PSPlay: Remote Play Mod + APK 6.1.0 Tam

PSPlay: Remote Play MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi PSPlay: Remote Play
Tür Tools
geliştirici
Boyut 17.01 MB
En son sürüm 6.1.0
mod bilgisi Tam
Güncelleme 2023-08-31

PSPlay: Remote Play açıklaması

Mod Özellikleri:

PSplay, PS5 ve PS4 için sınırsız uzaktan kumanda sağlayan harika bir araçtır.

Yani, PlayStation oyun mağazasında favori bir oyun buluyorsanız ve her zaman, her yerde, sokakta olsanız bile, PlayStation kullanmak neredeyse imkansızdır. Uygulamayı telefonunuza indirin, çok fazla akıllı telefon kapasitesi gerektirmeden veya bir destek cihazıyla gelmek zorunda kalmadan evde cep telefonunuza akış yapabilirsiniz. Gamepad arayüzü PSPPlay tarafından oldukça iyi tasarlanmış ve desteklenir, düzgün bir şekilde, keskin, işlevsel, basmak için uygun ve gerekirse özelleştirilebilir. Gaming bir yolculuksa, PS4, PS5 gibi güçlü bir oyun makineniz varsa daha iyi olacaktır. .Psplay, PS5 ve PS4 için sınırsız uzaktan kumanda sağlayan harika bir araçtır. Cihazınız bu harika araçla uzaktan kontrol edilebilir, bu nedenle internet bağlantısı ne kadar yüksek olursa, bu uygulama o kadar iyi kullanılabilir ve kontrol kalitesi de daha pürüzsüz. Oyun istasyonu. PSplay ile PlayStation konsolunuzu her yerde kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama, DualSense ve DualShock için yeni destek, üçüncü taraf gamepad'ler için destek ve Gamepad düğmesi eşlemesi için destek sağlayacaktır. Ayrıca, USB dualsense uyarlanabilir tetikleme benzerdir, bu da PS5 ve PS4 için temel ekipmandır. Bu kullanışlı araçla, en sevdiğiniz oyunları evden uzakta olsanız bile, herhangi bir zamanda uzaktan oynayabilirsiniz. Cihazınız mobil verilere bağlandığı ve ev yönlendiriciniz mobil verilerinize bağlanacak şekilde doğru şekilde yapılandırıldığı sürece, mesafe hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

PSPlay: Remote Play MOD APK

PSplay size en iyi desteği sağlayacak ve her zaman sizi dinleyecek ve eşlik edecek

PS4 ve PS5 denetleyicileri hakkında biraz konuşalım. En iyi oyun deneyimi için kontrol mekanizmasını bile değiştirebilirsiniz. Cihazınız bu araca bağlı olduğu sürece her şey mümkündür. USB DualSense Çift Diktik Geri Bildirim, olmazsa olmaz ve ayarlarda kolayca etkinleştirilebilir. Uygulama ayrıca tüm Android cihazlar için üçüncü taraf denetleyicileri de destekler.
Özellikle, kullanıcılar için birçok kalite destek ve iyilik olacaktır. Uygulama köklü cihazlarda da kullanılabilir. Bu araç, cihazınızı çift çekirdekli CPU ve 2GB RAM veya daha fazla ile önerir. Ağ bağlantısı önemli bir faktördür. PSplay size en iyi desteği sağlayacak ve bu uygulamanın mümkün olan en iyi kullanımını elde ettiğinizden emin olmak için her zaman dinleyecek ve eşlik edecektir.

PSPlay: Remote Play MOD APK

Psplay bu problemde size yardımcı olacak

Orada durmamak, bu yeni güncellemede, sınırlamadan istediğiniz kadar PS5 ve PS4 hesabı kaydedebilirsiniz. Bu aracı, PS5 ve PS4 için herhangi bir oyunu kolayca oynamak için tamamen kullanabilirsiniz, bu oyunlar uzaktan oynatıldığı sürece . Ya da sadece PS5/PS4'ünüz için sanal bir Dualshock Gamepad yapmak için kullanmak istiyorsanız, sorun değil. Daha yüksek Android cihazlarla size daha fazla destek ve benzersiz modlar sağlanacaktır, bu nedenle cihazınızın bu aracın sıcak fırsatlarını alacak kadar yükseltildiğinden emin olun ..
Ayrıca, güzel bir tasarım, güçlü yazılım, PlayStation ( Özellikle PS5) her konsol oyuncusunun sahip olması gereken bir yatırımdır. Hala bununla mücadele ediyorsanız ve bir çözüm bulamıyorsanız, PSplay gibi uygun bir uygulama size bu sorunla yardımcı olacaktır. PS4 veya PS5'te oynadığınız oyunları doğrudan mobil ekranınıza aktarabilir ve ev konsolunuza bağlı olmadan her yerde, istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Veya kan kaybettiğinizde, bir titreşim uyarısı da aktif olacaktır. PSplay kullanırken bir endişe, tüm ilerlemeler, karakter yükseltmeleri, fethedilen seviyeler, burada ve orada toplanan öğelerin, mobilden geri dönerken tamamen senkronize edildiği ve tamamen kaydedildiğidir. Konsol ve tam tersi? Ve cevap evet. Bu araç, kullanımı kolay arayüz tasarımı ve rahatlığı ve kullanışlılığı nedeniyle en zorlu kullanıcıları bile fethetti. ve her oyun türü için makul. Her düğmenin boyutu, netliği, opaklığı, özel işlevini değiştirebilirsiniz. İnternet yüklemenizin ve indirme hızlarınızın en az 15 Mbps olduğundan emin olun.

