PunBall Mod + APK 2.5.1 Sınırsız para

PunBall MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi PunBall
Tür Puzzle
geliştirici Habby
Boyut 141.67 MB
En son sürüm 2.5.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-30

PunBall açıklaması

Mod Özellikleri:

Çorak topraklarını koruma görevinde olan bir büyücü rolünü oynayın

Habby'ye atıfta bulunarak, Google Play'de 50 milyondan fazla yükleme olduğunda başarılarını işaret eden Archero'dan bahsetmemek imkansız. Ayrıca, beceri kutusuna vurduğunuzda, sistemin verdiği 3 rastgele becerinin 1'ini seçebilirsiniz. Veya müttefikleri iyileştirme yeteneğine sahip canavarlar, yok edildiğinde ikiye bölünmüş… 200'den fazla farklı canavar türü ve patron sayısı. Yüksek nadiren eşyaları kazanmak için sadece etkinliklere katılmanız gerekir.
Bir Kadın büyücü yalnız ve karanlığın güçlerine karşı ayağa kalktı. Punball modunda, çorak toprakları koruma görevinde olan bir büyücü rolünü oynayabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi silahlarla donatmanız, zırhla ... karanlık tarafla savaşmanız gerekiyor. Bu araziyi o kadar çok kurtarabilecek tek kahraman sizsiniz ki size köylülerin kurtarıcısı. Ayrıca, benzersiz kostümler ve büyülü araçlar da alırsınız.

PunBall MOD APK

Bir atışta daha fazla hasar vermek için top sayısını artıran topa vurmaya çalışın

Yeni bir hikaye, yeni oyun ile çok sayıda oyuncu çekti. Her canavarın belirli bir sağlığı vardır, HP çubukları 0'a düşene kadar yok olurlar, aksi takdirde hayat çubuğunuz biterse kaybedersiniz. Sadece 40 seviyeye sahip zeminler vardır, ancak 60 seviyeye kadar olan zeminler vardır. Görünüşüyle, bir suç dalgası bu toprağa koştu ve onu eskisinden daha kısır hale getirdi. Kendi renginizle benzersiz bir beceri yaratmak için bu becerileri bir araya getirin ve birleştirin. Orada durmamak, renkinizle yepyeni bir beceri yaratmak için mevcut birçok beceriyi birleştirdiğimizde sınırsız düşmanı yok etmek için 100'den fazla beceriye sahip olabilirsiniz - düşmanlarla dolu bir savaş alanında fethetmeye devam etmeniz için binlerce kapı. Bununla birlikte, zor bir zamandan sonra ancak sonuç alamadıktan sonra Zeus, geçmişten daha tembel ve tembel oldu.

PunBall MOD APK

Oyuncu savaş alanında görünen tüm düşmanları yok edebilir

Her biri karakterin saldırı istatistiklerine karşılık gelen hasar veren 2 topla başlayın. Hayatta kalır ve tüm seviyeleri geçerseniz, sistem sizi bir sonraki kata taşır. Ayrıca, ekipmanı güçlendirmeyi unutmayın çünkü çok önemlidir. Düşmanların tankerleri vardır, sadece top düşmanın sırtına çarptığında hasar verebilirsiniz. Normal moda katılmak için her seferinde 10 enerjiye ve her seferinde 20 enerjiye kadar enerji. Oyun sadece kısa bir lansmandan sonra 1 milyon indirmeye ulaştı. Uzun bir süre boyunca, Zeus tembelleşti ve karanlık lejyonun araziyi istila etmesine izin verdi.Talent 2 sütuna sahip, solda temel istatistiklerde bir artış var. Bu sayede oyuncu, muhafız ordusundan patrona kadar savaş alanında görünen tüm düşmanları yok edebilir ..

PunBall MOD APK

Görevler zeminlere bölünür ve her kat seviyeye göre bölünür

Oyun bağlamı, Zeus'un her şeyi yarattığı çorak topraklardır. Özellikle, her seviyeden sonra, düşmanın arkasına ateş etmemeniz için boşluğu dolduran canavarların yüksek bir olasılığı vardır, bu oyuncular için en zorluğa neden olan şey budur. Dahası, göğsü açmak için madeni paralar da çok kolaydır ve her 10 kez açılış size destansı bir ürün verir. Bu arada, sadece en fazla 30 mana var. Bu oyunu basit ama çekici bir oyunla kurmak için, sadece apkmody'nin talimatlarını takip etmeniz gerekir. Burası herkes tarafından burada bir medeniyet inşa etmek ve geliştirmek için Zeus'un arazisi olarak bilinir.
Görevler zeminlere bölünür ve her kat seviyeye bölünür. Başka bir yol, destansı öğeler veya daha fazlasını almak için etkinliklere katılmanızdır. Geliştirildiğinde, kullandığınız ekipmanın temel statü önemli ölçüde artacak ve düşmanı yenmenizi kolaylaştıracaktır. Gerekli malzemeler altındır, onları yükseltirken sağlık, saldırı, iyileştirme yeteneği, alınan hasarı azaltabilirsiniz… ve doğru sütun özel yeteneklerdir: her savaştan sonra altın gelirini artırın, ekipman istatistiklerini artırın, Patronları çekerken hasarı artırın… Ancak, yükseltmek için altın kullanamazsınız, sadece rastgele bir sandık açan veya açan Talentstone'u kullanabilirsiniz. Ancak, bu makul değildir çünkü çok fazla enerji tüketir. Sizi, kötüyü saran karanlığı silebilecek ve ait olduğu ışığı bu dünyaya geri dönecek tek bir parlak ışık olarak ibadet ediyorlar.

Punball Mod tamamen yeni bir macera oyunudur

Tüm canavarları öldürmek yerine her atışta seviyeler artar. Ekipman, normal, iyi, destansı gibi nadirlikle ayırt edilir… aynı ekipmana sahip olduğunuzda, bir öğeyi daha yüksek nadirlikle birleştirebilirsiniz. Bugün Punball Mod'a katılın, Barren Land.Punball modunu tek başına savunan efsanevi sihirbaz olun. Sadece bu değil, aynı zamanda kolay karakter kontrolü de milyonlarca oyuncunun ayrılamamasını sağlayan cazibe merkezlerimizden biridir.Bir Punball Mod size kesinlikle beklediğiniz iki yeni özel etkinlik getiriyor.
Oyun son derece basit bir oyuna sahiptir. Oyun Archero'ya benzer, sadece ekranı kaydırmanız ve düşmanlara saldırmak için sihirli toplar başlatmak için serbest bırakmanız gerekir. Ekipman alacak canavarlardan veya açık sandıklardan düşürülebilir. İkincisi, Süper Değer Paketleri ve onu çevreleyen Piggy Bank etkinliğine paralel Yeni Yıl Arifesi etkinliği. Böyle acil bir durumla karşı karşıya, desteğinizi istiyoruz, güzel ve yetenekli bir büyücü.