PUBG MOBILE Mod + APK 2.8.0 Mod Menu

PUBG MOBILE MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi PUBG MOBILE
Tür Action
geliştirici Tencent Games
Boyut 865.39 MB
En son sürüm 2.8.0
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-09-08

PUBG MOBILE açıklaması

Mod Özellikleri:

Savaş alanında dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla oynayın

Son derece ayrıntılı grafikler, canlı ses ve PUBG modunun eğlencesi bu oyunu mükemmel oyunlardan biri haline getiriyor.Pubg bir aksiyon hayatta kalma oyunudur ve bu oyunda yapay oyuncu olmadığı anlamına gelen dünya ile oynayabilirsiniz. Mod sürümünde, bu sürümdeki tüm ücretli öğeleri kullanmakta bile özgür olduğunuz anlamına gelen hiçbir şey satın almanız gerekmez.Pubg Mod da bu harika özellik için bilinir, çünkü size dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla oynama şansı verir. . Bu modda kazandıktan sonra, oyuncunuz için daha fazla RP alacaksınız. Bu yüzden Mod size tüm bu takım elbiseleri ücretsiz olarak veriyor. Sesli sohbet özelliği, onlarla çevrimiçi oynarken arkadaşlarınızla iletişim kurmasına çok yardımcı olur. Bu amaçla, görev oynamalısınız ve bir şeylerin kilidini açmak için oyun seviyenizi artırmanız gerekir, ancak bu zaman gerektirir, bu yüzden Mod her şeyi kullanmanıza izin verir. Oradan, bu oyunu sevenler onları görmezden gelemeyecek ve farklı seviyeleri keşfetmek ve tamamlamak için zaman ayıramayacaklar. Bize güvenin, bu hiç kolay bir iş değil.
Uçaktan paraşütle başlayacak ve bir iniş noktası seçeceksiniz. Bu mod yüz oyuncu nedeniyle zaman alır, bu yüzden sonunda zafer elde etmek için güvenli oynadığınızdan emin olun.Pubg, başka aksiyon hayatta kalma oyunlarında asla alamayacağınız özellikler nedeniyle tamamen gelişmiş bir oyundur.3D Grafikler Çoklu Oyun Modu Büyük Mapsplay Onlineteam Battlesadd Friends Sınırsız Ses Sohbeti Farklı Araçlar ve Silahlar Oynamak İçin Birden Fazla Sunucular Tamamen Optimize Edilmiş Oyun Yeni Seasonsheavy Oyununa İhtiyacı Offline Playpubg Oynayamıyor Birinci Sınıf Bir Oyundur çünkü zihninizi yönlendirme yeteneğine sahip en iyi özelliklere sahiptir. Sıkıntılarınızı öldürmek. Önceki sürümlerde sık sık değiştirdiğiniz klasik binalara ek olarak, bazı yeni binalar ortaya çıkıyor ve geleceğin ipucu ile bazı huşu uyandıran alanlar.

PUBG MOBILE MOD APK

Oyuncular zorlu atışlar yaşamadan bir bölgede hayatta kalmayacaklar

Oyun çok pürüzsüz, gökyüzünde uçan, gerçek bir arenaya inmeden hemen önce bana bir özgürlük ve barış hissi veriyor. PUBG'nin özellikleri hakkında ayrıntılı olarak konuşalım, ki bu çok şaşırtıcı TBSY, şimdi indirmek ve oynamaktan alıkoyamıyorsunuz. Gerçek oyuncularla oynayın ve PUBG MOD dünyasında en iyi olanı kanıtlayın. Bu modu solo bir oyuncu olarak oynayamazsınız, yani oynamak için yanınızda bir takıma ihtiyacınız vardır. Arkadaşlarınızı harika takımlarla etkilemek istiyorsanız, bu sürümü indirin ve istediğinizi alın. Hedefiniz açıktır: her ne pahasına olursa olsun hayatta kalma. . Bu oyunda scooter, van, pikap, motosiklet, tukshia, dacia 1300 araba ve kullanabileceğiniz diğer birçok araç var.Pubg mod oyunları sizin için gümüş paralarla satın alabileceğiniz çok fazla kıyafet var Ama hepsi çok ucuz görünen sıradan kıyafetler. Oyuncular fütüristik unsurları keşfetmek ve harika ama eşit derecede zorlu bir dünya deneyimlemek için zaman harcayacaklar. Bir oyuncudan gerçek zeka yapmak çok daha zorlu hale getiriyor. . Ayrıca ganimet alanından gaz toplayın, çünkü araçlarınızı doldurmanıza yardımcı olacaktır veya rakiplerinizdeki gaz paketini patlatabilirsiniz.Bu oyun kesinlikle hiçbir ücret alınmaz. Bu nedenle, en sevdiğiniz Warzone oyununun kesinlikle ücretsiz olarak kullanarak tadını çıkarabilirsiniz. Sınırsız gümüş paralar alacağınız için, bunları endişelenmeden kullanmakta özgürsünüz, çünkü bu değiştirilmiş versiyonda asla bunlardan kaçmayacaksınız. Game.
PUBG MOD sürümü, PUBG Mobile Game'in temel standart sürümünde asla alamayacağınız bazı ilginç özelliklere sahiptir. Bu, PUBG MOD'un takım arkadaşlarınızla herhangi bir sorun olmadan konuşmanıza izin verdiği benzersiz bir özelliktir.PUBG oyunları oyuncuları için her şeye sahiptir. Ayrıca silahınız için mermileri de seçtiğinizden emin olun. Bu oyun hakkındaki geri bildirimlerinizi yorum kutusunda paylaşmayı unutmayın. Bu durumda, ekranınızın tanımını ve kalitesini de değiştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE MOD APK

