Project Drift 2.0 Mod + APK 94 Sınırsız para

Project Drift 2.0 MOD APK Icon
4.5
Uygulama ismi Project Drift 2.0
Tür Racing
geliştirici Bycodec Games
Boyut 779.66 MB
En son sürüm 94
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-03

Project Drift 2.0 açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda benzersiz arabalar ve parçalarla yarış

Oyuncular çevrimdışı ve çevrimiçi olmak üzere iki mod bulacaklar ve bu iki modun oyununu biliyor. Project Drift 2.0'da sürebileceğiniz arabalar Bu oyun, yarış pistleri ele almanız için birçok köşeden oluşacağından kalbinizi dışarı kaydırmaya zorluyor . Arabanızı farklı araba parçaları ve boyalarla özgürce kişiselleştirebilirsiniz. İnanılmaz yarış oyunları oynamayı seviyorsanız, Project Drift 2.0'ı deneyebilirsiniz. Ek olarak, diğer oyunculardan önce özelleştirdiğiniz güzel arabaları da gösterebilirsiniz. Şu anda istediğiniz zaman yarışabileceğiniz gibi. Project Drift 2 ile eğlenebileceğiniz gibi benzersiz arabalar ve parçalarla yarışabilirsiniz. Bu, şu anda girebileceğiniz bir oyundur. Oyun. Çevrimdışı mod için tek başına deneyimleyeceksiniz ve istediğiniz herhangi bir yere gidebilirsiniz. Oynamayı seviyorsanız, şimdi oynayabileceğiniz birçoğu var. Bu, Oyuncularda Klasik Yarış Oyunları gibi tasarımlarla eğlenceli bir oyun. Burada, bugün dünyanın her yerindeki gerçek oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Ayrıca araba boya camını değiştirebilir ve vinil ekleyebilirsiniz. Burada tamamen özelleştirebileceğiniz birçok JDM otomobili var, parçalardan renklere kadar. Bugün keyifli haritalarda gerçek oyunculara karşı yarışabilirsiniz.

Project Drift 2.0 MOD APK

Motoru, turbo, frenleri ve daha fazlasını değiştirmek için ücretsiz

Yarış oyunları oynamayı seviyorsanız, şimdi birçoğunu arayabilirsiniz. Yarışmayı seven biriyseniz, şu anda Project Drift 2.0 modunu oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı parçaların rengini de değiştirebileceğiniz için motoru, turbo, frenleri ve daha fazlasını değiştirmekte özgürsünüz. Gerçek insanlarla dolu bir odaya girebilir ve size uygun yarışı seçebilirsiniz. Şimdi gerçek oyunculara karşı yarış. Aynı zamanda, çeşitli binalarla, merakınızı her sürüşte bulabilecek ve oyunda neler olduğunu keşfetmek için zaman ayırabilirsiniz. Tabii ki, bazı parçaları ayarladığınızda, tasarımı değiştirdiğinizde ve arabanız için farklı bir renk çizdiğinizde onları özelleştirebileceğiniz için işler orada durmaz. Burada yarışabileceğiniz birçok insan var, çünkü özgürce takılabileceğiniz ve arkadaşlar edebileceğiniz. her bir sürüklenmede rekabet etme isteği. Bugün ücretsiz oynayabileceğiniz birçok inanılmaz oyun var. Bugün bu oyunların çoğunu bulabilir ve tadını çıkarabilirsiniz, bunları istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Yarış oyunları, şu anda tadını çıkarabileceğiniz en şaşırtıcı oyunlardan bazılarıdır.0, çok oyunculu bir modun tadını çıkarmanızı sağlayan bir oyundur.

Project Drift 2.0 MOD APK

Oyuncuların kilidini açabileceği ve bu oyunda özelleştirebileceği 30'dan fazla araba var

0, kesinlikle yeni arşivleme özelliğini görmezden gelemezsiniz. Tamamen özgür bir dünya ve ne istersen yapabilirsiniz. 0 ve sürüklenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunla ilgili en iyi şey, becerilerinizi gösterdiğinizde dünya çapında gerçek insanlara karşı oynayabilmenizdir.0, diğerlerinden farklı olarak sürüklenen bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bugün yapabileceğiniz ve bu oyunda tadını çıkarabileceğiniz çok şaşırtıcı şeyler var.
Aynı zamanda, yedek parçalara sahip birçok araç kilidini açmanızı bekliyor. Birçok nedenden dolayı ve bunlardan biri sürüklenme süreçlerini sürdürüyor ve çevreyi doğru şekilde sürmek için gözlemlemek zorunda. Burada, gurur duyabileceğiniz özel JDM arabalarının tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunda kilidini açıp özelleştirebileceğiniz 30'dan fazla araba var. Ayrıca arabanızı kalabalığa karşı öne çıkarmak için çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

Project Drift 2.0 MOD APK

Oyunun renkli ve net grafiklerinin tadını çıkarın

Bu bir erken erişim oyunu olduğunda tamamen anlaşılabilir ve aynı zamanda bu oyunu deneyimlerken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, ekranın üst kısmında sahip olduğunuz çarpanı göreceksiniz ve bu çarpan artarsa, elde ettiğiniz puan sayısı da artabilir. Oyunun renkli ve gevrek grafiklerinin tadını çıkarın. Bu oyunları seviyorsanız, şu anda birçok oyunla eğlenebilirsiniz. Project Drift 2.0 Mod
Özellikle, oyun verilerinizi daha güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz bir bulut depolama özelliği bulabilirsiniz. Bu oyunda, farklı keyif alabileceğiniz için eğlenebilirsiniz. Arabalar şu anda sürülecek. Bu oyun sizi hiçbir şeye vurmadan mümkün olduğunca sürüklemenize zorlar. Oyunu sürün - Bugün istediğiniz zaman indirebileceğiniz birçok inanılmaz oyun var. Nissan Silvia, Toyota Supra, Subaru Mirası, Nissan Skyline, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mazda RX-7, Honda NSX-R ve daha fazlasını anımsatan arabaların tadını çıkarabilirsiniz. 0, şu anda yapabileceğiniz çeşitli özelleştirmelerin tadını çıkarabilirsiniz. .

Arabanızı iki elle kontrol edin ve puanlamak için sürüklenme dizileri gerçekleştirin

Bir yarış pisti ve farklı binalarla dolu bir alandır. Bu statü artırmak da tamamen zordur, çünkü sadece sürüklendiğinizde artmaktadır. Aynı zamanda, sahip olduğunuz puan sayısını iyileştirmenize ve puan sayısını iyileştirmenize yardımcı olmak için bazı öğeler önünüzde görünecektir. Bugün birçok JDM otomobilini sürükle. Drift etmek için gerekenlere sahipseniz, oyunu şimdi indirin.Klasser sürüklenen oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu sizin içindir.

Bu oyun huşu uyandıran bir sürükleyici deneyim sunacak

0, büyük bir dünyaya seyahat edeceğiniz ve içinde ne istersen yapacağınız zaman huşu uyandıran bir sürükleme deneyimi sunar. Bugün ücretsiz olarak indirebilirsiniz. uzun. Bu öncelikle keyif alabileceğiniz bir sürüklenme yarış oyunudur. Bu oyunlar, kalbinizi dışarıda yarışmanıza izin verdikleri için benzersiz ve keyiflidir. senin araban.

HappyMod
İndirmek