, SMS, telefon numarası ve hatta coğrafi konum içerir. Uygulama QR kod oluşturucu APK, kullanıcının telefonunun, medya dosyalarının, kamera ayarlarının ve cihaz ve uygulama geçmişinin depolanmasına izin verilmesini gerektirir. Bu uygulama QR kod oluşturucu APK, kullanıcıların kendi QR kod görüntülerini kolaylıkla oluşturmalarını sağlar. Tasarımcılar, kullanıcıların bir model ve stile başvurabilmeleri ve seçebilmesi için uygulamanın içinde farklı QR kodu örnekleri hazırladılar. QR kod oluşturucu APK, kullanıcıların türü seçtikten sonra ve hatta içeriği ekledikten sonra istedikleri stili seçmelerine olanak tanır. QR kod üreticisi APK'nın indirilmesi, abonelik veya herhangi bir kayıt için herhangi bir ücret gerektirmez. Uygulama kütüphanesinde 100 artı şablondan oluşur. Bu, QR kod üreticisi APK uygulamasında paylaşım seçeneği kullanılarak yapılır. Bugün tüm popüler sosyal ağ uygulamaları ile ve WhatsApp, Instagram veya Facebook gibi dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılan QR kodlarını birbirine bağlayabilecek. QR herhangi bir zorluk olmadan kolayca kodlar. QR kod oluşturucu APK, kullanıcıların QR kod görüntüsünü bile istedikleri konuma taşımasına olanak tanır. Bu uygulamanın kullanıcısı, oluşturduktan sonra QR kod görüntülerini paylaşabilir. Bu sürümün hiçbir reklamı yoktur, bu nedenle kullanıcılarına kaliteli zaman sunar. Bunu, resmi web siteleri, e -posta ve diğer sosyal medya sayfaları aracılığıyla iletişim yeteneğini sağlayarak yapar. QR kod oluşturucu APK kullanıcıları bunu Facebook veya WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamaları gibi çeşitli sosyal medya uygulamaları aracılığıyla paylaşabilir. QR kod üreticisi APK, kullanıcıların QR kodlarını özelleştirmelerine olanak tanır. QR kod üreticisi APK, kişinin sadece QR kod görüntülerini kendileri oluşturmak ve tasarlamakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcıların QR kod görüntülerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşmalarına da yardımcı olur. Sık sık kullandığınız ancak bunları nasıl oluşturacağınızı bilmediğiniz web sitelerine bağlantı vermek için kendi benzersiz QR kod şablonlarınıza sahip olmak istiyorsunuz. Cihazınızın QR kodlarını manipüle etmek için kullanılan her görev için farklı bir uygulama kullanması gerektiğini hissettiniz mi? ? Ve bu kesinlikle cihazınız için uygulama depolama alanına neden olacak ve işlem gerçekten karmaşık.

QR Code Generator & QR Maker MOD APK

QR Kod Generator uygulaması, işlev görmesi kolay bir uygulamadır

QR kod üreticisi APK'nın çalışması çok kolaydır ve yeni kullanıcıları için adım adım kılavuz gerektirmez. Bu uygulama QR kod oluşturucu APK çok fazla depolama kapasitesi toplamaz, bu nedenle kullanıcıların cihazlarının depolanması konusunda endişelenmeleri gerekmez. Bir oturuşta yapabileceğiniz kod sayısında bir sınırı yoktur. Uygulama QR kod oluşturucu APK, QR kodları oluşturmak için harika bir uygulamadır. Nihayetinde QR kodunuza, meraklılığı teşvik etmek ve QR tarayıcıların ilgisini artırmak için ilgili semboller veya görüntülerle ekleyebileceksiniz. Kullanıcılara şablonları kullanma yeteneği vererek. Bu, kullanıcıların istedikleri zaman ve nerede olursa olsun QR kodları oluşturmalarını sağlar. Bir SNAP'ta QR kodları oluşturmanın daha uygun olduğu daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Uygulama QR kod üreticisi APK, bununla ilgili herhangi bir sorgu olması durumunda aktif müşteri hizmeti sağlar. .QR kod oluşturucu APK, kullanıcıların hizmetleri kullanarak sadece birkaç saniye içinde QR kodları yapmalarına olanak tanır. QR kodu jeneratörü APK uygulamasında bulunan büyük renk kütüphanesinden herhangi bir renk seçilebilir. Bu, kullanımları için çok kişiselleştirilmiş bir QR kodu yapmalarına yardımcı olur. Bugün internette birçok farklı dijital içerikle, kullanıcılar bağlantı süresini önemli ölçüde artırmak için bir QR bağlantısı ile değiştirebilecekler ve kullanıcılara QR kod bağlantıları oluştururken özel ilham verebilecek, uygulama da heyecan verici özellikler ekliyor. .

QR Code Generator & QR Maker MOD APK

QR kod oluşturucu, kullanıcıların herhangi bir zorlukla karşılaşmadan kodu kolayca taramasına yardımcı olur

Kullanıcılar ayrıca QR kod görüntülerine bir logo ekleyebilir. Bu, kullanıcıların herhangi bir zorlukla karşılaşmadan kodu kolayca taramasına yardımcı olur. QR kod üreticisi APK, kullanıcıların yeni QR kodları sınırsız bir şekilde oluşturmasına olanak tanır. QR kod üreticisi APK abonelik için herhangi bir ücret gerektirmez, ancak bir sürü gelişmiş özellik ile premium bir sürüme sahiptir. Bunlardan biri kesinlikle kullanıcıların QR kodlarını kendi tercihlerine göre özelleştirebilmeleridir. Bu türler metin, URL, e -posta, iletişim, SMS, telefon numarası ve hatta coğrafi konum içerir. QR kod üreticisi APK kullanıcısı, bir fotoğrafı arka planı olarak da kullanabilir. QR kod üreticisi APK, kendisini düzenli olarak güncellemeye devam eder, bu da daha da arzu edilir hale getirir. Bir QR kodunun yalnızca birkaç bağlantı efektine sahip olduğunu düşünüyorsanız, tamamen yanlıştır. türler. Bunu ekranda görüntülenen görüntüyü kullanarak yapar. Özel ve kişisel bilgilerini her ne pahasına olursa olsun gizli tutar. Hizmetlerinin sağlanmasında etkilidir. Ardından, QR kodlarını taramaktan veya kendi QR kodlarınızı oluşturmaktan çeşitli görevlerde size yardımcı olabilecek hepsi bir arada bir qr uygulaması olan QR kod üreticisine izin verin.

Kullanıcılar QR kodları oluşturabilir ve bunları arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilir

Sadece QR kodlarının rengini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda arka planını da özelleştirebilir. Kişi kolayca QR kodları oluşturabilir ve bunları arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilirsiniz. QR kod üreticisi APK birkaç QR kodu içerik türünü destekler. QR kodu jeneratörü APK, küçük bir miktar ödeyerek satın alabilecek premium bir sürüme sahiptir.

HappyMod
İndirmek