100 oyuncu hayatta kalma savaşına katılacak

Oyunda 100 oyuncu, diğer oyuncuları yok etmek ve yok edilmekten kaçınmak için silah ve ekipman toplamak zorunda oldukları ıssız bir adaya bırakıldıktan sonra hayatta kalma savaşına katılacak. Bu, zaman öldürmek için en iyi oyundur, çünkü oynayarak günlük rutininize getirebileceğiniz çok eğlenir. Onlarla oynamak için en sevdiğiniz insan arkadaşlık isteklerini gönderin. Bu yüzden bu oyunun tüm dünyada bir numaralı pozisyonu var. Zombilerin silah eksikliği ve ganimet toplama eksikliği var. Buna ek olarak, bölgelerde yeni ekipmanlara erişebileceksiniz veya sert dünyada daha uzun süre hayatta kalmak için oyuncularla önceden donanımlı olacaksınız. Şimdi, bir sonraki oyun modu oldukça tanıdık olmalıdır.Aml olarak, Player Unknown's Battleground kesinlikle gururla gösterilen bir Başkalarının örnek alması gereken oyun.
Bunu onaylayamayız. Tabii ki, oyun sırasında her zaman bazı anlaşmazlıklar olacaktır, bu yüzden kesin bir yer seçin. Oyuncunun sırt çantasında kaç öğe kaldığını bildirmek için bir renk öğesi eklendi. Haritanızda, nerede kalmanız gerektiğini belirleyen geniş bir daire olacaktır. Yani, iyileşmeden önce hepsini dışarı çıkardığınızdan emin olun, yani bir insan oyuncuysanız.

PUBG MOBILE MOD APK

Oyundaki tüm oyuncularla yüzleşecek kadar keskin olmak

Bu sürüm Tencent tarafından geliştirildi ve Bluehole.update'in yardımıyla çalıştı: PUBG Mobile Lite, düşük pil kapasitesine sahip düşük kaliteli cihazlar için gerçekten kolaylaştıracak. PUBG Mobile'ın mevcut son sürümü de tamamen etkileyici bir adım olarak kabul ediliyor. Çevre ve grafiklerden biraz daha taktik oyuna kadar birçok faktör. Endişelenme, bu girişimde yalnız değilsiniz. Şimdi, hareketlerinizi tam olarak koordine edebilecek ve işletebileceksiniz.
PUBG dünya çapında ünlü bir oyundur ve tam formu oyuncunun bilinmeyen savaş alanıdır. PUBG MOD Standart Sürüm ayrıca, asla ücretsiz olarak kullanamayacağınız bazı ücretli ürünler ve özelliklere sahiptir, bu da bunları isterseniz satın almanız gerektiği anlamına gelir. Haritada sizinle başka oyuncular olacak, bu yüzden hepsiyle yüzleşecek kadar keskin olmalısınız. Oyununuzu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın ve onlarla oynarken daha fazla eğlenin. Düşüncelerinizi paylaşın ve sohbet kutusundaki yeni oyun stratejileri hakkında konuşun. 5/5 kalite ve erişilebilirlik açısından. Rakiplerinizi öldürmek için hızlı olmak için çünkü bu maçı kazanmak istiyorsanız, rakiplerinizi olabildiğince öldürmelisiniz. Hepsini kullanabilirsiniz, ancak bunları ganimet alanından toplamanız gerekir. PUBG Mobile'daki modda da küçük bir değişiklik ve oyunla ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bazı yeni mekanikler var. ve sadece kesinlikle gerektiğinde dışarı çıkın. İlk bakışta tanıdık görünse de, iki başlık arasında büyük bir fark var. Bu oyunun önemli noktaları. Umarım, bu heyecan verici ve heyecan verici savaşlara katılmaya başlamadan önce ilk genel bakışa sahip olacaksınız. Bu hamle, PUBG rakibi Fortnite, Android ve iOS için mobil sürümü başlatmak için yanıt verdiğinde üreticinin eylemidir. Tatlı su iyileşebilir ve hızlandırabilir… her üç modda da: tek oyuncu, ikili, kadrolar, ölüm çemberinin hızı orijinalinden çok daha hızlıdır. Ancak herkesin umurunda olması gereken bir şey, bu geminin alacağı yoldur ve haritada belirgin bir renkte açıkça gösterilir. Bu, yabancılarla dolu bir kadroya sahip olmaktan daha iyi olurdu.