PSPlay: Remote Play MOD APK

Bu araç, uzaktan kumanda için uygun ve desteklenen herhangi bir cihaza kolayca bağlanabilir

PSplay aracılığıyla kontrolör özelliklerini taklit etme yeteneğinin oldukça iyi olduğu ve mobil cihazlarda PS oyunları oynarken oldukça gerçekçi bir his verdiği söylenebilir. Veri kaybetme, öğeleri kaybetme veya kupalar konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu yeni sürümde, PSPPlay'ın özellikle kullanıcılar için sınırsız olağanüstü özellikleri olacaktır. Ayrıca, ekranınızdaki düzeni özelleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, her şeyi manuel olarak özelleştirebilmeniz için manuel Bitrate modu da eklenir. , genç dinamik oyuncuların doğru zihniyetine çarpmak. Sadece iki taraftan internete bağlanmanız gerekiyor, biri evde konsol, diğeri telefonunuz. Oyunun türüne bağlı olarak, telefon ekranındaki kontrolör düğmesi emülatörünü en uygun ve makul olacak şekilde tamamen özelleştirebilirsiniz. PSplay gibi bir uzak oyun kontrol uygulamasıyla birlikte ve dışarıda olduğunuzda bile en sevdiğiniz oyunları oynayabiliyorsanız daha da iyi. Bu araç, uzaktan kumanda için uygun ve desteklenen herhangi bir cihaza kolayca bağlanabilir. Bu uygulamanın en son PS5/PS4 ürün yazılımı ile çalıştığını, aracın hala çalıştığı kanıtlanana kadar PS5/PS4 ürün yazılımının daha yeni bir sürümüne geçmeyin.

PSplay, PlayStation oyunlarını uzaktan oynatmanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Mesafe sınırlaması olmadan uzaktan kontrol edilen en heyecan verici oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Yukarıdaki desteğe ek olarak, uygulamanın bu sürümde ilginç yeni şeyleri de vardır.Bu, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından yaygın olarak tanınan ve güvenilen harika bir uygulamadır. Artık PS5 ve PS4 için en heyecan verici oyunları kontrol etme ve oynama özgürlüğü ile her yerde olabilirsiniz. Unutmayın, cihazlarınızın en düzgün kontrolünü evde istiyorsanız, yönlendiricinizde bağlantı noktası yönlendirmeyi yapılandırmanız gerekir. 2'si 1 arada bir cihazda ekran: Arka plan oyunun ana ekranıdır, köşelerde, PlayStation denetleyicisinin işlevselliğini simüle eden kontroller olacaktır (çift şok veya çift anlamda evde sahip olduğunuz konsola bağlıdır). Bu uzmanlaşmış kontrolörler sadece iyi düşünülmüş, güzel bir tasarıma, makul düğmelere, sağlam kavrama ve kompakt avlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda titreşim modu, ikili duygu, turbo, oyuncular için oyun deneyimini geliştirmek için başka birçok özelliğe sahiptir. Analog, 360 derecelik kontrol… ve PSPPlay üzerinden tüm bu harika özellikler ve efektler, bağlantı ve oyun sırasında mobil cihazınızda mevcuttur ve mükemmel ve doğru bir şekilde taklit edilir. Genel olarak, bu PSplay emülatörü ile oyun oynarken denetleyiciyi ayarlamanın ve yeniden tasarlamanın birçok yolu var. PS5 ve PS4'ünüzü uzaktan kontrol edebilmek için değerli bir araç mı arıyorsunuz? PSPlay'e Gelmek: Sınırsız PS Remote Play (PS5/ PS4), bu araç size sınırsız yardımcı programlar sağlayacaktır. PS5 ve PS4'ünüz mümkün olan en kararlı ağ için kablolu internete bağlanmalıdır ve her şeyden önce, cihazınız bağlanmalıdır. Minimal gecikme için 5GHz wifi. T Oyun Oyunları Nintendo Switch'in yaptığı gibi formda oynatın. Böyle bir kullanımla, PSplay'in ana özelliğinin akıllı telefonunuzdaki PS oyunlarını yayınlamak ve desteklemek olduğu açıktır. Oyuna en uygun olana kadar bunların hepsini değiştirme hakkına sahip olacaksınız. Bu uygulamanın yeni ışık versiyonunda, kullanıcılara en kaliteli aracı getirmek için önemli gelişmeler olmuştur. Bu aracın ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmesi için 1024 × 768 veya daha yüksek bir ekran çözünürlüğü de önerilir.

HappyMod
İndirmek