Oyunun büyük haritaları var, bu yüzden bazen güvenli bir bölgeye ulaşmak çok zorlaşıyor

Sürüş de çok ilginç ve bilgisayar sürümü kadar zor değil. Bu sürümde ücretli ürün ve özellik olmayacaktır. Bir sonraki tur hakkında lobinizdeki ekip üyelerinizle bile konuşabilirsiniz. Güvenli bir oyun alanına giden yolu olabilir. PUBG Mobile Mod Kontrol Etme Başarmak İçin Bir Doğu Feat. Graphics'e 4 veriyoruz. Bu sürümün gereksinimidir.Pubg grafikleri gerçekten şaşırtıcıdır, bu da size başka bir oyunda asla alamayacağınız en gerçekçi sonucu sağlar. Bu modu tek başına veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oynarken arkadaşlarınızla kolayca konuşabilirsiniz, böylece oyununuz hakkındaki tüm bilgileri paylaşırsınız. Yeterince basit görünüyor, değil mi? Ancak, işleri daha ilginç hale getirecek bir yön daha var - fırtına. bu oyunda. Bu harika oyunda, onları arkadaşlarınızı yapmak için farklı insanlar ekleyebilirsiniz. Çevrimiçi modda dünyayla oynayabileceğiniz birçok farklı oyun moduna sahiptir. Özellikle, bu köpeklerin işlevi tamamen yararlıdır, bu da zırh, şapka ve diğer birçok ürün türü gibi bazı yüksek kaliteli öğelerde gezinmenize yardımcı olmak için. Bu dairenin içinde kalmak şimdilik sizi güvende tutacaktır. Bu oyun, çok yüksek kalitede olan 3D grafiklerde geliyor ve en iyi şey, grafik ayarını gereksiniminize göre de değiştirebilmenizdir.Pubg büyük haritalara sahiptir, bu yüzden bazen güvenli bir bölgeye ulaşmak çok zorlaşır. Saldırı tüfekleri, nişancı tüfekleri, alt makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, av tüfeği, el bombaları ve diğer birçok silah gibi silah kategorileri. Özellikle, başarıyla başladıktan sonra, kendinizi önceden belirlenmiş bir yere ateşlemek için kullanacaksınız. Çarpıcı görseller ve animasyonlarla çeşitli modları ve zorlukları oynarken iyi vakit geçireceksiniz.

PUBG'nin görsel efektleri oldukça harika

Oyun, büyük bir adada oynayan 100 kişiyi taşıyan bir uçağın resmi ile başlar. Cihazınıza yüklemek için iyi bir alan depolama alanına ihtiyacınız var. Görsel efektler oldukça harika ve PUBG MODMOR'u eğlenceli ve keyifli hale getiriyor. Sohbet kutularında sesli notlar da gönderebilirsiniz ve şüphesiz bu özelliğin destansı olduğuna dair. Zafer için en iyi yolu stratejin. Ücretsiz çünkü Mod size her şeyi ücretsiz olarak sağlar. Ulaşım yoluna geldiğinde, sürücüsüz tren akla ilk gelen şeydir. Yaş, demografi, tercih vb. Ne olursa olsun… herkes burada gösterilenler gibi görsellere yönelik çabayı takdir edebilir.

Bu oyunu solo bir oyuncu olarak oynayın veya takımla oynayın

Zamanla küçülecek ve tüm hayatta kalanları daha küçük bir alana taşınmaya zorlayacak güvenli bir alan var. Bununla her şeyi yapabilmeniz için bu sesli sohbet özelliğinin tam kontrolünü alacaksınız. Cihazınızı yükleyin ve kendinizi aşırı koşullara girin. Daha önce hiç Battle Royale oynadınız mı? Belki daha önce Fortnite veya Garena Free Fire gibi bir şey oynadınız? Pubg Mobile, tüm bina konsepti içermeden orijinallerden biridir. Sonunda, oyununuzun görsel ve performans hızlarının genel kalitesini kontrol edebilirsiniz. İnternet. Bu oyunu solo bir oyuncu olarak oynayabilir veya ekibinizle oynayabilirsiniz, çünkü PUBG oyununuzu diğer insanlarla paylaşabileceğiniz çok oyunculu bir çevrimiçi özelliğe sahiptir. PUBG MOD ağır bir oyundur, bu yüzden bu oyunu düşük uçlu mobil cihazlarda oynayamazsınız. Bu sürümü indirin ve tam bir kilitsiz PUBG oyunu alın. Bu nedenle, gerçek hayatta olduğu gibi toplu taşıma araçlarına benzer şekilde çalışır. Aksi takdirde, eğlendiğinizden emin olun.
Tüm bu özellikler her açıdan oldukça gerçekçi görüşler sunar. Uzayında kontrol etmeden ve serbestçe hareket etmeden oyunda birçok farklı alandan geçmenize yardımcı olacaktır. Takım tüpüne gelince, birincil işlevi, birçok hayatta kalma oyununda tamamen yararlı olan bir silah kapsamınız yoksa daha fazla vizyon almanıza yardımcı olmaktır. Tüm unsurlar fütüristik ve Royal Pass'taki ödüller de oldukça etkileyici. Böylece bir konumu önceden belirleyebilir ve bu eşyaları sorunsuz bir şekilde oraya atabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek